آخرين مطالب

اقتصادي

دستگاه ها برای جذب تسهیلات سامانه کارا تلاش کنند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان گفت: طرح سامانه کارا فرصت مناسبی برای رونق بخشی اقتصاد است و تمامی دستگاه های استان برای جذب تسهیلات این سامانه تلاش کنند.

6350 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف در سنندج ضبط شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس شبکه دامپزشکی سنندج گفت: بازرسان این شبکه در قالب طرح تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد خام دامی، 6 هزار و 350 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف را کشف و ضبط کردند.

اعتبار عمرانی امسال کردستان 11 هزار و 500 میلیارد ریال است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: اعتبارات استان امسال 11 هزار و 500 میلیارد ریال و غیر از اعتباراتی است که در قالب ردیف های دستگاه های ملی در قانون بودجه قید شده است.

محققان کشاورزی کردستان 6 جلد کتاب تالیف کردند

کرد آنلاین - سنندج - رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان گفت: محققان بخش کشاورزی در این استان طی یکسال گذشته 6 جلد کتاب در زمینه های دام، منابع طبیعی و گیاهان دارویی تالیف کرند.

1991 دستگاه مکانیزه گندم کردستان را برداشت می کنند

کرد آنلاین - سنندج - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: 98 درصد از محصول گندم استان با استفاده از یک هزار و 991 دستگاه کمباین و دروگر به صورت مکانیزه برداشت می شود.

افزایش سهم آب کردستان از سدها اتفاق مهمی برای استان است

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به موافقت رئیس جمهور برای افزایش سطح زیر کشت با استفاده از آب سدهای استان گفت: افزایش سهم بهره مندی کردستان از آب سدها و سایر منابع آبی اتفاق مهمی برای استان است.

عملیات آبخیزداری در 4700 هکتار از مراتع سنندج اجرا می شود

کرد آنلاین - سنندج - سرپرست آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال عملیات مکانیکی آبخیزداری در چهار هزار و 700 هکتار از مراتع و اراضی ملی شهرستان سنندج اجرا می شود.

1410 تن کالا به مناسبت ماه رمضان در کردستان توزیع شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در طول ماه مبارک رمضان یک هزار و 410 تن کالای اساسی (برنج، مرغ و گوشت قرمز منجمد و شکر) در این استان توزیع شد.

بخش خصوصی در دیواندره مجتمع گلخانه ای می سازد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی دیواندره از ساخت مجتمع تولید محصولات کشاورزی گلخانه ای با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این گلخانه در هفته جهاد کشاورزی آغاز شد.

پروازهای فرودگاه سنندج تابستان امسال بیشتر می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیر فرودگاه های استان کردستان گفت: پروازهای فرودگاه سنندج از پنجم تیر در قالب برنامه تابستانی با افزایش یک پرواز رفت و برگشت به 22 پرواز در هفته افزایش می یابد.

96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی در بیجار تصویب شد

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار بیجار گفت: در راستای تحقق سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در بیجار بمانید و اینجا را آباد کنید، بیش از 96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی با 104 میلیارد و 820 میلیون ریال اعتبار به تصویب رسیده است.

صرفه جویی و مصرف بهینه و درست انرژی در اولویت قرار گیرد

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: امسال با توجه به کاهش بارندگی ها در کشور، احتمال کمبود برق در فصل تابستان وجود دارد که باید صرفه جویی و مصرف بهینه و درست انرژی در اولویت قرار گیرد.

2 خبر از جهاد کشاورزی شهرستان بانه

کرد آنلاین - سنندج - کشت کلزا در 22 هکتار زمین کشاورزی بانه و افتتاح یک واحد 10 راسی گاو شیری با 2 نفر اشتغالزایی در روستای نجنه سفلی 2 خبر از برنامه های هفته جهاد کشاورزی در شهرستان بانه است.

پارسال 22 وسیله بازی غیر استاندارد در کردستان پلمب شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل استاندارد کردستان گفت: سال گذشته از 270 تجهیزات (وسایل بازی) در شهربازی های این استان بازرسی شد که 22 وسیله به دلیل عدم انطباق با استاندارد، پلمب شد.

تداوم اجرای بهسازی و آسفالت محور سقز - مریوان

کرد آنلاین - مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: بهسازی و آسفالت محور سقز به مریوان در دو قطعه در حال اجرا بوده و از پیشرفت مناسبی برخوردار است. ...

درمانگاه دامپزشکی متخلف در قروه پلمب شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان از تعطیلی و پلمب یک واحد درمانگاه دامپزشکی در شهرستان قروه خبر داد و گفت: این واحد بخاطر عرضه غیر مجاز داروی دامی پس از احراز تخلف توسط مسئول فنی، پلمب شد.

سالانه بالغ بر 300 هزارتن محصولات باغی در کردستان تولید می شود

کرد آنلاین - سنندج- رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان با اشاره به اینکه 3 درصد از اراضی کشاورزی استان را باغات مثمر تشکیل داده است، گفت: سالانه بالغ بر 300 هزارتن انواع محصولات باغی دراستان تولید می شود.

گشت مراتع کردستان مانع ورود بیش از 18 هزار راس دام مهاجر شد

کرد آنلاین - سنندج - معاون فنی اداره کل منابع ‌طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال با راه اندازی گشت شبانه روزی در رمراتع استان از ورود 18 هزار و 630 راس دام مهاجر به این عرصه ها جلوگیری شد.

185 کیلومتر راه در کردستان احداث شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: 185 کیلومتر انواع راه شهری و روستایی جدید سال گذشته در این استان احداث شده است.

استاندار کردستان خواستار صرفه جویی در مصرف انرژی شد

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با صدور ابلاغیه ایی به همه دستگاه های اجرایی استان خواستار صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی با توجه به شروع فصل تابستان و افزایش دمای هوا شد.

برداشت گل محمدی در مریوان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی مریوان گفت: برداشت گل محمدی از باغات این شهرستان آغاز و پیش بینی می شود امسال حدود هشت تُن گل برداشت شود.

63 هزار قطعه جوجه در کردستان امحا شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: 63 هزار قطعه جوجه یک روزه فاقد مجوز سلامت و حمل و سه هزار و 500 کیلوگرم ماهی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این استان کشف و امحا شد.

مدیریت مزرعه راهکاری برای کنترل کشت محصولات آب‌بر در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - به هنگام سازی و تغییر در شیوه های مدیریت مزرعه راهکار پیشنهاد شده از سوی کارشناسان حوزه کشاورری کردستان برای کنترل سطح کشت محصولات آب‌بر و تعادل بخشی به میزان تولید آن در کنار حفظ معیشت کشاورزان است.

28 طرح در بخش کشاورزی بیجار به بهره برداری می رسد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس جهاد کشاورزی بیجار گفت: 28 طرح در بخش کشاورزی به ارزش 9 میلیارد و 723 میلیون ریال در هفته جهاد کشاورزی (20 تا 26 خرداد) در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

ادارات کردستان مصرف برق خود را 10 درصد کاهش دهند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: با توجه به احتمال کمبود انرژی در فصل تابستان، همه ادارات و دستگاه های اجرایی استان براساس مصوبه هیات دولت، ملزم به کاهش حداقل 10 درصد برق مصرفی خود هستند.

آبیاری موضعی و کشت نشایی حلقه گمشده کشاورزی - عبدالله رحمانی*

کرد آنلاین - سنندج - با توجه به مشکلات کم آبی و لزوم تغییر رفتار کشاورزان در مراحل مختلف کاشت و داشت محصول، آبیاری موضعی و کشت نشایی 2 مقوله مهم این حوزه و حلقه های گمشده کشاورزی کردستان است.

71 مرکز خرید تضمینی گندم در کردستان دایر شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر سازمان تعاون روستایی کردستان گفت: این سازمان 71 مرکز خرید تضمینی گندم را در قالب شرکت ها و اتحادیه های تعاون روستایی و تولید دایر کرده است.

بستر سرمایه گذاری در کردستان فراهم است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: بستر برای سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی بخش خصوصی در این استان فراهم است.

ترویج، گره گشای بهره برداران از خسارت های طبیعی است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: جلوگیری از بروز خسارت های طبیعی به بهره برداران کشاورزی نیازمند توجه بیشتر به اقدامات و ارائه خدمات ترویجی بین آنان است.

طرح تکاپو در حوزه ICT کردستان وارد مرحله اجرایی شد

کرد آنلاین - سنندج - مرحله اول طرح تکاپوی کردستان در حوزه ICT و کسب و کارهای فناورانه روز یکشنبه در مراسمی با حضور بهمن مرادنیا استاندار و جمعی از مسئولان استانی وارد فاز اجرایی شد.

استاندار: کوتاهی در جذب اعتبار اشتغالزایی توجیه پذیر نیست

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان از عملکرد بانک ها و برخی دستگاه ها در حوزه ارائه تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان انتقاد کرد و گفت: هیچ توجیهی برای عدم همکاری بانک ها و ادارات در جذب اعتبارات اشتغالزایی و ارائه تسهیلات وجود ندارد.

73 طرح کشاورزی در کردستان به بهره برداری می رسد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در هفته جهاد کشاورزی 73 طرح در این حوزه در مجموع با بیش از 415 میلیارد و 254 میلیون ریال اعتبار در شهرستان های استان به بهره برداری می رسد.

همه باهم حافظ گنجینه های سبز کردستان باشیم

کرد آنلاین - مدیر کل منابع طبیعی استان کردستان، با تأکید بر اینکه حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است خاطرنشان کرد: مراتع، سرمایه های ...

تسهیلات اشتغالزایی به طرح های کارآفرینی پرداخت می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری صندوق کارآفرینی امید با هدف تعامل و هم افزایی دانش، ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از کارآفرینان و افراد خلاق و نوآور تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می کند.

اعتبار توسعه ای آبفای شهری کردستان توسط دولت تامین می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح های عمرانی که مهمترین بخش توسعه ای و سرمایه ای این شرکت است از محل اعتبارات ملی و استانی (دولت) تامین می شود.

30 درصد شبکه توزیع آب شهری کردستان فرسوده است

کرد آنلاین - سنندج - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: 30 درصد از شبکه توزیع آب شرب شهرهای این استان بدلیل قدمت زیاد، دچار فرسودگی شده و نیازمند بازسازی است.

72 میلیارد ریال برای تصفیه خانه فاضلاب دیواندره اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: امسال برای تسریع در اجرای تصفیه خانه فاضلاب دیواندره 72 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که امیدواریم با تخصیص مناسب این طرح هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

65 تُن عسل در بیجار تولید شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی بیجار از تولید و برداشت 65 تن عسل کوهی مرغوب در 9 هزار و 70 کلنی توسط زنبور داران این شهرستان در سال جاری خبر داد.

ایجاد پارک های بزرگ مقیاس در سنندج

کرد آنلاین - رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: شهرداری در نظر دارد پارک های بزرگ مقیاسی در سطح شهر ایجاد کند. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان؛ ...

سه تصفیه خانه در کردستان امسال وارد مدار می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: از 40 تصفیه خانه ای که قرار است تا پایان سال 97 در کشور ساخته و وارد مدار شود، سه تصفیه خانه در این استان است.

صنوف آلاینده به خارج از شهر بیجار منتقل می شوند

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی خواستار کارشناسی مجدد برای جانمایی مکان استقرار صنوف آلاینده، و برنامه ریزی برای خروج این واحدهای صنفی از فضای شهری شد.

کردستان در جذب تسهیلات اشتغال فراگیر موفق عمل نکرده است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره اختصاص اعتبار در قالب اشتغال فراگیر از محل صندوق توسعه ملی گفت: استان کردستان هنوز اقدامی برای جذب این تسهیلات نکرده است.

83 درصد جایگاه های سوخت کردستان رتبه ممتاز دارند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان به اجرای طرح درجه بندی جایگاه های عرضه سوخت اشاره کرد و گفت: 83 درصد از جایگاه ها در استان با کسب شاخص های کیفی، رتبه های ممتاز و درجه یک را به خود اختصاص دادند.

استاندار کردستان: بانک ها تسهیل کننده و حامی تولید باشند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه سرمایه‌گذاران باید مورد حمایت بانک‌ها باشند، گفت: بدلیل اهمیت تولید و ایجاد اشتغال، بانک‌ها باید تسهیل کننده و حامی بخش تولید و تولید ‌کنندگان باشند.

مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی تا پایان خرداد است

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل امور مالیاتی کردستان با اشاره به اینکه مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل تا پایان خرداد است، گفت: آماده دریافت اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی صاحبان مشاغل در استان هستیم.

امسال 10.5 میلیون تُن گندم در کشور برداشت می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون امور زراعی وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیش بینی می شود امسال برداشت گندم از مزارع و گندمزارهای کشور به 10.5 میلیون تُن برسد.

معاون وزیر: آب مهمترین چالش کشاورزی در ایران است

کرد آنلاین - سنندج - معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: مساله آب مهمترین چالش و مشکل بخش کشاورزی در کشورمان است که باید این مشکل با تدابیر علمی و اصولی رفع شود.

کشت نشایی چغندرقند در کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - کشت نشایی چغندرقند به صورت مکانیزه برای نخستین بار در کشور روز شنبه با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، مجری کشور اطرح جغندرقند و مسئولان استان کردستان در اراضی شهرستان سقز آغاز شد.

3860 هزار میلیارد ریال خسارت به کشاورزی کردستان وارد شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل شورای هماهنگی مدیریت بحران کردستان گفت: حوادث طبیعی از جمله بارش تگرگ و سرمازدگی به باغات، مزارع و واحدهای دام و طیور این استان سه هزار و 860 میلیارد و 865 میلیون ریال خسارت وارد کرده است.

چشمه‌های آب سنندج، جاری در فاضلاب شهری

کرد آنلاین - چندین سال است که چشمه‌های آب موجود در سطح شهر سنندج بدون بهره‌برداری مناسب وارد سیستم انتقال فاضلاب می‌شود و این در حالی است که جمع ...

ایران - ایکاردا نقش مهمی در بهبود تولیدات کشاورزی دارد

کرد آنلاین - سنندج - معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: طرح افزایش بهره وری نظام های تولیدی غلات محور یا همان ایران - ایکاردا در صورت عملیاتی شدن در دیم زارهای کشور می تواند نقش مهمی در بهبود تولیدات کشاورزی ایفا کند.

پارسال 520 فقره تسهیلات ازدواج در کردستان پرداخت شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کردستان گفت: سال گذشته 520 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 80 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط در استان پرداخت شد.

پارسال 26 مورد بیماری مشمشه در کردستان شناسایی شد

کرد آنلاین - سنندج - مسئول اداره بهداشت و مدیریت بیماری دامی دامپزشکی کردستان گفت: سال گذشته در پایش های دامپزشکی استان 26 مورد بیماری مشمشه در جمعیت تک سُمی ها شناسایی و لاشه دام های آلوده امحا شد.

ساماندهی اراضی رودخانه های مرزی کردستان 66 درصد پیشرفت دارد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: طرح ساماندهی اراضی حاشیه رودخانه های مرزی این استان با صرف یک هزار و 650 میلیارد ریال به پیشرفت فیزیکی 66 درصد رسیده است.

کردستان پیشگام کشت مکانیزه نشایی چقندر قند است

کرد آنلاین - سنندج - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: امسال با اجرای طرح کشت مکانیزه نشایی چغندر قند که یکی از آیتم های کاهش مصرف آب در مزارع است، پیشگام این نوع کشت شدیم.

153 واحد صنفی در جشنواره ضیافت کردستان مشارکت دارند

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 153 واحد صنفی، فروشگاهی و تعاونی در این استان در اجرای جشنواره ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان مشارکت دارند.

ساير مطالب

استاندار کردستان: بهای گندم خریداری شده به موقع پرداخت شود

100 درصد جمعیت شهری کردستان از آب شرب بهره مند هستند/ طلب 300 میلیارد ریالی آبفا کردستان از مشترکان

آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع کردستان در دو سال گذشته به حداقل رسیده است

پارسال 53800 متر شبکه آب شهری کردستان توسعه پیدا کرد

عوارض ورود به اقلیم کردستان عراق افزایش یافته است

پایانه مرزی باشماق مریوان ساماندهی می‌شود

صدور کارت پیله وری برای 16 هزار و 784 خانوار کردستانی

154 هزار کردستانی عضو تعاونی‌های مرزنشین هستند

فعالیت پیله وری در بازارچه های مرزی کردستان آغاز می شود

جریمه 500 میلیون ریالی واحدهای متخلف در ماه رمضان

انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در استان

قیمت هر کیلو گوشت گوساله در کردستان 420 هزار ریال تعیین شد

ضرورت کاهش قیمت گوشت در شهرستان‌های کردستان

آبرسانی اضطراری به چهار روستای سیل زده کردستان آغاز شد

مشمولان خدمت سربازی با قرار وثیقه، مجوز خروج از کشور خود را دریافت می‌کنند

دامپزشکان حافظان گمنام سلامت جامعه

عملکرد مدیران علت بخش بزرگی از عقب ماندگی های کردستان است

آبفای شهری کردستان 300 میلیارد ریال از مشترکان طلب دارد

کمتر از 10 درصد اراضی شهرک‌های صنعتی کردستان دارای سند مالکیت هستند

بیش از 82 میلیون لیتر بنزین در کردستان مصرف شد

روستاهای بالای 20 خانواده کردستان به اینترنت متصل می شوند

توسعه کسب و کار مهمترین هدف طرح تکاپو است

198 میلیون دلار کالا از گمرکات کردستان صادر شد

قریب به 6 هزار متر مربع از ورودی و خروجی ناحیه منفصل شهری نایسر بهسازی و آسفالت شد

بانک اطلاعاتی بیش از 74 هزار بهره بردار کردستانی تکمیل شد

جمع آوری بیش از 71 میلیون مترمکعب فاضلاب در کردستان در سال گذشته

همهمه شایعه در جایگاه های بنزین شهر بانه

افزایش 52 درصدی صادرات کالا از گمرکات کردستان در سال جاری

کلنگ احداث بلوار 36 متری معتمد وزیری در سنندج به زمین زده شد

85688 خانوار کردستانی مشمول دریافت سبد کالا شدند

تگرگ به 11 هزار و 811 هکتار زمین کشاورزی بیجار خسارت زد

1100 مترشبکه از برق مسیر دهگلان ّبه سنندج جابه جا شد

مصرف گاز طبیعی در کردستان 10 درصد افزایش یافت

باران کام زنبورداران کردستانی را تلخ کرد

متخلفان صنفی در کردستان 403 میلیون ریال جریمه شدند

94 هزار مترمربع اراضی دولتی در کردستان رفع تصرف شد

کمبود بنزین در بانه منجر به ایجاد صف در مقابل جایگاه ها شد

فعالان فضای مجازی پرداخت مالیات خود را فراموش نکنند

مصرف آب شهرستان بانه بیشتر از میانگین استاندارد جهانی است

230 میلیارد ریال برای اشتغال حوزه ICT کردستان تخصیص یافت

حریق در عرصه های طبیعی کامیاران 80 درصد کاهش یافت

شنا در سدها و تأسیسات آبی کردستان ممنوع است

کامیون داران ناوگان حمل و نقل سنگین بیجار تجمع کردند

آب آشامیدنی 54 روستای کردستان سیار و با تانکر تامین می شود

1900 هکتار از اراضی ملی کردستان به بهره برداران واگذار شد

11800 هکتار اراضی دیم در کردستان به آبی تبدیل می شود

پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان خانه‌دار سرپرست خانواده

ایجاد اشتغال زمینه رشد اقتصادی و فرهنگی همه جانبه است

سامانه های نوین آبیاری کردستان 550 میلیارد ریال اعتبار گرفت

176 پلاک از اراضی ملی بانه با زمین کشاورزی تداخل دارد

حرکت در مسیر فقرزدایی جامعه اولویت فعالیت بانک های استان باشد

تولید و کشاورزی اولویت پرداخت تسهیلات در بانک مهر ایران است

مدیریت و نظارت بر منابع آبی در شرایط کنونی ضروری است

تسهیلات بانک مهر ایران با کارمزد صفر درصد به متقاضیان نیازمند پرداخت می شود

بانک قرض الحسنه مهر ایران به یک میلیون نفر تسهیلات می دهد

ساماندهی فاضلاب ورودی به زریوار تا 5 ماه دیگر به اتمام می‌رسد

6414 انشعاب غیردائم به متقاضیان کردستانی واگذار شد

نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است

تشکل‌های تخصصی کشاورزی کشور به 141 مورد می رسد

وجود 2775 تعاونی روستایی در کشور

سند چشم انداز توسعه کردستان مبتنی بر کشاورزی است

کردستان 9 درصد گندم کشور را در سال جاری تولید می‌کند

جلب اعتماد و همکاری تشکل ها راهبرد اصلی تعاون روستایی است

9 درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود

کاهش 25 درصدی تولید ملکه میوه‌های آسیا در کردستان

بازسازی 7 هزار واحد مسکونی ثلاث باباجانی توسط بنیاد مسکن کردستان

سخاوت آسمان و لب خندان کشاورزان کردستانی

25 هزار و 500 تن گندم از کردستان به خارج کشور صادر شد

فرماندار بانه: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزا تسریع کنند

40 تُن ماهی از قفس های شناور در سد زویه کامیان برداشت شد

50 درصد روستاهای بخش موچش مشکل تامین آب شرب دارد

جایگزینی یورو با دلار نسخه ای برای مهار تقاضای دلار در بازار

80 مرکز کالاهای طرح ضیافت را در کردستان توزیع می کنند

6994 واحد مسکونی زلزله زده ثلاث باباجانی بازسازی شد

تولید توت فرنگی در کردستان 25 درصد کاهش یافت

بذر، پاشنه آشیل توسعه کشت کلزا در کردستان

ارائه سیم‌کارت دائمی 100 هزار تومانی همراه اول در کردستان

تعاون روستایی 240 تن خرما در کردستان توزیع می کند

بخش کشاورزی کرستان به توسعه پروژه امنیت غذایی ایران ایکاردا امیدوار است

اختصاص 22 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ناوگان آتش‌نشانی شهرهای کردستان

98 درصد مصوبات سفر رهبری به کردستان محقق شد

قیمت اقلام پرمصرف ماه رمضان اعلام شد

مدیریت شهری ناکارآمد از عوامل افزایش بافت‌های فرسوده بوده است

سرپناه نیمی از جمعیت شهری کردستان مقابل زلزله‎ ایمن نیست

بیش از 50 درصد جمعیت کردستان در بافت‌های ناکارآمد شهری زندگی می‌کنند

کردستان کمترین آمار جذب تسهیلات بافت فرسوده را در سال گذشته داشت

82 هزار هکتار از اراضی گندم کردستان سمپاشی شد

اصناف کردستان با پنج طرح در خدمت روزه‎داران هستند

ایران جزو کشورهای پرمصرف برق/ اصلاح الگوی مصرف منجر به کاهش خاموشی‌های تابستان می شود

ذخیره آب سدهای کردستان به بیش از 2 میلیارد متر مکعب رسید

شش پروژه عمران شهری در سنندج فعال است

مایه کوبی دام های کردستان علیه تب برفکی آغاز شد

طرح نظارت استاندارد کردستان ویژه ماه رمضان آغاز شد

ظرفیت تولید بذر گیاهان مرتعی در کردستان به 70 تُن رسید

قیمت مصوب زولبیا و بامیه در کردستان اعلام شد

اعتبار اجرای طرح بازآفرینی هر محله شهری 900 میلیارد ریال است

260 میلیارد ریال برای بازآفرینی محلات شهری تخصیص یافت

ساماندهی محلات قدیمی کردستان در توجه دولت قرار دارد

کردستان پیشتاز اجرای طرح بازآفرینی شهری در کشور است

تخصیص دو میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه فردوسی سنندج

245 طرح بازآفرینی شهری در کشور اجرا می شود

اجرای پنج طرح بازآفرینی شهری در سنندج آغاز شد

410 میلیارد ریال برای حل مشکل آب بانه و کامیاران اختصاص یافت

بانک ها در طرح اشتغال دستورالعمل تعیین شده را اجرا کنند

امسال بیش از یک میلیون تن گندم در کردستان تولید می شود

بازاریان افزایش قیمت دلار را دستاویز به‌نرخ‌روز فروشی کالای خود نکنند

کالاهای اساسی ماه رمضان تأمین شده است/ رعایت انصاف و عدالت در بازار بدیهی‌ترین تعهد دینی و اخلاقی بازاریان

برپایی جشنواره «ضیافت» ماه رمضان در کردستان/ مردم نگران تأمین کالای اساسی نباشند

عملکرد وزارت نیرو در تخصیص آب به کردستان منصفانه نیست

مردم کردستان باید 50 مگاوات در مصرف برق صرفه جویی کنند

کردستان رتبه نخست کشور در حمایت از اشتغال را به خود اختصاص داد

اجرای پروژه سیماک سرعت استعلام املاک را 5 برابر کرد

850 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود

میزان دقیق تخصیص آب در کردستان مشخص نیست

طرح توسعه اقتصاد روستا در سروآباد اجرا می شود

1287 خانوار مددجوی کردستانی از چرخه حمایتی امداد خارج شدند

خریداری محصولات داخلی به توزیع عادلانه ثروت کمک می کند

خودکفایی 1278 خانوار کمیته امداد کردستان در سال گذشته

سد گاوشان کامیاران سرریز شد

2000 هکتار به تعاونی های جنگلداری کردستان واگذار می شود

سریال خودکفایی ایران در تولید گندم تکرار می شود

توزیع چهار کالای اساسی در کردستان آغاز شد

سالانه 2 میلیون و 700 هزار تُن محصولات کشاورزی در کردستان تولید می‌شود

آموزش و پژوهش در پدافند زیستی اولویت دارد

نتیجه همکاری ایران_ ایکاردا، 10 سال آینده لمس خواهد شد

400 پتانسیل معدنی فلزی در استان‌های مرزی شناسایی شد

ضرورت معرفی پروژه تامین امنیت غذایی ایران ایکاردا به سرمایه گذاران/ تولید پایدارباید با هدف ایجاد بازارهای هدف اجرایی شود

ایمیدرو برای توسعه فعالیت‎های زنجیره فولاد کردستان اقدام کند

کردستان با زنجیره فولاد در مسیر توسعه قرار گرفت

اولین نیروگاه خورشیدی روستایی در کردستان راه اندازی شد

پروژه زنجیره فولاد بزرگترین سرمایه گذاری دولت در کردستان است

مزیت‌های منطقه‌ای کردستان در بخش معدن صادرات‌گرا و اشتغال‌آفرین است

اختصاص بیش از 3200 میلیارد تومان از محل سفر رهبری به کردستان

نبود اشتغال مهمترین مشکل بیجار است

53 گروه دامپزشکی در کردستان برای مایه کوبی دام ها ساماندهی شد

44780 هکتار اراضی سروآباد مستعد آلودگی به آفت ملخ هستند

پنج میلیون قطعه بچه ماهی در کردستان تولید شد

800 کیلومتر راه روستایی در کردستان در دست احداث است

2052 تن کالای اساسی در کردستان آماده توزیع است

63 روستای سروآباد از نعمت گاز برخوردار هستند

پروژه تامین آب بانه طرح برگزیده سال 97 کشور شد

پارسال 1240 مترمربع فرش در کامیاران بافته شد

نخستین جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور کردستان برگزار شد

75 درصد توت‌فرنگی کشور در کردستان تولید می‌شود

فعال کردن بنگاه‌های تولیدی داخلی یکی از راهکارهای تحقق شعار سال است

صادرات محصولات باغی مهمترین جایگزین نفت در کشور است

هفت هزار هکتار اراضی کردستان علیه ملخ بومی سمپاشی شد

برداشت توت فرنگی در باغات سروآباد آغاز شد

احداث سدهای امیرآباد و رمشت 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

50 طرح اشتغالزایی در روستاهای کردستان تصویب شد