آخرين مطالب

ورزشي

مشکل ورزش زنان کردستان، بی رغبتی ورزشکار یا بی توجهی مسئولان

کرد آنلاین - سنندج - پرداختن به امر ورزش، مرد و زن نمی شناسد همچنانکه در سال های اخیر حضور زنان در این عرصه بسیار پر رنگ شده اما ورزشکاران زن در کردستان از بی توجهی مسئولان گلایه دارند در حالیکه مسئولان، بی رغبتی و مطالبه گر نبودن را مهمترین مشکل آنها می دانند.

جشن و پایکوبی سنندجی ها پس از پیروزی تیم ملی

کرد آنلاین - سنندج - شهروندان سنندجی و علاقه مندان به فوتبال دقایقی پس از پیروزی تیم ملی کشورمان برابر مراکش در اولین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه به خیابان ها آمده و به جشن و پایکوبی پرداختند.

کردستان به خانه بیلیارد نیاز دارد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس کردستان گفت: نبود خانه بیلیارد، دغدغه اصلی ورزشکاران این رشته است که امیدواریم با کمک اداره کل ورزش و جوانان بتوانیم نسبت به ساخت این مکان اقدام کنیم.

استعدادیابی اولویت هیات تنیس روی میز کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - دبیر هیات تنیس روی میز کردستان با بیان اینکه وضعیت این ورزش از لحاظ کمیت و تعداد ورزشکار قابل قبول نیست، گفت: سیاست و اولویت اصلی ما استعدادیابی از مدارس بویژه در مراکز پیش دبستانی است.

معلولین قهرمانان گمنام جامعه هستند

کرد آنلاین - دنیای ورزش آنگونه سخت است که برای رسیدن به قله‌های ترقی باید مشقت‌های زیادی پیمود و به گفته خود ورزشی‌ها باید جان داد تا بتوانیم مدالی ...

106 باشگاه ورزشی ویژه بانوان در کردستان فعال است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: 106 باشگاه ورزشی خصوصی ویژه بانوان ورزشکار در رشته های مختلف با مجوز رسمی در این استان فعالیت می کنند.

مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - برگزاری رقابت های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان کردستان در مریوان، دعوت سه بانوی فوتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی نونهالان و اعزام کاراته کای سنندجی به رقابت های لیگ جهانی ترکیه مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته گذشته است.

زنان پرورش اندام کار دارای مکان ورزشی مجزا می شوند

کرد آنلاین - سنندج - دبیر هیات بدنسازی و پرورش اندام کردستان از ابلاغ بخشنامه ای از طرف فدراسیون برای مستقل و مجزا کردن مکان باشگاه های پرورش اندام زنان از مردان خبر داد.

مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - دعوت فوتسالیست سنندجی به اردوی آماده سازی تیم ملی، قهرمانی دونده سنندجی در رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی مردان کشور و حضور بانوی قایقران مریوانی در تمرینات آمادگی تیم ملی از جمله مهمترین خبرهای ورزشی هفته گذشته در کردستان بود.

امکانات ورزشی برای جانباز و معلولان در کردستان مناسب نیست

کرد آنلاین - سنندج - دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان کردستان گفت: ورزشکاران زیر پوشش هیات از امکانات لازم و مناسب ورزشی برخوردار نیستند و در نتیجه پیشرفت شان در رشته های مختلف مطلوب نیست.

تکذیب مصاحبه بارسانه های کشوری/چیزی از ارزش های غفوری کم نمی شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان مصاحبه با هر گونه رسانه کشوری را تکذیب کرد و گفت: متاسفانه در چند روز اخیر اظهارنظرهایی از سوی من منتشر شده که به هیچ عنوان صحت ندارد.

ورزش حرفه ای، آینده ورزشکار را تامین نمی کند

کرد آنلاین - امروزه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مسئله‌ مهمی برای رشد در هر موضوع است، ولی ورزش بحثی جدا از این موارد دارد یعنی به گونه‌ای عدم ...

هیات ژیمناستیک استان کردستان در سطح عالی کشور ارزیابی شد

کرد آنلاین - سنندج - فدراسیون ژیمناستیک پس از بررسی و سنجش در سال 96، هیأت ژیمناستیک کردستان را با توجه به معیارهای تعیین شده در میان کلیه استان های سراسر کشور در سطح عالی ارزیابی کرد.

مروری بر رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - برگزاری رقابت های زورخانه ای و پهلوانی قهرمانی کشور در مریوان، کسب عنوان سوم مسابقات غریق نجات کشور توسط ورزشکاران کردستانی و دعوت 2 قایقران سنندجی به اردوی تیم ملی جوانان زیر 23 سال کشور از جمله مهمترین خبرهای ورزشی استان کردستان در هفته گذشته است.

اشتیاق مدیران برای سکانداری هیات های ورزشی کردستان

کرد آنلاین - سنندج - مدیران دستگاه های اجرایی کردستان تمایل زیادی به حضور در هیات های ورزشی و ریاست بر آنها دارند و هر روز بر تعدادشان در راس رشته های ورزشی افزوده می شود که این مساله می تواند هم چالش و هم امتیازی برای ورزش استان باشد.

10میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل استخر بیجار مصوب شد

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تعطیلی چند ساله استخر 17 شهریور این شهر، با برآورد اولیه 10 میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و بازگشایی این مجموعه تصویب شد.

هدف ما تسخیر جایگاه های تنیس روی میز بین المللی است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت: با توجه به پتانسیل موجود در کشور در رشته ورزشی پینگ پنگ، نیازمند تسخیر کرسی های بین المللی هستیم و باید ورزشکارانی را در مجامع جهانی معرفی کنیم.

رقابت های زورخانه ای و پهلوانی کشور در مریوان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های ورزش های زورخانه ای و پهلوانی بزرگسالان کشور انتخابی تیم ملی، روز یکشنبه به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان با حضور 21 استان کشور در مریوان آغاز شد.

احداث آکادمی بین المللی ورزش های زورخانه ای در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - عملیات ساخت بزرگترین آکادمی بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور روز یکشنبه با حضور رئیس فدراسیون و استاندار کردستان در سنندج بر زمین زده شد.

توان مقابله با تیم های تنیس روی میز سطح بالای جهان را داریم

کرد آنلاین - سنندج - سرمربی تیم ملی بزرگسالان تنیس روی میز به موفقیت این تیم در مسابقات جهانی سوئد و صعود به لیگ دسته یک جهان اشاره کرد و گفت: بازیکنان تیم ملی به خودباوری بالایی رسیده و توان مقابله با بازیکنان و تیم های مطرح و سطح یک جهان را دارند.

مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی مردان کشور انتخابی تیم ملی از امروز در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در سالن آزادی سنندج آغاز شد.

ایمن سازی ورزش کوهنوردی رویکرد اصلی فدراسیون است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: رویکرد اصلی این فدراسیون در سال های گذشته آموزش بود ولی برنامه امسال ما ایمن سازی ورزش کوهنوردی است.

خراسان رضوی قهرمان دو و میدانی دختران کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات دو و میدانی قهرمانی دختران کشور رده سنی نوجوانان و انتخابی تیم ملی عصر دوشنبه با قهرمانی تیم خراسان رضوی پایان یافت.

40 پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور به بهره برداری می رسد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی کشور گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، 40 پروژه ورزشی بزرگ نیمه تمام در کشور با اعتباری حدود 4 هزار میلیارد ریال امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.

مسابقات دو و میدانی قهرمانی دختران کشور در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات دو و میدانی قهرمانی دختران کشور (نوجوانان) انتخابی تیم ملی روز یکشنبه با حضور 130 دونده در قالب 19 تیم از 18 استان کشور در استادیوم 22 گولان شهر سنندج آغاز شد.

هدف ما ثبت ورزشی ایرانی در جهان است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس فدراسیون کونگ فو و ورزش های رزمی کشور با بیان اینکه تاکنون ورزشی ایرانی در جهان به ثبت نرسیده است، گفت: هدف فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک این است که کونگ فو را به نام ایران در نهادهای رسمی بین المللی ثبت کنیم.

حضور ورزشکاران کردستانی در المپیک نیازمند مربی به‌روز است/ کسب 850 مدال قهرمانی توسط ورزشکاران استان طی سال 96

کرد آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان بر لزوم آموزش مربیان استان طبق استانداردهای بین المللی برای حضور پر رنگ در المپیک تایید و گفت: ...

اصفهان قهرمان رقابت های کبدی جوانان کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های کبدی جوانان مردان کشور شامگاه سه شنبه با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید و تیم گلستان دوم و تیم های سیستان و بلوچستان و همدان نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند.

اشتغال مربیان کبدی در تیم های خارجی اولویت فدراسیون است

کرد آنلاین - سنندج - دبیر فدراسیون کبدی کشور با اشاره به فعالیت کمیته روابط بین الملل گفت: اعزام مربیان کبدی به خارج و فراهم کردن فضای اشتغال آنها در تیم های خارجی را با جدیت دنبال می کنیم.

مسابقات کبدی قهرمانی جوانان کشور در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های کبدی قهرمانی جوانان مردان کشور انتخابی تیم ملی روز یکشنبه با حضور 330 ورزشکار در قالب 22 تیم از استان های مختلف در سالن آزادی سنندج آغاز شد.

کردستان مهد بزرگان است

کرد آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: کردستان مهد بزرگان است و باید این بزرگان به نسل های جوان معرفی شوند. به گزارش ...

ساير مطالب

استخر دیوانداره در سال جاری به بهره برداری می رسد

محور کارهای امسال فدراسیون کونگ فو در حوزه فرهنگی است

شادمان کریمی فوتسالیست جوان کردستانی همراه تیم ملی به ایتالیا اعزام شد

دعوت پنج فوتبالیست دختر کردستانی به اردوی تیم ملی

رقابت های قهرمانی جودوی کشور در بخش کاتا به میزبانی سنندج برگزار می شود

ورزش کبدی در مدارس کردستان آموزش داده می شود

سه هندبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند

سنندج میزبان رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور شد

نخستین دختر وزنه بردار کردستانی راهی رقابت آسیائی در ازبکستان شد

زمین فوتبال ورزشگاه استقلال سنندج به چمن مصنوعی مجهز می شود

بدمینتون باز دیواندره‌ای عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین شد

مروری بر رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

بازی های بومی محلی کردستان شناسنامه دار می شوند

رقابت‌های دوومیدانی انتخابی چهار رده سنی مردان کردستان برگزار شد

جشنواره بازی‌های بومی و محلی در دیواندره برگزار شد

ایستگاه ورزش و سلامت در پارک IT سنندج برپا شد

مهمترین رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

خانه‌های جوان شهرستان‌های سنندج، سقز و بانه در سال جاری احداث می‌شود

کانو سواران جوان سنندجی به اردوی تیم ملی آب‌های آرام دعوت شدند

دو هندبالیست سنندجی به نخستین اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت شدند

اتحاد کامیاران صعود خود را به رقابت های لیگ دسته دو فوتبال کشور هموار کرد

نخستین دختر وزنه بردار کردستانی آسیایی شد

نخستین دختر وزنه بردار کردستانی آسیائی شد

فدراسیون بوکس نگاه ویژه ای به استان های مستعد دارد

ساخت خانه بوکس سنندج در هاله ای از ابهام قرار دارد

استانها گام موثر برای موفقیت فدراسیون هستند

خانه بوکس سنندج کلنگ زنی می شود

سه بازیکن تیم راه یاب ملل سنندج به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند

سنگ نوردی در کردستان سالن اختصاصی ندارد

دعوت هندبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی هندبال ساحلی کشور

بدمینتون باز دیواندره ای عازم رقابت های آسیائی چین می شود

مروری بر مهمترین رویدادهای ورزشی هفته گذشته کردستان

سینا منوچهری جودوکار مریوانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شد

قایقران مریوانی به دومین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ جوانان کشور دعوت شد

بوکسور سنندجی به دور جدید اردوی تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شد

جشنواره ورزش روستائی و بازی‌های بومی محلی مردان و زنان در سنندج برگزار شد

اتحاد کامیاران با سه گل نماینده تهران را پیش رو برداشت

هیأت فوتبال مریوان در مرحله یک هشتم با تیم متین فرخشهر پیکار می کند

جشنواره نوروزی ورزش روستائی و بازی‌های بومی محلی در سقز برگزار شد

دونده سنندجی به اردوی تیم ملی دختران کشور دعوت شد

جودوکار مریوانی به رقابت‌های کاپ اروپا در کشور آلمان می‌رود

چاپ معلم قهرمان رقابت های فوتسال لیگ برتر کردستان شد

رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

چاپ معلم سنندج با برتری مقابل نماینده بیجار قهرمان لیگ فوتسال است

مسابقات شطرنج جام نوروز در کامیاران آغاز شد

امکانات برای توسعه ورزش زورخانه ای را در کردستان فراهم می کنیم

رئیس فدراسیون: ورزش پهلوانی و زورخانه ای را به همه دنیا معرفی می کنیم

ورزشکاران مرام و منش پهلوانی را سر لوحه کار خود قرار دهند

درخشش باستانی کاران سنندجی در رقابتهای قهرمانی کشور

اقتصادی شدن ورزش در کردستان رویایی که قابل تحقق است

قهرمانان کردستانی در عرصه رقابت‌های جهانی و آسیائی تجلیل شدند

راه یاب ملل سنندج بر سکوی سوم لیگ برتر فوتبال بانوان ایستاد

معاون استاندار: توسعه ورزش کردستان باید مورد توجه همگان باشد

1600 میلیارد تومان به ورزش همگانی در سال 97 اختصاص یافت

رئیس فدراسیون: وضعیت ووشو در کردستان مطلوب نیست

بدون حاشیه و تنش برای ارتقای ورزش کردستان کار کنیم

هیات ووشو باید حاشیه ها را کنار بزند

رئیس هیات ووشو استان کردستان مشخص شد

اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم مردان کشور در مریوان آغاز شد

تیم فوتبال آکادمی ذوالفقارنسب به مرحله بعد مسابقات نوجوانان مناطق کشور صعود کرد

ثبت رکورد جدید نشر از جلو با دمبل 5 کیلویی توسط ورزشکار کردستانی

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

اولین جشن پایان سال خانواده والیبال برگزار شد

بازی تیم های راه یاب ملل سنندج و سپاهان اصفهان ناتمام ماند

جمیل لطف اله نسبی به رقابت های تور جهانی قطر اعزام شد

تیم تنیس روی میز کردستان به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود کرد

کسب 3 نشان برنز مسابقات قهرمانی جوجیتسو کشور توسط ورزشکاران کردستانی

کردستان به عنوان برترین هیات پهلوانی و زورخانه ای کشور انتخاب شد

مروری بر مهمترین رویدادهای ورزشی هفته گذشته در کردستان

هیات پهلوانی و زورخانه‌ای کردستان جایگاه نخست کشور را کسب کرد

3 کماندار کردستانی به اردوی تیم ملی کمان سنتی کشور دعوت شدند

موی تای کار کردستانی صاحب نشان برنز رقابت های موی تای دختر کشور شدند

مراسم تجلیل از برترین‌های تکواندو کردستان برگزار شد

رزمی کاران کردستانی 11 نشان رنگارنگ مسابقات کشوری را درو کردند

پیروزی راه یاب ملل سنندج مقابل آذرخش تهران

مروری بر رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

دونده سنندجی در ماده 60 متر بامانع نشان نقره را از آن خود کرد

ورزشکار کامیارانی به تورنمنت بین المللی پاورلیفتینگ در گرجستان اعزام می شود

تیم راه یاب ملل سنندج در یک بازی حساس پارس جنوبی بوشهر را در هم کوبید

تیم کردستان بر سکوی سوم تیمی رقابت های منطقه ای کشتی سنتی کشور تکیه زد

کردستان الف قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان روستایی کشور شد

توقف راه یاب ملل سنندج مقابل شهرداری سیرجان

مروری بر مهمترین خبرهای ورزشی هفته گذشته در کردستان

کردستان امسال میزبان 29 مسابقه قهرمانی کشوری بود

استاندار کردستان: مسابقات قهرمانی کاراته کشور با کیفیت برگزار شود

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته

رقابت های قهرمانی کاراته مردان کشور 18 بهمن در سنندج آغاز می شود

کارکنان ادارات سقز به ورزش و سلامتی جسم کم توجه هستند

مسابقات قهرمانی کاراته مردان کشور در سنندج آغاز شد

استاندار: نبود حامی مالی یک مشکل اساسی برای ورزش کردستان است

استاندار خواستار حمایت همه جانبه از ورزش کردستان شد

تهران قهرمان رقابت های کاراته تیمی مردان کشور شد

قم قهرمان رقابت های کاراته تیمی جوانان کشور شد

نفرات برتر رقابت های کاراته نوجوانان و امید قهرمانی کشور در سنندج مشخص شدند

فرماندار سنندج: حضور بانوان در میادین ورزشی در سلامت جامعه موثر است

رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور در سنندج آغاز شد

تهران قهرمان کاراته بانوان بزرگسال کشور شد

راه یاب ملل سنندج مغلوب ذوب آهن اصفهان شد

پیگیری رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور در رده جوانان در سنندج

قهرمانی کاراته کاهای مازندرانی در مسابقات جوانان کشور

سرمربی راه یاب ملل سنندج: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم

دانش افزایی مربیان و یکنواخت سازی آموزش در دستور کار فدارسیون کاراته است

پایان رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور در سنندج

دختر وزنه بردار کامیارانی: لنز هدفم را روی المپیک 2020 زوم کردم

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

2 نماینده بوکس کردستان عازم بلغارستان می شوند

کسب عنوان دوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی توسط کشتی گیر آزادکار کردستانی

کردستان میزبان شایسته ای برای رقابت های کاراته مردان و دختران کشور بود

پایان رقابت‌های کاراته قهرمانی بانوان در سنندج

دختر وزنه بردار کامیارانی به نخستین اردوی تیم ملی وزنه برداری دعوت شد

کاراته کاهای برتر جوانان دختر انتخابی تیم ملی معرفی شدند

راه یاب ملل سنندج مغلوب ذوب آهن اصفهان شد

رقابت‌های قهرمانی کاراته دختر کشور در بخش بزرگسالان به پایان رسید

دور برگشت رقابت های والیبال لیگ دسته دو مردان کشور در بانه برگزار می شود

برگزاری 35 دوره مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی استان کردستان

تیم ساخت و توسعه کردستان بر بام والیبال سنندج ایستاد

رقابت های کاراته قهرمانی دختران کشور در سنندج آغاز شد

نفرات برتر مسابقات کاراته نوجوانان و امید کشور در سنندج مشخص شدند

رقابت‌های کاراته دختران قهرمانی کشور به میزبانی سنندج برگزار می‌شود

کسب 2 نشان برتر رقابت‌های بین المللی جام فجر توسط جودوکاران کردستانی

تیم دارت کارمندان کردستان بر سکوی سوم رقابت های کشوری جای گرفت

اعتبارات کم حوزه جوانان جوابگوی دغدغه‌های بسیار این حوزه نیست

تهران قهرمان رقابت های کاراته مردان کشور در سنندج شد

نفرات برتر رقابت‌های کاراته نوجوانان و امید کشور در سنندج مشخص شدند

قم قهرمان رقابت‌های کاراته تیمی رده جوانان کشور شد

نبود حامی مالی مشکل اساسی ورزش کردستان است

رقابت های کاراته قهرمانی کشور در شهرستان سنندج آغاز شد

دختر وزنه‌بردار کامیارانی در نخستین رکوردگیری کشوری به عضویت تیم ملی نوجوانان درآمد

رقابت های قهرمانی کاراته مردان کشور 18 بهمن در سنندج آغاز می شود

3 بدمینتون باز کردستانی در مسابقات بین المللی بدمینتون فجر به مصاف حریفان می روند

سه بدمینتون باز کردستانی در مسابقات بین الملللی بدمینتون فجر به مصاف حریفان می روند

کشتی گیر سریش آبادی فاتح سکوی نخست کشتی پهلوانی نوجوانان کشور شد

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته

چاپ معلم سنندج قهرمان نیم فصل لیگ فوتسال استان کردستان شد

نخستین المپیاد ورزش‌های همگانی در کردستان برگزار می‌شود

راه یاب ملل سنندج میزبان خود نماینده ایلام را مغلوب کرد

فینال مسابقات لیگ وزنه برداری باشگاه های کردستان برگزار می‌شود

استاندار کردستان: مسابقات قهرمانی کاراته کشور با کیفیت برگزار شود

ووشوکار سنندجی در مسابقات قهرمانی کشور مدال برنز را کسب کرد

کردستان امسال میزبان 29 مسابقه قهرمانی کشوری بوده است

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کردستان انتخاب شد

فرهنگ در ورزش باید نهادینه شود

جلوی بدخواهان ورزش خواهم ایستاد

شهید شکوهی کردستان قهرمان لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای جوانان کشور شد

تیم والیبال آربابا بانه در رقابت های لیگ دسته دو مردان کشور حضور یافت

شش بانوی کردستانی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر19سال دعوت شدند

کشتی گیر سنندجی در رقابت‌های بین المللی جام تختی حضور می‌یابد

دعوت دو ورزشکار و مربی کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور

رقابت های کاراته مردان و زنان قهرمانی کشور به میزبانی سنندج برگزار می شود

اتحاد کامیاران با پیروزی مقابل کیان صدرنشین لیگ دسته سوم کشور شد