آخرین اخبار

اجتماعي

4500 مریوانی در زمینه بافت کلاش فعالیت دارند

کرد آنلاین - سنندج – مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: در حال حاضر 4500 مریوانی در زمنیه بافت و تولید کلاش فعالیت می کنند.

تصادفات منجر به فوت در جاده های بانه 25 درصد کاهش یافته است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس پلیس راه بانه گفت: میزان تصادفات منجر به فوت در جاده های منتهی به شهرستان بانه هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد و میزان تصادفات منجر به جرح 18 درصد کاهش یافته است.

معادن بستری مهم برای پیشرفت منطقه «کرانی بیجار» است

کرد آنلاین - بیجار- نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی معادن سنگ آهن را بسترساز پیشرفت این منطقه خواند و گفت: لازم است از این فرصت در راستای توسعه و پیشرفت منطقه کرانی استفاده کرد.

معادن بستر مهم برای پیشرفت منطقه کرانی بیجار است

کرد آنلاین - بیجار- نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی معادن سنگ آهن را بستر مناسب پیشرفت این منطقه خواند و گفت: لازم است از این فرصت در راستای توسعه و پیشرفت منطقه کرانی استفاده کرد.

مرکز مهر خانواده شماره یک سنندج افتتاح شد

کرد آنلاین - در راستای حمایت از نهاد خانواده مرکز ملاقات فرزندان (مرکز مهر خانواده) با حضور رئیس کل دادگستری استان کردستان و سایر مدیران، در محل ...

مهلت 6 ماهه به بانکها برای مناسب سازی عابر بانک های استان/ رسیدگی به وضعیت معلولان به مطالبه و دغدغه عمومی مبدل شده است

کرد آنلاین - معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: 10 درصد از جامعه جهانی دچار معلولیت است و در کشور ما این قضیه به دلیل جنگ تحمیلی و تبعات آن سیر ...

جبهه مقاومت برای مقابله با کفر جهانی تشکیل شده است

کرد آنلاین - سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به یاری مظلومان دنیا شتافته و خوشبختانه امروز جبهه مقاومت در مقابل کفر جهانی تشکیل شده است.

کردستانی ها در اوج تبلیغات دشمن خط صحیح امام راحل را خوب شناختند

کرد آنلاین - سنندج - دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور گفت: اقشار مختلف مردم استان کردستان در اوج تبلیغات روانی دشمنان خط صحیح امام راحل (ره) را خوب شناختند و به بهترین شکل ممکن با انقلاب اسلامی همراه شدند.

کردستان در توسعه زیرساخت های حمل و نقل پیشرفت خوبی نداشته است

کرد آنلاین - سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه در حال حاضر وضعیت زیرساخت های حوزه حمل و نقل از جمله راه در کردستان خوب نیست و استان در این بخش پیشرفت چندانی نداشته است.

معاون استاندار: بانک های کردستان 6 ماه برای مناسب سازی عابر بانک ها فرصت دارند

کرد آنلاین - سنندج - معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: بانک های فعال در استان، 6 ماه فرصت دارند عابر بانک ها را به گونه ای مناسب سازی کنند که معلولان و افراد کم توان جسیمی نیز بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند.

اعزام چهار ورزشکار کردستانی به مسابقات زورخانه ای قهرمانی آسیا

کرد آنلاین - سنندج - علیرضا غلامی، حمیدرضا کردی، فرید امانی و پیمان محمدی ورزشکاران کردستانی همراه با تیم ملی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ایران به ششمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا اعزام می شوند.

تکواندوکار سقزی نشان طلا مسابقات کشوری را کسب کرد

کرد آنلاین - سنندج - سیده اسرا هاشمی تکواندوکار عنوان دار سقزی در پایان دومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو دختران امید کشور نشان خوش رنگ طلا را با اقتدار بر گردن آویخت.

تغییرات مدیریتی در شهرستان قروه نتیجه آفت سیاسی است

کرد آنلاین - قروه- امام جمعه قروه روند تغییرات مدیریتی در شهرستان را نتیجه آفت ها سیاسی دانست و گفت: این شیوه تغییر مدیران شهرستان را از هم گرایی دور کرده و به سمت جزیره ای شدن می کشاند.

بیش از 10 هزار واحد مسکونی زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی ارزیابی شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان گفت: کارشناسان بنیاد تاکنون 10 هزار و 700 واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان را ارزیابی کرده اند که در این بازدیدها، بیش از 10 هزار واحد آسیب دیده شناسایی شده است.

رویدادهای خبری دوشنبه 27 آذر در استان کردستان

کرد آنلاین - سنندج - سفر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به کردستان، برگزاری آیین یادواره شهدای ترور، جشن نامگذاری مریوان به عنوان شهر جهانی کلاش و محفل انس با پیشکسوتان جهاد و شهادت مهمترین رویدادهای خبری دوشنبه 27 آذر در استان کردستان است.

2 خبر از حفاظت محیط زیست بیجار

کرد آنلاین - سنندج - دستگیری 2 شکارچی مختلف و بذرپاشی دامنه کوه نسار بیجار از سوی سازمان های مردم نهاد 2 خبر از محیط زیست شهرستان بیجار است.

اشاعه و کاربست نتایج تحقیق از مراحل اساسی فرآیند پژوهشی است

کرد آنلاین - سنندج- رییس دانشگاه فرهنگیان استان کردستان یکی از مراحل اساسی فرآیند پژوهش را اشاعه و کاربست نتایج تحقیق خواند و گفت: این فرآیند به منزله حلقه واسط تمام مراحل پژوهش است.

16 مرکز توزیع و عرضه مواد غذایی متخلف در کردستان پلمپ شد

کرد آنلاین - سنندج - کارشناس بهداشت محیط مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در بازدیدهای بعمل آمده آبان ماه امسال از مراکز عرضه مواد غذایی، 16 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی متخلف در کردستان شناسایی و پلمپ شدند.

دومین همایش بزرگ پیشکسوتان جهاد و شهادت کردستان برگزار می شود

کرد آنلاین - سنندج – دبیر مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت کردستان گفت: دومین همایش بزرگ پیشکسوتان جهاد و شهادت کردستان با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور در سنندج برگزا می شود.

شایسته سالاری باید مهمترین ملاک در راستای انتصاب مسئولان باشد

کرد آنلاین - سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به لزوم دقت در واگذاری مسئولیت ها به افراد مختلف، گفت: شایسته سالاری باید مهمترین ملاک در راستای انتصاب مدیران و مسئولان باشد.

آیت الله حسینی شاهرودی: فعالیت احزاب نباید به دوران انتخابات خلاصه شود

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مشکل اصلی ما در بحث احزاب در کشور این است که فعالیت‌های آنها بیشتر در زمان‌های انتخابات است و بعد از برگزاری انتخابات، به گونه‌ای تعطیل می‌شوند.

نخستین اقامتگاه بوم گردی کردستان در روستای دولاب سنندج افتتاح شد

کرد آنلاین - سنندج- نخستین اقامتگاه بوم گردی کردستان با عنوان تیشک در روستای نمونه گردشگری دولاب از توابع شهرستان سنندج باحضور جمعی از مدیران اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افتتاح شد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان: بیش از 10 درصد شهدای ترور کشور مربوط به استان کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: از اول انقلاب تاکنون بیش از 17 هزار نفر از مردم کشور توسط 35 گروهک تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که 10 درصد این شهدا مربوط به استان کردستان است.

بیش از 10 درصد از کل شهدای ترور کشور مربوط به استان کردستان است

کرد آنلاین - سنندج- دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه نخستین اقدام تروریستی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در استان کردستان انجام شد، گفت: بالغ بر 10 درصد از آمار شهدای ترور کشور مربوط به این استان است.

مسابقات بسکتبال گروه سه لیگ جوانان کشور در کامیاران به پایان رسید

کرد آنلاین - سنندج - تیم های هیأت بسکتبال کامیاران و ستارگان نوین سنندج قهرمان و نائب قهرمان رقابت های بسکتبال گروه سه لیگ جوانان کشور شدند و به مرحله بعدی این مسابقات صعود کردند.

کردستان به تسهیلات کشوری برای بازسازی خسارت زلزله نیاز دارد/ چهار هزار واحد خسارت دیده اند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه چهار هزار و 14 واحد مسکونی در این استان همزمان با زلزله ازگله کرمانشاه خسارت دیده است، گفت: کردستان به خدمات و تسهیلات کشوری برای بازسازی خسارت زلزله نیاز دارد.

افزایش انضباط مالی و تمرکززدایی از ویژگی های بودجه سال آینده است

کرد آنلاین - سنندج – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با اشاره به ویژگی های بودجه سال 97 کشور، گفت: افزایش انضباط مالی و همچنین تلاش برای تمرکز زدایی از جمله ویژگی های اصلی به شمار می رود.

12 عدد کانکس اهدایی اصناف و بازاریان بیجار به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اتحادیه و اصناف بازار بیجار گفت: 290 میلیون ریال کمک اتاق اصناف، بازاریان، کسبه و تجار این شهرستان جمع آوری و با آن 9 عدد کانکس خریداری و به مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه ارسال شد.

توجه بیشتر به آموزه های دینی و اسلامی باعث سلامت جامعه می شود

کرد آنلاین - سنندج – امام جمعه سنندج ضمن تاکید بر لزوم توجه به اجرایی کردن آموزه های دینی و اسلامی در جامعه به عنوان یک اصل مهم، گفت: حرکت در این مسیر باعث سلامت و سعادت جامعه در تمامی حوزه ها می شود.

برترین های یازدهمین دوره جشنواره کشوری داستان بانه معرفی شدند

کرد آنلاین - سنندج - یازدهمین دوره جشنواره کشوری داستان بانه با معرفی برترین های بخش های مختلف اعم از فارسی و کردی با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان استانی و شهرستانی و به کار خود پایان داد.

راه یاب ملل مریوان درمسابقات والیبال دسته یک جوانان کشورحضور یافت

کرد آنلاین - سنندج - تیم راه یاب ملل مریوان جهت شرکت در مسابقات والیبال دسته یک جوانان کشور به بابلسر رفت و با تیم های بیمه رازی نور، توپگاه بابلسر و عقاب نهاجا تهران بازی می کند.

مشخص شدن دو گزینه نهایی پست شهرداری/گزینه جدیدی وجود ندارد

کرد آنلاین - بیجار-سخنگوی شورای شهر بیجار با بیان اینکه دو گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری بیجار انتخاب شده است، گفت:هیچ گزینه جدیدی برای انتخاب شهردار وجود ندارد و شایعات در این خصوص کذب محض است.

اتمام پروژه فرهنگسرای بانه تا دو سال دیگر

کرد آنلاین - سنندج- رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بانه گفت: پیش بینی می شود پروژه فرهنگسرای این شهرستان تا اواخر سال 98 به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

دولت اعتبار مورد نیاز برای انسداد مرزها را تامین کند

کرد آنلاین - سنندج – فرمانده نیروی انتظامی گفت: اجرایی کردن طرح انسداد مرزهای کشور چندین سال است که مطرح شده است و انتظار می رود که دولت در این راستا اعتبار مورد نیاز برای اجرایی کردن آن را تامین کند.

برگزاری مسابقات کشتی آزاد وفرنگی نوجوانان کشور به میزبانی بیجار

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی گروه ب نوجوانان کشور با حضور 20 استان از دوشنبه 27 آذر ماه به مدت چهار روز تحت عنوان جام 5400 شهید کردستان در بام ایران شهر بیجار آغاز می شود.

ارسال 20 اثر خارجی به زبان کردی به دبیرخانه جشنواره سراسری بانه

کرد آنلاین - سنندج - دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره سراسری داستان بانه گفت: علی رغم اینکه هنوز این جشنواره به سطح بین المللی ارتقا پیدا نکرده ولی 20 اثر از چهار کشور خارجی به دبیرخانه این دوره ارسال شد.

تقدیرفرمانده سپاه ازحوزه هنری کردستان/برخی ها باشهدا بیگانه اند

کرد آنلاین - سنندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تاکید برلزوم توجه به برگزاری برنامه های متناسب با شان و جایگاه شهدا در این استان، از اقدامات و فعالیت های حوزه هنری کردستان در این راستاتقدیر کرد.

بیش از 50میلیارد تومان به واحد های صنعتی و کشاورزی پرداخت شده است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: از ابتدا سال 96 تا کنون 50 میلیارد و 900 میلیون تومان به واحد های تولیدی بخش صنعت و کشاورزی در استان پرداخت شده است.

شهردار سنندج: کاهش ساخت و ساز غیرمجاز در گرو رفع مشکل زمین های قولنامه ای است

کرد آنلاین - سنندج - شهردار سنندج با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز و مشکلات ناشی از آن، مقابله با این پدیده و ممانعت از این ساخت و سازها را در گرو رفع مشکل زمین های قولنامه ای در این شهر دانست.

تلاش تاکسی اینترنتی برای جذب مسافربرهای شخصی

کرد آنلاین - سنندج - فعالیت شاخه ای از تاکسی های اینترنتی امروز در سنندجی به بار نشست که مملو از راننده شخصی مسافربر و تاکسی است و در همان ابتدا نشان داده که به دنبال جذب مسافربران شخصی است.

اخبار خواندنی

خدمات بهزیستی در دولت یازدهم و دوازدهم سە برابر شدە است

نیمه جنوبی کردستان از فردا تحت تاثیر موج بارشی ضعیف قرار می گیرد

‎فرمانده ناجا: طرح انسداد در بخش اعظم مرزهای کشور اجرا نشده است

واحدهای مسکونی روستایی خسارت دیده در زلزله سروآباد تسهیلات می گیرند

سردار اشتری: تامین امنیت و حفاظت از مرزها مهمترین مسئولیت ناجا است

احتمال بارش های ضعیف در نیمه جنوبی کردستان/ سردی هوا تداوم دارد

463 کیلومتر کمربند حفاظتی در مرز اراضی ملی کردستان انجام گرفته است

ایران جزو کشور های تنبل دنیا است/دخل و خرج دولت با هم نمی خواند

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه معرفی شد

واکنش مدیرعامل مؤسسه بازیافت کردستان به وضعیت زباله های قروه

اگر نظارت و بازرسی کافی نباشد کارها پیشرفت نمی کند

مبارزه با قاچاق و مواد مخدر ؛ از اولویت های ناجا

شنیدن جواب منفی دستاویزی برای هتک حرمت دختر جوان در فضای مجازی

انتظارات از دولت کاهش یابد/ کار در کشور زیاد است و کارکن کم

ضرورت یادگیری مهارت ازدواج برای کاهش آسیب های اجتماعی خانواده

انتخاب همسر برای جوانان چالش جدی خانواده‌ها است

یک هزار و 100 نفر در کشور مبتلا به بیماری جذام هستند

10 دفتر تسهیلگری در مناطق حاشیه‌‌ای سنندج راه اندازی می شود

حماسه نهم دی در پی انقلاب درونی مردم خلق شد

نهمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان برگزار شد

تشریح کامل فتنه از برنامه های هشتمین سالگرد حماسه 9دی است

تکمیل ساختمان مرکز نگهداری معلولان ذهنی وینسار بیش از 2 میلیارد ریال نیاز دارد

حماسه 9دی عزت رهبری و حرف شنوی مردم از معظم له را بیشتر کرد

نداشتن تلفن ثابت و عدم آنتن دهی همراه اول از مشکلات عمده روستای سرواله است

پیشگیری از وقوع جرم راهکاری اساسی در جهت کاهش جمعیت کیفری زندانهاست

غیبت مدیران در ستاد هماهنگی حماسه 9 دی قابل توجیه نیست

حضور نداشتن مدیران در ستاد هماهنگی حماسه 9 دی قابل توجیه نیست

حضور نداشتن مدیران در ستاد هماهنگی حماسه 9 دی ماه قابل توجیه نیست

پوشش 18هزار دانش آموز مریوانی درطرح وارنیش فلوراید

روحیه شهادت طلبی در میان مردم کردستان دارای ریشه تاریخی است

خسارت‌های جزئی برخی از واحدهای مسکن روستایی در کردستان

برگزاری اولین آیین نکوداشت مادران نمونه در کردستان

زلزله در کردستان خسارت جانی نداشت

زلزله امروز حلبچه در تمامی شهرهای کردستان هم احساس شد

زمین لرزه عصر دوشنبه در استان کردستان تلفات جانی نداشت

مراکز درمانی استان کردستان در آمادگی کامل قرار دارند

گزارشی از خسارت احتمالی زمین لرزه در کردستان اعلام نشده است

زلزله سنندج را لرزاند

زمین لرزه نسبتا شدیدی استان کردستان را لرزاند

دیدار روسای جهاددانشگاهی استان و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی کردستان

برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان باسراسرکشور درکردستان

700 دقیقه به ازای هر مشترک برق خاموشی داریم

عمده کار های شرکت برق به بخش خصوصی واگذار می شود

طرح زمستانه پلیس راه کردستان از امروز آغاز شد

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق کردستان معرفی شد

500 مگاوات برق مازاد برنیاز کردستان در حوزه صنعت مصرف شود

نابودی رژیم صهیونیستی بعد از انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت

تصادف رانندگی در جاده سنندج - مریوان یک کشته بر جای گذاشت

رویدادهای خبری دوشنبه 20 آذر در استان کردستان

سرپرست روابط عمومی استانداری کردستان منصوب شد

مصرف محدود نوشیدنی های پر انرژی برای پیشگیری از چاقی ضروری است

نمایشگاه عکس خبری منفی صفر در گالری سوره بهمن سنندج افتتاح شد

روزانه 300 دستگاه تانکر سوخت از جاده های کردستان تردد می کند

دستان ناتوانی که در خدمت به کلام الهی جان گرفت

کانون های مساجد ظرفیتی برای ترویج و توسعه فعالیت های قرآنی است

پایداری هوای کردستان در هفته جاری

آغاز طرح زمستانه پلیس راهور در کردستان/آمار فوتی های تصادف زنجیره ای اخیر به 5 نفر رسید

طرح نهضت درختكاری با کاشت 9000 نهال در سنندج آغاز شد

شهید جعفر مرادی

انجام بالغ بر 1800 مورد بازرسی از واحدهای صنفی وغیرصنفی کردستان

محمد الله مرادی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های کردستان شد

کاهش 40 درصدی بارندگی ها در استان کردستان

امداد رسانی هلال احمر کردستان به 150 حادثه دیده در برف و کولاک

جذب2میلیارد تومان اعتبار برای تسهیل در مقابله باآسیب‌ های اجتماعی

24 هزار معلول کردستانی تحت پوشش بهزیستی هستند/772 نفر شاغل شدند

خانه امن و خانه سلامت برای نگهداری زنان و دختران فراری تاسیس شد

رفع تصرف 23 هکتار اراضی دولتی در کردستان/ صدور سند مالکیت برای 810 هکتار اراضی شهری

دو اثر قطب الدین صادقی به روی صحنه می رود

تصادف محور سقز - دیواندره 5 کشته و 10 زخمی داشت

پلیس مرجع اعلام آمار تلفات و علت وقوع تصادف رانندگی است

تلاش نجاتگران هلال احمر کردستان برای افراد گیر افتاده در برف و کولاک

کسب رتبه اول ورزش دانش آموزی استان در منطقه یک کشور

ثبت نام بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران کردستانی

هلال احمر کردستان در 2 روز گذشته به 150 حادثه دیده در جاده ها امدادرسانی کرد

تصادف زنجیره ای در جاده دیواندره - سقز چهار کشته و دو زخمی بر جای گذاشت

سنندجی ها از تخفیف 15 درصدی پرداخت عوارض شهری بهره مند می شوند

تصادف زنجیره ای در جاده دیواندره - سقز چهار کشته بر جای گذاشت

جشنواره تئاتر کردی سقز توسط صاحب نظران و پژوهشگران آسیب شناسی شود

پوشش تحصیلی وسوادآموزی جزو اهداف اصلی آموزش وپرورش کردستان است

انتقال آب سدهای آزاد و ژاوه استان کردستان به همدان منطقی نیست

مسابقات میانداری زورخانه ای کشور به میزبانی قروه برگزار می شود

تیم تیروژ کردستان به یک چهارم نهایی لیگ یک بسکتبال راه یافت

ششمین همایش بزرگ موسیقی فولکلور و هه لپرکی در مریوان برگزار شد

پوستر یازدهمین جشنواره کشوری داستان نویسی بانه رونمایی شد

هیات هندبال کردستان نیم فصل لیگ برتر را باپیروزی به پایان رساند

کلاس نمایش خلاق ویژه کودکان در قروه برگزار شد

راه یاب ملل سنندج با پنج گل نماینده پایتخت را در هم کوبیدند

حق مرزی باید به آموزش و پرورش کردستان اختصاص یابد

13اثر طی4روز در جشنواره سراسری تئاتر کردی سقز به روی صحنه می رود

دستگیری ‌اعضای ‌باند سارقان‌ داخل‌ خودرو در سنندج

تمام راه های ارتباطی شهرستان بانه باز است و تردد در آنها جریان دارد

مردم از خرید محصولات غذایی غیر مجاز و غیر بهداشتی خودداری کنند

سامانه سرویس‌های الکترونیکی شهرداری سنندج راه اندازی شد

شهید محمد حاجی مرادی

تردد وسایل نقلیه در گردنه خان و صلوات آباد با زنجیر چرخ امکان پذیر است

آماده باش نیروهای خدمات شهری سنندج برای مقابله با آبگرفتگی معابر

بسیج امکانات استانی برای بازسازی روستای زلزله زده پایگلان سروآباد

بارش برف در سنندج/ بارش‌ها تا روز جمعه ادامه دارد

بارش برف و کولاک دید افقی در برخی جاده های استان کردستان را به 100 متر کاهش داد

نمایشگاه عکس خبری منفی صفر در سنندج برپا می شود

سرعت وزرش باد در هزارکانیان به 61 کیلومتر در ساعت رسید

پرداخت1.5میلیارد بدهی‌ شهرداری/تبدیل سینماقدیم بیجار به مرکزتفریح

معاون استاندار کردستان: امکانات آواربرداری در مناطق زلزله زده سروآباد بکارگیری می شود

بیش از 30 درصد املاک شهر سنندج موقوفه است

دانشجویان یکی از ارکان حفظ وحدت در جامعه هستند

فعال سازی تشکل های بخش کشاورزی در کردستان ضروری است

سنت تکریم از بازنشستگان در جامعه اسلامی باید حفظ شود

معلولیت در نگاه سوم - ژاله گرگانی*

تصادف رانندگی در جاده های کردستان 250 نفر را به کام مرگ کشید

واژگونی تانکر در جاده سنندج - مریوان و سرازیر شدن محموله سوخت در طبیعت

ورود دانشجو به مسائل جناح های سیاسی مشکلات جامعه را حل نمی کند

گشایش سومین مرکز حرفه آموزی معلولان ذهنی پسران بالای 14سال در سنندج

افتتاح 2600 کلاس درس به همت خیرین مدرسه ساز کردستان

حاشیه هایی از مراسم روز جهانی معلولان در سنندج / بیان دغدغه ها تا حمایت رسانه ها

بارش باران و برف در راه است/ هوای استان کردستان سردتر می شود

نماینده مجلس: زلزله به 500 واحد مسکونی روستایی در سروآباد خسارت زد

معاون توسعه مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد

استفاده از فرصت های برابر حق افراد معلول در جامعه است

مطالباتی که هرسال تکرارمی شوند/اشتغال ومناسب سازی خواسته معلولان

برای حل مشکلات جهان اسلام نیازمند وحدت مسلمانان هستیم

مراسم روز معلول از غیبت مسئولان تا همدردی با کرمانشاه

سپاه ستون امنیت ایران است/سیاست‌های سه قوه در خدمت اشتغال نیست

باورهای استوار

اشتغال، دغدغه اصلی جامعه توانجویان شهرستان بانه است

ایران اسلامی با 17 هزار شهید بزرگترین قربانی حوادث تروریستی است

موفقیت مسئولان در هر برنامه ای مستلزم مشارکت مردم است

24320 نفر در کردستان از معلولیت رنج می برند/مناسب سازی فضای شهری مطالبه اصلی معلولین

کردستان در مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولان وضعیت مطلوبی دارد

آموزش، پاک‌سازی و امدادرسانی با پرچم فعالیت‌های زیست محیطی

روایتی تلخ از موانع حضور معلولان/ مناسب سازی اندیشه هایم آرزوست

مناسب سازی معابر نیازمند فرهنگ سازی/وضعیت کردستان رضایت بخش است

استقرار 85 دستگاه ماشین آلات برف روب در مناطق شهری سنندج

85 دستگاه برف روب و نمک پاش در 10 ستاد برف روبی سنندج مستقر می شوند

هزار و 700 معلول در قروه تحت پوشش بهزیستی هستند

وزارت نیرو مهمترین نقش را در توسعه کردستان ایفا می کند

مسئولان باید پاسخ گوی خواسته های معلولان باشند

ورود جدی زمستان در آخر هفته با بارش برف و یخبندان

28 معلول ضایعه نخاعی تحت پوشش خدمات بهزیستی قروه هستند

مسمومیت 11 دانش آموز دبیرستانی در کردستان

تصمیمات یک قاضی نباید منجر به تعطیلی واحد تولیدی شود

سهم پذیرش جذب نیروهای متخصص امور تربیتی در اولویت قرار گیرد

سامانه بارشی اواخر هفته جاری وارد آسمان کردستان می شود

مسمومیت 11 دانش آموز دبیرستان شبانه روزی پسرانه روستای حسین آباد

سهمیه یارانه داروهای صعب العلاج کردستان بیش از میانگین کشوری است

بازنشسته شدن 25 درصدنیروهای تربیتی/کمبود 100 هزار نیرو دراین بخش

تثبیت نیروی انسانی از نیازهای حوزه تربیتی آموزش و پرورش است

شناسایی مادر مبتلا به HIV برای جلوگیری از انتقال بیماری به نوزاد در کردستان

مراسم های مولودی خوانی باید باشکوه هر چه تمامتر برگزار شود

حضور هزاران نفر ازعاشقان رسول الله در بزرگترین مولودی خوانی ایران

بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور در سنندج آغاز شد