آخرین اخبار

اجتماعي

615 میت در آرامستان بهشت محمدی خاكسپاری شدند

کرد آنلاین - مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری سنندج از خاکسپاری 615 میت در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: از این تعداد 315 نفر مرد و 246 نفر ...

نغمه سرایان آیینی اهل سنت باید جامعه شناسانده شوند

کرد آنلاین - سنندج- مسئول سازمان بسیج مداحان کشور گفت: کار ارزنده شعرای آیینی اهل سنت ما زیاد به مردم شناسانده نشده است و باید در راستای معرفی این افراد تلاش بیشتری انجام شود.

اختیار مدیریت و بهره برداری منابع آبی کردستان در دست دیگران است

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان گفت: در استان کردستان منابع آب فراوانی وجود دارد که هیچ کدام در خود استان مورد استفاده قرار نمی گیرد و اغلب به استان های همجوار انتقال پیدا می کند.

تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در استان کردستان ضروری است

کرد آنلاین - سنندج - معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: استان کردستان باید بخش تملک دارایی خود را افزایش دهد تا بتواند پروژه های نیمه تمام به ویژه در حوزه ورزش را به بهره برداری برساند.

استفاده ازبخش تملک دارایی برای اتمام پروژه ها نیمه تمام درکردستان

کرد آنلاین - سنندج - معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: استان کردستان باید بخش تملک دارایی خود را افزایش دهد تا بتواند پروژه های نیمه تمام به ویژه در حوزه ورزش را به بهره برداری برساند.

مسولان باید توجه ویژه ای به دستگاه های امداد رسان داشته باشند

کرد آنلاین - سنندج-نماینده مردم سنندج، دیواندره وکامیاران درمجلس برتوجه مسئولان به دستگاه های امدادرسان تاکید کردوگفت:کمبودبودجه باعث شده که نیروهای آتش نشانی ازنظر درآمد وامکانات مشکلاتی داشته باشند.

واکسیناسیون بیش از200هزار قطعه طیور کردستان برعلیه بیماری نیوکاسل

کرد آنلاین - سنندج- معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: واکسیناسیون بیش از 200هزار قطعه طیور روستایی استان بر علیه بیماری نیوکاسل با استفاده از واکسن مقاوم به حرارت نیوکاسل در یک دوره 16 روزه انجام می شود.

جشنواره غذای سالم در قروه برگزار شد

کرد آنلاین - قروه- جشنواره روز جهانی غذا با محوریت تغذیه سالم با شعار جهانی «تغییر آینده مهاجرت، سرمایه گذاری در امنیت غذایی و توسعه روستایی» در شهرستان قروه برگزار شد.

خیابان های کامیاران به نفع دوست، دشمن را به آغوش کشیده اند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - تحلیلی برنماد ضعف فرهنگ ترافیک نشان می دهد که مسئولان ذیربط در این حوزه به نفع ماشین ها که از دوستان قدیمی خیابان ها به حساب می آیند، دشمن های از جنس سرعت گیرها را که عامل نازیبایی چهره معابر محسوب می شوند را به آغوش خیابان های شهر بکشند.

رویدادهای خبری سه شنبه 25 مهر در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - افتتاحیه و بدرقه دانش اموزان اعزامی به اردوی راهیان نور، گشایش نمایشگاه صنایع دستی غرب کشور و تجمع بزرگ دانشگاهیان استان کردستان در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا از جمله رویدادهای مهم خبری روز سه شنبه 25 مهر در این استان است.

دیدبان شفافیت و عدالت دست مفسدان را از بیت المال کوتاه می سازد

کرد آنلاین - سنندج - عضو هیات مدیره موسسه شفافیت و عدالت در استان کردستان گفت: دیدبان شفافیت و عدالت با ارائه گزارش های مردی در تلاش است تا دست مفسدان را از بیت المال کوتاه سازد.

کارگاه آموزشی مدیریت تولید وبازرگانی صنایع دستی درسنندج برگزار شد

کرد آنلاین - سنندج- کارگاه آموزشی مدیریت تولید، بازرگانی و بازاریابی صنایع دستی با تاکید بر بازاریابی، صادرات و فروش کالا درسالن کنفراس دفتر آموزش و پژوهش استانداری کردستان برگزار شد.

کم کاری آبفای زنجان میراث تاریخی بیجار را در معرض نابودی قرار داده است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیجار گفت: از زمان احداث سد تلوار، کم کاری آبفای زنجان موجب شده است میراث تاریخی بیجار در این منطقه مورد تهدید جدی آبگرفتی و نابودی قرار گیرد.

2 شکارچی متخلف در قروه دستگیر شدند

کرد آنلاین - رئیس اداره محیط زیست شهرستان قروه گفت: دو شکارچی متخلف قبل از شروع به شکار در منطقه حفاظت شده بدر و پریشان قروه دستگیر ...

دمای هوای کردستان کاهش می‌یابد

کرد آنلاین - براساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان کردستان، احتمال کاهش دمای هوای استان به صفر و زیر صفر درجه در هفته جاری وجود دارد. ...

2 خبر از شهرستان بانه

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - اطمینان از سالم بودن آب شرب بانه و سومین فصل مردم شناسی در این شهرستان از جمله 2 خبر از بانه است.

فرمانده سپاه قروه: پشتوانه مردمی بالاترین رکن هر نظام سیاسی است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قروه با بیان اینکه پشتوانه مردمی بالاترین رکن هر نظام سیاسی است، گفت: هر نظام سیاسی در جهان از پشتوانه سیاسی و مردمی برخوردار باشد برای تحقق اهداف چشم انداز خود با مشکل مواجه نمی شود.

حمایت های معنوی از معلولان بسیار مهمتر از حمایت های مادی است

کرد آنلاین - سنندج – رئیس انجمن نابینایان استان کردستان با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در خصوص برخورد با معلولان از سوی اقشار مختلف جامعه، گفت: حمایت های معنوی از این قشر بسیار مهمتر از حمایت های مادی است.

جابجایی حدود 2 میلیون مسافر از طریق پایانه های مسافربری سنندج

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری سنندج گفت: در نیمه نخست امسال بیش از یک میلیون و 918 هزار مسافر درون استانی و برون استانی از طریق پایانه های مسافربری شهری سنندج جابجا شده است.

مخاطراتی که زریوار را تهدید می‌کند...

کرد آنلاین - دریاچه زریوار واقع در سه کیلومتری شهر مریوان، مهم ترین جاذبه طبیعی و گردشگری استان کردستان است که به عنوان نگین غرب ...

مرگ جوان بیجاری بخاطر سقوط از درخت گردو

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - جوان بیجاری عصر شنبه در حال جمع آوری گردو از روی درخت در روستای قراطوره واقع در کیلومتر 15 غرب بیجار سقوط کرد و جان باخت.

سرما و باران پاییزی کردستان را فرا می‌گیرد

کرد آنلاین - مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: نقشه‌های جوی خبر از فرا رسیدن سرما و باران پاییزی طی هفته جاری و هفته آینده در استان می‌دهد. ...

نمایش 57 اثردرنمایشگاه موزه علوم وفناوری ایران در دانشگاه کردستان

کرد آنلاین - سنندج- رییس اداره نمایشگاه سیارموزه علوم وفناوری ایران گفت: 57 اثر در شانزدهمین نمایشگاه سیار موزه علوم و فناوری در دانشگاه کردستان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

نان سبوس دار محلی پس از 20 سال به سفره های مردم بانه بازگشت

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - با همت تعدادی از بانوان کار آفرین و توانمند بانه ای، پخت و عرضه نان محلی سبوس دار بعد از 2 دهه غیبت در این شهرستان آغاز شد تا بار دیگر نان با کیفیت و مغذی سر سفره بانه ای ها باشد.

ملت ایران مقاوم و خستگی ناپذیر آماده پاسخگویی به ترامپ است

کرد آنلاین - سنندج - وزیر کشور با بیان اینکه سخنان ترامپ در خصوص برجام پوچ و بیهوده بود، گفت: ملت ایران مقاوم و خستگی ناپذیر آمادگی دارد تا این سخنان بیهوده رئیس جمهور آمریکا را با قاطعیت پاسخ دهد.

استان های کردستان، کرمانشاه و ایلام دژهای نفوذ ناپذیر ایران هستند

کرد آنلاین - سنندج- وزیر کشور با بیان اینکه استان های کردستان، کرمانشاه و ایلام دژهای مستحکم و نفوذ ناپذیر جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: مردم این مناطق سربازان واقعی اسلام و دفاع از سرزمین ما هستند.

کل مردم کردستان اعضای گروه و جناح کاری من هستند

کرد آنلاین - سنندج- استاندار کردستان گفت: مردم استان را باند، گروه و جناح خود می دانم و فارغ از هر گونه خط سیاسی و با مشی اعتدال در خدمت مردم این منطقه هستم.

فعالیت 33 دکه غیرمجاز در معابر و خیابان های سنندج/ دکه های مجوزدار متحدالشکل می شوند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج با اشاره به فعالیت 33 دکه فروش مواد غذایی غیر مجاز در سطح معابر و خیابان های این شهر گفت: این دکه ها در آینده نزدیک از سطح شهر جمع آوری و از فعالیت آنها جلوگیری می شود.

مراسم تقدیر و معارفه استاندار کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج- مراسم تقدیر از عبدالمحمد زاهدی و معارفه بهمن مرادنیا استاندار کردستان امروز شنبه با حضور وزیرکشور در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج آغاز شد.

رفع مشکل بیکاری وبهبود معیشت مردم باید در اولویت نخست قرار گیرد

کرد آنلاین - سنندج- نماینده ولی فقیه دراستان کردستان با اشاره به مشکلات این استان در حوزه های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی، بر اولویت قراردادن حل مشکل بیکاری و بهبود معیشت مردم تاکید کرد.

حفاری غیر مجاز چاه آب جان دو نفر را در بیجار گرفت

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - بی احتیاطی در ایجاد حفاظ هنگام حفاری چاه آب در یک زمین کشاورزی در شهرستان بیجار موجب ریزش دیواره و زیر آوار ماندن 2 کارگر که مشغول کندن چاه بودند و در نهایت مرگ این 2 نفر شد.

رویدادهای خبری شنبه 22 مهر در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - سفر وزیر کشور به کردستان، آیین تودیع و معارفه استاندار کردستان و برگزاری نمایشگاه علوم و فناوری ایران از جمله رویدادهای مهم خبری روز شنبه 22 مهر در این استان است.

شهردار بیجار انتخاب شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - `منصور بهرامی`، از کارکنان شهرداری بیجار، بعد از گذشت چند ماه از آغاز فعالیت شورای جدید شهر بیجار، سکان شهرداری را به دست گرفت.

2 خبر کوتاه از آموزش و پرورش کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش کردستان و دانشگاه مذاهب اسلامی و تمدید مهلت ثبت نام در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی 2 خبر از آموزش و پرورش کردستان است.

رونمایی از یک کتاب و افتتاح 7 کانون مسجد در کردستان

کرد آنلاین - سنندج- رونمایی از کتابی با عنوان قرب حق و افتتاح هفت کانون فرهنگی هنری مساجد کردستان امروز پنج شنبه در اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد استان در سنندج انجام شد.

شرکت 30 هزارنفر در برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد کردستان

کرد آنلاین - سنندج- مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از شرکت 30 هزار نفر در کلاس های اوقات فراغت کانون های مساجد استان در تابستان امسال خبرداد.

تالاب زریبار مریوان میزبان فلامینگوهای مهاجر شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - کارشناس پایش اداره حفاظت محیط زیست مریوان گفت: با کاهش تدریجی دمای هوا در مناطق شمالی، نخستین دسته از فلامینگوهای مهاجر وارد تالاب بین المللی زریبار مریوان شدند.

تبدیل فعالیت سمن ها به مطالبات مردمی بهترین نوع فرهنگسازی است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرماندار شهرستان قروه گفت: عمده مردم از جایگاه و فعالیت سمن ها به عنوان پل ارتباطی بین مسئولان و مردم آشنایی ندارند و تبدیل فعالیت سمن ها به مطالبات مردمی بهترین نوع فرهنگسازی است چرا که این امر منجر به پذیرفتن سیستم دولتی به صورت طبیعی می شود.

مشارکت کردستانی ها درامورخیریه/دفاع ازمظلوم رسالت نظام اسلامی است

کرد آنلاین - سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به آمادگی مردم این استان برای حضور در امور خیریه، گفت: مشارکت خوب در مراسم های جشن های خیریه یکی از ویژگی های برتر مردم استان است.

رویدادهای خبری پنجشنبه 20 مهر در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - امروز پنجشنبه 20 مهر چند رویداد در استان کردستان خبری می شود که آیین پایانی طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد از جمله این برنامه ها است.

مهاجرت به منابع آبی کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس اداره نظارت به امور حیات وحش محیط زیست استان کردستان گفت: همزمان با شروع فصل پاییز و سرما مهاجرت پرندگان آبزی و کنار آبزی به منابع آبی آغاز شد.

اشتغال وتولید ثروت دراولویت/مطالبات فرهنگی کردستان رادنبال می کنم

کرد آنلاین - سنندج - استاندار جدید کردستان با اشاره به اولویت های کاری خود در این استان، گفت: در راستای ایجاد اشتغال و تولید ثروت در کردستان برنامه های ویژه ای در دستور کار قرار می گیرد.

خیرین 550میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کردستانی کمک کردند

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل کمیته امام خمینی(ره) کردستان گفت: در مهرعاطفه های امسال خیران خارج از استان و موسسات خیریه بالغ بر 550 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمنداین استان کمک کردند.

هوای کردستان از فردا پنجشنبه سردتر می شود

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا- کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی کردستان گفت: تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد به علت ورود هوای سرد به منطقه، از فردا پنجشنبه تا صبح شنبه، دما 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش یافته و هوای استان سردتر می شود.

سینمای ایران نیاز به اتاق بازرگانی دارد/اکران فیلم خارجی درکشور

کرد آنلاین - سنندج- رییس سازمان سینمایی حوزه هنری گفت: هر کسب و کار کوچکی درکشورمان میزی در سازمان صنعت، معدن و تجارت داشته و عضو اتاق های بازرگانی هستند ولی سینمای ایران صاحب هیچ اتاق بازرگانی نیست.

ریزگردها محیط زیست را به صورت جدی تهدید می کند

کرد آنلاین - سنندج- ایرنا- استاد دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ریزگردها، کمبود آب و زباله های الکتریکی یکی از بحران های است که امروز محیط زیست را به صورت جدی تهدید می کند.

تصادف بین سمند و کامیون در جاده دیواندره به سقز یک کشته برجا گذاشت

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس پلیس راه انتظامی شهرستان دیواندره گفت: تصادف بین یک دستگاه خودروی سمند با یک دستگاه کامیون بنز باری در جاده دیواندره به طرف سقز یک نفر کشته به جا گذاشت.

نیروی انتظامی در انجام وظایف وتحقق اهداف خود عملکردمطلوبی دارد

کرد آنلاین - سنندج- سرپرست شهرداری سنندج گفت: ایجاد رابطه صمیمی نیروی انتظامی با مردم و همچنین برنامه ریزی صحیح و مدون باعث شده در انجام ظایف وتحقق اهداف وبرنامه های خود به خوبی عمل کنند.

اخبار خواندنی

شهروندان باید نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت وآرامش جامعه یاری کنند

پلیس فتا از برنامه‌های ترویج فرهنگ اهدای خون در بستر فناوری اطلاعات استقبال می‌کند

برگزاری نشست منطقه‌ای مدیران تبلیغات اسلامی هفت استان در سنندج

مراسم ترحیم جلال طالبانی در شهرهای بانه و مریوان برگزارشد

12 میلیارد تومان زکات درکردستان جمع آوری شده است

فاطمه سهرابی گزینه شهرداری بیجار برنامه های خود را ارائه کرد

جمع آوری و ساماندهی 141 متکدی در سنندج/متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند

جمع آوری و ساماندهی 141 متکدی در سنندج

هوای سنندج در شرایط ناسالم قرار دارد

بالغ بر 12 میلیارد تومان زکات درکردستان جمع آوری شده است

کردستان در حوزه وجود نیروی انسانی استانی ثروتمند است

مشارکت دانش آموزان موجب شکل گیری تربیت اجتماعی آنها می شود

بخشی نگری؛ از مشکلات اصلی زریبار/ ساماندهی فاضلاب‌ها در اولویت است

مانورقطع گاز بر اثر خرابکاری درایستگاه CGSسنندج برگزارشد

شاخص کیفیت هوای شهر سنندج در وضعیت ناسالم قرار گرفت

هوای سنندج در وضعیت ناسالم قرار گرفت

بانه رتبه نخست امداد رسانی کردستان را کسب کرد

عضویت 28 هزار کودک در کانون پرورش فکری استان کردستان

مشمولان دانشجوی متقاضی خروج از کشور از طریق سامانه سخا اقدام کنند

حوزه هنری بیجار فراخوان همایش شعر عاشورایی«طلوع سرخ»رامنتشر کرد

ایجاد اختلاف وحاشیه ساختار هیات های ورزشی را به هم می زند

سه قایقران مریوانی به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اعزام شدند

فضای مجازی کودکان را به صورت جدی تهدید می کند

سامانه `سخا` برای دانشجویانی که درخواست سفر به خارج کشور دارند راه اندازی شد

120 شرکت مواد غذایی در کردستان دارای مجوز ارائه محصول به بوفه های مدارس هستند

تکمیل هنرستان کشاورزی مریوان مستلزم اختصاص اعتبار ویژه است

مدرسه طبیعت "وی ول" را بیشتر بشناسیم

شورای سواد آموزی روستاها در کردستان فعال می شود

اخذاستعلام برای واگذاری انشعاب به ساخت وسازهای غیرمجازضروری است

مانور مقابله با خرابکاری در ایستگاه CGS در سنندج برگزار می شود

گره انتخاب استاندار کردستان کورتر می شود/معرفی هشت گزینه نهایی

16 سهره طلایی در دیواندره رهاسازی شد

بیکاری؛ مهمترین منکر در سطح جامعه است

کودکان و نوجوانان روستایی از برنامه های فرهنگی محروم هستند

عامل اصلی ترافیک شهر سنندج تردد عابرین در خیابان ها است

پُست کردستان، سه میلیون مرسوله در 6 ماهه اول امسال، جابه جا کرده است

مرگ زنی جوان بر اثر آتش سوزی منزل مسکونی و کاهش 25 درصدی دزدی در سقز

کردستان سرمای منفی 5.6 درجه را تجربه کرد

جابجایی 3 میلیون مرسوله پستی در کردستان/ راه اندازی سامانه سیماک و GNAF در آینده نزدیک

کاهش 16 درصدی وقوع سرقت در بیجار

بهیاران سنندجی خواستار توجه مدیران به رفع مشکلات این قشر شدند

سد سیازاخ موجب تامین آب 22 هزارهکتار از اراضی کشاورزی می شود

تردد عابرین پیاده در خیابان ها دلیل اصلی ترافیک در سنندج است

اورژانس هوایی کردستان به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی مجهز شد

ایران به مرکز دوستی و برادری برای مردم جهان تبدیل شده است

پلیس کردستان امسال 110هزار عملیات انجام داده است

انجام 110 هزار عملیات پلیس در استان کردستان

رویدادهای خبری شنبه 15 مهر در استان کردستان

رقابت های استانی سوارکاری کردستان در سنندج برگزار شد

توسعه کردستان نیازمند جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی وخارجی است

تلاش نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به مردم قابل تقدیر است

بیشترین آمار کشف قاچاق کالا در کردستان مربوط به بیجار است

ساکنان محله مرزبان در حاشیه جاده کمربندی بیجار - زنجان: مسئولان به داد ما برسید

175 میلیون دلار کالا از کردستان به خارج از کشور صادر شده است

کشف 12مورد جعل علامت استاندارد در کردستان

ناوگان حمل و نقل سازمان آتش نشانی سنندج نیازمند نوسازی است

لزوم تسریع در اتمام 2 پروژه ایستگاه آتش نشانی نایسر و حسن آباد سنندج

علیرضا کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی سنندج شد

حمایت کمیته امداد کردستان از 32 هزار مددجوی سالمند

صندوق‌های صدقه در کردستان ضد سرقت می‌شود

صندوق‌های صدقات کمیته امداد امام خمینی(ره) در کردستان ضد سرقت می‌شود

رویدادهای خبری پنجشنبه 13 مهر در استان کردستان

کاهش چشمگیر سزارین در کردستان/فرهنگ سازی نیاز ضروری است

مدرسه روستای «خورخوره» در بیجار با نذر مردم جان دوباره گرفت

برتری آبیدر سنندج در خانه/ شهرداری مریوان بار دیگر باخت

کمک 140 میلیارد ریالی کمیته امداد امام به سالمندان استان کردستان

دشمنان اسلام به دنبال قطع رابطه روحانیون و مردم هستند

ماموران آتش نشانی سنندج 323 فقره آتش سوزی را مهار کردند

بی تفاوتی به حوزه فرهنگ دینی از سوی فرمانداری شهرستان سنندج

ثبت نخستین بارش پاییزی در استان کردستان

2 خبر کوتاه از شهرستان سقز

فرمانده انتظامی کردستان: هدفگذاری پلیس مقابله با قاچاق کلان است

98 درصد از جرایم سایبری در شش ماهه اول سال کشف شده اند

بخش کشاورزی بیشترین متقاضی تسهیلات صندوق کارآفرینی امیددربانه است

دستگیری درکردستان به دلیل پوشیدن لباس کردی توطئه بدخواهان است

برگزاری 150 عنوان برنامه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در کردستان

15 هزار و 519 واقعه ولادت در استان کردستان ثبت شد

کردستان اولین باران پاییزی امسال خود را تجربه کرد

آسانسورهای بدون استاندارد امسال 57 بار حادثه آفریدند

نخستین مدیر زن در شبکه بهداشت استان کردستان منصوب شد

895 هکتارازاراضی ملی شهرستان بانه رفع تداخل شد

امید شیخ احمدی رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک شد

طرح توسعه مشاغل خانگی در کردستان و 7 استان دیگر کشور کلید خورد

مرحله دوم مهر عاطفه ها در 1000 مدرسه کردستان برگزار می شود

کیفیت شاخص های آموزش وپرورش کردستان ارتقا پیدا کرده است

بیش از یک هزار مددجوی زندان های کردستان گواهینامه فنی و حرفه ای دریافت کردند

دمای هوای کردستان در اواخر هفته تا 5 درجه کاهش می یابد/ کشاورزان تمهیدات لازم را اتخاذ کنند

مدیرکل کمیته امداد کردستان ازخبرگزاری مهر بازدید کرد

احتمال وقوع رگبارهای پراکنده باران/دمای هوای کردستان کاهش می یابد

شهرک صنعتی سنندج به انبارکالاهای بی کیفیت تبدیل شده است

فروش دارو و سموم از سوی عطاری ها ممنوع است

رونق اقتصادی درصنعت گردشگری باکمترین آسیب به محیط زیست همراه است

بیمار سکته ای با بالگرد اورژانس هوایی کردستان به بیمارستان منتقل شد

شرکت1500نفرازمددجویان زندان های کردستان در آزمون های فنی وحرفه ای

1247اهداکننده خون کردستانی به پایگاه های انتقال خون مراجعه کردند

اتصال بلوار کردستان به شهرک ساحلی در تقاطع پاسکاری شهرداری و آب و فاضلاب

شرکت 1505 نفر از مددجویان زندانهای کردستان در آزمون های فنی و حرفه ای

تشریح جزییات مصدومیت دانش‌آموزان دهگلانی در سانحه واژگونی خودرو

چاشنی تلاش توانجوی کردستانی/رویای دانشگاه تهران را به واقعیت تبدیل کرد

رویدادهای خبری سه شنبه 11 مهر در استان کردستان

کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در کردستان

جمعیت هلال احمر کردستان در 290 نقطه حادثه خیز جاده ای امدادرسانی کرد

یک آتش نشان: حفاظت از اموال و زندگی مردم به امکانات مناسب و مجهز نیار دارد

معضل وانت های فروش سیار میوه در معابر سنندج / شورای ترافیک تدبیر کند

وزش قابل ملاحظه باد و احتمال رگبارهای ضعیف در کردستان در چند روز آینده

نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های آموزش و پرورش است

حمله به فرهنگ و هویت کُردی/ آنتن‌هایی که از دلِ غرب تغذیه می‌شوند

مراجعه هزار و 247 اهداکننده خون کردستانی در دهه اول محرم

تشكیل سه سازمان جدید درشهرداری سنندج

چارت جدید شهرداری سنندج تصویب و ابلاغ شد

شهرستان مریوان هیچ سهمی از آب سد آزاد ندارد/مطالبه ای بدون پاسخ

مراجعه بیش از هزار اهداکننده خون کردستانی به پایگاه های انتقال خون

خدمت بهتر با تعامل مردم محقق می شود/ انجام 271 عملیات

سالمندی دوران فرزانگی انسان است

اهل تسنن و تشیع کردستان در عاشورای حسینی اشک ماتم ریختند

قیام امام حسین (ع) برای جلوگیری از انحراف جامعه اسلامی بود

قیام امام حسینی (ع) برای جلوگیری از انحراف جامعه اسلامی بود

عزاداری تاسوعای حسینی در شهرهای کردستان برگزار شد

دوندگان کردستانی یک نشان طلاو یک برنز در لیگ طلایی کشور کسب کردند

دوندگان کردستانی یک نشان طلاو یک برنز لیگ طلایی کشور را کسب کردند

حزن و اندوه شهادت امام حسین (ع) از دل هیچ مسلمانی بیرون نمی رود

پینگ پنگ بازان کردستانی بر سکوی سوم مسابقات دوبل کشور ایستادند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تجزیه عراق مرحله دوم نقشه خاورمیانه جدید است

آیین‌های عزاداران کردستانی در ایام محرم

به بهانه هفتم مهر روز آتش نشانی/زنگ حریق، ملودی عاشقانه برای نجات دیگران

2 کشته و 13 مصدوم در تصادف رانندگی جاده کامیاران - سنندج

تحولات 20 ساله در شمال عراق/ کردها به تمامیت ارضی پایبند هستند

عدم آشنایی با مسائل حقوقی مشكلات زیادی را برای شهرداری بوجود آورده است

آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری سنندج در ایام سوگواری محرم

توطئه 20 ساله در شمال عراق/ کردها به تمامیت ارضی پایبند هستند

برگزاری دوره آموزش‌ مجازی جهاددانشگاهی کردستان برای آموزشیاران سوادآموزی

آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری سنندج درایام عزاداری حسینی

2 خبر از شهرستان بیجار

140 میلیارد تومان به حساب گندمکاران کردستانی واریز شد

نماینده ولی فقیه در کردستان: شهدا فرهنگ حسینی و عاشورا را زنده نگه داشتند

مشاور عالی فرمانده کل سپاه: طومار گروهک های ضدانقلاب در کردستان توسط شهدای بومی درهم پیچیده شد

لزوم آمادگی نیروهای شرکت برق برای مقابله با قطعی برق درفصل سرما

افزایش21درصدی حوادث درکردستان/نجات286نفر توسط امدادگران هلال احمر

توجه به ادبیات پایداری یکی از اولویت های حوزه هنری کردستان است

10 امامزاده شاخص کردستان میزبان سوگواره بصیرت عاشورایی هستند

قایقران سنندجی به مسابقات دراگون بت قهرمانی جهان در چین می رود

امنیت و آرامش کردستان مرهون رشادت های رزمندگان بومی این استان است

امدادرسانی هلال احمر کردستان به 290 حادثه در سال جاری

آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری سنندج در ایام سوگواری محرم

دو خبر کوتاه از شهرستان سقز

رونمایی از 4 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس

دو کتاب در حوزه دفاع مقدس در سنندج رونمایی شد

اصناف با رویکرد منصفانه خود بازاری آرام و مطمئن ایجاد کردند

امروز قدرت موشکی ایران خواب را از چشم دشمنان گرفته است

پیروزی ایران درهشت سال دفاع مقدس بدون رهبری امام محقق نمی شد