آخرين مطالب

سياسي

نماینده مجلس: خرید خودرو برای اقشار متوسط به رویا تبدیل شده است

کرد آنلاین - سنندج - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان بجای تمرکز برای افزایش قیمت ها تلاش کنند با اعمال مدیریت صحیح و کاهش بهای تمام شده، خودرو مورد نیاز بازار را تامین کنند.

ائمه جمعه کردستان بر مقابله با نقشه شوم دشمنان تاکید کردند

کرد آنلاین - سنندج - ائمه جمعه شهرستان های سروآباد و بیجار با تاکید بر هوشیاری مردم و مسئولان برای مقابله با تهدید و نقشه های شوم دشمنان اعلام کردند: از مهمترین اقدامات برای مقابله با این ترفندها، حفظ وحدت و انسجام ملی است.

خطیب جمعه سنندج: قوه قضاییه بازدارنده و امید دهنده است

کرد آنلاین - سنندج - خطیب موقت جمعه سنندج از قوه قضاییه به عنوان یکی از نهادهای مهم و تاثیر گذار در جامعه اسلامی نام برد و گفت: این نهاد هم قدرت بازدارنده و توان امید دهنده در جامعه دارد.

همت دولت برای اتمام طرح های نیمه تمام کردستان

کرد آنلاین - سنندج - طرح های نیمه تمام از چالش های توسعه زیرساخت ها در برخی استان هاست که دولت تدبیر و امید برای اتمام برخی از این طرح های نیمه کاره در کردستان توجه جدی و ویژه ایی دارد.

230 میلیارد تومان اعتباربه کردستان اختصاص داده شد

کرد آنلاین - سنندج- استاندار کردستان از اختصاص 230 میلیارد تومان اعتبار به بخش های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی در سفر معاون امور علمی، فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشوربه این استان خبرداد.

استاندار: کردستان در بخش های مختلف نیازمند توجه جدی دولت است

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به محرومیت های این استان در حوزه ها و بخش های مختلف گفت: برای رفع این محرومیت ها نیازمند توجه توجه و عنایت ویژه و جدی دولت هستیم.

مسئولان برای رفع مشکلات و بیکاری جوانان همت کنند

کرد آنلاین - سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: با توجه به اینکه اصلی ترین دغدغه نسل جوان و فعال جامعه بیکاری است بنابراین انتظار می رود مسئولان برای رفع این مشکل و ایجاد شغل، همت و تلاش بیشتری داشته باشند.

عید فطر؛ روزشکست شیطان و پیروزی مؤمنان است

کرد آنلاین - امام جمعه موقت سنندج گفت: امروز روز شکست شیطان و روز پیروزی روزه داران مومنی است که ماه مبارک رمضان با روزه‌داری به عبادت و نیایش ...

دشمنان نمی توانند به اهداف شوم خود در خاورماینه برسند

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان به دنبال تشکیل خاورمیانه بزرگ بودند اما موفقیت جبهه مقاومت و وحدت جوامع اسلامی آنها را در رسیدن به اهداف شوم خود با شکست مواجه کرد.

نماز با شکوه عید سعید فطر در استان کردستان برگزار شد

کرد آنلاین - سنندج - نجوای بندگی در خجسته عید سعید فطر در استان کردستان طنین انداز شد و مومنان یکصدا در برابر یگانه معبود عالم سر سجده فرود آورده و نماز عید را به جماعت اقامه کردند.

فضای رسانه‌ای باید آزاد باشد

کرد آنلاین - استاندار کردستان گفت: رسانه ها باید در یک فضای آزاد نقدها و انتقادات خود را انتشار بدهند ولی باید در این انتقادات حق را در نظر بگیرند ...

ادارات کردستان پنجشنبه (فردا) ساعت 12 تعطیل می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار کردستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد ادارات این استان فردا پنجشنبه 24 خرداد بخاطر عرفه عید سعید فطر ساعت 12 تعطیل می شود.

موافقت تخصیص اعتبارتبدیل 100هزارهکتاراراضی دیم به آبی در کردستان

کرد آنلاین - سنندج-استاندار کردستان ازپیگیری های مداوم جذب اعتبارات ویژه برای جهش و توسعه بیشتر استان درسطح ملی خبردادوگفت: با تخصیص اعتباربرای تبدیل 100هزارهکتار ازاراضی دیم استان به آبی موافقت شده است.

تعطیلی پنجشنبه ها در کردستان منتظر تصمیم دولت است

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: در راستای کاهش مصرف انرژی درخواستی به هیات دولت ارائه کرده ایم تا در صورت موافقت، در تابستان امسال اجرایی می شود.

انقلاب اسلامی به دوران کمال خود رسیده است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: جمهوری اسلامی موازنه قدرت را در نظام جهانی تغییر داد و امروز در آستانه چهلمین سال پیروزی خود به دوران کمال و پویایی رسیده است.

مبادلات کالا از بازارچه های مرزی به زودی از سر گرفته می شود

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان به ابلاغ آیین نامه اصلاحی ساماندهی بازارچه های مرزی توسط هیات وزیران به استان های غربی کشور اشاره کرد و گفت: پس از این اصلاحیه به زودی مبادلات کالا از بازارچه های مرزی استان از سر گرفته می شود.

روز قدس یادگار ارزشمند امام خمینی است

کرد آنلاین - فرماندار بیجار: روز قدس یکی از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان علی اکبر ...

نابودی رژیم غاصب صهیونیستی حتمی است

کرد آنلاین - سنندج - امام جمعه سنندج با بیان اینکه خداوند یاور مظلومان و دشمن ستمگران است، گفت: نابودی رژیم غاصب، کودک کُش و نژاد پرست صهیونیستی حتمی است.

قدس نماد وحدت مسلمانان جهان است

کرد آنلاین - سنندج - یک روحانی اهل سنت در کردستان گفت: راهپیمایی روز قدس به نماد وحدت و یکپارچگی مسلمانان و آزادیخواهان جهان برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین تبدیل شده است.

قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین محور سخنان ائمه جمعه کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ائمه جمعه شهرهای مختلف استان کردستان در خطبه های نماز جمعه این هفته بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید و از حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی امروز تقدیر کردند.

دشمن از وحدت و عزت مسلمین در هراس است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن از وحدت، یکپارچگی، عزت و منش مسلمانان در هراس است و دست زدن به جنایت در کشورهای اسلامی ناشی از ترس او است.

حمایت از ملت مظلوم فلسطین مهمترین آرمان روز جهانی قدس است

کرد آنلاین - سنندج - مردم ولایتمدار استان کردستان همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس ندای آزادی قدس شریف سر دادند و با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی حماسه دیگری در دفاع از مظلومیت فلسطین خلق کردند.

روز قدس میراث بزرگمرد جهان معاصر در دفاع از فلسطین است

کرد آنلاین - سنندج - مسئولان شهرستان کامیاران معتقدند: مردم ولایت مدار ایران اسلامی امروز ندای پشتیبانی از مظلومان جهان سر داده و بار دیگر با حضور خود بر اهمیت روز جهانی قدس به عنوان میراث امام راحل بزرگمرد جهان معاصر تاکید می کنند.

روز قدس حرکت ماندگار جهان در دفاع از فلسطین است

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار بیجار گفت: روز قدس حرکت ماندگار جهان برای دفاع از فلسطین است تا بیت المقدس تنها نماند و در نام و یاد نسل های آینده نیز پا بر جا بماند.

روز قدس سمبل وحدت جهان اسلام در مقابل جبهه کفر است

کرد آنلاین - سنندج - سئولان شهرستان مرز بانه تاکید کردند روز قدس سمبل وحدت و همبستگی جهان اسلام در برابر جبهه کفر است و برای دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین در برابر غاصبان صهیونیست همه باید در این راهپیمایی شرکت کنند.

حضور در راهپیمایی روز قدس نشانه دشمن شناسی مردم است

کرد آنلاین - سنندج - امام جمعه سنندج با بیان اینکه مشارکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس قابل تقدیر است، گفت: حضور گرم و پرشور مردم در این مراسم، نشانه دشمن شناسی و آگاهی آنها است.

راهپیمایی روز قدس در استان کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در شهرهای مختلف استان کردستان آغاز شد.

حضور در راهپیمایی روز قدس نمایانگر وحدت ملت و دولت است

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تضمین کننده امنیت داخلی و نشان از هماهنگی و وحدت ملت و دولت در مقابل توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی است.

حضور گسترده در راهپیمایی قدس دلگرمی برای مردم فلسطین است

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار قروه گفت: حضور گسترده مردم ایران اسلامی و دیگر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، موجب دلگرمی فلسطینیان و پشتوانه ای محکم برای آنها در مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی است.

آیت الله شاهرودی از مردم برای حضور در روز قدس دعوت کرد

کرد آنلاین - سنندج - آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم این استان برای شرکت گسترده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

قرآن بر فرهنگ مقاومت و اعلام انزجار از ظالمان تاکید کرده است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: قرآن و آموزه های دینی بر فرهنگ مقاومت و اعلام انزجار از ظالمان تاکید کرده و روز قدس مهمترین مناسبت برای دفاع همه جانبه از مظلوم در مقابل ظالم است.

روز قدس نماد مقابله ایمان با کفر است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دفاع از فلسطین در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی به عنوان خط قرمز مسلمانان؛ یک وظیفه شرعی و انسانی و راهپیمایی روز جهانی قدس نماد مقابله ایمان با کفر است.

استاندار کردستان از مردم برای راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان در پیامی از همه قشرهای مختلف مردم این استان خواست در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی نشان دهند.

15 خرداد نقطه آغاز یک پایان - وریا کرمی*

کرد آنلاین - سنندج - پانزده خرداد 42 روز قیام خونین مردم جان برکفی است که به نام دین و برای ایران به میدان آمدند تا سلطه ظلم و استبداد را از کشورشان برچینند به تعبیری این روز نقطه آغازی بر پایان نظام شاهنشاهی بود.

موفقیت های نظام اسلامی ضریب نفوذ منافقین را کاهش داد

کرد آنلاین - سنندج - دبیر حزب اعتدال و توسعه کردستان گفت: به هر میزان که نظام اسلامی در ابعاد مختلف ضریب موفقیت هایش را افزایش دهد نفوذ منافقین کوردل و تروریست نیز کاهش پیدا می کند.

انقلاب اسلامی بشریت را از بردگی مدرن نجات داد

کرد آنلاین - سنندج - مسئول پیش کنگره 5400 شهید استان کردستان گفت: امام (ره) با حمایت و همراهی مردم انقلابی را پایه ریزی کرد که باعث نجات بشریت از بردگی مدرن شد.

ایران امروز قدرتمند و استوارتر از دوران قبل از انقلاب است

کرد آنلاین - سنندج - استاد حوزه علمیه قم گفت: مردم ما اگر امام (ره) و انقلاب را به درستی نشناسند، به خود جفا کرده اند، زیرا ایران امروز در مقایسه با دوران قبل از انقلاب بسیار قدرتمندتر و استوارتر شده است.

گروهک منافقین عامل دست استکبار جهانی هستند

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: گروهک منافقین دست نشانده و هدایت شده استکبار جهانی هستند که برای تامین منافع اربابان خود علیه نظام، انقلاب و مردم ایران اسلامی اقدامات جنایتکارانه انجام می دهند.

انقلاب اسلامی نتیجه اعتماد امام (ره) به مردم است

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار کامیاران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نتیجه اعتماد امام خمینی (ره) به مردم است، گفت: نیروی عظیم مردم برای شکستن دژهای توخالی رژیم مستبد گذشته به فرمان امام با هم متحد و یکصدا شد.

جاده های ارتباطی مهمترین چالش و تهدید پیش روی کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سال گذشته 365 نفر در اثر تصادفات رانندگی در جاده های این استان جان خود را از دست دادند، گفت: جاده های کردستان مهمترین چالش و تهدید پیش روی استان است.

منافقین سرسپردگانی که با دوپینگ روزگار می گذرانند

کرد آنلاین - سنندج - سازمان منافقین که هر لحظه به هر کشور و قدرتی که بتواند حمایتش کند وابسته می شود، به نماد واقعی یک گروه سرسپرده زالو صفت تبدیل شده که با دوپینگ و کمک مالی کشورهای دیگر روزگار می گذراند.

منافقین پیش قراولان استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی هستند

کرد آنلاین - سنندج - یک فعال سیاسی گفت: گروهک منافقین در آغاز مقابله با سیاست های استکباری آمریکا را اولویت فعالیت شان قرار دادند اما بعدها مشخص شد آنها سرسپردگانی جیره خوار، مزدور و ابزار دست غرب برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

مدیران زن در کردستان شناسنامه دار می شوند

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: در راستای احصای سهم 30 درصدی بانوان در انتصابات مدیریتی، مدیران و مسئول زن دستگاه ای اجرایی استان شناسنامه دار می شوند.

محور سخنان امامان جمعه شهرهای استان کردستان

کرد آنلاین - سنندج - توجه مسئولان به بد عهدی اروپاییان در موضوع برجام، رحلت جانگذاز رهبر کبیر انقلاب اسلامی و هوشیاری مسلمانان در برابر توطئه های شوم دشمنان از جمله مهمترین محور سخنان ائمه جمعه شهرستان های بیجار و سروآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته است.

امام جمعه سنندج: مسلمانان علیه استکبار متحد شوند

کرد آنلاین - سنندج - امام جمعه سنندج گفت: در آستانه روز جهانی قدس مسلمانان باید علیه استکبار جهانی و توطئه انتقال خانه شوم (سفارت) این کشور به بیت المقدس با هم متحد و همصدا شوند.

روزه موجب جلا دادن روح و جسم انسان می‌شود

کرد آنلاین - امام جمعه سنندج گفت: انسان مسلمان با روزه گرفتن روح و جان خود را جلا داده و بادیگر خود را برای بندگی بی چون چرای خداومد متعال آماده ...

منافقین همگام با سیاست های استکبار جهانی فعالیت می کنند

کرد آنلاین - سنندج - عضو شورای اصلاح طلبان استان کردستان با بیان اینکه انتخاب نام منافقین برای این گروه مصداق آیات قرآنی است، گفت: این گروهک معاند نظام همواره همگام با سیاست های استکبار در راستای فشار به ملت ایران حرکت می کند.

آماده حمایت از هنرمندان هستیم/اقدامات حوزه هنری شایسته تقدیر است

کرد آنلاین - سنندج – استاندار کردستان با اشاره به ظرفیت های بالای هنری در این استان گفت: آمادگی داریم تا از هنرمندان کردستان برای تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری حمایت کنیم.

حمایت از سرمایه گذاری یک اصل و ضرورت در مسیر توسعه است

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار سروآباد گفت: مسئولان اجرایی نسبت به حمایت از سرمایه گذاری و گام برداشتن در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان تلاش کرده و آن را به عنوان یک اصل و ضرورت در اولویت قرار دهند.

فرماندار کامیاران: از ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات استفاده می کنیم

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار جدید کامیاران با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت نخبگان برای حل مشکلات گفت: مسایل و مشکلات جامعه باید کالبدشکافی شود تا برای درمان آن راهکار مناسب ارائه کرد.

خروج آمریکا از برجام باید تبدیل به فرصتی برای توسعه شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام در عرصه بین المللی و داخلی پیامدهای مثبتی برای کشور داشت، گفت: این اتفاق را باید مسئولان نظام و مردم تبدیل به فرصتی در راستای توسعه کشور کنند.

نگاه جهادی زمینه ساز رفع مشکلات است

کرد آنلاین - بیجار-نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نگاه جهادی مدیران، گفت: مسئولان باید با نگاه جهادی در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کنند .

همفکری مدیران بخش بزرگی از مشکلات را حل می کند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه مدیران اجرایی برای تعالی و توسعه استان در یک خط قرار دارند، گفت: با همدلی و همفکری، بخش بزرگی از مشکلات استان قابل حل شدن است.

زنجیره فولاد بزرگترین طرح سرمایه‌گذاری در استان کردستان است

کرد آنلاین - بیجار- استاندار کردستان با بیان اینکه سرمایه گذاری زنجیره فولاد بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ استان به شمار می رود، گفت: برای انجام این مهم یک میلیار دلار سرمایه‌گذاری می شود.

فرماندار جدید شهرستان بیجار معرفی شد

کرد آنلاین - سنندج - آیین تودیع و تکریم فرماندار بیجار با حضور بهمن مرادنیا استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان اجرایی کردستان عصر یکشنبه در سینمای آزادی این شهر برگزار و علی اکبر ورمقانی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

کشف 3 میلیاردی طلای قاچاق در سروآباد

کرد آنلاین - فرمانده انتظامی استان از کشف 3 میلیارد ریال طلای قاچاق در شهرستان سروآباد خبر داد. سردار مسعود خرم نیا ...

ائمه جمعه کردستان: وحدت و یکدلی رمز پیروزی بر دشمنان است

کرد آنلاین - سنندج - ائمه جمعه شهرستان های استان کردستان با تاکید بر حفظ وحدت و یکدلی از سوی مسلمانان اعلام کردند: مهمترین عامل در برابر توطئه ها و تهدیدهای دشمنان، اتحاد، همدلی و یکپارچگی است.

ساير مطالب

کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را فراموش نکنیم

تندیس یادمان شهدای اطلاعات رونمایی شد

عملیات بیت‌المقدس از عوامل بقا و رشد نظام اسلامی است

آزادسازی خرمشهر، مظهر مقاومت و ایستادگی است

مدیر جدید سازمان تعاون روستایی کردستان معرفی شد

مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) باشکوه‌تر از همیشه برگزار شود

جامعه باامید و حرکت زنده است/منکر وجود مشکلات و نارسایی‌ها نیستم

فرماندار شهرستان بیجار با حکم وزیر کشور منصوب شد

نقطه ضعف کردستان و نگرانی دولت اقتصاد نحیف و بی‌رمق آن است

جمهوری اسلامی ایران مدافع مظلومان است

ایران اسلامی در برابر زورگویان ایستاده و تسلیم نمی شود

ماه رمضان بهترین فرصت برای پاک شدن از معصیت است

مومنان در ماه رمضان ایتام و نیازمندان را فراموش نکنند

تدبیر صبورانه ایران در مقابل تصمیم نابخردانه آمریکا

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

احزاب و تشکل‌های سیاسی استان در دیدار با نماینده ولی فقیه در کردستان چه گفتند؟

سفر رهبری به کردستان، نگاه وحدت و انسجام را ایجاد کرد

مردم کردستان امنیت را برای منطقه به ارمغان آورده اند

دو کارخانه آهن اسفنجی در قروه و بیجار احداث می‌شود

سه عنصر وحدت، ایمان و رهبری رمز پیروزی ایران اسلامی است

شکست قدرت شیطانی قرن حتمی است

کردها یک فرصت بی بدیل برای کشور هستند

در درگیری پلیس با قاچاقچیان مشروبات الکلی یک افسر ناجا به مقام شهادت نائل آمد

خروج آمریکا نباید شوک اقتصادی وارد کند

مردم استان کردستان عهدشکنی آمریکا را محکوم کردند

حفظ وحدت مردم و مسئولان در برابر بدعهدی آمریکا ضروری است

عهدشکنی از خصوصیات بارز دولت آمریکاست

خروج آمریکا از برجام آسیب حدی به ایران اسلامی نمی زند

نمازگزاران کردستانی در محکومیت عهدشکنی آمریکا راهپیمایی کردند

نمازگزاران کردستانی روز جمعه عهدشکنی آمریکا را محکوم می کنند

تفرق دانشگاه و صنعت خلاء بزرگی است که به دست نخبگان مرتفع می‌شود

مدیران، جلسات را در غیر ساعت اداری برگزار کنند

برجام عامل انسجام ملی

استاندار کردستان: معلمان امید به توسعه را به جامعه تزریق کنند

ثبت جهانی اورامان در ایجاد اشتغال و کاهش قاچاق موثر است

کارشکنی امریکا و وفاق ملی

جزییات محاکمه و صدور حکم "رامین حسین‌پناهی"

امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه است

امر به معروف و نهی از منکر ادامه راه پیامبران است

کارشناسان دستگاه ها بخش اصلی پازل حمایت از اشتغال هستند

نماینده مجلس: دولت در پی ساماندهی و نظام مند شدن مرزها است

شهید بایندُر و پژوهشی به نام خلیج فارس

وجود شورا در ایران از نشانه های تعمیق جایگاه مردم است

برخی مدیران با حاشیه‌سازی برای عدم پاسخگویی بهانه‌ می‌سازند/عده‌ای درصدد سیاسی‌سازی مسائل حاشیه‌ای، برای برهم‌زدن اولویت‌بندی کشور هستند

بازاریان بانه کسب و کار خود را به روال عادی برگردانند

استاندار: مرزهای کردستان بسته نیست تجار نمی خواهند هزینه گمرک بدهند

نقش زنان در اداره امور کشور مورد توجه قرار گیرد

زنان توانمند کردستانی در سطوح مدیریتی به‌کار گرفته می‌شوند

برنامه‌هاى گرامیداشت سوم خرداد امسال باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

کشف میلیون‌ها دلار سوءاستفاده مالی از کارت‌های بازرگانی مرزنشینان کردستانی/روشنگری و پیشگیری اولویت دستگاه اطلاعاتی استان

صیانت از نخبگان در اولویت کاری وزارت اطلاعات است

بستن مرزهاسیاست غلطی است/اجرای طرح پیله وری همزمان بافعالیت مرزها

برنامه مدون سه ساله برای حوزه فرهنگ و هنر کردستان تدوین شود

شان مردم مناطق مرزنشین باید حفظ شود

امروز به معنای واقعی با جنگ نرم دشمن مواجه هستیم

تلاش دشمنان، مشروعیت زدایی از نظام اسلامی است

فرماندار قروه: مدیران در کیفیت ارائه خدمت به مردم بازنگری کنند

مجلس، حفظ اسرار مردم در پیام رسان ها را پیگیری می کند

وزارت اطلاعات یک نهاد انقلابی و تاثیرگذار است

امنیت پایدار کشور حاصل ایثار و فداکاری سربازان گمنام است

امنیت یکی از نیازهای ضروری برای توسعه پایدار در جامعه است

مواضع رئیس جمهوری در مقابل تهدیدات آمریکا شجاعانه است

نماینده مجلس: انحصار پیام رسان های خارجی باید شکسته شود

نماینده ولی فقیه: حمایت کردستانی ها از دستاوردهای انقلاب بی نظیر است

نماینده مجلس: 80 درصد مردم کردستان از طریق مرزها ارتزاق می کنند

حمایت از کالای ایرانی حمایت از منافع ملی است

اصلاح‌طلبان به دلایل حزبی گزینه‌های تصدی شهرداری را کنار می‌زنند

مسئولان در راستای رضایت مندی مردم تلاش کنند

توضیح دادگستری مریوان درباره درگیری در این شهر

حمایت از تولید داخلی بسیاری مشکلات کشور را حل می کند

مسئولان نگذارند فضای مجازی به تهدیدی علیه کشور تبدیل شود

سرپرست فرمانداری قروه منصوب شد

دولت درصدد اصلاح مصوبه مبادلات مرزی به نفع مردم است

استاندار کردستان: مصوبه مبادلات مرزی اصلاح می شود

وزیر کشور: موانع فعالیت کولبران را یک هفته ای برطرف کنید

بررسی مبادلات مرزی استان کردستان به ویژه شهرستان بانه؛

انتقاد نماینده سقز و بانه از وضعیت مرزها

با تمام توان مشغول رایزنی و پیگیری مسائل مرز هستیم/با انسداد مرزها و تعطیلی معیشت مردم و کولبری مخالفیم/ طرح پیله‌وری به نفع مردم است

نظام اسلامی توجه ویژه ایی به رفع محرومیت روستاها دارد

خرید کالای ایرانی باید اولویت مردم و مسئولان باشد

نظام اسلامی رفع محرومیت روستاها را مورد توجه قرار داده است

استاندار کردستان: پیله وری و تجارت سالم به نفع مردم است

مردم می توانند مثل دفاع مقدس در عرصه اقتصادی حماسه بیافرینند

مرزهای کشور باید به دروازه صادرات تبدیل شود

مسئولان پیگیر رفع مشکلات جانبازان و خانواده شهدا باشند

شهرهای مرزی باید به خط مقدم جبهه اقتصادی تبدیل شوند

ارتش ایران ارتشی مقتدر، صلح طلب و مردمی است

مرزنشینان اکنون سمبل دفاع از اقتصاد مقاومتی هستند

جای تعجب است که فقط کالای کولبران به عنوان قاچاق دیده می‌شود

جامعه باید فرصت برابری برای فعالیت زنان و مردان فراهم کند

ارتش جمهوری اسلامی با اقتدار و صلابت دشمنان را خوار و ذلیل می‌کنند

مسلمانان جهان، ایران را پشتیبان خود می دانند

ارتش آمادگی ایستادگی در برابر هرگونه تهدید دشمنان نظام را دارد

مدیران واقع‌بینانه و عملگرایانه با مشکلات برخورد کنند

آرامش کشور مرهون فداکاری نیروهای نظامی و امنیتی است

دفاع و بازدارندگی استراتژیک امروز ارتش برای برقراری صلح و امنیت منطقه است

هنرمندان سفیران امید و تحول آفرین باشند

عوامل خارجی در اعتصاب بازاریان بانه نقش دارند

فرهنگ حمایت از تولید داخلی باید در جامعه نهادینه شود

تلاش شوم دشمنان ناامید کردن مردم از نظام است

فضای مجازی بستری برای توطئه‌های امروزی دشمنان است

هجمه های منتقدان علیه دولت منصفانه نیست

شهید صیاد شیرازی الگوی صبر و شکیبایی است

تمرین رقابت پذیری ابزار موفقیت تولیدکنندگان داخلی است

استاندار کردستان با فردین صادق ایوبی هنرمند برجسته نقاشی دیدارکرد

نسل جوان را بیشتر با اهداف و ایثار شهدا و جانبازان آشنا کنیم

اصولگرایان هم نگران قیمت دلار هستند

کردستانی ها 9000 جانباز تقدیم انقلاب کرده اند

انتقاد استاندار کردستان از عملکرد بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در ایجاد اشتغال

آیت الله شاهرودی: انقلاب اسلامی تفکر عقلانیت را در جهان مطرح کرد

آرامش و امنیت حاکم برکشور مرهون فداکاری و ایثار رزمندگان است

مدیرکل‌جدید دفتر فنی استانداری کردستان معرفی شد

رشد موقوفات موجب افزایش تولید و اشتغال در استان کردستان می شود

استکبار جهانی نمی تواند فناوری هسته ای را از ما بگیرد

استقلال کشور در گرو حمایت از تولید داخلی است

حمایت از کالای ایرانی به یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان تبدیل شود

دست سودجویان باید از مرز کوتاه شود

دست سودجویان باید از مرز باشماق کوتاه شود

تولید داخلی با کیفیت شاخص توسعه اقتصادی را ارتقا می دهد

نماینده مجلس: وابستگی مردم بانه به درآمدهای مرزی آسیب زا است

مسئولان در استفاده و حمایت از کالای داخلی پیشقدم باشند

روح عدالت طلبی و ظلم ستیزی اساس نظام جمهوری اسلامی است

رای مردم به نظام جمهوری اسلامی آگاهانه بود

حمایت از کالای ایرانی موجب رونق اقتصادی کشور می‌شود

حمایت از کالای ایرانی باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال است

تحقق شعار سال باعث تشویق سرمایه گذار و امنیت تولید داخلی است

دولت تحقق شعار سال را جدی بگیرد/اشتغالزایی مهمترین مولفه تحقق شعار سال

حمایت از کالای داخلی زیربنای اقتصادی کشور را تقویت می کند

خرید و مصرف کالای داخلی موجب رونق تولید ملی می شود

مسئولان تلاش خود را برای تحقق عدالت اجتماعی به کار گیرند

تولید داخلی عامل محرک برای تحقق رشد هشت درصدی در کشور است

تدابیر لازم برای سفرهای نوروزی ایمن در کردستان اتخاذ شد

حمایت از کالای داخلی افزایش اشتغال و رونق اقتصادی به همراه دارد

اشتغال و معیشت ایرانی به تولید و مصرف کالای داخلی وابسته است

استاندار: 14 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی در کردستان هزینه شد

مقام معظم رهبری سال 97 را سال «حمایت ازکالای ایرانی» نام گذاری کردند

رئیس جمهوری: به وعده های خود متعهد هستم/ با همه توان به رونق تولید بپردازیم

اقدام و عمل در میدان شرط تحقق شعار سال است

رسانه ها نقش سرنوشت ساز در توسعه جامعه بر عهده دارند

استاندار کردستان در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت

مروری بر رویدادهای مهم کردستان در سال 96

ماموستا رستمی: اتحاد ملت ایران مانع موفقیت دشمنان شده است

حذف خطا از زندگی در روزهای آخر سال مورد توجه مسلمانان قرار گیرد

حفظ نظم و امنیت کشور مدیون زحمات و تلاش نیروهای امنیتی است

امام جمعه سنندج: بی حجابی نشانه روشنفکری نیست

دستگاه های دولتی کردستان بدون تعطیلی به مردم خدمت رسانی می کنند

پیام تشکر استاندار کردستان به مناسبت شرکت گسترده مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

فرماندار بیجار: حضور پرشور مردم ضامن بقای نظام و انقلاب است

پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در کردستان از حضور حماسی مردم

آغاز فعالیت ستاد چهلمین بهار آزادی در کردستان