آخرين مطالب

سردار رمضان شریف:

کردهای جهان به عزت و افتخار مردم کردستان ایران واقف هستند اجتماعي

کردهای جهان به عزت و افتخار مردم کردستان ایران واقف هستند

  بزرگنمايي:

کرد آنلاین - سنندج - مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به امنیت کشورمان، گفت: امروز کردهای جهان به عزت، افتخار و سربلندی مردم استان کردستان در کشورمان واقف هستند.

 سردار رمضان شریف  در جمع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن در شهر سنندج اظهار داشت: همه اکراد در جهان امروز به عظمت، افتخار و سربلندی مردم کردستان در جمهوری اسلامی ایران واقف هستند و این مهم به دلیل رشادت های این ملت در تمامی عرصه ها به دست آمده است.
وی ادامه داد: در طول 39 سال گذشته مردم استان کردستان در کنار مردم سایر استانهای کشورمان از هیچ تلاشی برای اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده و امروز در امنیت پایدار زندگی می کنند.
مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نماد ایثارگری و حمایت مردم کردستان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشمرگان مسلمانی هستند که در زمان هشت سال دفاع مقدس با حضور خود در صحنه ایثارگری های زیادی را به نمایش گذاشتند.
وی گفت: تقدیم هزاران شهید برای حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی و حضور مردم کردستان در دفاع از نظام و انقلاب هیچ گاه از تاریخ پاک نخواهد شد و به همین دلیل باید به اراده این مردم احترام گذاشت.
وی با بیان اینکه کردستان سرفرازترین بخش از سرزمین ایران اسلامی است، یادآور شد: امروز استان کردستان در بین مناطق کردنشین سایر کشورهای منطقه می درخشد و این مهم به برکت بیداری مردم این خطه از ایران اسلامی به دست آمده است.
سردار رمضان شریف بیان کرد: اعتقاد مردم استان کردستان به اسلام و انقلاب اسلامی و همچنین تلاش در راستای حفظ تمامیت ارضی کشورمان مایه فخر و مباهات ماست و به همین دلیل تمامی آرمان ها و اهداف این مردم عزیز در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های بلند امام راحل (ره) است.
وی با بیان تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمنان در راستای ضربه زدن به وحدت و امنیت در استان کردستان، یادآور شد: علیرغم تمامی توطئه های صورت گرفته از حمایت گروهک های ضد انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گرفته تا اعمال تحریم های ظالمانه اقتصادی، ولی همچنان مردم استان کردستان ثابت قدم و استوار از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و می کنند.
مسئول روابطط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نگاهی به کارنامه 39 سال عمر انقلاب اسلامی ایران نشان می دهد که ملت انقلابی ما با استواری هر چه تمامتر در مقابل تمامی زیاده خواهی ها ایستادگی کرده و همچنان ثابت قدم در این مسیر حضور دارد.
وی با بیان اینکه دشمن در هر شرایط زمانی و مکانی به دنبال توطئه بر علیه نظام و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود، گفت: در ابتدا و با استفاده از تفاله های رژیم سابق طرح کودتاهای مختلف بر علیه نظام اسلامی راه افتاد که این اقدامات با بیداری ملت و رهبری انقلاب خنثی شد.
وی به آغاز هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در مقابل دشمن اشاره کرد و یادآور شد: تمامی اقدامات و زیاده خواهی های دشمنان با دست ملت ایران خنثی شده و تمامی این توطئه هابه زمینه ای برای اقتدار بیشتر نظام و انقلاب اسلامی ایران تبدیل شد.
سردار رمضان شریف اظهار داشت: دشمن در جدیدترین اقدام خود با راه اندازی گروهک تروریستی داعش بهع دنبال نا امن کردن منطقه و مقابله با مسلمانان بود که این اقدام نیز در سایه بیداری ایجاد شده از سوی انقلاب اسلامی ایران از بین رفت و شکستی دیگر در کارنامه دشمنان دین مبین اسلام به ثبت رسید.
وی به داستان برگزاری رفراندوم و استقلال اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و افزود: جدیدترین توطئه و اقدام دشمن در منطقه راه اندازی رفراندم سوی در اقلیم کردستان عراق بود که این اقدام نیز در سایه بیداری مردم کرد کشور عراق و همچنین حمایت ها و مشورت های جمهوری اسلامی ایران خیلی سریع خنثی شد.
وی به استقبال رژیم غاصب صهیونیستی از برگزاری رفراندوم استقلال اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و افزود: این رژیم غاصب فکر می کرد خیلی راحت و با استقلال اقلیم با کشورمان همسایه می شود که این خیال بافی ها خیلی سریع رنگ باخت و این توطئه نیز در منطقه خنثی شد.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم عزیز سنندج شما بدانید که امروز تنها کشوری که در عین صداقت از آرمان ملت فلسطین حمایت می کند جمهوری اسلامی ایران است و این مهم به عنوان یک سند افتخار برای ملت کشورمان به شمار می رود.
وی افزود: همه مسلمانان جهان می دانند که متاسفانه امروز حکام سرزمین حجاز از پشت و رو به مسلمانان خنجر می زنند و با همراه شدن با دشمنان دین اسلام، اقدام ضد بشری و جنایت هایی را در منطقه انجام می دهند.
وی گفت: در حالی که امروز در کشورهای بحرین، یمن، افغانستان، سوریه و عراق هزاران نفر به دلیل زیاده خواهی های دشمن جان خود را از دست می دهند که سازمان های به اصطلاح مدافع حقوق بشری سکوت کرده اند و اعتراضی به این مسئله نمی کنند.
سردار رمضان شریف عنوان کرد: امروز در حالی کشورهای غربی ندای حقوق بشر سر می دهند که میزان سازمان جنایتکاری هستند که دست آنها به خون هزاران جوان ما آغشته شده و آنها در سخت ترین شرایط و در جریان هشت سال دفاع مقدس با دشمن این ملت همراه شدند.
وی اظهار داشت: همگان باید بدانند که علیرغم تمامی این توطئه ها و دسیسه ها ملت ما همچنان در حال رشد و پیشرفت و در بخشی از شاخص های مهم در بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و دفاعی رشد کشور ما 16 برابر بوده است.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

140 درمانگر جهادی در بخش نمشیر بانه خدمات ارائه می دهند

25 سری جهیزیه نوع عروسان نیازمند بیجاری توزیع شد

خیر کامیارانی پایگاه فوریت های پزشکی می سازد

معضل انباشت زباله جفا در حق شهروندان مریوانی است

مامور قلابی شهرداری در سنندج به دام افتاد

وزیر آموزش و پرورش در یک قدمی استیضاح

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا سه شنبه 97/05/30

کارکردهای اصلی مساجد در جامعه باید مورد توجه قرار گیرند

بزرگترین تجمع دف نوازان ایران در سنندج برگزار می شود

نمایشگاه عکسی با موضوع قاچاق سوخت در گالری دیار سنندج برپا شد

تالار گفتمان کمیسیون عمران شورای شهر سنندج راه اندازی می شود

مامور قلابی شهرداری که از شهروندان سنندجی  اخاذی می کرد دستگیر شد

لازمه دستیابی شهرداری سنندج به درآمد پایدار ایجادسرمایه گذاری است

تکواندوکار مریوانی در رقابت های ناشنوایان کشور طلایی شد

نظارت بر مهندسی مساجد در مناطق کم برخورداد انجام نمی گیرد

آغاز اجرای دو پروژه شهری در سنندج همزمان با هفته دولت

اکران فیلم کوتاه سازهای کوبه ای آیینی ژاپن درجشنواره دف نوای رحمت

تجدید دیداری از جنس صبر و مقاومت

شهرداری سنندج برای عرفه و عید قربان تمهیدات ویژه اتخاذ کرد

هوای کردستان سه تا چهار درجه خنک تر شد

رسانه ‌ها نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار دارند

کارت ملی هوشمند برای 80 درصد از مردم کامیاران صادر شد

ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها نیازمند جذب سرمایه گذار است

مامور قلابی شهرداری که از شهروندان سنندجی اخاذی می کرد دستگیر شد

دستفروش‌ها ویترین عدم مدیریت موثر جامعه هستند

تلاش برای خدمت رسانی به مردم کردستان افتخار بزرگی است

اسید‌پاشی به شیوه ای عجیب در آمل

مسئولین با عملکرد مثبت اعتماد مردم را جلب کنند

تمام سهمیه تسهیلات اشتغال پایدار و مشاغل خانگی در کردستان جذب شود

مدیران خانواده های ایثارگران را از حق و حقوق خود مطلع کنند

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران خالصانه و بدور از شعار باشد

سهم اعتبارات کامیاران از بودجه امسال 390 میلیارد ریال است

سفرهای تابستانی فرهنگیان به بیجار 35 درصد کاهش یافت

پرداخت بالغ بر 103 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی درکردستان

انتقاد مدیران اجرایی از دولت، نشانه ضعف مدیریت آنهاست

«مهدی اسدی» سرپرست شهرداری سریش آباد شد

فراخوان نخستین کنگره کشوری آیین های عاشورایی در قروه منتشر شد

منازل مسکونی 716 معلول کردستانی مناسب سازی شد

دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در سنندج

فرمانداران باید همە توان خود را صرف خدمت به مردم کنند

پیش بینی وضعیت هوای تهران و ایران برای فردا دوشنبه 97/05/29

اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شهرداری ها برای اجرای طرح های عمرانی

9890 واقعه ولادت در کردستان ثبت شد

روستای نجنه بهشتی در دل جنگل های بلوط کردستان

شهرداری های کردستان ازدستگاه های اجرایی119میلیارد تومان طلب دارند

آزادگان اسطوره های دفاع از اسلام هستند

استعفای شهردار سریش آباد پذیرفته شد/انتخاب سرپرست جدید

بسته خدمتی ویژه جوانان در پایگاه های سلامت توزیع می شود

حاشیه نشینان 10 محله سنندج توانمند سازی می شوند

دستگیری عاملان آتش زدن ماموران شهرداری اهواز