آخرین اخبار

سردار رمضان شریف:

کردهای جهان به عزت و افتخار مردم کردستان ایران واقف هستند اجتماعي

کردهای جهان به عزت و افتخار مردم کردستان ایران واقف هستند

  بزرگنمايي:

کرد آنلاین - سنندج - مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به امنیت کشورمان، گفت: امروز کردهای جهان به عزت، افتخار و سربلندی مردم استان کردستان در کشورمان واقف هستند.

 سردار رمضان شریف  در جمع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن در شهر سنندج اظهار داشت: همه اکراد در جهان امروز به عظمت، افتخار و سربلندی مردم کردستان در جمهوری اسلامی ایران واقف هستند و این مهم به دلیل رشادت های این ملت در تمامی عرصه ها به دست آمده است.
وی ادامه داد: در طول 39 سال گذشته مردم استان کردستان در کنار مردم سایر استانهای کشورمان از هیچ تلاشی برای اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده و امروز در امنیت پایدار زندگی می کنند.
مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نماد ایثارگری و حمایت مردم کردستان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشمرگان مسلمانی هستند که در زمان هشت سال دفاع مقدس با حضور خود در صحنه ایثارگری های زیادی را به نمایش گذاشتند.
وی گفت: تقدیم هزاران شهید برای حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی و حضور مردم کردستان در دفاع از نظام و انقلاب هیچ گاه از تاریخ پاک نخواهد شد و به همین دلیل باید به اراده این مردم احترام گذاشت.
وی با بیان اینکه کردستان سرفرازترین بخش از سرزمین ایران اسلامی است، یادآور شد: امروز استان کردستان در بین مناطق کردنشین سایر کشورهای منطقه می درخشد و این مهم به برکت بیداری مردم این خطه از ایران اسلامی به دست آمده است.
سردار رمضان شریف بیان کرد: اعتقاد مردم استان کردستان به اسلام و انقلاب اسلامی و همچنین تلاش در راستای حفظ تمامیت ارضی کشورمان مایه فخر و مباهات ماست و به همین دلیل تمامی آرمان ها و اهداف این مردم عزیز در مسیر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های بلند امام راحل (ره) است.
وی با بیان تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمنان در راستای ضربه زدن به وحدت و امنیت در استان کردستان، یادآور شد: علیرغم تمامی توطئه های صورت گرفته از حمایت گروهک های ضد انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گرفته تا اعمال تحریم های ظالمانه اقتصادی، ولی همچنان مردم استان کردستان ثابت قدم و استوار از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و می کنند.
مسئول روابطط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نگاهی به کارنامه 39 سال عمر انقلاب اسلامی ایران نشان می دهد که ملت انقلابی ما با استواری هر چه تمامتر در مقابل تمامی زیاده خواهی ها ایستادگی کرده و همچنان ثابت قدم در این مسیر حضور دارد.
وی با بیان اینکه دشمن در هر شرایط زمانی و مکانی به دنبال توطئه بر علیه نظام و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود، گفت: در ابتدا و با استفاده از تفاله های رژیم سابق طرح کودتاهای مختلف بر علیه نظام اسلامی راه افتاد که این اقدامات با بیداری ملت و رهبری انقلاب خنثی شد.
وی به آغاز هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در مقابل دشمن اشاره کرد و یادآور شد: تمامی اقدامات و زیاده خواهی های دشمنان با دست ملت ایران خنثی شده و تمامی این توطئه هابه زمینه ای برای اقتدار بیشتر نظام و انقلاب اسلامی ایران تبدیل شد.
سردار رمضان شریف اظهار داشت: دشمن در جدیدترین اقدام خود با راه اندازی گروهک تروریستی داعش بهع دنبال نا امن کردن منطقه و مقابله با مسلمانان بود که این اقدام نیز در سایه بیداری ایجاد شده از سوی انقلاب اسلامی ایران از بین رفت و شکستی دیگر در کارنامه دشمنان دین مبین اسلام به ثبت رسید.
وی به داستان برگزاری رفراندوم و استقلال اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و افزود: جدیدترین توطئه و اقدام دشمن در منطقه راه اندازی رفراندم سوی در اقلیم کردستان عراق بود که این اقدام نیز در سایه بیداری مردم کرد کشور عراق و همچنین حمایت ها و مشورت های جمهوری اسلامی ایران خیلی سریع خنثی شد.
وی به استقبال رژیم غاصب صهیونیستی از برگزاری رفراندوم استقلال اقلیم کردستان عراق اشاره کرد و افزود: این رژیم غاصب فکر می کرد خیلی راحت و با استقلال اقلیم با کشورمان همسایه می شود که این خیال بافی ها خیلی سریع رنگ باخت و این توطئه نیز در منطقه خنثی شد.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم عزیز سنندج شما بدانید که امروز تنها کشوری که در عین صداقت از آرمان ملت فلسطین حمایت می کند جمهوری اسلامی ایران است و این مهم به عنوان یک سند افتخار برای ملت کشورمان به شمار می رود.
وی افزود: همه مسلمانان جهان می دانند که متاسفانه امروز حکام سرزمین حجاز از پشت و رو به مسلمانان خنجر می زنند و با همراه شدن با دشمنان دین اسلام، اقدام ضد بشری و جنایت هایی را در منطقه انجام می دهند.
وی گفت: در حالی که امروز در کشورهای بحرین، یمن، افغانستان، سوریه و عراق هزاران نفر به دلیل زیاده خواهی های دشمن جان خود را از دست می دهند که سازمان های به اصطلاح مدافع حقوق بشری سکوت کرده اند و اعتراضی به این مسئله نمی کنند.
سردار رمضان شریف عنوان کرد: امروز در حالی کشورهای غربی ندای حقوق بشر سر می دهند که میزان سازمان جنایتکاری هستند که دست آنها به خون هزاران جوان ما آغشته شده و آنها در سخت ترین شرایط و در جریان هشت سال دفاع مقدس با دشمن این ملت همراه شدند.
وی اظهار داشت: همگان باید بدانند که علیرغم تمامی این توطئه ها و دسیسه ها ملت ما همچنان در حال رشد و پیشرفت و در بخشی از شاخص های مهم در بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و دفاعی رشد کشور ما 16 برابر بوده است.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

امدادگران هلال احمر بانه سه نفر گرفتار در برف و کولاک را نجات دادند

60 درصد مردم شهرستان بیجار صاحب پرونده سلامت هستند

توسعه نیازمند حضور زنان مطالبه‌گر است

ثبت 44 واقعه طلاق برای مردان بالای 70 سال در کردستان

ضرورت تشکیل کارگروه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در کردستان

ثبت 44 واقعه طلاق در بین مردان 75 ساله کردستانی

اکثر جلسات اداری در استان کردستان فاقد خروجی مناسب است

علت افزایش طلاق به صورت علمی بررسی شود

67 درصد کردستانی‌ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

افزایش 7.5 درصدی طلاق در کردستان

دمای هوا در کردستان 7 درجه سردتر می شود

راه یاب ملل سنندج پارس جنوبی بوشهر را در هم کوبید

اطلاعات 60 درصد مردم بیجار در سامانه سلامت ثبت شد

67 درصد واجدین شرایط در کردستان کارت ملی هوشمند دریافت کردند

مدارس بیجار و کامیاران در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد

مدارس ابتدایی کامیاران و بیجار در نوبت بعد از ظهر تعطیل اعلام شد

توسعه پایدار نیازمند حضور زنان مطالبه‌گر است

بارش برف در سنندج

تردد در گردنه های کردستان با زنجیر چرخ امکان پذیر است

تسهیل در دسترسی آسان مردم به کتاب در کردستان ضروری است

کاهش 6درجه ای دمای هوای کردستان/ورودسامانه بارشی جدید از چهارشنبه

کشف بیش از 81 هزار عدد انواع مواد محترقه در قروه

بازار هنر در استان کردستان راه اندازی می شود

مباحث فرهنگی باید به بُعد پرورش کشانده

فرهنگ سازی و اجرای طرح های ترافیکی در کاهش و روانسازی ترافیک تاثیر گذار است

اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء در اولویت برنامه های سازمان پسماند قرار گیرد

وقوع 80 مورد ریزش کوه درکردستان/تمام راه های استان باز است

خسارتی به ابنیه فنی و راه های بین شهری بانه وارد نشده است

مه و بارش برف و باران جاده های کردستان را فرا گرفته است

اجرای طرح مطالعاتی دفع آب های سطحی در فصل عمرانی آینده

کشاورزی مهمترین بخش اقتصادی در کردستان برای توسعه پایدار است

آیین گرامیداشت روز جهانی زبان مادری در دانشگاه کردستان برگزار شد

هوای کردستان مه‌آلود همراه با بارش باران و برف خواهد بود

میزان برق تولیدی کردستان دو برابر پیک مصرف این استان است

آب گرفتگی معابر سنندج

مجموعه جهاد کشاورزی،کشاورزان را به سمت بهترین تولید هدایت کند

مه غلیظ، دید افقی در زرینه را به 100 متر کاهش داد

بازارچه خود اشتغالی زنان در سنندج دایر می شود

شناسایی تعداد 148 مورد انشعابات غیرمجاز در قروه

رنج عریضه نویسی کنار خیابان

توزیع 602 تن برنج وارداتی در کردستان آغاز شده است

هیچ موردی از آنفلوانزای فوق حادپرندگان در کردستان مشاهده نشده است

آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان در کردستان

342میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی کردستان تزریق شده است

چهار میلیارد ریال تسهیلات به بهبود یافتگان اعتیاد در دیواندره پرداخت شد

تردد در گردنه صلوات آباد برقرار است

مدارس ابتدایی شهرستان مریوان در نوبت بعد از ظهر تعطیل اعلام شد

ریزش کوه در گردنه صلوات آباد/عملیات پاکسازی بسرعت انجام شد

20 درصد زندانیان جرائم غیر عمد در کردستان بدهکاران مهریه هستند

تردد در گردنه ژالانه سروآباد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است