آخرين مطالب

فرهنگي

100 درصد کودکان لازم تعیلم جذب مدارس بانه شدند

عصر کرد - سنندج - رئیس آموزش و پرورش بانه گفت: امسال 100 درصد کودکان لازم تعلیم مقطع ابتدایی بویژه پایه های اول، دوم و سوم جذب مدارس شدند و هیچ کسی بخاطر مشکلات مالی از تحصیل باز نمانده است.

برنامه های پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در 50 درصد مدارس اجرا میشود

عصر کرد - سنندج - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کردستان گفت: امسال بیش از 50 درصد مدارس استان تحت پوشش برنامه های مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی قرار می گیرند.

10 میلیاردی که از دست پرسپولیسی ها پرید!

عصر کرد - محمد انصاری که با پیشنهاد مالی بسیار خوبی از شرق آسیا مواجه شده بود و تقریبا کار او برای جدایی از پرسپولیس تمام شده بود که با توجه به قیمت کنونی دلار، درآمد خوبی از انتقال او به باشگاه پرسپولیس می رسید

وحدت اصلی ترین استراتژی و راهبرد امت اسلامی است

عصر کرد - سنندج - دبیر شورای توسعه فعالیت های قرآنی کشور وحدت برای امت اسلامی اصلی ترین استراتژی و راهبرد است نه تاکتیک، گفت: وحدت، مهمترین آموزه قرآن و راهبردی ترین هدف جمهوری اسلامی برای مقابله با دشمنان است.

چهارمین اجلاس استانی نماز در سنندج برگزار می شود

عصر کرد - سنندج - سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان از برگزاری چهارمین اجلاس استانی نماز با عنوان شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز در این استان خبر داد و گفت: این برنامه 29 آبان در سنندج برگزار می شود.

نوجوان کردستانی عنوان برتر جشنواره بلژیک را از آن خود کرد

عصر کرد - سنندج - «کانی پیرنیانی» کارتونیست نوجوان سنندجی عضو خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان عنوان بهترین اثر بخش بین الملل رده سنی نوجوان سی امین جشنواره بین المللی کارتون «النس» بلژیک را از آن خود کرد.

برای دیار لالایی

عصر کرد - یحیی صمدی روزنامه نگار و فعال رسانه ای کردستانی روز یکشنبه 21 آبان 97 و در سالگرد زلزله کرمانشاه مطلبی را تحت عنوان «برای دیار لالایی، دیار هۆره و چە مە ری، سرزمین مقاومت و عشق و هنر» به نگارش در آورده و به واکاوی این واقعه غم انگیز پرداخته است.

گالری سوره میزبان آثار تجسمی هنرمندان کردستانی است

عصر کرد - سنندج - مسئول واحد تجسمی حوزه هنری کردستان گفت: گالری سوره پردیس سینمایی بهمن در ادامه میزبانی از نمایشگاه های مختلف هنری از امروز تا 26 آبان میزان آثار تجسمی هنرمندان این استان است.

نمایشگاه عکس خبری زلزله کرمانشاه برپا می شود

عصر کرد - در سال گذشته و در چنین روزی حادثه ای تلخ غرب کشور را در بر گرفت و جامعه را در غم و اندوه قرار داد و بر همین اساس نمایشگاه عکس خبری که ...

سهم من کو؟ - حسن حسین زاده *

عصر کرد - سنندج - سوالی که این روزها باید قبل از نقد هر فرهنگ و رفتاری ابتدا پاسخ آن را به وجدان خود بپرسیم اینکه سهم من از حقوق شهروندی برای نهادینه کردن یک فرهنگ چقدر است، جواب را در یکی از نقاط طلایی کادر دوربین گذاشته و سپس دریچه را برای ثبت و ضبط یک مشکل اجتماعی باز کنیم.

معرفی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد

عصر کرد - با پیشنهاد سرپرست فدراسیون و موافقت اعضای شورای فنی تیم‌های ملی، غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب شد

350 کودک تارک و بازمانده از تحصیل در کردستان شناسایی شدند

عصر کرد - سنندج - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان گفت: در سال تحصیلی جاری 350 کودک تارک و بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی شناسایی شدند که مقدمات ادامه تحصیل آنها انجام شده است.

صدایشان را بشنوید؛ طاها و امثال او سرمایه ای بی جایگزین هستند

عصر کرد - هفته نامه سیروان در شماره 1009 خود مورخ شنبه 19 آبان در مطلبی با عنوان صدایشان را بشنوید به قلم منصور اولی به واکاوی انتشار خبر کولبری طاها غفاری دونده موفق مریوانی پرداخته است.

اعتبارات کتابخانه ها از نیم درصد درآمد شهرداری ها تامین می شود

عصر کرد_مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت: اعتبارات کتابخانه های عمومی از نیم درصد درآمد شهرداری ها تامین می شود و این یک قانون است و نباید به عنوان کمک مالی تلقی شود.

پیشرفت علمی و گسترش فرهنگ کتابخوانی از برکات انقلاب است

عصر کرد - سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه هر جامعه ای که برای کتاب و علم ارزش قایل شود رشد می کند، گفت: پیشرفت علم و گسترش کتاب و کتابخوانی از برکات انقلاب اسلامی است.

روزبه چشمی و اسماعیلی یا عذرخواهی و جریمه یا اخراج از استقلال!!

عصر کرد - باشگاه استقلال به دلیل سفر چند روزه فتحی، امروز میزبان روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی خواهد بود و این دو بازیکن را جریمه نقدی و مکلف به عذرخواهی از اعضای تیم در محل تمرین خواهد کرد

کمبود فضا مهمترین مشکل حوزه کتاب در کردستان است

عصر کرد - سنندج - مدیرکل کتابخانه های عمومی کردستان با بیان اینکه مشکل ما در استان کتاب خواندن نیست، گفت: کمبود فضای کتابخانه ایی مهمترین مشکل پیش روی حوزه کتاب و کتابخوانی این استان است.

کمبود فضای کتابخانه ای مهم ترین مشکل حوزه کتاب کردستان است/ بدهی 3 و نیم میلیاردی شهرداری به کتابخانه های عمومی

عصر کرد - مسئول کتابخانه های عمومی استان کردستان، مهم ترین مشکل حوزه کتاب را در استان کردستان فراهم نبودن بسترهای کتابخانه ای و کمبود فضای کتابخانه ای ...

تحول در عرصه قرآنی با استفاده از ظرفیت های لازم محقق می شود

عصر کرد - قروه- رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه با بیان اینکه تحول در حوزه قرآنی با استفاده از ظرفیت های موجود محقق می شود، خواستار رفع دغدغه های فعالان این عرصه برای حضور بهتر در جامعه شد.

مادری که برای رضای خدا، خدادادش را تقدیم انقلاب کرد

عصر کرد - سنندج - تارنمای آفتاب دل روز شنبه 19 آبان که بیشتر اخبار مربوط به بانوان استان کردستان را منتشر می کند در گزارشی با عنوان مادری که برای رضای خدا، خدادادش را تقدیم انقلاب کرد، به ایثارگری یکی از ماداران سرزمین مجاهدت های خاموش پرداخته است.

زنگ آب در 10 مدرسه استان کردستان به صدا درآمد

عصر کرد - زنگ آب در قالب دهمین جشنواره فراگیری «نخستین واژه» ویژه دانش‌آموزان سطح استان با مشارکت دستگاه‌‌ها و ادارات مختلف برگزار شد. به گزارش ایسنا، ...

800 رقبه در استان کردستان سند دار شد

عصر کرد_مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: با پیگیری های انجام شده توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی این اداره کل در نیمه نخست امسال برای 800 مورد از رقبات استان سند مالکیت اخذ شده است.

800 رقبه در استان کردستان سند دار شد

عصر کرد - سنندج - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: با پیگیری های انجام شده توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی این اداره کل در نیمه نخست امسال برای 800 مورد از رقبات استان سند مالکیت اخذ شده است.

جشنواره منطقه ای رسانه های کُردی در کردستان برگزار می شود

عصر کرد - سنندج - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: نخستین جشنواره و نمایشگاه رسانه های کُردی در حوزه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری ویژه استان های کُردنشین کشور اسفند امسال در سنندج برگزار خواهد شد.

850 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان محله نایسر توزیع شد

عصر کرد - سنندج - بانک قرض الحسنه مهر ایران در کردستان با همکاری کمیته امداد امام(ره) منطقه 2 سنندج در اقدام خداپسندانه، 850 پکیج نوشت افزار را بین 2 مدرسه ابتدایی ناحیه منفصل شهری نایسر در حومه شهر سنندج توزیع کرد.

اخراج روزبه چشمی از استقلال!

عصر کرد - با اخراج موقت روزبه چشمی از استقلال, این احتمال وجود دارد که نیم فصل این بازیکن از استقلال اخراج شود

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل کاشیما

عصر کرد - برانکو ایووانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با دستانی خالی تر از همیشه به مصاف تیم کاشیما آنتلرز ژاپن خواهد رفت

سایه ات مستدام خورشید هشتم

عصر کرد - سنندج - این روزها دل ها بیشتر از هر زمان دیگری کبوتر حرم است و جان ها برای طواف گنبد و گلدسته رضوی پر می زند.

پیامبر اسلام (ص) اخلاق مداری را به بشریت آموختند

عصر کرد - سنندج - امام جمعه دیواندره با تشریح فضایل اخلاقی نبی مکرم اسلام گفت: حضرت محمد مصطفی (ص) آیینی را به بشریت هدیه دادند که اخلاق مداری سرلوحه آنها است.

مقایسه کاشیما و پرسپولیس؛ کامبک ممکن است؟

عصر کرد - بیایید نگاهی به بازی پرسپولیس و کاشیما بیاندازیم و آمار این بازی را بررسی کنیم؛ آیا پرسپولیس توانایی بردن کاشیما را دارد

جشنواره هایی که یادها را زنده می کند

عصر کرد - سنندج - حوزه هنری کردستان هر سال جشنواره های متعددی با موضوعات فرهنگی و هنری برگزار می کند که معرفی هنرمندان شاخص چه آنهایی که در قید حیات هستند و چه افرادی که دیگر در جمع ما حضور ندارند از جمله برنامه های جانبی در این جشنواره ها است.

مقابله با موقوفه خواری با جدیت دنبال شود

عصر کرد - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به آثار و برکات وقف در جامعه، از مسئولان و متولیان امر خواست در زمینه مقابله با موقوفه خواری و برخورد قانونی با موقوفه خواران با جدیت تلاش کنند.

استاندار کردستان: اوقاف با دستگاه های بدهکار تعامل کند

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به بدهی برخی دستگاه هایی اجرایی به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می طلبد اوقاف با این دستگاه ها که از آنان طلب دارد، تعامل کند.

توسعه کتاب و کتابخوانی نیازمند همت همگانی

عصر کرد - کتاب و کتابخوانی و موضوع سرانه مطالعه، در فرآیند پیشرفت فرهنگی هر جامعه‌ای، نقش مؤثری دارد که بدون در نظر گرفتن نقش مهم و کلیدی کتاب،‌ امکان ...

کتاب "اسلام و دموکراسی" منتشر شد

عصر کرد - کتاب اسلام و دموکراسی، کاری مشترک از امیرحسین قریشی و شورش عزیزی در دهه اول آبان امسال منتشر شد . به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، کتاب اسلام ...

ذبح، بهترین فیلم خارجی جشنواره بلغارستان شد

عصر کرد_ جایزه بهترین فیلم خارجی، تندیس بلورین، دیپلم افتخار و جایزه نقدی جشنواره Early Bird بلغارستان به فیلم «ذبح» ساخته آکو زندکریمی و سامان حسین پور فیلمسازان کردستانی رسید.

حکم قضایی نجات بخشی حمام خدری صادر شد

عصر کرد_ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بانه گفت: با همکاری دادستان انقلاب شهرستان و پیگیرهای انجام شده، حکم قضایی نجات بخشی اثر تاریخی حمام خدری صادر شد.

ذبح، بهترین فیلم خارجی جشنواره بلغارستان شد

عصر کرد - سنندج - جایزه بهترین فیلم خارجی، تندیس بلورین، دیپلم افتخار و جایزه نقدی جشنواره Early Bird بلغارستان به فیلم «ذبح» ساخته آکو زندکریمی و سامان حسین پور فیلمسازان کردستانی رسید.

پاکبان اهل بانه منزل مسکونی خود را وقف کرد

عصر کرد_ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بانه گفت: یک پاکبان بانه ای منزل مسکونی خود به مساحت 290 مترمربع به ارزش 5 میلیارد ریال را وقف ترویج فرهنگ قرآنی و مساجد کرد.

14 آبان روز فرهنگ عمومی

عصر کرد - سنندج - مصوبات شورای فرهنگ عمومی زمانی بازخورد مطلوبی خواهد داشت که اعضای آن دغدغه های فرهنگی داشته و برای رفع مشکلات این حوزه تلاش کنند.

پیشرفت و توسعه هر جامعه ای با ارائه آمار و اطلاعات صحیح میسر است

عصرکرد- رییس دانشگاه کردستان با تاکید بر ضرورت توجه بیش از پیش به آمار و اطلاعات جهت برنامه ریزی های استانی و کشوری، گفت: پیشرفت و توسعه هر جامعه نیازمند برنامه ریزی از طریق داده های موثق است

مدارس فرسوده رفیق ناباب تعلیم و تربیت

عصر کرد - سنندج - پرورش درست نسل آینده در هر جامعه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است حال اینکه تحقق این مهم در مرحله اول نیازمند وجود فضاهای فیزیکی استاندارد و ایمن است اما مدارس فرسوده همانند رفیقی ناباب مانعی بر سر راه تعلیم و تربیت این نسل شده است.

ساير مطالب

نخستین جشنواره مد و لباس کُردی در کردستان برگزار می شود

چطور نه بگوییم و در جواب بله بشنویم؟

زنگ استکبار ستیزی در مدارس استان کردستان طنین انداز شد

برانکو پس از شام به پرسپولیسی ها چه گفت؟

اخراج موقت چشمی و اسماعیلی از استقلال به دستور شفر

سه انجمن ادبی و هنری در کانون پرورش فکری کردستان تشکیل شد

تعاونی های حوزه صنایع دستی در بانه فعال می شوند

شکست پرسپولیس مقابل کاشیما؛ امیدوار به صعود در آزادی؟

160 هزار زائر از خدمات موکب های کردستان در کربلا بهره مند شدند

15 هزار جلد کتاب بین کتابخانه های عمومی کردستان توزیع شد

14 نمایش خارجی به جشنواره تئاتر کُردی سقز ارسال شد

قرائت زیارت‌نامه پیامبر اعظم (ص) در مسجد جامع سنندج

اساتید تصویرسازی «رنگ و زندگی» را در سنندج به نمایش می‌گذارند

ترسوهای استقلال را بشناسید؛ 2 بازیکنی که ترسیدند پنالتی بزنند

جریمه سنگین برای بازیکنان و کادر فنی استقلال

تصمیم عجیب روزبه چشمی برای فرار از ضربه پنالتی

تا من باشم شفر هم خواهد بود!

امسال بیش از 13 هزار حافظ در کردستان تربیت می شود

فرهنگسازی معلم دهگلانی برای تولید ثروت از زباله

نویسنده کتاب تاریخ سلاطین هورامان درگذشت

نخستین شماره هفته نامه تیروژ در کردستان منتشر شد

بومی گزینی دانشگاه ها ظلمی در حق دانش آموزان کردستانی است

تحقق بند 34 الگوی ایرانی اسلامی در گرو رفع مشکلات گردشگری است

وکیل استرالیایی به استقلالی ها: شما برنده دادگاه CAS هستید!

جشنواره نقاشی و خوشنویسی در سقز برگزار می شود

2 هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی کردستان اهدا شد

گردشگری مدال درخشان نیم قرن آینده کردستان

آشنایی با انواع تهدیدها نیاز جامعه امروز است

خدمت رسانی به بیش از 160 هزار زائر اربعین در موکب امام رضا

خبر خوب فیفا برای استقلال

زیویه و کرفتو شناسنامه تاریخی کردستان اند

اربعین نماد تکامل انسانی

فراخوان جشنواره «قرآن محور یه‌کیه‌تی» در کردستان اعلام شد

کردستان در اربعین حسینی غرق عزا و ماتم شد

آخرین وضعیت مصدومیت احمد نوراللهی برای حضور در فینال

تیم جودو زنان و مردان پاری سن ژرمن را ببینید! عکس

اربعین، چهلمین سکانس لبیک گویی کردستانی ها

عکس: پرسپولیسی ها خوشتیپ به ژاپن رفتند!

نیاز به مطبوعات کاغذی در عصر مجازی

24 نمایشگاه در گالری سوره حوزه هنری کردستان دایر شد

استقلالی ها بی خیال رای سوپرجام شدند!!

واکنش های مهدی رحمتی روی نیمکت؛ آغاز مربیگری!

2 دانشجوی کردستانی گرانت پژوهشی گرفتند

حسینی بودن نام و نشان و مذهب نمی شناسد

9 هزار دانش آموز کردستانی در مسابقات هفته ای قرآن شرکت می کنند

انقلاب اسلامی ایران درمسیر قیام عاشورا و نهضت حسینی شکل گرفته است

پرسپولیس در ژاپن چند هزار تماشاگر در ورزشگاه دارد؟

اسامی 20 بازیکن پرسپولیس برای سفر به ژاپن

قطعی شدن جدایی الحاجی گرو از استقلال

افشاگری های عجیب فرهاد ظریف در برنامه تلویزیونی درباره والیبال ایران

پخش فینال پرسپولیس - کاشیما از تلویزیون های شهری در تهران

عکس: لباس رسمی پرسپولیس برای سفر به ژاپن

120 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر کردستان ارسال شد

اربعین تجلی ارادت اهل تسنن نسبت به ائمه اطهار (ع) است

120 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر کردستان ارسال شد/پایان آبان آخرین مهلت ارسال آثار

شورا و شهردار داریم اما پیاده ‌رو نه

تازه‌ترین اخبار اربعین| روال پرداخت ارز به زائران اربعین عادی شد/ خدمت‌‌رسانی آستان قدس به زائران در 8 مرز ایران و 5 منطقه عراق

240 مراسم ویژه اربعین حسینی در کردستان برگزار می شود

جمع آوری 970 میلیون تومان صدقه/پرداخت شش میلیارد تومان به ایتام

عدم نوآوری و خلاقیت از مشکلات حوزه قرآن است

دروازه بان پرسپولیس: بازیکن سایپا به مادرم توهین کرد!

بدترین داور ممکن برای بازی پرسپولیس در فینال انتخاب شد!!

تازه‌ترین اخبار اربعین| پذیرایی از زائران با زرشک و عناب خراسان جنوبی/خدمت‌رسانی دورودی‌ها به زائران در نجف

دوری از مفاهیم و آموزه‌های بلند قرآنی را روز به روز شاهد هستیم

باید در ترویج قرآن کریم از روش‌های نوین استفاده کنیم

درآمد فوق العاده پرسپولیس با صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا

اعلام برنامه پرسپولیس برای بازی با کاشیما

خبر اخراج شفر صحت دارد؟

نتایج ضعیف کشتی فرنگی ایران در 4 وزن نخست قهرمانی جهان

مدارس نوبت عصر برخی شهرهای کردستان تعطیل شد

کسب موفقیت کارتونیست سنندج در جشنواره کارتون مقدونیه

رهاسازی 30 بطانه سنجاب ایرانی در جنگل‌های بلوط سروآباد

اسکان 7700 زائر در موکب امام رضا(ع) در کربلا

تازه‌ترین اخبار اربعین| درخشش ناجا در ماموریت اربعین/ گام‌هایی که به شوق رسیدن خستگی را احساس نمی‌کنند

ساختمان جدید کانون زبان ایران در سنندج آماده بهره برداری شد

7520 دانش آموز کردستانی کمک هزینه تحصیلی دریافت کردند

کنگره ای برای تبادل شعر و ادب عاشورایی

توجه به فریضه واجب نماز سلامت جامعه را تضمین می کند

45 هزار زائر اربعین از خدمات موکب های کردستان بهره مند شدند

نمایشگاه خوشنویسی در کامیاران مروج کتابخوانی شد

کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه به «سر» رسید

برترین‌های یازدهمین کنگره ملی شعر عاشورایی معرفی شدند

کتاب "مدیریت دولتی و مدیریت مردمی" مجوز انتشار اخذ کرد

شعر منتقل کننده مفاهیم و سبک زندگی عاشورایی است

علاقه به امام حسین(ع) در عمل متجلی شود

شعر از عاشورا شور گرفت

مدرسه سه کلاسه روستای گاوآهنتو شهرستان دیواندره افتتاح شد

عاشورا یک فلسفه و سبک زندگی اسلامی است

هنرهای اسلامی محملی برای بیان اندیشه‌های دینی هستند

10 درصد مدارس متوسطه اول کردستان میزبان طرح ایران مهارت شدند

میزان آموزش های فنی و حرفه ای در کردستان 28 درصد افزایش یافت

کنگره عاشورایی قروه می تواند بستر ساز شعر تقریب باشد

کنگره شعر عاشورایی قروه مُوکب بزرگ فرهنگی است

نمایشگاه عکس آیین های عاشورایی در قروه بر پاشد

نمایشگاه عکس همایش آیین‌های عاشورایی در قروه افتتاح شد

کنگره شعر عاشورایی بستری مناسب برای تقریب مذاهب اسلامی است

558 اثر به کنگره سراسری شعر عاشورایی قروه ارسال شد

ارسال 312 شعر به یازدهمین کنگره ملی شعر عاشورایی در قروه

صعود پرسپولیس به فینال آسیا در شب رویایی + تاریخ برگزاری فینال

2 خون متفاوت در رگ های یک مُوکب

2700 دانش آموز کردستانی تحت پوشش طرح ماد قرار می گیرند

تعزیه شهادت حضرت عباس (ع) در سنندج شبیه خوانی شد

انتخاباتی از جنس دانش آموزی

کردستان با 2 نمایش در مهران زائرین کربلای حسینی را مهمان می‌کنند

اجرای 6 نمایش تعزیه در کردستان

کنگره سراسری شعر عاشورایی جریان سازی شود

ترکیب پرسپولیس مقابل السد

«کژال» به جشنواره فیلم تالین راه یافت

نهضت خاطره‌نویسی برای خلق حماسه انقلاب اسلامی ایجاد شود

رشد و بالندگی مراکز دانشگاهی از افتخارات انقلاب است

مدارا کردن از صفات برجسته مومنین به شمار می رود

بیش از 150 هزار مرسوله پستی الکترونیک در کردستان جابجا شد

طرح موزائیکی هواداران پرسپولیس برای بشار رسن در بازی امروز! عکس

بازیکن معروف استقلال: هیچ دوستی ندارم از این شرایط خسته شدم

چهره دیگر سعید معروف با ادبیاتی زننده!

حمله تند سعید معروف به رئیس فدراسیون والیبال! عکس

بسیاری از متقاضیان با مفهوم اقامتگاه بومگردی آشنایی ندارند

نشست تخصصی پیرامون حضور و نقش بانوان در جامعه برگزار شد

خطاطی از تجلی گاه عرفان تا خشکیده شدن بر دواتی کهنه

مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز تمدید شد

2600 زائر کردستانی برای سفر به کربلای معلی ثبت نام کرده اند

طرح های پیشگیری رشد مدار در 50 درصد مدارس کردستان اجرا می شود

همکلاسی های دنیا صاحب مدرسه جدید می شوند

حسینی یا رحمتی؛ دروازه بان استقلال مقابل سپاهان کیست؟

160 میلیارد ریال زکات در کردستان جمع آوری شد

2 برنز برای کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی

نمایشگاه نقاشی آثار بهار ملکی در سنندج برپا شد

فرماندار بیجار: مدارس خطر آفرین تعطیل می شوند

162 مدرسه کردستان زیر پوشش طرح نماد قرار می گیرد

طرح "دست های مهربان هلال" در سنندج اجرا می‌شود

مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کُردی سقز تمدید شد

مولفان حوزه دین در کردستان تجلیل شدند

درگیری در تمرین استقلال؛ زکی‌پور اخراج شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر کُردی سقز تمدید شد

246 قطعه عکس به دبیرخانه سوگواره عکس عاشورایی ارسال شد

ثبت‌نام 3250 زائر اربعین در کردستان

17 دانشجوی نابینا در دانشگاه کردستان تحصیل می کنند

بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس کردستان 30 عنوان کتاب آماده چاپ دارد

درآمد خوب پرسپولیس از فروش بلیت های بازی السد

سردرگمی السدی ها بخاطر بازی پرسپولیس با نود ارومیه!

قرعه دشوار در کشتی آزاد قهرمانی جهان در انتظار ایرانی ها

عکس: بُهت حسن یزدانی پس از شکست غیرمنتظره مقابل حریف آمریکایی

246 قطعه عکس به دبیرخانه کنگره عکس عاشورایی قروه ارسال شد

بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس کردستان 30 عنوان کتاب آماده چاپ دارد

246 قطعه عکس به دبیرخانه کنگره عکس عاشورایی قروه ارسال شد

حق انتفاع اماکن بلااستفاده دولتی روستاها به کتابخانه ها ضروری است

فرهنگ کتابخوانی محوری ترین برگ هویتی یک ملت محسوب می شود

آخرین آغوش به بخش پایانی جشنواره فیکما اسپانیا راه یافت

192 دانش آموز و دانشجوی تبعه خارجی در کردستان تحصیل می کنند

فروش بالغ بر 1.5 میلیارد تومان کتاب در هشتمین نمایشگاه کتاب کردستان