آخرين مطالب

اقتصادي

برداشت کلزا از مزارع کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برداشت کلزا از سطح یک هزار و 810 هکتار از اراضی کشت شده در مناطق گرمسیر استان آغاز شد.

106 هزار راس دام سبک و سنگین در سنندج مایه کوبی شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس شبکه دامپزشکی سنندج گفت: در فاز نخست مقابله با بیماری تب برفکی 106 هزار راس دام سبک و سنگین در این شهرستان علیه این بیماری مایه کوبی شد.

5.5 میلیون مترمکعب آب سد سنگ سیاه دهگلان رها سازی می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته رهاسازی 5.5 میلیون مترمکعب آب با حجم خروجی 500 لیتر آب در ثانیه از سد سنگ سیاه دهگلان آغاز شده است.

پیله‌وری در بازارچه سیرانبند بانه آغاز شد

کرد آنلاین - امروز پنجشنبه در دومین روز از آغاز مبادلات پیله‌وری پنج کانتینر دیگر حاوی کولر گازی، به بازارچه سیرانبند بانه رسید و فعالیت ...

طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید در کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از آغاز اجرای طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید در این استان با هدف ارائه خدمات مطلوب به مناطق فاقد گاز طبیعی خبر داد.

صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی کردستان تشکیل می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان از تشکیل صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری این استان با مشارکت و سرمایه گذاری 51 درصدی تولید کنندگان و بهره برداران و 49 درصدی دولت خبر داد.

پارسال 178 میلیون مترمکعب CNG در کردستان مصرف شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: پارسال 178 میلیون مترمکعب سوخت CNG در این استان مصرف شد که نسبت به سال قبل تر آن، 2 درصد رشد داشت.

استان کردستان نیاز به تحرک جدی در حوزه اقتصادی دارد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: این استان با نواقص و آسیب های زیادی در بخش های مختلف روبرو است و برای خروج از این وضعیت نیاز به تحرک جدی در حوزه اقتصادی دارد.

کردستان همه چیز به جز توسعه زیرساخت دارد

کرد آنلاین - استاندار کردستان با تأکید بر اینکه کردستان دارای ظرفیت‌های متعددی است، گفت: توسعه زیرساخت‌های استان کردستان، در هیچ بخشی به ...

کارگران کشور از 270 مجموعه ورزشی استفاده می کنند

کرد آنلاین - سنندج - معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کارگران هم اکنون از امکانات ورزشی ایجاد شده در 270 مجموعه سراسر کشور استفاده می کنند.

17 مجموعه ورزشی کارگری امسال در کشور به بهره برداری می رسد

کرد آنلاین - سنندج - معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه بهره برداری کامل از 17 مجموعه ورزشی کشور تا پایان سال جاری را در دستور کار خود قرار داده است.

2 طرح کشاورزی در سروآباد به بهره برداری رسید

کرد آنلاین - سنندج - طرح توسعه باغات توت فرنگی و واحد نیمه صنعتی پرورش گوسفند داشتی روز سه شنبه در آیینی با حضور مسئولان شهرستان سروآباد به بهره برداری رسید.

ایکاردا می تواند تکنولوژی کشاورزی نوین را به ایران بیاورد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر هماهنگ کننده پروژه تامین امنیت غذایی ایران- ایکاردا گفت: این مرکز بین المللی تحقیقات کشاورزی در مناطق خشک (IKARDA) می تواند در تکمیل زنجیره تولید بخش کشاورزی، تکنولوژی نوین مکانیزاسیون را وارد ایران کند.

گلایه رئیس سازمان برنامه و بودجه از کندی احداث سالن 6000 نفره/ تالار مرکزی تا هفته دولت 98 افتتاح می‌شود

کرد آنلاین - سعید نمکی، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور امروز با همراهی مسئولان استانی از دو پروژه مهم ورزشی و فرهنگی سالن ...

250 میلیارد ریال برای تکمیل تالار فرهنگی سنندج اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه کردستان استانی فرهنگی و نیازمند توجه بیشتر است، گفت: برای تکمیل پروژه نیمه تمام تالار فرهنگی - هنری سنندج 250 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

خیز بلند دولت در توسعه شبکه حمل و نقل - عبدالله رحمانی*

کرد آنلاین - سنندج - دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته با ایجاد 960 کیلومتر راه، شروع عملیات ساخت فرودگاه سقز و راه آهن همدان - سنندج خیز بلندی برای توسعه شبکه حمل و نقل این استان برداشته است.

برداشت 38 هزار تن جو از مزارع کردستان پیش بینی می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برداشت محصول جو از 27 هزار و 200 هکتار مزارع زیر کشت در این استان آغاز شده و پیش بینی می شود 38 هزار تن برداشت شود.

قصابان و سبزی فروش ها بیشترین تخلف صنفی کردستان را دارند

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: بیشترین تخلف شناسایی شده توسط بازرسان این سازمان مربوط به صنف قصابان و سبزی فروشان است که طی ماه مبارک رمضان با آنها برخورد شد.

استاندار کردستان: خرید تولید داخلی اولویت دستگاه های اجرایی باشد

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه تولیدکنندگان داخلی از بازار خرید کالاهای ساخت داخل راضی نیستند، گفت: نیاز است تمام دستگاه های اجرایی، تبلیغ و خرید صنایع تولیدی داخل را با جدیت پیگیری کرده و آن را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

کردستان تابستان امسال 32 مگاوات کمبود انرژی دارد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: بدلیل کاهش بارندگی و کمبود ذخیره آب پشت سدها در اغلب مناطق کشور، طبق پیش بینی ها تابستان امسال این استان با کاهش 32 مگاواتی نیروی برق مواجه خواهد شد.

ثبت نام متقاضیان طرح توسعه مشاغل خانگی در کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در نخستین فراخوان خود برای جذب متقاضیان ایجاد مشاغل خانگی ضمن ذکر شرایط، خواستار ثبت نام متقاضیان الگوی نوین طرح توسعه این مشاغل در استان شد.

17 تُن فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف در کردستان ضبط شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: در قالب طرح تشدید نظارت دامپزشکی بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان 17 هزار و 305 کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف در این استان ضبط شد.

230 هزار متقاضی در سامانه کارا ثبت نام کردند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر سرمایه گذاری اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با شروع ثبت طرح های اشتغالزایی در روستاها و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر، تاکنون 230 هزار متقاضی برای دریافت تسهیلات بانکی در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

دستگاه ها برای جذب تسهیلات سامانه کارا تلاش کنند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان گفت: طرح سامانه کارا فرصت مناسبی برای رونق بخشی اقتصاد است و تمامی دستگاه های استان برای جذب تسهیلات این سامانه تلاش کنند.

6350 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیرقابل مصرف در سنندج ضبط شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس شبکه دامپزشکی سنندج گفت: بازرسان این شبکه در قالب طرح تشدید نظارت بر بازار عرضه مواد خام دامی، 6 هزار و 350 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف را کشف و ضبط کردند.

اعتبار عمرانی امسال کردستان 11 هزار و 500 میلیارد ریال است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: اعتبارات استان امسال 11 هزار و 500 میلیارد ریال و غیر از اعتباراتی است که در قالب ردیف های دستگاه های ملی در قانون بودجه قید شده است.

محققان کشاورزی کردستان 6 جلد کتاب تالیف کردند

کرد آنلاین - سنندج - رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان گفت: محققان بخش کشاورزی در این استان طی یکسال گذشته 6 جلد کتاب در زمینه های دام، منابع طبیعی و گیاهان دارویی تالیف کرند.

1991 دستگاه مکانیزه گندم کردستان را برداشت می کنند

کرد آنلاین - سنندج - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: 98 درصد از محصول گندم استان با استفاده از یک هزار و 991 دستگاه کمباین و دروگر به صورت مکانیزه برداشت می شود.

افزایش سهم آب کردستان از سدها اتفاق مهمی برای استان است

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به موافقت رئیس جمهور برای افزایش سطح زیر کشت با استفاده از آب سدهای استان گفت: افزایش سهم بهره مندی کردستان از آب سدها و سایر منابع آبی اتفاق مهمی برای استان است.

عملیات آبخیزداری در 4700 هکتار از مراتع سنندج اجرا می شود

کرد آنلاین - سنندج - سرپرست آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال عملیات مکانیکی آبخیزداری در چهار هزار و 700 هکتار از مراتع و اراضی ملی شهرستان سنندج اجرا می شود.

1410 تن کالا به مناسبت ماه رمضان در کردستان توزیع شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در طول ماه مبارک رمضان یک هزار و 410 تن کالای اساسی (برنج، مرغ و گوشت قرمز منجمد و شکر) در این استان توزیع شد.

بخش خصوصی در دیواندره مجتمع گلخانه ای می سازد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی دیواندره از ساخت مجتمع تولید محصولات کشاورزی گلخانه ای با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این گلخانه در هفته جهاد کشاورزی آغاز شد.

پروازهای فرودگاه سنندج تابستان امسال بیشتر می شود

کرد آنلاین - سنندج - مدیر فرودگاه های استان کردستان گفت: پروازهای فرودگاه سنندج از پنجم تیر در قالب برنامه تابستانی با افزایش یک پرواز رفت و برگشت به 22 پرواز در هفته افزایش می یابد.

96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی در بیجار تصویب شد

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار بیجار گفت: در راستای تحقق سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در بیجار بمانید و اینجا را آباد کنید، بیش از 96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی با 104 میلیارد و 820 میلیون ریال اعتبار به تصویب رسیده است.

صرفه جویی و مصرف بهینه و درست انرژی در اولویت قرار گیرد

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: امسال با توجه به کاهش بارندگی ها در کشور، احتمال کمبود برق در فصل تابستان وجود دارد که باید صرفه جویی و مصرف بهینه و درست انرژی در اولویت قرار گیرد.

2 خبر از جهاد کشاورزی شهرستان بانه

کرد آنلاین - سنندج - کشت کلزا در 22 هکتار زمین کشاورزی بانه و افتتاح یک واحد 10 راسی گاو شیری با 2 نفر اشتغالزایی در روستای نجنه سفلی 2 خبر از برنامه های هفته جهاد کشاورزی در شهرستان بانه است.

پارسال 22 وسیله بازی غیر استاندارد در کردستان پلمب شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل استاندارد کردستان گفت: سال گذشته از 270 تجهیزات (وسایل بازی) در شهربازی های این استان بازرسی شد که 22 وسیله به دلیل عدم انطباق با استاندارد، پلمب شد.

تداوم اجرای بهسازی و آسفالت محور سقز - مریوان

کرد آنلاین - مدیر کل راه و شهرسازی کردستان گفت: بهسازی و آسفالت محور سقز به مریوان در دو قطعه در حال اجرا بوده و از پیشرفت مناسبی برخوردار است. ...

درمانگاه دامپزشکی متخلف در قروه پلمب شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان از تعطیلی و پلمب یک واحد درمانگاه دامپزشکی در شهرستان قروه خبر داد و گفت: این واحد بخاطر عرضه غیر مجاز داروی دامی پس از احراز تخلف توسط مسئول فنی، پلمب شد.

سالانه بالغ بر 300 هزارتن محصولات باغی در کردستان تولید می شود

کرد آنلاین - سنندج- رییس سازمان جهادکشاورزی کردستان با اشاره به اینکه 3 درصد از اراضی کشاورزی استان را باغات مثمر تشکیل داده است، گفت: سالانه بالغ بر 300 هزارتن انواع محصولات باغی دراستان تولید می شود.

گشت مراتع کردستان مانع ورود بیش از 18 هزار راس دام مهاجر شد

کرد آنلاین - سنندج - معاون فنی اداره کل منابع ‌طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال با راه اندازی گشت شبانه روزی در رمراتع استان از ورود 18 هزار و 630 راس دام مهاجر به این عرصه ها جلوگیری شد.

185 کیلومتر راه در کردستان احداث شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: 185 کیلومتر انواع راه شهری و روستایی جدید سال گذشته در این استان احداث شده است.

استاندار کردستان خواستار صرفه جویی در مصرف انرژی شد

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با صدور ابلاغیه ایی به همه دستگاه های اجرایی استان خواستار صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی با توجه به شروع فصل تابستان و افزایش دمای هوا شد.

برداشت گل محمدی در مریوان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی مریوان گفت: برداشت گل محمدی از باغات این شهرستان آغاز و پیش بینی می شود امسال حدود هشت تُن گل برداشت شود.

63 هزار قطعه جوجه در کردستان امحا شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: 63 هزار قطعه جوجه یک روزه فاقد مجوز سلامت و حمل و سه هزار و 500 کیلوگرم ماهی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این استان کشف و امحا شد.

مدیریت مزرعه راهکاری برای کنترل کشت محصولات آب‌بر در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - به هنگام سازی و تغییر در شیوه های مدیریت مزرعه راهکار پیشنهاد شده از سوی کارشناسان حوزه کشاورری کردستان برای کنترل سطح کشت محصولات آب‌بر و تعادل بخشی به میزان تولید آن در کنار حفظ معیشت کشاورزان است.

28 طرح در بخش کشاورزی بیجار به بهره برداری می رسد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس جهاد کشاورزی بیجار گفت: 28 طرح در بخش کشاورزی به ارزش 9 میلیارد و 723 میلیون ریال در هفته جهاد کشاورزی (20 تا 26 خرداد) در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

ادارات کردستان مصرف برق خود را 10 درصد کاهش دهند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: با توجه به احتمال کمبود انرژی در فصل تابستان، همه ادارات و دستگاه های اجرایی استان براساس مصوبه هیات دولت، ملزم به کاهش حداقل 10 درصد برق مصرفی خود هستند.

آبیاری موضعی و کشت نشایی حلقه گمشده کشاورزی - عبدالله رحمانی*

کرد آنلاین - سنندج - با توجه به مشکلات کم آبی و لزوم تغییر رفتار کشاورزان در مراحل مختلف کاشت و داشت محصول، آبیاری موضعی و کشت نشایی 2 مقوله مهم این حوزه و حلقه های گمشده کشاورزی کردستان است.

71 مرکز خرید تضمینی گندم در کردستان دایر شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر سازمان تعاون روستایی کردستان گفت: این سازمان 71 مرکز خرید تضمینی گندم را در قالب شرکت ها و اتحادیه های تعاون روستایی و تولید دایر کرده است.

بستر سرمایه گذاری در کردستان فراهم است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: بستر برای سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی بخش خصوصی در این استان فراهم است.

ساير مطالب

خسارت 197 میلیون تومانی سرمازدگی بهاره به باغداران کردستان

ترویج، گره گشای بهره برداران از خسارت های طبیعی است

28 پروژه در هفته جهاد کشاورزی در بیجار افتتاح می شود

محدودیت پیله وران برای ورود کالا برای سه ماه برداشته شد

طرح تکاپو در حوزه ICT کردستان وارد مرحله اجرایی شد

3 تصفیه‌خانه در کردستان امسال وارد مدار می‌شود

عملیات احداث بیش از 10 هزار مترمربع فضای سبز در کمربندی زاگرس آغاز شد

ضرب العجل استانداری برای4 بانک عامل پرداخت وام مشاغل استان کردستان

استاندار: کوتاهی در جذب اعتبار اشتغالزایی توجیه پذیر نیست

آیین‌نامە مبادلات در بازارچەهای موقت مرزی ابلاغ شد

افتتاح 73 پروژه در هفته جهاد کشاورزی/ تولید گندم در کردستان به یک میلیون تُن می‌رسد

73 طرح کشاورزی در کردستان به بهره برداری می رسد

همه باهم حافظ گنجینه های سبز کردستان باشیم

توانمند سازی جوامع محلی نخستین گام مقابله با آتش سوزی

تسهیلات اشتغالزایی به طرح های کارآفرینی پرداخت می شود

500 هزار راس دام در کردستان علیه آنتروتوکسمی مایه کوبی شد

اعتبار توسعه ای آبفای شهری کردستان توسط دولت تامین می شود

30 درصد شبکه توزیع آب شهری کردستان فرسوده است

آغاز ثبت‌نام متقاضیان مشاغل خانگی در کردستان

72 میلیارد ریال برای تصفیه خانه فاضلاب دیواندره اختصاص یافت

65 تُن عسل در بیجار تولید شد

ایجاد پارک های بزرگ مقیاس در سنندج

سه تصفیه خانه در کردستان امسال وارد مدار می شود

صنوف آلاینده به خارج از شهر بیجار منتقل می شوند

کردستان در جذب تسهیلات اشتغال فراگیر موفق عمل نکرده است

کردستان در توسعه راه روستایی آخرین استان کشور است

83 درصد جایگاه های سوخت کردستان رتبه ممتاز دارند

بازدید استاندار کردستان از دو طرح صنعتی در سنندج و دهگلان

استاندار کردستان: بانک ها تسهیل کننده و حامی تولید باشند

مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی تا پایان خرداد است

امسال 10.5 میلیون تُن گندم در کشور برداشت می شود

معاون وزیر: آب مهمترین چالش کشاورزی در ایران است

امسال به چغندرکاران کرایه حمل محصول پرداخت می شود

تجهیزات کاهنده مصرف آب در مساجد کردستان نصب می شود

کشت نشایی چغندرقند در کردستان آغاز شد

3860 هزار میلیارد ریال خسارت به کشاورزی کردستان وارد شد

83 درصد از جایگاه‌های عرضه فرآورد‌های نفتی کردستان ممتاز و درجه یک هستند

دولت به خواسته رانندگان به صورت ویژه رسیدگی کند

چشمه‌های آب سنندج، جاری در فاضلاب شهری

ایران - ایکاردا نقش مهمی در بهبود تولیدات کشاورزی دارد

پارسال 520 فقره تسهیلات ازدواج در کردستان پرداخت شد

پارسال 26 مورد بیماری مشمشه در کردستان شناسایی شد

بیش از سه میلیون تن مواد از معادن کامیاران استخراج می شود

ساماندهی اراضی رودخانه های مرزی کردستان 66 درصد پیشرفت دارد

51 مدرسه آسیب دیده در مناطق محروم کشور بازسازی می‌شود

کردستان پیشگام کشت مکانیزه نشایی چقندر قند است

153 واحد صنفی در جشنواره ضیافت کردستان مشارکت دارند

پرداخت پول گندم کشاورزان کردستان بدون وقفه انجام شود

استاندار کردستان: بهای گندم خریداری شده به موقع پرداخت شود

100 درصد جمعیت شهری کردستان از آب شرب بهره مند هستند/ طلب 300 میلیارد ریالی آبفا کردستان از مشترکان

آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع کردستان در دو سال گذشته به حداقل رسیده است

پارسال 53800 متر شبکه آب شهری کردستان توسعه پیدا کرد

عوارض ورود به اقلیم کردستان عراق افزایش یافته است

پایانه مرزی باشماق مریوان ساماندهی می‌شود

صدور کارت پیله وری برای 16 هزار و 784 خانوار کردستانی

154 هزار کردستانی عضو تعاونی‌های مرزنشین هستند

فعالیت پیله وری در بازارچه های مرزی کردستان آغاز می شود

جریمه 500 میلیون ریالی واحدهای متخلف در ماه رمضان

انتقاد فرماندار بانه از نحوه توزیع اقلام ویژه طرح ضیافت در استان

قیمت هر کیلو گوشت گوساله در کردستان 420 هزار ریال تعیین شد

ضرورت کاهش قیمت گوشت در شهرستان‌های کردستان

آبرسانی اضطراری به چهار روستای سیل زده کردستان آغاز شد

مشمولان خدمت سربازی با قرار وثیقه، مجوز خروج از کشور خود را دریافت می‌کنند

دامپزشکان حافظان گمنام سلامت جامعه

عملکرد مدیران علت بخش بزرگی از عقب ماندگی های کردستان است

آبفای شهری کردستان 300 میلیارد ریال از مشترکان طلب دارد

کمتر از 10 درصد اراضی شهرک‌های صنعتی کردستان دارای سند مالکیت هستند

بیش از 82 میلیون لیتر بنزین در کردستان مصرف شد

روستاهای بالای 20 خانواده کردستان به اینترنت متصل می شوند

توسعه کسب و کار مهمترین هدف طرح تکاپو است

198 میلیون دلار کالا از گمرکات کردستان صادر شد

قریب به 6 هزار متر مربع از ورودی و خروجی ناحیه منفصل شهری نایسر بهسازی و آسفالت شد

بانک اطلاعاتی بیش از 74 هزار بهره بردار کردستانی تکمیل شد

جمع آوری بیش از 71 میلیون مترمکعب فاضلاب در کردستان در سال گذشته

همهمه شایعه در جایگاه های بنزین شهر بانه

افزایش 52 درصدی صادرات کالا از گمرکات کردستان در سال جاری

کلنگ احداث بلوار 36 متری معتمد وزیری در سنندج به زمین زده شد

85688 خانوار کردستانی مشمول دریافت سبد کالا شدند

تگرگ به 11 هزار و 811 هکتار زمین کشاورزی بیجار خسارت زد

1100 مترشبکه از برق مسیر دهگلان ّبه سنندج جابه جا شد

مصرف گاز طبیعی در کردستان 10 درصد افزایش یافت

باران کام زنبورداران کردستانی را تلخ کرد

متخلفان صنفی در کردستان 403 میلیون ریال جریمه شدند

94 هزار مترمربع اراضی دولتی در کردستان رفع تصرف شد

کمبود بنزین در بانه منجر به ایجاد صف در مقابل جایگاه ها شد

فعالان فضای مجازی پرداخت مالیات خود را فراموش نکنند

مصرف آب شهرستان بانه بیشتر از میانگین استاندارد جهانی است

230 میلیارد ریال برای اشتغال حوزه ICT کردستان تخصیص یافت

حریق در عرصه های طبیعی کامیاران 80 درصد کاهش یافت

شنا در سدها و تأسیسات آبی کردستان ممنوع است

کامیون داران ناوگان حمل و نقل سنگین بیجار تجمع کردند

آب آشامیدنی 54 روستای کردستان سیار و با تانکر تامین می شود

1900 هکتار از اراضی ملی کردستان به بهره برداران واگذار شد

11800 هکتار اراضی دیم در کردستان به آبی تبدیل می شود

پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان خانه‌دار سرپرست خانواده

ایجاد اشتغال زمینه رشد اقتصادی و فرهنگی همه جانبه است

سامانه های نوین آبیاری کردستان 550 میلیارد ریال اعتبار گرفت

176 پلاک از اراضی ملی بانه با زمین کشاورزی تداخل دارد

حرکت در مسیر فقرزدایی جامعه اولویت فعالیت بانک های استان باشد

تولید و کشاورزی اولویت پرداخت تسهیلات در بانک مهر ایران است

مدیریت و نظارت بر منابع آبی در شرایط کنونی ضروری است

تسهیلات بانک مهر ایران با کارمزد صفر درصد به متقاضیان نیازمند پرداخت می شود

بانک قرض الحسنه مهر ایران به یک میلیون نفر تسهیلات می دهد

ساماندهی فاضلاب ورودی به زریوار تا 5 ماه دیگر به اتمام می‌رسد

6414 انشعاب غیردائم به متقاضیان کردستانی واگذار شد

نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است

تشکل‌های تخصصی کشاورزی کشور به 141 مورد می رسد

وجود 2775 تعاونی روستایی در کشور

سند چشم انداز توسعه کردستان مبتنی بر کشاورزی است

کردستان 9 درصد گندم کشور را در سال جاری تولید می‌کند

جلب اعتماد و همکاری تشکل ها راهبرد اصلی تعاون روستایی است

9 درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود

کاهش 25 درصدی تولید ملکه میوه‌های آسیا در کردستان

بازسازی 7 هزار واحد مسکونی ثلاث باباجانی توسط بنیاد مسکن کردستان

سخاوت آسمان و لب خندان کشاورزان کردستانی

25 هزار و 500 تن گندم از کردستان به خارج کشور صادر شد

فرماندار بانه: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزا تسریع کنند

40 تُن ماهی از قفس های شناور در سد زویه کامیان برداشت شد

50 درصد روستاهای بخش موچش مشکل تامین آب شرب دارد

جایگزینی یورو با دلار نسخه ای برای مهار تقاضای دلار در بازار

80 مرکز کالاهای طرح ضیافت را در کردستان توزیع می کنند

6994 واحد مسکونی زلزله زده ثلاث باباجانی بازسازی شد

تولید توت فرنگی در کردستان 25 درصد کاهش یافت

بذر، پاشنه آشیل توسعه کشت کلزا در کردستان

ارائه سیم‌کارت دائمی 100 هزار تومانی همراه اول در کردستان

تعاون روستایی 240 تن خرما در کردستان توزیع می کند

بخش کشاورزی کرستان به توسعه پروژه امنیت غذایی ایران ایکاردا امیدوار است

اختصاص 22 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ناوگان آتش‌نشانی شهرهای کردستان

98 درصد مصوبات سفر رهبری به کردستان محقق شد

قیمت اقلام پرمصرف ماه رمضان اعلام شد

مدیریت شهری ناکارآمد از عوامل افزایش بافت‌های فرسوده بوده است

سرپناه نیمی از جمعیت شهری کردستان مقابل زلزله‎ ایمن نیست

بیش از 50 درصد جمعیت کردستان در بافت‌های ناکارآمد شهری زندگی می‌کنند

کردستان کمترین آمار جذب تسهیلات بافت فرسوده را در سال گذشته داشت

82 هزار هکتار از اراضی گندم کردستان سمپاشی شد

اصناف کردستان با پنج طرح در خدمت روزه‎داران هستند

ایران جزو کشورهای پرمصرف برق/ اصلاح الگوی مصرف منجر به کاهش خاموشی‌های تابستان می شود

ذخیره آب سدهای کردستان به بیش از 2 میلیارد متر مکعب رسید

شش پروژه عمران شهری در سنندج فعال است

مایه کوبی دام های کردستان علیه تب برفکی آغاز شد

طرح نظارت استاندارد کردستان ویژه ماه رمضان آغاز شد

ظرفیت تولید بذر گیاهان مرتعی در کردستان به 70 تُن رسید

قیمت مصوب زولبیا و بامیه در کردستان اعلام شد

اعتبار اجرای طرح بازآفرینی هر محله شهری 900 میلیارد ریال است

260 میلیارد ریال برای بازآفرینی محلات شهری تخصیص یافت

ساماندهی محلات قدیمی کردستان در توجه دولت قرار دارد

کردستان پیشتاز اجرای طرح بازآفرینی شهری در کشور است

تخصیص دو میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه فردوسی سنندج

245 طرح بازآفرینی شهری در کشور اجرا می شود

اجرای پنج طرح بازآفرینی شهری در سنندج آغاز شد