آخرين مطالب

اقتصادي

نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: یکی از مشکلات عمده واحدهای تولیدی استان مشکل مدیریتی بوده و باید مهارت های مدیریتی در این واحدهای افزایش یابد.

تشکل‌های تخصصی کشاورزی کشور به 141 مورد می رسد

کرد آنلاین - سنندج - عضو هیات مدیره سازمان تعاون روستایی ایران گفت: تعداد تشکل های تخصصی محصولی کشور در سال جاری با 20 مورد افزایش به 141 تشکل می رسد.

وجود 2775 تعاونی روستایی در کشور

کرد آنلاین - عضو هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور گفت: دو هزار و 775 تعاونی روستایی، یک هزار و 290 تعاونی کشاورزی و 50 تعاونی کشت ...

جلب اعتماد و همکاری تشکل ها راهبرد اصلی تعاون روستایی است

کرد آنلاین - سنندج - عضو هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور گفت: این سازمان در برنامه کاری نوین، جلب همکاری و اعتماد تشکل ها به عنوان توان مردمی را در راهبر اصلی برنامه های خود قرار داده است.

9 درصد گندم کشور در کردستان تولید می شود

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: پیش بینی می شود در سال جاری یک میلیون تُن گندم در استان تولید شود که این میزان حدود 9 درصد پیش بینی گندم تولید شده در کشور است.

سخاوت آسمان و لب خندان کشاورزان کردستانی

کرد آنلاین - سنندج - استان کردستان از 21 فروردین امسال به صورت متناوب شاهد نزول نعمت الهی بود و این بارش ها باعث افزایش پیش بینی محصولات و امیدواری کشاورزان برای سالی پر بار و پر محصول شده است.

25 هزار و 500 تن گندم از کردستان به خارج کشور صادر شد

کرد آنلاین - سنندج - نماینده شرکت بازرگانی دولتی در کردستان گفت: در یکسال گذشته 25 هزار و 500 تن از محصول گندم تولیدی مزارع این استان به خارج از کشور صادر شده است.

فرماندار بانه: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزا تسریع کنند

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار بانه با بیان اینکه اگر بخواهیم به موضوع اشتغال با تاکید بر اجرای دقیق مقررات بنگریم قطعا موفق نمی شویم از بانک های عامل شهرستان خواست در پرداخت تسهیلات اشتغالزا به متقاضیان تسریع کنند.

50 درصد روستاهای بخش موچش مشکل تامین آب شرب دارد

کرد آنلاین - سنندج - بخشدار موچش از توابع شهرستان کامیاران با اشاره به اینکه 78 روستا تابعه این بخش هستند، گفت: 50 درصد این روستاها از نظر تامین آب شرب مشکل دارند.

80 مرکز کالاهای طرح ضیافت را در کردستان توزیع می کنند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 80 مرکز صنفی و اتحادیه ای در این استان عهده دار توزیع اقلام اساسی و مایحتاج ضروری مردم در ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت برای تعادل بخشی به بازار هستند.

6994 واحد مسکونی زلزله زده ثلاث باباجانی بازسازی شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان گفت: کار تعمیر و بازسازی 6 هزار و 994 واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله آبان ماه سال گذشته در شهرستان ثلاث باباجانی به اتمام رسید.

تولید توت فرنگی در کردستان 25 درصد کاهش یافت

کرد آنلاین - سنندج - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سرمای بهاره و بارش تگرگ اوایل امسال باعث شد تولید محصول توت فرنگی این استان در مقایسه با سال قبل 25 درصد کاهش پیدا کند.

بذر، پاشنه آشیل توسعه کشت کلزا در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - کلزا یکی از محصولات برنامه خودکفایی تولید روغن کشور است که کشت آن در کردستان به علت عدم تامین به موقع بذر از برنامه های ابلاغی چند قدم عقب تر حرکت می کند.

98 درصد مصوبات سفر رهبری به کردستان محقق شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 98 درصد از طرح های مصوب سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان در سال 1388، با هزینه بیش از 15 هزار میلیارد ریالی به بهره برداری رسیده است.

قیمت اقلام پرمصرف ماه رمضان اعلام شد

کرد آنلاین - مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان کردستان با اعلام اینکه 31 مرکز عرضه کالاهای اساسی تا پایان ماه رمضان به شهروندان ارائه ...

سرپناه نیمی از جمعیت شهری کردستان مقابل زلزله‎ ایمن نیست

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: منازل مسکونی 50 درصد از جمعیت شهری این استان در بافت ناکار آمد واقع شده که هیچ کدام از این واحد تحمل زلزله های بالاتر از پنج ریشتر را ندارند.

82 هزار هکتار از اراضی گندم کردستان سمپاشی شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 82 هزار هکتار از اراضی گندم استان علیه آفت سن گندم و علف های هرز سمپاشی شده است.

اصناف کردستان با پنج طرح در خدمت روزه‎داران هستند

کرد آنلاین - سنندج - معاون بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: اصناف و دستگاه های اجرایی این استان با پنج طرح فروش و عرضه مواد غذایی مورد نیاز در خدمت روزه داران هستند.

ایران جزو کشورهای پرمصرف برق/ اصلاح الگوی مصرف منجر به کاهش خاموشی‌های تابستان می شود

کرد آنلاین - مدیر گروه مدیریت مصرف برق استان کردستان با اعلام اینکه طبق آمارهای جهانی کشور ایران جزو کشورهای پرمصرف در حوزه برق است، خواهان رعایت ...

شش پروژه عمران شهری در سنندج فعال است

کرد آنلاین - شهردار سنندج با بیان اینکه شش پروژه عمران شهری در حال حاضر در سطح شهر فعال است، گفت: برای تکمیل این ...

مایه کوبی دام های کردستان علیه تب برفکی آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: فاز نخست مایه کوبی رایگان دام ها علیه بیماری تب برفکی با حضور 53 گروه دامپزشکی بخش خصوصی و دولتی در مناطق مختلف این استان آغاز شد.

ظرفیت تولید بذر گیاهان مرتعی در کردستان به 70 تُن رسید

کرد آنلاین - سنندج - سرپرست اداره مراتع و امور بیابان منابع طبیعی کردستان گفت: با راه اندازی ایستگاه تحقیقاتی بذر گیاهان مرتعی، ظرفیت تولید این نوع بذر در استان به 70 تُن رسید.

قیمت مصوب زولبیا و بامیه در کردستان اعلام شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: نرخ مصوب فروش آش، حلیم، زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار استان تعیین و اعلام شده است.

اعتبار اجرای طرح بازآفرینی هر محله شهری 900 میلیارد ریال است

کرد آنلاین - سنندج - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: در طرح ملی بازآفرینی شهری کشور، هر محله به صورت میانگین با 900 میلیارد ریال اعتبار بازآفرینی و ساماندهی می شود.

260 میلیارد ریال برای بازآفرینی محلات شهری تخصیص یافت

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه پیشتر برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در این استان 220 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته بود، گفت: با اضافه شدن 40 میلیارد ریال دیگر این میزان به 260 میلیارد ریال رسید.

ساماندهی محلات قدیمی کردستان در توجه دولت قرار دارد

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی محلات قدیمی و بافت فرسوده شهرهای مختلف استان کردستان در 2 سال گذشته به صورت ویژه در توجه دولت قرار گرفته است.

245 طرح بازآفرینی شهری در کشور اجرا می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: اکنون 245 طرح بازآفرینی در مناطق و محلات حاشیه ای شهرهای مختلف کشور در حال اجرا است.

اجرای پنج طرح بازآفرینی شهری در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - اجرای پنج طرح باز آفرینی شهری با حضور استاندار کردستان، معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان محلی روز پنجشنبه در سنندج آغاز شد، با اجرای این طرح ها مناطق حاشیه و بافت فرسوده این استان در کانون توجه دولت قرار گرفتند.

410 میلیارد ریال برای حل مشکل آب بانه و کامیاران اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان بودجه و برنامه ریزی کردستان گفت: 410 میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکل آب شرب شهرستان های بانه و کامیاران از محل اعتبارات ملی و استانی اختصاص یافت.

بانک ها در طرح اشتغال دستورالعمل تعیین شده را اجرا کنند

کرد آنلاین - قروه- مدیرکل حمایت از سرمایه گذاری استانداری کردستان با انتقاد از عملکرد اجرای طرحهای اشتغالزایی در قروه از بانک های عامل خواست در پرداخت تسهیلات مطابق آئین نامه تعیین شده عمل کنند.

کالاهای اساسی ماه رمضان تأمین شده است/ رعایت انصاف و عدالت در بازار بدیهی‌ترین تعهد دینی و اخلاقی بازاریان

کرد آنلاین - معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اعلام اینکه کالاهای اساسی مورد نیاز در ماه مبارک رمضان تهیه و انبار شده ...

مردم کردستان باید 50 مگاوات در مصرف برق صرفه جویی کنند

کرد آنلاین - سنندج - کاهش بارندگی ها میزان تولید برق کشور را که بیشتر از طریق نیروگاه های برق - آبی تامین می شود را کاهش داده است و در نتیجه استان های کشور امسال موظف به کاهش مصرف برق شده اند که سهم کردستان صرفه جویی 50 مگاواتی است.

اجرای پروژه سیماک سرعت استعلام املاک را 5 برابر کرد

کرد آنلاین - سنندج - مجری پروژه اقتصاد مقاومتی سیماک (سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور) گفت: با اجرای این سامانه، سرعت و دقت در پاسخگویی و استعلام املاک 5 برابر افزایش یافته است.

850 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود

کرد آنلاین - سنندج - قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: هدف گذاری ما در برنامه پنج ساله (1396 تا 1400) ایجاد 850 هزار فرصت شغلی از طریق طرح‌های اشتغالزایی و موسسه های کاریابی کشور برای مددجویان است.

میزان دقیق تخصیص آب در کردستان مشخص نیست

کرد آنلاین - سنندج - رئیس شورای اسلامی استان کردستان گفت: میزان دقیق تخصیص آب از محل سدهای ساخته شده در استان برای مصارف بخش های مختلف مشخص نیست.

1287 خانوار مددجوی کردستانی از چرخه حمایتی امداد خارج شدند

کرد آنلاین - سنندج - همایش اشتغال و توانمندی یک هزار و 278 خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان روز سه شنبه با حضور قائم مقام کمیته امداد، جمعی از مسئولان استانی و مددجویان این نهاد در سنندج برگزار شد.

سد گاوشان کامیاران سرریز شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره منابع آب شهرستان کامیاران گفت: در پی بارش‌های بهاره، سد مخزنی گاوشان این شهرستان سرریز شد.

2000 هکتار به تعاونی های جنگلداری کردستان واگذار می شود

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره جنگل کاری و جنگلداری منابع طبیعی کردستان گفت: امسال 2 هزار هکتار از اراضی ملی در قالب طرح های مشارکتی به تعاونی های جنگلداری استان واگذار می شود.

سریال خودکفایی ایران در تولید گندم تکرار می شود

کرد آنلاین - سنندج - مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم گفت: در سال زراعی جاری برای سومین سال متولی سریال خودکفایی تولید گندم در کشور تکرار خواهد شد.

توزیع چهار کالای اساسی در کردستان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان توزیع چهار نوع کالای اساسی در این استان آغاز شد.

آموزش و پژوهش در پدافند زیستی اولویت دارد

کرد آنلاین - سنندج - جانشین قرارگاه پدافند زیستی سازمان پدافند غیرعامل گفت: آموزش و پژوهش امسال در اولویت قرار دارد و محتوای تولیدی نیز برای حوزه های مختلف متفاوت است.

نتیجه همکاری ایران_ ایکاردا، 10 سال آینده لمس خواهد شد

کرد آنلاین - سنندج - هماهنگ کننده پروژه تامین امنیت غذایی ایران- ایکاردا با بیان اینکه امسال دومین سال اجرای این پروژه در ایران است، گفت: در 10 سال آینده دستاوردها و نتایج این پروژه در ایران لمس و مشاهد خواهد شد.

400 پتانسیل معدنی فلزی در استان‌های مرزی شناسایی شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر اکتشاف سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: ایمیدرو از سال 93 تاکنون با انجام فعالیت های اکتشافی مختلف موفق به شناسایی 400 پتانسیل معدنی فلزی در استان های مرزی کشور شده است.

ضرورت معرفی پروژه تامین امنیت غذایی ایران ایکاردا به سرمایه گذاران/ تولید پایدارباید با هدف ایجاد بازارهای هدف اجرایی شود

کرد آنلاین - هماهنگ کننده پروژه تامین امنیت غذایی ایران ایکاردا در ایران گفت: ایجاد بازار هدف در راستای رفع دغدغه کشاورزان در عرضه محصولات کشاورزی ...

ایمیدرو برای توسعه فعالیت‎های زنجیره فولاد کردستان اقدام کند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه تاسیس شرکت فولاد کردستان نوید امیدواری در توسعه استان گفت: انتظار می رود سازمان ایمیدرو نسبت به توسعه بیشتر فعالیت های زنجیره فولاد کردستان اقدام کند.

کردستان با زنجیره فولاد در مسیر توسعه قرار گرفت

کرد آنلاین - سنندج - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: با آغاز تاسیس شرکت فولاد کردستان نوید توسعه و پیشرفت فولادی در این استان نواحته شد.

اولین نیروگاه خورشیدی روستایی در کردستان راه اندازی شد

کرد آنلاین - سنندج - با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و از طریق پرداخت تسهیلات، اولین نیروگاه برق خورشیدی روستایی توسط یکی از مددجویان این نهاد در روستای `بله دستی` شهرستان دهگلان راه اندازی شد.

نبود اشتغال مهمترین مشکل بیجار است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود اشتغال و بالا بودن میزان بیکاری مهمترین مشکل مردم این شهرستان است.

44780 هکتار اراضی سروآباد مستعد آلودگی به آفت ملخ هستند

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی سروآباد گفت: 9 هزار و 900 هکتار از اراضی و باغات منطقه هورامان و 34 هزار و 880 هکتار در دهستان های رزاب، کوهسالان، ژریژه، دزلی و بیساران در بخش مرکزی مستعد آلودگی به آفت ملخ شاخک بلند هستند. گفت:

پنج میلیون قطعه بچه ماهی در کردستان تولید شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سه مرکز تکثیر ماهی در این استان طی یکسال گذشته پنج میلیون بچه ماهی تولید کردند.

800 کیلومتر راه روستایی در کردستان در دست احداث است

کرد آنلاین - سنندج - مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: 800 کیلومتر راه روستایی در این استان در حال احداث است که با برگزاری مناقصه های جدید به یک هزار و 100 کیلومتر می رسد.

2052 تن کالای اساسی در کردستان آماده توزیع است

کرد آنلاین - سنندج - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 2 هزار و 52 تن کالای اساسی و مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار این استان در آستانه ماه مبارک رمضان، آماده توزیع است.

63 روستای سروآباد از نعمت گاز برخوردار هستند

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار سروآباد با اشاره به خدمات شرکت گاز و گازرسانی به مناطق دور افتاده و روستایی گفت: از مجموع 73 روستای این شهرستان اکنون 63 روستا از نعمت گاز برخوردار هستند.

پروژه تامین آب بانه طرح برگزیده سال 97 کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - پروژه تامین آب اضطراری شهر بانه به عنوان طرح برگزیده کشور در سال 1397 معرفی و لوح تقدیر و تندیس ویژه این عنوان را دریافت کرد.

پارسال 1240 مترمربع فرش در کامیاران بافته شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کامیاران با بیان اینکه یکی از صنایع مهمی که در این شهرستان باید مورد توجه قرار گیرد تولید فرش دستباف است، گفت: سال گذشته یک هزار و 240 مترمربع فرش توسط بافندگان کامیارانی بافته شد.

هفت هزار هکتار اراضی کردستان علیه ملخ بومی سمپاشی شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: مبارزه با ملخ بومی در هفت هزار هکتار از مراتع و مزارع استان انجام شد و برنامه ریزی برای مبارزه با این آفت در سه هزار هکتار دیگر نیز انجام شده است.

برداشت توت فرنگی در باغات سروآباد آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر جهاد کشاورزی سروآباد از آغاز کار برداشت توت فرنگی از سطح 60 هکتار باغ این شهرستان خبر داد و گفت: برداشت این محصول تا اواخر خرداد ادامه دارد.

احداث سدهای امیرآباد و رمشت 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره منابع آب کامیاران با اشاره به اینکه 2 سد امیرآباد و رمشت از جمله طرح های مهم برای حفظ منابع آب های سطحی این شهرستان است، گفت: هر یک از این دو طرح از 60 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند.

50 طرح اشتغالزایی در روستاهای کردستان تصویب شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان گفت: سال گذشته 50 طرح اشتغالزایی در روستاها به ارزش 300 میلیارد ریال تصویب شده بود.

450 میلیارد ریال برای نوسازی ادوات کشاورزی کردستان اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: امسال 450 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در این استان اختصاص یافته است.

دولت مصمم است نگذارد افرادی به نام کولبر منافع کلان ببرند

کرد آنلاین - سنندج – ایرنا – استاندار کردستان گفت: دولت در طرحی که برای مرز در نظر گرفته، مصمم است نگذارد عده ای به نام کولبر منافع کلان ببرند در حالی که کولبر را از کمترین سود بی بهره کرده اند.

مرزنشینان بانه در انتظار تعیین تکلیف

کرد آنلاین - کسبه و مردم شهرستان بانه پس از گذشت 22 روز همچنان در بلاتکلیفی تصمیمات و طرح‌های مختلف هستند و نسبت به اعلام اجرای طرح جدید ساماندهی مرزها ...

ساير مطالب

معاون استاندار: فناوری ارتباطات به خوبی در کردستان استفاده نمی شود

کردستان در لبه تکنولوژی دنیا قرار دارد

56 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کردستان پرداخت شد

عدم وصول مطالبات مخابرات کردستان را در سرویس دهی با مشکل مواجه کرد

475 مورد تخلف صنفی در کردستان کشف شد

جریمه 106میلیون و787 هزار ریالی واحدهای صنفی متخلف در کردستان

کلنگ احداث دبیرستان 18 کلاسه سروش در سنندج بر زمین زده شد

ارائه دلار در کردستان تنها از طریق بانک ملی صورت می‌پذیرد/صرافی‌ها دلار و یورو نمی‌فروشند

بازرسی از واحدهای صنفی کردستان هوشمند می شود

3.6 میلیون قطعه در مرغداری‌های کردستان جوجه ریزی شد

گوشت قرمز منجمد برای تنظیم بازار کردستان توزیع می شود

79 هزار متر مربع اراضی ملی در کردستان رفع تصرف شد

نوبرانه توت فرنگی کردستان وارد بازار شد

بازتاب خبر بیکاری جوان تحصیل کرده مریوانی در رسانه ها نتیجه داد

وقف، امری تاثیرگذار در محرومیت زدایی و توسعه جامعه است

دامپزشکی کردستان در خصوص ورود دام به استان هشدار داد

پروژه راه آهن سنندج – همدان را به صورت جدی پیگیری می‌کنم

امسال 520 کیلومتر بزرگراه در کشور به بهره برداری می رسد

ریل گذاری خط آهن همدان - سنندج تا 2 ماه آینده آغاز می شود

جاده‌های غیراستاندارد یکی از اصلی‌ترین مشکلات کردستان است

300 کیلومتر ریل گذاری تا پایان سال در کشور انجام می‌شود

بهره برداری از 15 کیلومتر پروژه چهار خطه کردن محور سنندج – همدان تا مهر 97

اولین سامانه هوشمند درخواست خودرو به زبان کردی در سنندج راه اندازی می شود

کارگزاری شعبه 2 تامین اجتماعی سنندج راه اندازی شد

نماینده مجلس: کارگران قدرت سخت افزاری کشور هستند

کردستان تا 30 ماه دیگر به راه آهن سراسری متصل می شود

طی 30 ماه آینده صدای صوت قطار در سنندج شنیده می شود

بازدید معاون وزیر راه از کریدور بزرگراهی غرب کشور در کردستان

نماینده مجلس: خواسته ها و مطالبات بازاریان بانه پیگیری می شود

گندم، بازیگر نقش اول اقتصاد روستایی کردستان نیازمند حمایت است

300 میلیارد تومان خسارت به مزارع و باغات کردستان وارد شده است

خرید تضمینی محصولات کشاورزی از طریق سامانه جامع پهنه‌بندی داده‌های کشاورزی انجام می‌شود

پرواز تهران - سنندج بخاطر شرایط نامساعد جوی لغو شد

خسارت سرمازدگی در بخش کشاورزی کردستان به سه هزار میلیارد رسید

افزایش 150 درصدی استعلام بهره برداری معادن در کردستان

پنج میلیارد ریال حقوق ضایع شده کارگران دیواندره ایی وصول شد

اعطای بیش از 21 میلیارد ریال وام خوداشتغالی به زندانیان در سال گذشته

ارزش گندم کردستان در سال جاری بالغ بر هزار میلیاردتومان خواهد بود

بازآفرینی شهری در هفت محله کردستان در حال اجرا است

بانک های بانه در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر همکاری نمی کنند

بخش کشاورزی کردستان سامانه هوشمند ضد بارش تگرگ ندارد

فرماندار قروه: حمایت از کالای داخلی دفاع از کارگر ایرانی است

نمایندگان مردم در مجلس دولت را برای تامین درآمد پایدار شهرداریها یاری دهند

منابع طبیعی کردستان با 55 فقره بهره برداری معادن موافقت کرد

کشف بیش از 30 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای کردستان

هیچ محدودیتی در تشکیل تعاونی های شیلات در کردستان وجود ندارد

همایشی برای کاهش کودکان کار و افزایش ایمنی کارگران نوجوان

شهرهای سنندج، کامیاران و قروه بیشترین خسارت را در پی بارش‌های اخیر داشته‌اند

کار کودکان کمتر از 15 سال ممنوع است

فقر کار، زمین شناس کردستانی را مهاجر کرد

گفتمان سازی حمایت از کالای ایرانی امری ضروریست

دولت، منافع ملی را با حفظ کرامت مرزنشینان تدوین می کند

نماینده مجلس: آرامش در مرزها مرهون خدمات نظام است

پنج کارگزاری تامین اجتماعی در کردستان راه اندازی می شود

870 کیلوگرم کالای بی کیفیت از بازار کردستان جمع آوری شد

به بازاریان بانه ای قول می دهم دولت منافع ملی را توام با منافع مرزنشینان تدوین کند

پروژه های آبفای شهری کردستان 800 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

بانک مسکن در اجرای طرح بازآفرینی شهری سنندج مشارکت می کند

انتقال آب بین حوزه ای یک خیانت و ظلم آشکار است

تخریب و تصرف اراضی ملی در کامیاران کاهش یافت

موانع توسعه اقتصادی کردستان بر ظرفیت‎های آن می‌چربد

27 درصد ارزش افزوده و 30 درصد اشتغال کردستان مربوط به بخش کشاورزی است

صادرات بیش از 32 میلیون لیتر نفتگاز به اقلیم کردستان عراق

بیمه محصولات، پُلی برای جبران خسارت بخش کشاورزی است

بیش از 32 میلیون لیتر نفت گاز به اقلیم کردستان صادر شد

امکان برگشت 23 تانکرسوخت در مرزکردستان ایران با عراق وجوددارد

متلاشی شدن چهار باند قاچاق طی یک ماه نخست سال جاری در کردستان

تحقق شعار سال نیازمند همت جمعی در مبارزه با کالای قاچاق است

904 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در کردستان پرداخت شد

طرح مشاغل خانگی در بیجار نیازمند حمایت مسئولان است

تامین معیشت مرزنشینان دغدغه همه مسئولان استانی است

237 هزار هکتار از اراضی کرستان دچار سرمازدگی شد

خسارت‎ خشکسالی و سرمازدگی با تغذیه گیاهی کم می شود

405 جلد سند مالکیت روستایی در کامیاران صادر شد

200 میلیون دلار برای طرح آبخیزداری کشور اختصاص می یابد

انعقاد تفاهم نامه جهاددانشگاهی استان کردستان و فروشگاه اینترنتی کوردکالا

جنگل های زاگرس 40 درصد منابع آبی کشور را تامین می کنند

مسئولان کشوری حفظ منابع طبیعی کردستان را در کانون توجه قرار دهند

معادن کوچک و غیرفعال کردستان فعال می شوند

بانک ها کار آفرینی را در جامعه احیا کنند

مبارزه با آفت جوانه خوار در جنگل های کردستان آغاز شد

خسارت کشاورزان خسارت دیده از سرمای بهاره جبران می شود

سرما 1500 میلیارد ریال به باغات کردستان خسارت زد

300 هکتار زمین صنعتی در کردستان آماده واگذاری است

154 طرح اشتغالزایی در کامیاران تسهیلات گرفتند

درخواست تجار بانه برای اخذ تخفیف 50 درصدی گمرک ممکن نیست

مطالبات بازاریان در اجرای طرح مبادلات مرزی پیگیری می‌شود

اجرای طرح تکاپو باعث تولید شغل و درآمد پایدار می شود

شکستگی لوله عامل تغییر رنگ آب شرب در شهرک بهاران بود

51 میلیارد ریال درآمد منابع طبیعی کردستان از معادن وصول شد

اهالی بانه چشم انتظار بازگشایی مرزها برای امرار معاش خود هستند

4160 مددجوی امداد کردستان تسهیلات قرض الحسنه گرفتند

بازارچه سیرانبند آماده اجرای طرح مبادلات مرزی است

کارآفرینی که مصداق شعار "خواستن توانستن" است

کمیته امداد استان رتبه اول اشتغالزایی کردستان را کسب کرد

فرماندار: بانه در راستای شکوفایی اقتصادی گام بر می دارد

رشد 10 درصدی ترددها در مرز باشماق

تداوم اعتصاب بازاریان و مردم بانه برای چهارمین روز متوالی/سفره خالی ما نان می خواهد

ظرفیت مخازن آب سدهای کردستان تکمیل شد

سرمازدگی به 1400 هکتار باغ در بیجار خسارت زد

سرمایه گذار معدن ساریگونی حساب بانکی خود را به کردستان بیاورد

530 هکتار زمین کشاورزی کامیاران زیر کشت کلزا رفت

تولید و سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی باید شکل بگیرد

استاندار: بانک‌ها ریسک‌پذیر و حامی تولید در کردستان باشند

جهاد کشاورزی کردستان در خصوص سرمازدگی باغات هشدار داد

8000 سند مالکیت روستایی و شهری در قروه صادر شد

ظرفیت تولید 200 کیلو وات برق در کردستان ایجاد شد

کمپین حمایت از کالای داخلی در کامیاران تشکیل شد

پارسال مصرف آب در کردستان چهار درصد افزایش یافت

1382 زن مددجوی کمیته امداد کردستان صاحب شغل شدند

معدن ستون تحقق اقتصاد مقاومتی است

اخطار به 56 متخلف تغییر کاربری غیر مجاز در تعطیلات نوروزی 1397

ورود دام مازاد به مراتع کردستان ممنوع است

رشد 4 درصدی مصرف آب در شهرهای کردستان

درآمد مازاد دولت از محل افزایش قیمت ارز صرف مسائل زیربنایی می‌شود

سه هزار تن کالای اساسی در کردستان توزیع شد

رویکرد امور مالیاتی کردستان حمایت از واحدهای تولیدی است

رشد کردستان نیازمند قرار گیری تولید در محوریت اصلی است

615 هزار کردستانی زیر پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند

سمپاشی 466هزار هکتار زمین زراعی در حال انجام است

تولید باید محور اصلی اقدامات توسعه و رشد اقتصادی کردستان باشد

تراز تجاری مثبت گمرکات استان کردستان طی سال گذشته

مشکل آب 1728 واحد مسکن مهر سنندج بزودی حل می شود

700 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کردستانی پرداخت کرد

کشف بیش از دو تُن آرد غیر مرتبط با نوع پخت نان در بیجار

هدف‌گذاری برای گازرسانی به 180 روستای کردستان طی سالجاری

جنگل های کردستان بی صدا می میرند - عبدالله رحمانی*

پارسال یک میلیارد لیتر سوخت در کردستان توزیع شد

بانک سپه کردستان 165 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت کرد

خرید کالای تولید داخل باید در اولویت باشد

خرید کالاهای تولیدی استان حمایت از اشتغال است

حمایت از کالای داخلی از تولید تا مصرف

خرید کالاهای تولیدی در داخل استان باید در اولویت قرار بگیرد

ثبت نام در سامانه "نظام نوین ترویج" تنها شرط خرید گندم از کشاورزان است

حمایت از کالای ایرانی با اقدام عملی محقق می شود

کمیته امداد برای 3750 مددجوی کردستانی شغل ایجاد کرد

آموزش های مهارتی متناسب ظرفیت های بازارکار در هر منطقه صورت گیرد

2800 کیلوگرم آرد غیرقابل مصرف در بیجار کشف شد

کردستانی ها پارسال بیش از 2 میلیارد مترمکعب گاز مصرف کردند

رنگین کمان طمع های طبیعی در سفره کردستانی ها

فرصت کم بانک‌های کردستان برای جذب اعتبارات توسعه اشتغال

سطح آب های زیرزمینی در بیجار کاهش یافته است

صندوق خُرد زنان روستایی از تسهیلات اشتغالزایی سهمی ندارد

دولت در سال جاری اهداف بزرگی در زمینه اشتغال دارد

9632 کردستانی در طرح کارورزی اداره کار ثبت نام کرده‌اند

استاندار: عملکرد بانک‌های کردستان در حمایت اشتغال توجیه پذیر نیست

آموزش زنان روستایی برای ورود به بازار کسب و کار ضروریست

کردستانی‌ها حدود 2 میلیارد و 700 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند

سهم بخش کشاورزی کردستان در اشتغال بیش از 34 درصد است

مراکز خدمات و ترویج جهاد کشاورزی نقش موثری در کیفیت تولید محصولات دارند