عصر کرد

آخرين مطالب

اقتصادي

2.8 هزار تن کالای اساسی در کردستان توزیع شد

عصر کرد - سنندج - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: طی ایام نوروز 2 هزار و 864 تن انواع کالای اساسی در این استان توزیع شد.

تردد از مرز باشماق مریوان به حدود 28 هزار نفر رسید

عصر کرد - سنندج - معاون حمل و نقل مدیر کل حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: تردد مسافران از مرز باشماق مریوان از 25 اسفند تا پایان روز پنجم فروردین به 27 هزار و 944 نفر رسید.

تردد خودروها در کردستان کاهش یافت

عصر کرد - سنندج - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: تردد خودروها در این استان در چهارم فروردین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش یافت.

سد چراغ ویس مهار شد

عصر کرد - سنندج - رییس امور آب سقز گفت: دریچه سد چراغ ویس از 2 روز گذشته به منظور کنترل و مهار باز گذاشته شده است.

پنج سد استان کردستان سریز شد

عصر کرد - سنندج - معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: پنج سد استان از جمله سدهای سورال، زیویه، گاران و عباس آباد بانه سریز شده است و برخی از سدهای دیگر استان هم در آستانه سریز شدن قرار دارد.

اماکن مسکونی پایاب سد قشلاق باید تخلیه شود

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان گفت: با توجه به اینکه هر لحظه امکان سریز شدن سد قشلاق( وحدت) وجود دارد، اماکن مسکونی پایاب این سد باید هرچه زودتر تخلیه شود.

لازمه رونق تولید، خروج سرمایه های مردم از بانک ها است

عصرکرد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه برای رونق دادن به تولید در کشور مردم باید پای کار بیایند گفت: رونق تولید با خرید کالای ایرانی و هدایت سرمایه های مردمی به سمت سرمایه گذاری های مولد و تولید محور امکان پذیر است.

خطر سیلاب در پایاب برخی سدهای کردستان

عصر کرد - سنندج - شورای هماهنگی مدیریت بحران کردستان در جدیدترین نشست خود نسبت به سریز شدن آب سه سد استان و احتمال سیلاب در پایاب این سدها اخطار داد.

تردد از مرز باشماق مریوان به 22.7 هزار نفر رسید

عصر کرد - سنندج - معاون حمل و نقل مدیر کل حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: تردد مسافران از مرز باشماق مریوان در 9 روز گذشته به 22 هزار و 745 نفر رسید.

کاسه صبر آب لبریز شد

عصر کرد - سنندج - همواره از آب به عنوان مایه حیات نام می بریم اما آنگونه که شایسته است قدر این نعمت خدادادی را نمی دانیم، نعمتی که هر سال می گذرد و کاسه صبرش از بی توجهی و عدم مصرف صحیح انسان ها لبریزتر می شود.

روزانه بیش از 269 هزار تردد از جاده های کردستان انجام شد

عصر کرد - سنندج - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: روزانه بیش از 269 هزار تردد از جاده های کردستان انجام شد که محور موچش با 11 هزار تردد بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است.

توزیع 1200 تُن میوه در کردستان

عصر کرد - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی از توزیع هزار و 200 تُن میوه در کردستان خبر داد. شهریار حنیفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه ...

تدوین برنامه های مطالعاتی توسعه روستایی کردستان آغاز شد

عصر کرد - سنندج - معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: تدوین برنامه های مطالعاتی توسعه روستایی این استان را در راستای تقویت اقتصادی روستایی وتوسعه اقتصاد صادرات را آغاز کرده است.

حجم آب ورودی به سدهای کردستان 77 درصد افزایش یافت

عصر کرد - سنندج - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: حجم آب ورودی به سدهای استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، بیش از 77 درصد افزایش یافته است.

فعالیت 24 ساعته گمرک باشماق در ایام نوروز

عصر کرد - مدیرکل گمرک باشماق گفت: گمرک باشماق همانند سالهای گذشته در روزهای پایانی سال نوبت کاری کارکنان خود را از اواخر اسفند ماه به صورت 24 ساعته و ...

خیز بلند برای تکمیل راه آهن میاندوآب – سقز

عصر کرد - نماینده مردم سقز و بانه در مجلس و عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه گفت: برای ساخت پروژه ملی راه آهن میاندوآب – سقز در بودجه 98 ردیف ...

ایجاد امنیت روانی برای روستاییان کاری توسعه ای است

عصر کرد - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: ایجاد امنیت روحی و روانی برای روستاییان کاری توسعه ای است که توسط کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر انجام می شود.

رئیس اتاق بازرگانی سنندج در سمت خود ابقاء شد

عصر کرد - پس از برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج در 11 اسفند 97 و مشخص شدن نمایندگان اتاق در بخش‌های بازرگانی، صنعت، معدن ...

تمام جاده سقز – بانه به پیمانکاران واگذار شود

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به اینکه جاده سقز - بانه یک مسیر مهم و حائز اهمیت است گفت: لازم است برای سال آینده همه قطعات این مسیر به پیمانکاران واجد شرایط و دارای صلاحیت واگذار شود.

آموزش مصرف بهینه آب در جامعه نهادینه شود

عصر کرد - سنندج - مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان با بیان اینکه مصرف آب شرب در کشورمان به درستی صورت نمی گیرد، گفت: آموزش مصرف بهینه آب به ویژه در میان قشر کم سن و سال جامعه باید نهادینه شود.

306 طرح در روستاهای سقز اجرا شده است

عصر کرد - سنندج - فرماندار سقز گفت: 306 طرح مختلف با اعتباری بیش از 42 میلیارد و 800 میلیون ریال در روستاهای هر چهار بخش سقز اجرا شده است.

رشد 60 برابری شهرک سازی صنعتی در کردستان

عصر کرد - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان، گفت: شهرک سازی صنعتی در سطح استان، امسال رشد 60 برابری داشته و تا کنون 36 میلیارد تومان در این ...

55 باند قاچاق امسال در کردستان متلاشی شده است

عصر کرد - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در 11 ماهه امسال 55 باند قاچاق در استان متلاشی شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ...

5 سد استان در حال سر ریز شدن هستند

عصرکرد- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان، گفت: بیش از 90 درصد ظرفیت سدهای قشلاق، گاوشان و بوکان پر و سدهای گاران، بانه، زریوار، زیویه و سورال در حال سر ریز شدن هستند.

912 پرونده تخلف در طرح نظارت نوروزی کردستان تشکیل شد

عصر کرد - سنندج - رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نظارت نوروزی تاکنون در این استان 912 پرونده تخلف صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

طرح ویژه ساماندهی تپه‌های سنندج بررسی شد

عصر کرد - سنندج - طرح ویژه ساماندهی تپه‌های سنندج با رویکرد سازمان‌دهی فضای سبز و باز، ایجاد عرصه‌های عمومی و توجه به مناظر طبیعی بررسی شد.

قیمت میوه شب عید کردستان تعیین شد

عصر کرد - در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان کردستان که با هدف تعیین قیمت میوه شب عید برگزار شد، قیمت هر کیلو سیب 5700 تومان و هر کیلو پرتقال 3500 ...

500 هزار نفر مهاجر در کردستان زندگی می‌کنند

عصر کرد - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت کردستان در سرشماری‌ها یک میلیون و 600 هزار نفر اعلام شده در صورتی که ...

7 میلیون تُن به ذخایر معدنی کردستان افزوده شد

عصرکرد- معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: براساس بررسی های انجام شده در سال جاری هفت میلیون تُن به ذخایر معدنی در معادن این استان افزوده شده و ذخیره قطعی به 613 میلیون تُن رسیده است.

7 میلیون تُن به ذخایر معدنی کردستان افزوده شد

عصر کرد - سنندج - معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: براساس بررسی های انجام شده در سال جاری هفت میلیون تُن به ذخایر معدنی در معادن این استان افزوده شده و ذخیره قطعی به 613 میلیون تُن رسیده است.

هفت درصد از منابع آب سطحی کشور در کردستان قرار دارد

عصر کرد - سنندج - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با بیان اینکه این استان جزو مناطق برخوردار از منابع آبی مطلوب است، گفت: حدود هفت درصد از منابع آب های سطحی کشور در کردستان قرار دارد.

قاچاق دام در کردستان وجود ندارد/ دام از سایر استان ها به مقصد کشورهای عربی قاچاق می شود

عصر کرد - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: خوشبختانه در کردستان قاچاق دام وجود ندارد ولی اکنون این کار از سایر استان های کشور به مقصد کشورهای ...

اشتغالزایی برای 3 هزار مددجوی کردستانی

عصر کرد - کمیته امداد استان کردستان از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال برای سه هزار مددجوی کردستانی در 11 ماهه نخست امسال شغل ایجاد کرده است . به گزارش ...

سه طرح پیشران کشاورزی در کردستان اجرا می‌شود

عصر کرد - رئیس جهاد کشاورزی استان کردستان، گفت: سه طرح پیشران بخش کشاورزی در استان کردستان تعریف شده است که در این راستا طرح صد هزار هکتاری تبدیل ...

از فرضیه‌های دایی جان ناپلئونی دست بردارید

عصر کرد - نماینده مردم بیجار در مجلس در انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و بررسی ریشه‌های مشکلات گفت: از فرضیه‌های دایی جان ناپلئونی، دست برداشته و از ریل ...

چرا کردستان در راس تورم کشور قرار دارد؟

عصر کرد - بررسی تغییرات تورم در بین استان‌های ایران نشان می‌دهد که بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان با 52.2 درصد است. به گزارش ...

رفع مشکلات اقتصادی نیازمند همراهی رسانه ها است

عصر کرد - سنندج- سرپرست فرمانداری بانه بر نقش مهم رسانه ها در توسعه استان تاکید کرد و گفت: رفع مشکلات اقتصادی موجود نیازمند همدلی و همراهی رسانه ها است.

5825 اصله نهال پسته در باغات کردستان غرس شد

عصر کرد - سنندج - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: پنج هزار و 825 اصلح نهال پسته از گونه کله قوچی، احمدآقایی و اکبری در باغات این استان غرس کرد.

میزان آب بدون درآمد در کردستان 31،5 درصد است

عصر کرد - سنندج - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: میزان پرتی و آب شهری بدون درآمد توزیع شده در این استان از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه گذشته، 31،5 درصد بوده است.

جشن نوروز در کردستان با نگاه ویژه به توسعه گردشگری برگزار می شود

عصر کرد - سنندج - فرماندار سنندج با تأکید بر اینکه جشن نوروز در کردستان با نگاه ویژه به توسعه گردشگری برگزار شود، گفت: توسعه گردشگری با بهره ‌گیری از ظرفیت ‌های فرهنگی، تسریع ‌بخش توسعه کردستان است.

امسال پنج روستا در کردستان از نعمت برق بهره مند شدند

عصر کرد - سنندج - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: در طول سال جاری پنج روستای این استان با 25 میلیارد ریال اعتبار از نعمت برق بهره مند و به شبکه سراسری برق متصل شدند.

از فرضیه‌های دایی جان ناپلئونی دست بردارید

عصر کرد - نماینده مردم بیجار در مجلس در انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و بررسی ریشه‌های مشکلات گفت: از فرضیه‌های دایی جان ناپلئونی، دست برداشته و از ریل ...

چرا کردستان در راس تورم کشور قرار دارد؟

عصر کرد - بررسی تغییرات تورم در بین استان‌های ایران نشان می‌دهد که بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان با 52.2 درصد است. به گزارش ...

بیش از چهار میلیارد دلار کالا از مرز باشماق ترانزیت شد

عصرکرد- مدیر کل گمرکات استان کردستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه گذشته (11 ماه) چهار میلیارد و 448 میلیون و 383 هزار دلار کالا از مرز باشماق مریوان ترانزیت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش دلاری یک درصد کاهش داشته است.

2763 هکتار گلخانه در کشور احداث شد

عصرکرد- معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه گذشته، 2 هزار و 763 هکتار گلخانه در سطح کشور احداث شده است

38 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در میان روستاییان مریوان توزیع شد

عصر کرد - سنندج - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت: 38 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در بین خانواده های ساکن روستای عیسوله بخش سرشیو از توابع این شهرستان با هدف کاهش مصرف سوخت فسیلی به صورت رایگان توزیع شد.

21 واحد صنفی متخلف در سروآباد شناسایی شدند

عصر کرد - سنندج - سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سروآباد گفت: 21 واحد صنفی متخلف در این شهرستان شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

اشتغالزایی برای 3 هزار مددجوی کردستانی

عصر کرد - کمیته امداد استان کردستان از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال برای سه هزار مددجوی کردستانی در 11 ماهه نخست امسال شغل ایجاد کرده است . به گزارش ...

سه طرح پیشران کشاورزی در کردستان اجرا می‌شود

عصر کرد - رئیس جهاد کشاورزی استان کردستان، گفت: سه طرح پیشران بخش کشاورزی در استان کردستان تعریف شده است که در این راستا طرح صد هزار هکتاری تبدیل ...

استاندار کردستان: مدیریت واحد در مرز باشماق عملی نشده است

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان با انتقاد از وجود ناهماهنگی و بهم ریختگی در مرز باشماق مریوان گفت: در این مرز هنوز به مدیریت واحد نرسیده‌ایم و باوجود برگزاری چندین جلسه و بازدید هنوز نتیجه ای حاصل نشده است.

ساير مطالب

کلزا برای اولین بار به صورت نشائی در کردستان کشت شد

کشف 25 هزار متر پارچه قاچاق در کردستان

پیش بینی تولید یک میلیون و 192 هزار تُن گندم در کردستان

سرانه مصرف برق مشترکان خانگی در کردستان 1309 کیلووات است

کردستانی‌ها 20 میلیارد تومان زکات پرداخت کردند

112 میلیون لیتر سوخت بین کشاورزان کردستان توزیع شد

جلوگیری از صادرات دام به استان های دیگر موجب افزایش قیمت گوشت می شود

میزان پرداخت زکات در کردستان 22 درصد رشد داشته است

پیش بینی تولید گندم در کردستان 1.2 میلیون تن است

حمل دام به جز موارد مشکوک ممانعتی ندارد

قاچاق دام در کردستان وجود ندارد/ دام از سایر استان ها به مقصد کشورهای عربی قاچاق می شود

صادرات کالا از گمرکات کردستان 75 درصد افزایش یافت

نظارت بر بازار نیازمند همکاری مردم است/ مردم به اندازه نیازشان خرید کنند

52 باب جایگاه CNG کردستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی

سیاست درهای باز دانشگاه، راه نجات اقتصاد کردستان است

ایده استارت آپی دانشجویان دانشگاه کردستان تجاری سازی شد

بیش از 7 هزار تن کالای اساسی ویژه نوروز در کردستان ذخیره سازی شد

اراضی شهرک صنعتی بانه توسعه پیدا می کند

محدودیتی برای جوجه ریزی در مرغداری های کردستان وجود ندارد

کردستانی ها بیش از 162 میلیون مترمکعب CNG مصرف کردند

2400 هکتار زمین در کردستان جنگل کاری می شود

درختکاری خدمت به نسل آینده است

2590 میلیارد ریال برای تکمیل سدهای کردستان نیاز است

حواشی انتخابات اتاق بازرگانی سنندج

سایه گرانی دلار بر بازار شب عید

374 میلیارد ریال تسهیلات بانکداری پیوندی در کردستان پرداخت شد

رایزنی با عراق و اقلیم کردستان برای ایجاد دروازه مشترک تجاری

آبخوان داری جان دوباره ای به دشت های ممنوعه داده است

6 هزار فقره بیمه کارگری در سنندج باطل شد

154 طرح اشتغالزایی در کردستان به بهره برداری رسید

کشف بیش از 83 هزار قلم داروی قاچاق در کردستان

مرکز فرهنگی گلزار شهدای سنندج نیازمند تامین اعتبار است

قاچاق 300تن چوب از سطح جنگل های کردستان

416 هکتار از اراضی ملی شهرستان بیجار رفع تصرف شد

واردات وزنی کالا از گمرکات کردستان 82 درصد کاهش یافت

نمایشگاه فروش بهاره در سنندج بر پا می شود

1800 تعاونی در کردستان مشغول به فعالیت هستند

نظارت بر بازار در آستانه عید باید جدی تر از گذشته باشد

مراکز خدمات غیردولتی نقش بسزایی در افزایش تولید کشاورزی دارند

ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی کردستان به 2.18 اسب بخار رسید

مددجویان کردستانی 1300 متر فرش بافتند

ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی کردستان 2.18 اسب بخار است

دستگاە قضایی با گران فروشان قاطعانه برخورد کند

دستگاە قضا با گران فروشان قاطعانه برخورد کند

خوش حسابی مشترکان تلفن ثابت نویدی برای ارتقا خدمات مخابراتی است

نظارت بیشتر و جدی‌تری بر بازار صورت گیرد

نتایج رسمی انتخابات اتاق بازرگانی سنندج سه روز دیگر اعلام می شود

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی

شرایط وام ازدواج 60 میلیونی مشخص شد

دلار در بالاترین سطح در 10 هفته اخیر ایستاد

شاخص فلاکت در دولت روحانی رکورد زد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/11

جزئیات تورم در استان‌ها/ کردستان در صدر

مصرف 2.6 میلیارد مترمكعب گاز در كردستان

بیش از 314 هزار مسافر از مرز باشماق وارد ایران شدند

کارگران حقوق ثابت می‌خواهند نه بن کارت!

صادرات بیش از 482میلیون دلار محصولات کشاورزی از گمرکات کردستان

نرخ هتل‌ها برای نوروز 98 گران نمی‌شود

افزایش20 درصدی مزد؛ کارمندان ضعیف‌تر می‌شوند

تحقق سرفصل های گام دوم انقلاب در استفاده از ظرفیت داخلی است

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/09

کاهو را گران‌تر از 8700 تومان نخرید!

بلیت نوروزی اتوبوس گران می‌شود

استمرار تولید از مهمترین نکات اقتصادی بیانیه گام دوم انقلاب است

کشف و ضبط 1395 عدد کارت هوشمند سوخت در کردستان

بانک ملی ایران هفت مدرسه در کردستان ساخته است

هدایتی: همسر و فرزندانم هنوز ماشین ندارند!

اتحادیه رستوران‌داران: تغییر روزانه منو نداشته‌ایم

حقوق کارمندان 500 هزار تومان افزایش می‌یابد

قیمت مرغ در بازار کاهش می‌یابد

فعالان اقتصادی بانه سرمایه های خود را در این شهرستان هزینه کنند

میزان کشفیات سوخت قاچاق 345 درصد افزایش یافته است

لاریجانی از بررسی افزایش حقوق کارکنان خبر داد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/08

بستنی عسل سنندج هفته آینده با 100 درصد ظرفیت کار می کند

نیروهای جوان در کلینیک های کسب و کار بکارگیری شوند

1300 واحد مستقر در شهرک های صنعتی ایران به چرخه تولید بازگشتند

سایه سنگین ورشکستگی بر شهرداری مریوان

دستورالعمل جدید گمرک درباره ارزش‌گذاری کالا

نگاه بدبینانه در جامعه به کارهای جمعی اقتصادی وجود دارد

دلار بانکی به کانال 12 هزار تومان بازگشت

قیمت مرغ به 16 هزار تومان رسید

ارتباط ضعیف صنعت و دانشگاه در سایه ناهماهنگی‌ها

پرداخت سود سهام عدالت کارگران از فردا

خودروهای تخلیه نخاله در حریم رودخانه های سنندج توقیف می شود

فرصت مناسبی برای بازپرداخت بدهی های بانکی فراهم شده است

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/06

دلایل گرانی میوه و سبزی در بازار

تخفیف 15 درصدی در نمایشگاه‎های بهاره تهران

شورای توسعه ابزار کردستان برای رسیدن به رشد متوازن است

628 مورد تخلف صنفی در طرح نظارت نوروزی کردستان کشف شد

اتحادیه طلا: بازار سکه هیجان‌زده شد

ورود سازمان بازرسی به موضوع گرانی گوشت

معافیت گمرکی تجهیزات گردشگری رونق توریسم کشور را به دنبال دارد

سازمان ها بودجه را برای مردم شفاف سازی کنند

نمایشگاه های گردشگری فرصتی برای رونق بوم گردی هاست

قیمت خودروهای داخلی

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/05

سایپا تحویل خودرو را دو برابر کرد

نقاط پر تصادف جاده های کردستان اصلاح می شود

بانک های کردستان از واحدهای تولیدی حمایت می کنند

ضرورت اجرای شیوه های جدید ترویج در جهادکشاورزی کردستان

نوسان قیمت گوشت در کردستان/ قیمت‌ها لحظه ای تغییر می‌کنند

ضرورت اجرای شیوه های جدید ترویج در جهادکشاورزی کردستان

میزان مطالبات شرکت گاز کردستان 710 میلیارد ریال است

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/04

متهم اصلی بحران گوسفند

تورم اقلام خوراکی رکورد زد

پراید، 51 میلیون تومان شد

دولت موظف به حذف یارانه ثروتمندان شد

افزایش قیمت شیرینی برای عید منتفی شد

شرایط دریافت وام ازدواج 30 میلیونی اعلام شد

100 روستا به جمع روستاهای گازدار کردستان اضافه می‌شود

قیمت مرغ و گوشت کاهش می یابد؟

احتمال تولید «لادا» در ایران

مرغ ارزان شد

فروش محصولات سایپا، امروز هم ادامه دارد

1647 طرح اشتغالزای بهزیستی به بانک های عامل معرفی شد

5009 شغل جدید با تسهیلات اشتغال پایدار در کردستان ایجاد شد

290 حلقه چاه آب غیرمجاز در کردستان مسدود شد

قیمت خودرو‌های خارجی در بازار تهران

مأموریت لاریجانی درباره بررسی گرانی خودرو

افزایش  نرخ کرایه تاکسی از اول اسفند ماه در سنندج

اتحادیه آجیل و خشکبار: قیمت پسته حباب دارد

قیمت اقلام مورد نیاز شب عید کاهش می‌یابد

وزیر صنعت: قیمت خودرو کاهش می‌یابد

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/01

حاشیه ها و انتقادها از جشنواره موسیقی فجر/ وقتی داد رضا صادقی هم درآمد!!

بازارچه مرزی مله خورد و تاثیر آن در رونق و شکوفایی سروآباد

وزارت نیرو برای بازنگری تخصیص آب کردستان اعلام آمادگی کرد

مشترکان خانگی 46 درصد برق در کردستان را مصرف می کنند

افزایش 21 درصدی بودجه سال آینده شهرداری سنندج

یک میلیون و 50 هزار کردستانی تحت پوشش بیمه همگانی سلامت هستند

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز در کردستان

توزیع یکسان آگهی دولتی میان رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد

تقویت سلامت جامعه در ترویج استفاده از نان سبوس‌دار است

صدور مجوز اخذ وام 5 میلیارد دلاری ایران از روسیه

کالا‌های اساسی با قیمت مصوب در نمایشگاه بهاره

ماهیانه یک میلیارد دلار کالای اساسی از گمرکات کشور ترخیص می شود

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/11/29

گرانیِ مرغ و گوشت، جگر و سنگدان را محبوب کرد

کباب‌کوبیده زیر 15 هزار تومان، کباب نیست

کشاورزی کردستان 40 گام بسوی مدرنیته

حراست و احیا منابع طبیعی از اولویت های کاری جهاد کشاورزی است

وضعیت زیرساخت ها و جاده های منتهی به مرز باشماق مناسب نیست

گردش 261 میلیارد تومانی اقتصاد گندمکاران سقز در سال جاری

گمرک از توسعه مبادلات مرزنشینان حمایت می‌کند

بیش از 16 هزار نفر در تعاونی های کردستان اشتغال دارند

4 علت افزایش قیمت نفت در روز‌های اخیر

حقوقِ تا دو میلیون و 750 هزار تومان مالیات ندارد