آخرين مطالب

ورزشي

رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - کسب رده سوم رقابت های لیک برتر فوتبال بانوان توسط راه یاب ملل سنندج، قهرمانی چاپ معلم در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کردستان و تجلیل از قهرمانان آسیایی و جهانی کردستان در سال های 95 و 96 از مهمترین خبرهای ورزشی هفته گذشته این استان است.

چاپ معلم سنندج با برتری مقابل نماینده بیجار قهرمان لیگ فوتسال است

کرد آنلاین - سنندج - چاپ معلم سنندج در پایان رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان کردستان در یک دیدار تشریفاتی شهرداری بیجار را هفت بر یک شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر بُرد.

مسابقات شطرنج جام نوروز در کامیاران آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - چهارمین دوره مسابقات شطرنج جام نوروز، شامگاه پنجشنبه با حضور 114 شطرنج باز و برگزاری دور نخست این رقابت ها به میزبانی شهرستان کامیاران آغاز شد.

رئیس فدراسیون: ورزش پهلوانی و زورخانه ای را به همه دنیا معرفی می کنیم

کرد آنلاین - سنندج - رئیس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای گفت: تلاش داریم تا این رشته ورزشی ملی و متعلق به ایران اسلامی را به عنوان یکی از پویاترین ورزش ها به همه مردم دنیا معرفی کنیم.

اقتصادی شدن ورزش در کردستان رویایی که قابل تحقق است

کرد آنلاین - ورزش در دنیای کنونی به عنوان یکی از مولفه های پیشرفت و عامل توسعه در هر کشوری محسوب می شود و این در حالی است که در ایران و به ویژه استان کردستان از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی شود و به طور کل می توان گفت که ورزش نقشی در اقتصاد ایفا نمی کند.

راه یاب ملل سنندج بر سکوی سوم لیگ برتر فوتبال بانوان ایستاد

کرد آنلاین - سنندج - تیم راه یاب ملل سنندج در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه های کشور با تساوی بدون گل مقابل میزبان خود همیاری آذریابجان غربی 48امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت.

معاون استاندار: توسعه ورزش کردستان باید مورد توجه همگان باشد

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: لازم است همه بخش های کشور از وزارت ورزش و جوانان گرفته تا بخش خصوصی، نگاه مناسب تری به توسعه ورزش این استان داشته باشند.

1600 میلیارد تومان به ورزش همگانی در سال 97 اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه 2 رویکرد اساسی این وزارتخانه نهادینه کردن فرهنگ ورزش در کشور و فرهنگی کردن ورزش است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی 1600 میلیارد تومان به ورزش های همگانی در سال 97 اختصاص داده اند.

رئیس فدراسیون: وضعیت ووشو در کردستان مطلوب نیست

کرد آنلاین - سنندج - رئیس فدراسیون ووشو وجود تنش در هیات کردستان در سال های اخیر را ضربه به جایگاه این رشته دانست و گفت: از وضعیت ووشو این استان راضی نیستم.

بدون حاشیه و تنش برای ارتقای ورزش کردستان کار کنیم

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به وجود تنش در هیات ووشوی این استان اشاره کرد و گفت: بدون حاشیه و تنش برای ارتقای ورزش کردستان در کشور کار و تلاش کنیم.

هیات ووشو باید حاشیه ها را کنار بزند

کرد آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: امروزه در استان کردستان حواشی گریبانگیر رشته ووشو شده است و رئیس هیات جدید باید در ...

اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم مردان کشور در مریوان آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی رشته اسلالوم مردان، رده سنی جوانان و زیر 23 سال کشور با هدف آمادگی و شرکت در مسابقات آسیایی از شنبه 19 اسفند در مریوان آغاز شد.

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - برتری راه یاب ملل سنندج مقابل سپاهان اصفهان در رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان، قهرمانی تیم تنیس روی میز کردستان در رقابت های لیگ دسته یک و کسب مدال نقره توسط بانوی کامیارانی در مسابقات شطرنج جام خزر از جمله خبرهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته است.

بازی تیم های راه یاب ملل سنندج و سپاهان اصفهان ناتمام ماند

کرد آنلاین - سنندج - بازی تیم های فوتبال راه یاب ملل سنندج و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر باشگاه های کشور، بدلیل اعتراض مربی سپاهان و خروج بازیکنان این تیم از زمین، ناتمام ماند.

مروری بر مهمترین رویدادهای ورزشی هفته گذشته در کردستان

کرد آنلاین - کسب نشان طلای رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور توسط ورزشکار بیجاری، ایستادن تیم کردستان بر سکوی سوم رقابت های طناب کشی قهرمانی بانوان کشور و شکست سنگین راه یاب ملل سنندج از شهرداری بم از جمله مهمترین رویدادهای ورزشی هفته گذشته استان کردستان است.

پیروزی راه یاب ملل سنندج مقابل آذرخش تهران

کرد آنلاین - سنندج - هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور روز شنبه با دیدار تیم های راه یاب ملل سنندج و آذرخش تهران دنبال شد و تیم راه یاب ملل موفق شد مهمان خود را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد.

مروری بر رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - ایستادن تیم کردستان بر سکوی سوم رقابت های منطقه ای کشتی سنتی کشور، کسب سه نشان رنگارنگ رقابت های پرس سینه کشور توسط ورزشکاران کردستانی و پایان رقابت های والیبال لیگ دسته 2 کشور در بانه از جمله خبرهای مهم ورزشی استان کردستان در هفته گذشته بود.

کردستان الف قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان روستایی کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان روستایی و عشایری کشور یادواره 540 شهید استان کردستان در سالن المپیک دیواندره با قهرمانی تیم کردستان الف به پایان رسید.

توقف راه یاب ملل سنندج مقابل شهرداری سیرجان

کرد آنلاین - سنندج - تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج روز جمعه ششم بهمن در چارچوب هفته سوم دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور در مقابل میهمان خود شهرداری سیرجان به نتیجه مساوی دست یافت.

مروری بر مهمترین خبرهای ورزشی هفته گذشته در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - قهرمانی تیم کردستان الف در رقابت های کشتی فرنگی روستایی و عشایری نوجوانان کشور، کسب نشان طلا توسط سامان عزیزی کشتی گیر سنندجی در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی و توقف راه یاب ملل سنندج در مقابل شهرداری سیرجان از جمله خبرهای مهم ورزشی هفته در کردستان است.

کردستان امسال میزبان 29 مسابقه قهرمانی کشوری بود

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: این اداره کل امسال 29 مسابقه قهرمانی کشوری را برگزار کرده که نشان از توانایی ورزش استان در میزبانی مسابقات ملی است.

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته

کرد آنلاین - سنندج - قهرمانی تیم شهید شکوهی سنندج در مسابقات لیگ برتر ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی جوانان کشور و پیروزی راه یاب ملل سنندج در مقابل تیم پالایش گاز ایلام در چارچوب رقابت های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه های کشور، از جمله خبرهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته بود.

کارکنان ادارات سقز به ورزش و سلامتی جسم کم توجه هستند

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره ورزش و جوانان سقز از کم توجهی کارمندان ادارات این شهرستان به مقوله ورزش و سلامتی خود گلایه کرد و گفت: تمهیدات لازم برای ورزش کارمندان مهیا است ولی آنها از انجام ورزش استقبال نمی کنند.

مسابقات قهرمانی کاراته مردان کشور در سنندج آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات قهرمانی کاراته مردان رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور صبح چهارشنبه 18 بهمن با برگزاری مسابقات رده سنی بزرگسال در سالن آزادی سنندج آغاز شد.

استاندار خواستار حمایت همه جانبه از ورزش کردستان شد

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان خواستار حمایت همه جانبه از ورزش کردستان شد و گفت: باید با حمایت از ورزش این خطه و برنامه ریزی بهتر، زمینه پیشرفت هر چه بیشتر در این عرصه را فراهم کنیم.

تهران قهرمان کاراته بانوان بزرگسال کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور که از دوشنبه در سالن آزادی سنندج در چند رده سنی در حال برگزاری است با قهرمانی تیم تهران در رده بزرگسال ادامه یافت.

راه یاب ملل سنندج مغلوب ذوب آهن اصفهان شد

کرد آنلاین - سنندج - تیم راه یاب ملل سنندج در هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور، با یک گل مغلوب مهمان خود تیم ذوب آهن اصفهان شد.

دانش افزایی مربیان و یکنواخت سازی آموزش در دستور کار فدارسیون کاراته است

کرد آنلاین - سنندج - نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف ما دانش افزایی مربیان و یکنواخت سازی آموزش است و این موضوع در دستور کار فدراسیون قرار دارد.

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - برگزاری رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور، شکست تیم راه یاب ملل سنندج مقابل ذوب آهن اصفهان و کسب مدال برنز میلاد رضایی در مسابقات وزنه برداری بزرگسالان کشور از جمله مهمترین خبرهای ورزشی کردستان در هفته گذشته است.

راه یاب ملل سنندج مغلوب ذوب آهن اصفهان شد

کرد آنلاین - تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج امروز 24 بهمن در استادیوم ملک نیا مغلوب تیم ذوب اصفهان شد. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ...

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته

کرد آنلاین - سنندج - قهرمانی تیم شهید شکوهی سنندج در مسابقات لیگ برتر ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی جوانان کشور و پیروزی راه یاب ملل سنندج در مقابل تیم پالایش گاز ایلام در چارچوب رقابت های فوتبال بانوان لیگ برتر باشگاه های کشور، از جمله خبرهای مهم ورزشی کردستان در هفته گذشته بود.

ساير مطالب

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کردستان انتخاب شد

فرهنگ در ورزش باید نهادینه شود

جلوی بدخواهان ورزش خواهم ایستاد

شهید شکوهی کردستان قهرمان لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای جوانان کشور شد

تیم والیبال آربابا بانه در رقابت های لیگ دسته دو مردان کشور حضور یافت

شش بانوی کردستانی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر19سال دعوت شدند

کشتی گیر سنندجی در رقابت‌های بین المللی جام تختی حضور می‌یابد

دعوت دو ورزشکار و مربی کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور

رقابت های کاراته مردان و زنان قهرمانی کشور به میزبانی سنندج برگزار می شود

اتحاد کامیاران با پیروزی مقابل کیان صدرنشین لیگ دسته سوم کشور شد

دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان استان کردستان آغاز شد

اتحاد کامیاران با پیروزی صدرنشین لیگ دسته سوم کشور شد

حضور 616 ورزشکار در جشنواره ورزشی بازنشستگان استان

بازنشستگان سرمایه های ملی هستند

رزمی کار کردستانی نشان طلای رقابت‌های سامبو کشور را از آن خود کرد

کشتی گیر سنندجی نشان طلای جام تختی را کسب کرد

مروری بر مهمترین خبرهای ورزشی هفته گذشته در کردستان

راه یاب ملل سنندج در مصاف با حریف سیرجانی به تساوی رسید

توقف راه یاب ملل سنندج مقابل شهرداری سیرجان

کردستان الف قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان روستایی کشور شد

فوتبالیست کامیارانی به ششمین اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور فراخوانده شد

رقابت‌های کشتی فرنگی روستائیان نوجوان سراسر کشور در دیواندره آغاز شد

آغاز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان روستایی کشور در دیواندره

فوتسالیست‌های دختر مریوانی در صدر جدول رقابت های لیگ دسته یک کشور ایستادند

پیروزی نماینده والیبال کردستان در مقابل حریف کرمانی

مشکل مالی مانع حضور کماندار معلول سنندجی در اردوی تیم ملی

برد شیرین راه یاب ملل مریوان در مرحله پلی آف والیبال دسته یک

کشتی گیر سنندجی در رقابت‌های بین المللی جام تختی روی تشک می‌رود

2 باشگاه ورزشی برتر کردستان از سوی وزارت ورزش و جوانان تقدیر شدند

سنندج میزبان مرحله نهایی نوجوانان لیگ برتر کشور شد

دختر فوتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال کشور دعوت شد

مرحله استانی مسابقات ورزشی دانش آموزان در کردستان برگزار می شود

اتحاد کامیاران با شکست نماینده تهران در صدر جدول مسابقات ایستاد

فعالیت 931 معلم ورزش متخصص در مدارس کردستان

مروری بر رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

راه یاب ملل سنندج در هوای غبارآلود اهواز به تساوی بدون گل رسید

عملیات ساخت اولین پیست خاکی موتورسواری کشور در بیجار آغاز شد

تیم راه یاب ملل مریوان سه بر یک از سد توپکاه شمال بابلسر گذشت

داور سنندجی به رقابت‌های بین المللی ژیمناستیک در هنگ کنگ می رود

رشته جودو در کردستان از ضعف مالی رنج می برد

هندبالیست سنندجی برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا انتخاب شد

صدا و سیما نقش مهمی در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی دارد

کشتی گیر سنندجی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور فراخوانده شد

مسابقات سنگ نوردی انتخابی کردستان در سقز برگزار شد

مروری بر رویدادهای مهم ورزشی هفته گذشته استان کردستان

نمایندگان شهرستان سنندج بر حریفان خود غلبه کردند

کشتی گیران کردستانی نایب قهرمان کشور شدند

دونده سنندجی سکوی رقابت های 60 متر بامانع کشور را فتح کرد

همدان قهرمان مسابقات کُشتی آزاد روستایی وعشایری نوجوانان کشور شد

1150 خانه ورزش روستایی در کشور احداث می شود

رقابت‌های کشتی آزاد روستائیان نوجوان کشور در شهر سریش آباد آغاز شد

برگزاری رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان روستایی کشور در سریش آباد

دلایل عدم پیشرفت فوتبال در کردستان/ضعف مدیریت یا عدم حمایت

اتحاد کامیاران در دیدار با میهمان خود نماینده کرج به تساوی رسید

کشتی گیر سنندجی به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد

محمد ملکی سرپرست هیأت اسکواش استان کردستان شد

محمد ملکی سرپرست هیأت اسکواش استان کردستان شد

کشتی گیر سنندجی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور دعوت شد

آغاز رقابت های کشتی آزاد روستائیان نوجوان کشور در شهر سریش آباد

ورزش استان کردستان در هفته ای که گذشت

مربی سنندجی به اردوی تیم ملی ژیمناستیک جوانان دعوت شد

عمران پویش کردستان آخرین بازی خود را با برد به اتمام رساند

تیم تیروژ کردستان به لیگ برتر بسکتبال بانوان صعود کرد

بلندقامتان کردستان به سوپر لیگ ایران صعود کردند

نابینایان کردستانی در رشته های ورزشی سرآمد کشور هستند

سرانه زیرساخت ورزشی کردستان 40 تا 50 سانتیمتر مربع افزایش می یابد

سالن ورزشی اختصاصی نابینایان در تمام استان ها احداث می شود

دو فوتبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی جوانان دختر کشور دعوت شدند

2 فوتبالیست کردستانی به اردوی تیم ملی جوانان دختر دعوت شدند

سنندج میزبان فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور شد

ناکامی شهرداری جوان ارومیه در مصاف با بلندقامتان والیبالیست راه یاب ملل مریوان

رقابت های قهرمانی کاراته مردان و زنان بزرگسالان کشور در سنندج برگزار می شود

سالن 6 هزار نفری سنندج در انتظار عملی شدن وعده مسئولان

فوتسالیست سنندجی به اردوی تیم ملی المپیک فراخوانده شد

باستانی‌کاران پیشکسوت کردستانی 18 نشان رنگارنگ رقابت‌های کشوری را کسب کردند

شهرداری سقز در مقابل گسترش فولاد تبریز به پیروزی رسید

مروری بر رویدادهای ورزشی استان کردستان در هفته ای که گذشت

بانوان هندبالیست کردستانی درمقابل مدعی عنوان قهرمانی شکست خوردند

رقابت های ژیمناستیک شمالغرب کشور در سنندج به پایان رسید

شکست تلخ نماینده هندبال کردستان در رقابتهای لیگ برتر

راه یاب ملل سنندج با پیروزی نیم فصل نخست را به پایان رساند

تیم هیات هندبال کردستان سه ماه فرصت برای انتخاب مربی را از دست داد

تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج، شهرداری ارومیه را از پیش رو برداشت

هیات هندبال کردستان مغلوب تیم لارستان شیراز شد

دعوت فوتبالیست کامیارانی به چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ناشنوایان

راه یاب ملل مریوان سه بر یک شهرداری قزوین را در خانه مغلوب کرد

تقابل بازیکنان سنندجی شهید چمران لارستان و هیات کردستان در سنندج

کردستان بر سکوی دوم رقابت‌های دارت و شطرنج ورزشکاران ام اس کشور ایستاد

برگزاری مسابقات کشتی آزادروستاییان نوجوان سراسر کشور در سریش آباد

اتحاد کامیاران نماینده کردستان به مصاف خرم دره زنجان می رود

نبود فضای همکاری دوستانه، بزرگترین دغدغه کشتی کردستان است

سریش آباد میزبان رقابت های کشتی آزاد روستائیان نوجوان سراسر کشور

سریش آباد میزبان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان روستایی قهرمانی کشور است

جودوکار مریوانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شد

اخلاق در ورزش کردستان محجور مانده است

سنندج میزبان فینال رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک دختران کشور شد

رویدادهای ورزشی کردستان در هفته ای که گذشت

کردستان میزبانی شایسته برای مسابقات ورزشی/ ادامه درخشش ورزشکاران

پهلوانان کردستانی درمسابقات ورزش های زورخانه ای آسیا خوش درخشیدند

نیما عالمیان قهرمان مسباقات تور ایرانی تنیس روی میز کشور شد

دیدار تیم های رسانه ورزش کردستان و پیشکسوتان سرپل ذهاب مساوی شد

تیم عمران پویش کردستان مغلوب آرارات تهران شد

برگزاری مسابقه دو استقامت یادواره شهدای نیروی دریایی در سنندج

رقابت های کُشتی آزاد نوجوانان کشور در بیجار پایان یافت

ورزشکاران کردستانی به چهار نشان رنگارنگ دست یافتند

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان "گروه ب" کشور در بیجار آغاز شد

مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان کشور در سنندج آغاز به کار کرد

بیجار شرایط برگزاری اردوهای ملی را دارد

بانوی فوتسالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی دعوت شد

رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان کشور در شهرستان بیجار پایان یافت

هیأت هندبال سنندج عنوان سوم مسابقات لیگ دسته دوم کشور را کسب کرد

همایش بزرگ روز ملی ژیمناستک در سنندج برگزار شد

ورزشکار سنندجی مدال برنز رقابت های روپایی کشور را بدست آورد

نتایج مسابقات تنیس روی میز زیر 21 سال کشور در سنندج مشخص شد

همایش بزرگ روز ملی ژیمناستک در سنندج برگزار شد

ورزشکار کردستانی در مسابقات انفرادی تور ایرانی تنیس روی میز سوم شد

مسابقات کشتی نوجوانان کشور با حضور 10 استان در بیجار در جریان است

مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان و زیر 21 سال کشور در سنندج آغاز به کار کرد

نفرات برتر رقابت های میانداری زورخانه ای کشور جام وحدت مشخص شدند

بیجار بعد از 70 سال میزبان مسابقات قهرمانی کشور کشتی شد

تیم عمران پویش کردستان نماینده اراک را در سنندج مغلوب کرد

سالن ورزشی 6000 نفری گولان؛مجموعه ای مسکوت مانده در دل سنندج

ورزش استان کردستان در هفته ای که گذشت

شرایط نماینده بسکتبال کردستان در جدول مسابقات امید تغییر می کند

بلندقامتان عمران پویش کردستان نماینده اراک را با شکست بدرقه کردند

راه یاب ملل سنندج با یک گل صدرنشین مسابقات را از پیش رو برداشت

راه یاب ملل سنندج تیم صدر نشین جدول را به زانو درآورد

پیروزی راه یاب ملل سنندج بر صدرنشین لیگ برتر فوتبال بانوان

مدل طلای مسابقات پارآسیایی 2017 امارات بر گردن ورزشکار کردستانی

برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور به میزبانی بیجار

کسب نقره مسابقات گلبال پارآسیایی امارات توسط دختر مریوانی

وزنه بردار کامیارانی سکوی نخست مسابقات پارآسیائی 2017 امارات را فتح کرد

کیفیت نامطلوب چمن زمین استادیوم ملک نیا دغدغه اصلی تیم راه یاب ملل است

برگزاری رقابت های بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور به میزبانی کامیاران

فوتبالیست کامیارانی به دومین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور دعوت شد

حضور تیم راه یاب ملل مریوان در مسابقات والیبال باشگاه های دسته یک جوانان کشور

برگزاری مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در سنندج

رقابتهای قهرمانی کشور تنیس روی میز در سنندج برگزار می شود

برگزاری مسابقات تنیس روی میز کشور کشور در سنندج

کمبود فضای ورزشی، بزرگترین مشکل ورزش وزنه برداری در کردستان است

کشتی گیر سقزی به اردوی بسترسازی تیم ملی فراخوانده شد

ورزش دانش آموزی کردستان در منطقه یک کشورحائز رتبه نخست شد

کسب رتبه اول ورزش دانش آموزی کردستان در منطقه یک کشور

قروه میزبان مسابقات میانداری زورخانه ای نونهالان، نوجوانان و جوانان کشور شد

پیروزی دختران هندبالیست کردستانی در مقابل بهمن بهبهان

پیروزی بانوان هندبالیست کردستانی بر نماینده بهبهان در لیگ برتر

شهرداری دیواندره قهرمان مسابقات لیگ دسته سه فوتسال دختران منطقه 6 کشور شد

راه یاب ملل مریوان مقابل نماینده بابلسر به پیروزی رسید

بلندقامتان راه یاب ملل مریوان نماینده بابلسر را درخانه شکست دادند

دو فوتبالیست قروه ای به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان دعوت شدند