آخرین اخبار

ورزشي

ورزش استان کردستان در هفته ای که گذشت

کرد آنلاین - سنندج - پیروزی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج مقابل شهرداری بم، برگزاری رقابت های لیگ بسکتبال جوانان کشور در کامیاران و دعوت ورزشکار سقزی برای شرکت در اردوی بستر سازی تیم ملی کشتی فرنگی کشور از جمله رویدادهای ورزشی هفته گذشته در کردستان است.

راه یاب ملل سنندج با یک گل صدرنشین مسابقات را از پیش رو برداشت

کرد آنلاین - سنندج - در هفته نهم رقابت های فوتبال دختران لیگ برتر باشگاه های کشور تیم راه یاب ملل سنندج در دیدار خانگی خود تیم شهرداری بم صدرنشین مسابقات را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

مدل طلای مسابقات پارآسیایی 2017 امارات بر گردن ورزشکار کردستانی

کرد آنلاین - سنندج - معین احمدی وزنه بردار جوان اهل کامیاران استان کردستان با کسب نشان طلای مسابقات پاراآسیائی 2017 امارات در دسته مثبت 107 کیلوگرم بر سکوی نخست این مسابقات ایستاد.

کیفیت نامطلوب چمن زمین استادیوم ملک نیا دغدغه اصلی تیم راه یاب ملل است

کرد آنلاین - سنندج - سرمربی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج نماینده استان کردستان در لیگ برتر گفت: دغدغه و مشکل اصلی این تیم، کیفیت نامطلوب چمن زمین استادیوم ملک نیا است که برای تمرین و بازی هایی که میزبان هستیم، مناسب نیست.

برگزاری مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در سنندج

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات انفرادی تور ایرانی تنیس روی میز بزرگسالان و زیر 21 سال کشور تحت عنوان 5400 شهید استان کردستان با حضور استان های سراسر کشور در سنندج برگزار می شود.

برگزاری مسابقات تنیس روی میز کشور کشور در سنندج

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات انفرادی تور ایرانی تنیس روی میز بزرگسالان و زیر 21 سال کشور تحت عنوان 5400 شهید استان کردستان با حضور استان های سراسر کشور در سنندج برگزار می شود.

کمبود فضای ورزشی، بزرگترین مشکل ورزش وزنه برداری در کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس هیات وزنه برداری کردستان کمبود فضای ورزشی برای آموزش را بزرگترین مشکل این ورزش در استان دانست و گفت: اداره کل ورزش و جوانان هیچ اعتباری برای خرید تجهیزات به این هیات نمی دهد.

کسب رتبه اول ورزش دانش آموزی کردستان در منطقه یک کشور

کرد آنلاین - سنندج - کسب رتبه اول ورزش دانش آموزی کردستان در منطقه یک کشور و شرکت یک هزار و 500 دانش آموز دختر استان کردستان در طرح پایش وزن کوله پشتی اخبار کوتاه از آموزش و پرورش است.

شهرداری دیواندره قهرمان مسابقات لیگ دسته سه فوتسال دختران منطقه 6 کشور شد

کرد آنلاین - سنندج - مسابقات لیگ دسته سه فوتسال دختران منطقه 6 کشور، عصر پنجشنبه در دیواندره به پایان رسید و تیم شهرداری این شهر و شورای دلبران قروه به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله بعدی صعود کردند.

بلندقامتان راه یاب ملل مریوان نماینده بابلسر را درخانه شکست دادند

کرد آنلاین - سنندج - در هفته پایانی نیم فصل اول مسابقات والیبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور تیم راه یاب ملل مریوان در دیدار با توپکا بابلسر توانست این تیم را با نتیجه سه بر یک در خانه شکست دهد.

دو فوتبالیست قروه ای به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان دعوت شدند

کرد آنلاین - سنندج - سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران زهرا منتشلو و پریا فلاحی ،دو فوتبالیست قروه ای را به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال دختران کشور دعوت کرد.

عمران پویش کردستان مغلوب هیات بسکتبال گرگان شد

کرد آنلاین - سنندج- در هفته پایانی نیم فصل مسابقات لیگ امید بسکتبال باشگاه های کشور تیم عمران پویش کردستان با نتیجه 69 بر 62 بازی را به هیات گرگان واگذار کرد.

مریوان قهرمان رقابت های جودو بزرگسالان استان کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رقابت های جودو قهرمانی بزرگسالان استان کردستان با معرفی تیم و نفرات برتر در سقز بکار خود پایان داد و تیم های مریوان، سنندج و سقز به ترتیب اول تا سوم شدند.

دور رفت رقابت های بسکتبال لیگ جوانان کشور در سنندج پایان یافت

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - امروز جمعه دور رفت رقابت های بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور در سنندج و در گروه سه برگزار شد که 2 نماینده کردستان عناوین اول و دوم را به دست آوردند و نماینده تهران سوم شد.

موی تا کاران کردستانی در راه رقابت های بین المللی ترکیه

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کامیاران گفت: نوید قمری و محمد رحمانی 2 ورزشکار اهل کامیاران استان کردستان به همراه حسین باتمانی به عنوان مربی بامداد چهارشنبه با تیم ملی ایران به مسابقات بین المللی ترکیه اعزام شدند.

رئیس جدید هیات نجات غریق و غواصی استان کردستان انتخاب شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مجمع انتخابات هیات نجات غریق و غواصی استان کردستان روز یکشنبه با حضور سیدمصطفی میرسلیم رئیس فدراسیون در سنندج برگزار و امید ملک الکلامی به عنوان رئیس جدید این هیات برگزیده شد.

احتمال حضور هفت بازیکن کردستانی درمسابقات آسیایی جاکارتاوجود دارد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر کل ورزش و جوانان کردستان گفت: باتوجه به ارزیابی های انجام شده احتمال حضور بیش از هفت بازیکن کردستاتی در کاروان تیم ملی کشورمان در بازی های آسیایی اندونزی وجود دارد.

حضور ورزشکاران کردستان درکاروان بازی های جاکارتا مستلزم حمایت است

کرد آنلاین - سنندج - مربیان و روسای هیت های ورزشی کردستان حضور ورزشکاران این استان در قالب تیم ملی کشورمان در بازی های آسیایی را نیازمند رفع مشکلات زیر ساختی و افزایش حمایت های مادی و معنوی دانستند.

خبرهای ورزشی کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - برد تیم کردستان در رقابت های بسکتبال امید باشگاه های کشور و برگزاری هفته اول مسابقات لیگ برتر وزنه ‌برداری کردستان برخی از خبرهای ورزشی کردستان است.

وزنه بردار کامیارانی به اردوی تیم ملی جانبازان و معلولین اعزام شد

کرد آنلاین - سنندج- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کامیاران گفت: `معین احمدی `وزنه بردار کامیارانی 2 آذر به اردوی تیم ملی جانبازان و معلولین جوانان کشور متصل به اعزام مسابقات پارا آسیایی 2017 امارات اعزام شد.

کامران نصرتی هندبالیست سنندجی در جام باشگاه های آسیا به میدان رفت

کرد آنلاین - سنندج - کامران نصرتی هندبالیست سنندجی در قالب تیم نفت و گاز گچساران به نمایندگی از کشورمان در بیستمین دوره رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا در شهر حیدر آباد هند به میدان رفت.

اردوی تیم ملی ورزش های زورخانه ای جوانان در سنندج برگزار می شود

کرد آنلاین - سنندج - اردوی تیم ملی استعدادیابی ورزش های زورخانه ای جوانان کشور از روز دوم آذرماه با حضور هشت ورزشکار و مربی کردستانی در مجموعه ورزشی شهید شکوهی سنندج برگزار می شود.

راه یاب ملل سنندج پیروز میدان شد

کرد آنلاین - تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در یک بازی هجومی توانست نماینده خرم آباد را شکست دهد. به گزارش ایسنا منطقه ...

مجمعی غیرعلنی ابهامات پیرامون هیات تنیس روی میز کردستان را بیشتر کرد

کرد آنلاین - سنندج – ایرنا – تنش در هیات تنیس روی میز کردستان با ارسال نامه ای به فدراسیون برای تشکیل مجمع عیان شد و در نهایت به برکناری رئیس هیات انجامید، اما برگزاری مجمع بدون حضور خبرنگار شائبه هایی را برانگیخت.

گلایه رئیس هیات تنیس روی میز کردستان از انتقادات بی اساس

کرد آنلاین - خبرگزاری ایرنا روز یکشنبه 21 آبان خبری از مکاتبه اهالی تنیس روی میز استان کردستان به رئیس فدراسیون برای تغییر رئیس هیات و مشخص شدن زمان مجمع انتخابات منتشر کرد که امیر عمیدی رئیس هیات به آن واکنش نشان داد و از انتقادات بی اساس علیه خود توسط برخی فعالان این رشته گلایه کرد.

راه یاب ملل سنندج مغلوب نماینده ایلام شد

کرد آنلاین - تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل امروز 21 آبان ماه از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور میزبان پالایش گاز ایلام بود. به ...

تنش در تنیس/ پینگ پنگ رئیس هیات با اهالی این رشته

کرد آنلاین - هنوز یک ماه از انتخاب رئیس هیات تنیس روی میز کردستان نگذشته بود که مخالفت ها با رئیس جدید آغاز شد اما تا زمانی که نامه ای برای ریاست فدراسیون و تقاضای تغییر رئیس نوشته شد هیات به همین منوال بکار خود ادامه می داد.

هندبالیست های سنندج منتظر عملی شدن وعده های مسئولان

کرد آنلاین - سنندج - سرمربی تیم هیات هندبال سنندج گفت: وعده هایی برای حمایت از تیم هیات هندبال سنندج برای حضور در مسابقات لیگ دسته دوم از سوی مسئولان داده شده است که منتظر عملی شدن آنها هستیم.

ورزش کردستان به حامیان مالی بخش خصوصی برای شکوفایی استعدادها نیاز دارد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با بیان اینکه ورزش این استان به حامیان مالی بخش خصوصی برای شکوفایی استعدادها نیاز دارد، از اعلام حمایت یک شرکت بومی از تیم بسکتبال در رقابت های لیگ امید خبر داد.

بیشترین هزینه دوچرخه سواران کردستان را خانواده ها می پردازند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس هیات دوچرخه سواری کردستان با بیان اینکه اعتبارات این هیات اندک و جوابگوی نیازها نیست، گفت: بیشترین هزینه های دوچرخه سواران را خانواده ورزشکاران می پردازند.

وریا غفوری همراه با تیم ملی راهی اتریش شد

کرد آنلاین - وریا غفوری فوتبالیست سنندجی به منظور دیداری دوستانه همراه با تیم ملی ایران به اتریش رفت و تیم ملی کشورمان پس از اردوی چند روزه در ...

اخبار خواندنی

هشت بوکسور کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور دعوت شدند

کردستان قهرمان رقابت های وزنه برداری کارگران کشور شد

8 بوکسور کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند

رکابزن سنندجی بر سکوی دوم رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کوهستان کشور ایستاد

بسیاری از ورزشکاران کردستان تنها تا رده سنی نوجوانان رشد می کنند

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور در بیجار برگزار می شود

تیم حدادی اهواز قهرمان مسابقات بسکتبال لیگ نوجوانان کشور شد

ضعف زیرساخت های ورزشی در کردستان/انجام 88 پروژه ورزشی از سوی سپاه

نخستین مسابقات پرس سینه و ددلیفت غرب کشور در بانه با شناخت نفرات برتر پایان یافت

روابط عمومی اداره ورزش وجوانان کردستان جزو برترین ها قرار گرفت

مسابقات بدمینتون لیگ دسته یک باشگاه های کشور در سنندج پایان یافت

هیأت بسکتبال کردستان در دیدار با نماینده اراک شکست خورد

حال و هوای غرفه مطبوعات کردستان در آخرین روز از نمایشگاه مطبوعات عکاس: فرشید اردلان

هیأت هندبال کردستان در مقابل نماینده تهران مغلوب شد

فوتسالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی جوانان دختر دعوت شد

درخشش بانوان کردستانی در لیگ برتر/ راه یاب ملل بازهم پیروز شد

2 خبر از ورزش بانوان استان کردستان

برترین های مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کردستان معرفی شدند

رقابت های بسکتبال لیگ نوجوانان باشگاه های کشور در سنندج آغاز شد

هیأت بسکتبال کردستان به مصاف نماینده اراک می‌رود

تیم کاراته دختران کردستانی در سوپر لیگ کشور حضور خواهد یافت

تیم راه یاب ملل مریوان میهمان خود کاله جوان را با شکست بدرقه کرد

دختران هندبالیست کردستانی میزبان تیم تاسیسات دریایی تهران هستند

هیأت بسکتبال کردستان به مصاف نماینده اراک می رود

کردستان قهرمان رقابت‌های بوکس بزرگسالان کشور شد

قهرمانی بوکس کردستان در حضور بزرگان/مردم سنندج سنگ تمام گذاشتند

باکیفیت ترین مسابقات بوکس قهرمانی کشور در کردستان برگزار شد

هیات ورزش دانش آموزی، بازوی اجرایی معاونت تربیت بدنی و سلامت است

کردستان قهرمان مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان کشور شد

کردستان قهرمان رقابت های بوکس بزرگسالان کشور شد

هیأت هندبال کردستان در مقابل تیم قدرتمند لارستان قرار می گیرد

قایقرانان سنندجی به رقابت‌های دراگون بت جهان در چین اعزام شدند

دو ورزشکار سنندجی راهی تورنمنت مچ اندازی کاپ آزاد آسیا در قزاقستان شدند

دختران کردستانی عناوین برتر رقابت‌های کونگ فو کشور را فتح کردند

بسکتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی دختران دعوت شد

آبیدر سنندج، مهدیه تبریز را مغلوب خود کرد

مجموعه ورزشی 22 گولان باید تعیین تکلیف شود

به خاطر نامهربانی ها و قدرنشناسی ها ایران را ترک کردم

بدنه تیم ملی بانوان را کُردها تشکیل می دهند

جدال آبیدر سنندج با نماینده تبریز بدون گل پایان یافت

بانوان والیبالیست سنندج قهرمان استان شدند

حضور 70 تیم ورزشی در قالب لیگ کشور

ژیمناستیک کار سنندجی 2 نشان طلا و برنز رقابت‌های بین المللی را کسب کرد

2 فوتبالیست قروه‌ای به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختر دعوت شدند

فدراسیون توجه ویژه ای به فوتبال کردستان داشته باشد

فوتبال کردستان در لیگ های کشور به صورت رایگان حضور پیدا کند

رقابت‌های بوکس بزرگسالان کشور در شهر سنندج آغاز شد

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش به کردستان سفر می‌کند

فدراسیون‌ها زمینه استفاده از ظرفیت‌های ورزشی کردستان را تسهیل کنند

ورزش کشور نیاز به نگارش نظام آموزشی جدید دارد

2 پروژه فرهنگی و آموزشی در شهر سنندج کلنگ زنی و افتتاح شد

رقابت‌های بین المللی کیوکوشین کاراته در شهر سنندج پایان یافت

بهره برداری از 1200 پروژه ورزشی در کشور

زیرساخت‌های ورزشی در کردستان ضعیف است

تکواندوکار مریوانی به عنوان نامزد بهترین های سال 2017 ناشنوایان جهان معرفی شد

7 نماینده کردستان به فینال رقابت‌های بوکس کشور راه یافتند

رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه ای کردستان انتخاب شد

رزمی کار بانه‌ای نشان طلای رقابت‌های کیک بوکسینگ جهان را برگردن آویخت

سهم کردستان در نخبه های ورزشی زیاد است

ورزشکار سنندجی در ششمین اردوی تیم ملی گلبال جوانان حضور یافت

آبیدر سنندج، عقاب تهران را از پیش رو برداشت

2 پروژه ورزشی در کردستان افتتاح می شود

هیأت هندبال کردستان در مقابل تیم قدرتمند لارستان قرار می گیرد

قایقرانان سنندجی به رقابت‌های دراگون بت جهان در چین اعزام شدند

دو ورزشکار سنندجی راهی تورنمنت مچ اندازی کاپ آزاد آسیا در قزاقستان شدند

دختران کردستانی عناوین برتر رقابت‌های کونگ فو کشور را فتح کردند

بسکتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی دختران دعوت شد

آبیدر سنندج، مهدیه تبریز را مغلوب خود کرد

مجموعه ورزشی 22 گولان باید تعیین تکلیف شود

به خاطر نامهربانی ها و قدرنشناسی ها ایران را ترک کردم

بدنه تیم ملی بانوان را کُردها تشکیل می دهند

جدال آبیدر سنندج با نماینده تبریز بدون گل پایان یافت

بانوان والیبالیست سنندج قهرمان استان شدند

حضور 70 تیم ورزشی در قالب لیگ کشور

ژیمناستیک کار سنندجی 2 نشان طلا و برنز رقابت‌های بین المللی را کسب کرد

2 فوتبالیست قروه‌ای به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختر دعوت شدند

فوتبال کردستان در لیگ های کشور به صورت رایگان حضور پیدا کند

فدراسیون توجه ویژه ای به فوتبال کردستان داشته باشد

رقابت‌های بوکس بزرگسالان کشور در شهر سنندج آغاز شد

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش به کردستان سفر می‌کند

فدراسیون‌ها زمینه استفاده از ظرفیت‌های ورزشی کردستان را تسهیل کنند

ورزش کشور نیاز به نگارش نظام آموزشی جدید دارد

2 پروژه فرهنگی و آموزشی در شهر سنندج کلنگ زنی و افتتاح شد

رقابت‌های بین المللی کیوکوشین کاراته در شهر سنندج پایان یافت

زیرساخت‌های ورزشی در کردستان ضعیف است

بهره برداری از 1200 پروژه ورزشی در کشور

رزمی کار بانه‌ای نشان طلای رقابت‌های کیک بوکسینگ جهان را برگردن آویخت

تکواندوکار مریوانی به عنوان نامزد بهترین های سال 2017 ناشنوایان جهان معرفی شد

7 نماینده کردستان به فینال رقابت‌های بوکس کشور راه یافتند

رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه ای کردستان انتخاب شد

ورزشکار سنندجی در ششمین اردوی تیم ملی گلبال جوانان حضور یافت

آبیدر سنندج، عقاب تهران را از پیش رو برداشت

سهم کردستان در نخبه های ورزشی زیاد است

ورزشکار سنندجی در ششمین اردوی تیم ملی گلبال جوانان حضور یافت

آبیدر سنندج، عقاب تهران را از پیش رو برداشت

7 نماینده کردستان به فینال رقابت‌های بوکس کشور راه یافتند

رئیس جدید هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کردستان انتخاب شد

رئیس فدراسیون: ایجاد بانک اطلاعاتی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای در حال انجام است

فوتبال استان کردستان قربانی نبود حامی مالی و کمبود اعتبار

رئیس هیأت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه ایی کردستان انتخاب شد

رزمی کار بانه‌ای نشان طلای رقابت‌های کیک بوکسینگ جهان را برگردن آویخت

تکواندوکار مریوانی به عنوان نامزد بهترین های سال 2017 ناشنوایان جهان معرفی شد

مسابقات جهانی کاراته سبک کیوکوشین در مریوان برگزار می شود

بودجه فرهنگی هیات های ورزشی ناچیز است/افتتاح 15پروژه تا پایان سال

وزارت ورزش در چهار سال گذشته به باشگاه ها کمک مالی نکرده است

معاون وزیر ورزش: نظام نامه آموزش تخصصی ورزش و آموزش های حرفه ای ورزشی تدوین شده است

زیرساخت‌های ورزشی در کردستان ضعیف است

بهره برداری از 1200 پروژه ورزشی در کشور

شادمان کریمی به اردوی تیمی فوتسال المپیک ایران دعوت شد

رقابت‌های بین المللی کیوکوشین کاراته در شهر سنندج پایان یافت

ورزش کشور نیاز به نگارش نظام آموزشی جدید دارد

فدراسیون‌ها زمینه استفاده از ظرفیت‌های ورزشی کردستان را تسهیل کنند

زمینه تعریف نظام های تخصصی مربیگری در رشته های ورزش فراهم است

آموزش محور اصلی فعالیت هیات های ورزشی در کردستان باشد

دختران بسکتبالیست تیم تیروژکردستان به دو پیروزی متوالی دست یافتند

رقابت های سوارکاری استقامت در سنندج برگزار شد

رقابت های بین المللی کیوکوشین کاراته در شهر سنندج پایان یافت

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش به کردستان سفر می‌کند

نفرات برتر رقابت های سوارکاری استقامت استان کردستان معرفی شدند

عملکرد خوب کردستان در میزبانی مسابقات ملی مورد توجه قرار دارد

مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته در سنندج آغاز شد

آغاز رقابت های بین المللی کاراته سبک کیوکوشین در سنندج

رقابت‌های بوکس بزرگسالان کشور در شهر سنندج آغاز شد

بانوان والیبالیست سنندج قهرمان استان شدند

رقابت های بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور در سنندج آغاز شد

مسابقات موتور کراس در سقز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

نماینده کردستان باشکست سنگین مغلوب تیم لارستان شد

تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج، استقلال خوزستان را شکست داد

ووشوکاران کردستانی در مسابقات کشوری خوش درخشیدند

نماینده سنندج با تک گل حاتم نژاد نماینده خوزستان را شکست داد

33 تیم در مسابقات بوکس قهرمانی کشور در سنندج حضور دارند

33 تیم از 31 استان در مسابقات بوکس در سنندج به رقابت می پردازند

رقابت های بین المللی کیوکوشین کاراته 6 آبان در سنندج برگزار می شود

جدال آبیدر سنندج با نماینده تبریز بدون گل پایان یافت

سهم کردستان در نخبه های ورزشی زیاد است

رئیس فدراسیون فوتبال: حق فروش بلیت به باشگاه های پرسپولیس و استقلال واگذار شد

فدراسیون توجه ویژه ای به فوتبال کردستان داشته باشد

مهدی تاج: بدهکاری باشگاه ها اصلی ترین نگرانی فدراسیون فوتبال است

فوتبال کردستان در لیگ های کشور به صورت رایگان حضور پیدا کند

بدنه تیم ملی بانوان را کُردها تشکیل می دهند

پینگ پنگ باز کردستانی بر سکوی دوم رقابت های قهرمانی کشور ایستاد

رقابت های بین المللی کیوکوشین کاراته در شهر سنندج برگزار می شود

داوران سنندجی در لیگ های فوتبال و فوتسال کشور قضاوت می کنند

دو ورزشکار سنندجی راهی تورنمنت مچ اندازی کاپ آزاد آسیا در قزاقستان شدند

مدیرکل ورزش و جوانان: امسال 250 میلیارد ریال به ورزش کردستان اختصاص یافت

مجمع سالانه هیات فوتبال کردستان باحضور مهدی تاج برگزار می شود

تقابل کردستان با مدافع عنوان قهرمانی در هفته نخست لیگ برتر هندبال

کشتی گیر سقزی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان دعوت شد

هیأت هندبال کردستان در مقابل تیم قدرتمند لارستان قرار می گیرد

مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان کشور از چهارم آبان ماه آغاز می شود