عصر کرد

آخرين مطالب

اجتماعي

خیر سنندجی سه زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کرد

عصر کرد - سنندج - خیر سنندجی با پرداخت 35 میلیون تومان، سه زندانی جرائم غیرعمد که به دلیل بدهکاری مالی در زندان تحمل حبس می کردند را آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگرداند.

مدیران و مردم کردستان آماده میزبانی کامل از مسافران نوروزی هستند

عصر کرد - سنندج-استاندار کردستان از آمادگی کامل مدیران ومردم استان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبرداد وگفت:دراین راستا ماموریت و مرخصی مدیران لغو و کلیه عوامل بصورت شبانه روزی پای کار هستند.

45 هزار نفر روز میهمان در مراکز اقامتی پذیرش و اسکان شده اند

عصر کرد - سنندج-مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از آمادگی کامل مراکز اقامتی برای پذیرش واسکان و ارائه خدمات به میهمانان نوروزی خبرداد وگفت:تاکنون بیش از45 هزار نفرروز میهمان پذیرش و اسکان داده شده اند.

کردستانی ها مراسمات نوروزی برگزار نمی کنند

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان گفت: مردم این استان به دلیل وقوع سیل اخیر در چند استان کشور به پاس احترام به درگذشتگان این حوادث مراسمات و برنامه های نوروزی خود را برگزار نمی کنند.

دشمن امنیت مردم را نشانه گرفته است/زیربنای رونق تولید امنیت است

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان امنیت را زیربنای رشد و توسعه کشور دانست و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید، گفت: امنیت زیربنای رونق تولید است.

میزان تصادفات فوتی در نوروز امسال 35 درصد کاهش داشته است

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: با بهره گیری از توان بالقوه مشارکت های مردمی میزان تصادفات فوتی در نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 35 درصد کاهش داشته است.

کمبودی در خصوص مواد غذایی در کردستان وجود ندارد/توزیع 1200تن میوه

عصر کرد - سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: همه اقلام ضروری و مورد نیاز استان کردستان به اندازه کافی در انبارها و محل ‌های نگهداری مواد غذایی استان وجود دارد.

سنندج شهری با پنج عمارت تاریخی و بزرگترین سینمای روباز خاورمیانه

عصر کرد - سنندج- پنج عمارت تاریخی در دل شهر سنندج وجود دارد که قدمت آنها به دوره های صفویه و قاجار بر می گردد و از لحاظ معماری و حوادث تاریخی که درآنها روی داده، بسیار با ارزش هستند.

241 دستگاه تلفن همراه قاچاق در سقز کشف شد

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: 241 دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد و500میلیون ریال توسط ماموران انتظامی شهرستان سقز کشف و ضبط شد.

مه بر جاده های کردستان سایه افکنده است

عصر کرد - سنندج - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بیشتر جاده های استان هم اکنون دچار مه گرفتگی شده و دید افقی در آنها تا 150 متر کاهش یافته است.

استاندار کردستان: امنیت زیربنای رونق تولید است

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان با اشاره به نامگذاری امسال بنام رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: اگر امنیت در جامعه برقرار باشد زمینه برای رشد سرمایه گذاری و در نهایت رونق تولید در کشور فراهم می شود.

خسارت بارندگی ها در کردستان اعلام شد

عصر کرد - سنندج - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان خسارت های بارندگی های یک روز گذشته در این استان را اعلام کرد.

کامیاران پربارش‌ترین شهر کردستان در سه روز گذشته بود

عصر کرد - سنندج - رییس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با ورود امواج ناپایدار به منطقه، بارش ها در مناطق مختلف استان آغاز شده و کامیاران پربارش ترین شهر کردستان در سه روز گذشته بود.

انتقال خون کردستان اهداکنندگان گروه های خون منفی را فراخواند

عصر کرد - سنندج - اداره کل انتقال خون کردستان با هدف افزایش ذخایر خون در تعطیلات نوروزی و کمک به تامین فرآورده های خون مورد نیاز بیماران، از اهداکنندگان خون گروه‌های منفی خواست به پایگاه‌های انتقال خون سنندج و سقز مراجعه کنند.

720 مداح و روضه‌خوان در کردستان فعالیت دارند

عصر کرد - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: در حال حاضر 720 مداح، روضه‌خوان و نوحه‌خوان در سطح بندی مداحان استان شرکت داشته و فعال هستند. به ...

دستگاه‌های بانه برای مقابله با حوادث احتمالی آمادگی دارند

عصرکرد- سرپرست فرمانداری بانه گفت: با ورود سامانه بارشی به شهرستان بانه تمام دستگاه های اجرایی شهرستان تمهیدات لازم را برای جلوگیری از بحران های احتمالی بکار کار برده اند و همه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان برای مقابله با بحران های احتمالی آمادگی کامل دارند.

ادامه بارشها در کردستان/ستاد مدیریت بحران در حالت آماده باش

عصر کرد - سنندج - همزمان با بخش زیادی از مناطق مختلف در کشور بارش باران و برف از روز گذشته در استان کردستان آغاز شده و پیش بینی می شود این روند همچنان طی فردا و پس فردا ادامه داشته باشد.

اماکن مسکونی باغی پایاب سد قشلاق تخلیه می‌شود

عصر کرد - استاندار کردستان، گفت: با توجه به اینکه سد قشلاق سنندج در آستانه سرریز قرار دارد، اماکن مسکونی باغی پایاب این سد باید هرچه زودتر تخلیه شود. ...

کردستان میزان جشنواره موسیقی کردی/رقابت 57 هنرمند در بخش مسابقه

عصر کرد - سنندج - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری هفتمین جشنواره موسیقی کردی در سنندج خبر داد و گفت: این جشنواره در دو بخش رقابتی و جنبی از امروز تا هشتم فروردین برگزار می شود.

ظرفیت های گردشگری در رونق اشتغال سقز موثر است

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: از ظرفیت های گردشگری برای رونق و توسعه اشتغال شهرستان سقز باید به بهترین شکل ممکن بهره گرفته شود.

تدارک حوزه هنری کردستان برای هفته هنر انقلاب/تولیدمحوری در اولویت

عصر کرد - سنندج - رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان از هماهنگی در راستای برگزاری برنامه های مختلف در تمامی بخش ها همزمان با هفته هنر انقلاب در این استان خبر داد.

استاندار کردستان: مدیران ایام تعطیل در دسترس باشند

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان گفت: با توجه به افزایش بارندگی ها و ضرورت آمادگی، از مدیران خواست در محل کار خود حضور داشته و در ایام نوروز و مواقع بحرانی دسترس باشند.

یک بهمن سنگین در گردنه ژالانه سقوط کرد

عصر کرد - سنندج - مسئول روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای سروآباد گفت: سقوط یک بهمن سنگین در گردنه ژالانه باعث مسدود شدن نیم ساعته این گردنه شد.

جاده های کردستان لغزنده است

عصر کرد - سنندج - جانشین پلیس راه کردستان گفت: با توجه به وجود بارش در نقاط مختلف استان، جاده ای آن لغزنده و احتیاط شرط تردد در آن است.

کردستان آمادگی کامل برای مقابل با هر بحرانی دارد

عصر کرد - سنندج - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: این استان با توجه به تمهیدات اندیشه شده در چند روز گذشته آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه بحرانی را دارد.

آسمان کردستان تا 13بدر بارندگی دارد

عصر کرد - سنندج - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی آسمان این استان تا 13 بدر بارندگی دارد و این پدیده در روزهای پنج، 6، 11 و 12 فروردین در حالت هشدار قرار دارد.

تمام نیروها و ماشین آلات شهرداری سنندج در آماده باش کامل است

عصر کرد - سنندج - مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با توجه به روند شدید بارش باران و اعلام هواشناسی مبنی بر احتمال خطر وقوع سیل و سیلابی شدن مسیل ها تمام نیروها و ماشین آلات شهرداری در آماده باش کامل قرار دارند.

مراکز درمانی کردستان در وضعیت آماده باش هستند

عصر کرد - سنندج - معاون درمان و فرمانده عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به هشدار مدیریت بحران استان، تمامی مراکز درمانی استان در آماده باش کامل هستند.

ورودی های شهر سنندج درختکاری می شود

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان بر ضرورت زیباسازی و درختکاری ورودی های شهر سنندج و دیگر شهرستان های استان تاکید کرد.

‍ نخستین اهداکننده خون سال معرفی شد

عصر کرد - نخستین اهداکننده کردستانی خون در سال 1398 با اهدا یک واحد خون کامل در مرکز انتقال خون سنندج به یاد ماندنی ترین لحظه سال را با نجات جان ...

خسارتی ناشی از سیل در کردستان گزارش نشده است

عصر کرد - مدیرکل مدیریت ستاد بحران استان کردستان گفت: تمام اکیپ های دستگاه های اجرایی از سه روز قبل درحال آماده باش هستند و خوشبختانه تاکنون خسارات ...

وقوع 116 مورد تصادفات جاده‌ای در کردستان

عصر کرد - مدیر اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به اینکه 11 نفر بر اثر تصادف در جاده‌های استان کردستان فوت شده‌اند، گفت: از 25 ...

نجات جان کوهنورد 17 ساله بیجاری

عصرکرد- کوهنورد 17 ساله ایی که در ارتفاعات چنگیز قلعه بیجار دچار سرمازدگی شده بود توسط فوریت های پزشکی 115 بیجار نجات داه شد .

وسیله نقلیه مکان امنی هنگام وقوع سیل نیست

عصر کرد - سنندج - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان با اعلام هشدار احتمال وقع سیل در برخی نقاط استان گفت: با توجه قرار گیری در ایام نوروز و مسافرت های این عید وسیله نقلیه هنگام وقوع سبل مکان امنی نیست.

آماده باش امدادرسانان کردستان

عصر کرد - سنندج - فرمانداران کردستان اعلام کردند که دستگاه های امدادرسان این استان برای مقابله با بحران های احتمالی در آماده باش کامل هستند.

30 هزار نفرروز میهمان در مراکز اقامتی آموزش و پرورش اسکان یافتند

عصر کرد - سنندج – مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: از ابتدای فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در استان، حدود 30 هزار نفرروز میهمان در مراکز اقامتی استان پذیرش شده اند.

بیجار مهد جاذبه های فرهنگی و گردشگری/ شهر برای نوروز آماده است

عصر کرد - بیجار – دیار گروس در آستانه نوروز، میزبان مسافران و گردشگران مهد زیبایی های تاریخی و طبیعی است تا بهار این شهر در کنار لطافت هوا و جاذبه‌های زیبای گردشگری خودنمایی کند.

بارش باران تا فردا در کردستان ادامه دارد/ورود موج دوم از سه شنبه

عصر کرد - سنندج - استان کردستان از صبح امروز یکشنبه با ورود سامانه جوی تحت تاثیر بارش باران و در ارتفاعات بارش برف قرار گرفته و تا بعد از ظهر دوشنبه نیز این بارش ها ادامه دارد.

شهرهای مرزی کردستان جز امن‌ترین های کشور هستند

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: با اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی و حضور و همراهی مردم شهرهای مرزی این استان جز امن ترین شهرهای کشور هستند.

افزایش تعاملات پلیس با مردم منجر به کاهش جرائم می شود

عصر کرد - سنندج - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چه سطح تعاملات پلیس با مردم افزایش یابد به همان میزان از وقوع جرایم در جامعه کاسته و فضا برای خدمات رسانی بیشتر پلیس به مردم فراهم خواهد شد.

بارش سنگین برف گردنه ژالانه را مسدود کرد

عصر کرد - سنندج - بخشدار هورامان گفت: بارش سنگین برف و کولاک شدید در گردنه ژالانه محور ارتباطی سروآباد هورامان باعث مسدود شدن این راه ارتباطی شد.

اسکان بیش از 29 هزار نفر روز فرهنگی در کردستان

عصر کرد - رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان گفت: از ابتدای فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در استان، بیش از 29 هزار و 790 ...

زریبار نگین طبیعی غرب کشور

عصر کرد - شهرستان مریوان در ١25کیلومتری شمال غربی مرکز استان کردستان قرار دارد که از جاذبه ای طبیعی و مثال زدنی برخوردار است. در فاصله 3کیلومتری از ...

افزایش تعامل پلیس با مردم باعث کاهش جرم می‌شود

عصر کرد - نماینده مردم سنندج، دیواندره وکامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچه سطح تعاملات پلیس با مردم افزایش یابد به همان میزان از وقوع جرایم در ...

هشدار وقوع سیلاب در پایاب سدهای استان کردستان

عصر کرد - با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی و اعلام کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای، مبنی بر وقوع بارندگی به مردم استان اعلام ...

400نفر در مساجد کردستان معتکف شدند

عصر کرد - قروه- مدیرکل تبلیغات اسلامی قروه با تأکید بر اینکه برنامه های معنوی و فرهنگی باید به صورت مردمی مدیریت شوند از حضور 400 معتکف در مساجد کردستان خبر داد.

یک هزار و 472 مسافر خارجی وراد کردستان شدند

عصر کرد - سنندج - معاون حمل و نقل مدیر کل حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: نوروز امسال یک هزار و 472 مسافر خارجی از طریق مرز باشماق مریوان وارد این استان شدند.

وضعیت پذیرش و اسکان مسافران در مریوان مطلوب است

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: وضعیت اسکان مسافران نوروزی در مراکز خدماتی مریوان و پذیرس آنان در مرز باشماق مریوان مطلوب است

100 گشت روزانه جاده های کردستان را کنترل می کنند

عصر کرد - سنندج - جانشین پلیس راه کردستان گفت: 100 تیم پلیس در راستای کاهش تصادفات جاده ای و ایجاد آرامش نوروزی مسافران به صورت گشت های محسوس و مامحسوس جاده های استان را کنترل می کنند.

روند ابتلا به بیماری ویروسی در قروه کاهش یافت

عصر کرد - سنندج - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: پس از ابتلای بیش از هزار و 900 نفر به بیماری ویروسی نورواک در قروه، مبتلا شدن به آن اکنون روند کاهشی به خود گرفته است اما مردم همچنان بهداشت فردی را رعایت کنند.

کاهش حوادث ترافیکی با مشارکت مردم محقق می شود

عصر کرد - سنندج - امام جمعه سنندج گسترش نظم و انضباط رانندگی در سطح جاده ها و رسیدن به پایداری در این زمینه را مستلزم همکاری و تعامل همه جانبه آحاد مردم جامعه و نهادهای مرتبط در امر ترافیک دانست و گفت: کاهش حوادث و سوانح ترافیکی جز با مشارکت و همکاری مردم محقق نمی شود.

فوت 9 نفر براثر تصادفات جاده‌ای کردستان

عصر کرد - فرمانده پلیس راه استان کردستان از وقوع چهار تصادف منجر به فوت در جاده های کردستان خبر داد و گفت: براثر این حوادث 9 نفر جان خود را از دست ...

نشاط اجتماعی در توسعه استان موثر است

عصر کرد - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان با اشاره به جشن های نوروزی برگزار شده در استان، گفت: توجه به نشاط اجتماعی در توسعه استان موثر ...

توصیه‌های محیط زیستی برای نوروز

عصر کرد - هر سال پس از پایان تعطیلات نوروزی در سراسر کشور شاهد انبوه زباله‌های برجای مانده در کوه و دشت هستیم که توصیه‌هایی در این زمینه پیشنهاد ...

سامانه فعال بارشی وارد کردستان می‌شود

عصر کرد - اداره کل هواشناسی استان کردستان امروز با صدوراخطاریه‌ای، از ورود یک سامانه فعال بارشی از اواخر وقت امروز به استان و بارش باران و برف در پی ...

رونق تولید موجب قدرت ملی می‌شود

عصر کرد - معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، با اشاره به اینکه رونق تولید موجب قدرت ملی می‌شود، گفت: رونق تولید نیازمند حمایت همه ...

رشد 18 درصدی مسافرین نوروزی در کردستان

عصر کرد - سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری استان‌کردستان، گفت: میزان مسافرین نوروزی در استان نسبت به سال گذشته 18 درصد رشد کرده و همچنین بازدید از ...

پارک کودک شهر سروآباد غیراستاندارد است

عصر کرد - سنندج - نماینده استاندارد در سروآباد گفت: وسایل و تجهیزات پارک کودک این شهر فاقد ایمنی لازم بوده و از سال 95 تاکنون استفاده از آن ممنوع اعلام شده است.

سوغاتی های شیرین کردستان را بشناسید

عصر کرد - رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار سنندج ، با اشاره به شیرینی‌های پر مصرف در ایام نوروز، گفت: شیرینی‌های خشک، تر، مخلوط، کیک یزدی، نارگیل، گردویی و ...

اعتکاف در پنج استان کشور مردمی اداره می‌شود

عصر کرد - مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: هم‌اکنون در پنج استان برنامه اعتکاف به مردم واگذار شده است. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت‌الاسلام ...

افزیش پنج درصدی تردد در کردستان/9 نفر در تصادفات کشته شدند

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس راه کردستان با اشاره به وضعیت تردد در جاده های استان، گفت: بر اساس آمار ثبت شده در جاده های کردستان میزان تردد ها در یک هفته اخیر پنج درصد افزایش یافته است.

ساير مطالب

زیباترین دریاچه ایران در کردستان/مریوان شهر هزار تپه

تردد در تمام راه‌های کردستان با سهولت جریان دارد

امشب ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می‌شود

استان کردستان قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری کشور را دارد

جشن بزرگ نوروز در سنندج برگزار شد

مصدومان آتش بازی شب نوروز در کردستان به 70نفر رسید

مصدومیت 70 کردستانی بر اثر حوادث نوروز

جاده های کردستان پرترافیک است

انفجار مواد آتش زا در کردستان 30 نفر را راهی بیمارستان کرد

50 کردستانی بر اثر استفاده از مواد آتش زا راهی بیمارستان شدند

برگزاری جشن های نوروزی امنیت کردستان را نشان می دهد

خبر خوب مخابرات کردستان برای مشترکین تلفن ثابت

حقوق و معوقات کارکنان شهرداری سنندج پرداخت شد

تصادف رانندگی در کردستان 2 نفر را به کام مرگ کشاند

حقوق معوق، عیدی و پاداش کارکنان و کارگران شهرداری سنندج پرداخت شد

گرانی آجیل و چشم پوشی مردم از خرید

کردستان دومین چهارشنبه سوری بدون فوتی را پشت سر گذاشت

آسمان کردستان نوروز 98 صاف و آفتابی است

اسباب کشی در تعطیلات نوروز فقط با هماهنگی پلیس انجام شود

آمادگی 70 آمبولانس در ایام نوروز برای خدمت‌رسانی به مردم

بارش ها تا عصر چهارشنبه ادامه می یابد

فوت دو نفر براثر تصادف در جاده های کردستان

87نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در کردستان مصدوم شدند

توجه به نکات امنیتی در نوروز/ افزایش 95 درصدی کشفیات در قروه

50 نفر بر اثر حوادث چهارشنبه سوری در کردستان مصدوم شدند

تعداد مصدومین چهارشنبه سوری در کردستان به 87 نفر رسید

چهارشنبه سوری سنندج تاکنون حادثه جانی و مالی نداشته است

کولاک دید افقی در جاده سقز – بانه را کاهش داده است

چهار شنبه سوری امسال سنندج بدون هیچ گونه حادثه آتش سوزی سپری شد

مصدومیت 82 کردستانی در حوادث چهارشنبه سوری تاکنون

عامل توزیع مواد مخدر توسط پلیس دستگیر شد/زورگیری در کار نیست

22 پست ایمنی و سلامت به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند

سارق خودروی وانت پیکان در سنندج دستگیر شد

سروآباد رتبه اول جمع آوری زکات در کردستان شد

مراکز درمانی و بیمارستانی کردستان آماده پذیرش مصدومان احتمالی است

بستر برای بیمه 136هزار خانوار روستاهای کردستان فراهم است

60 هزار خانوار در کردستان تحت پوشش بیمه روستایی هستند

افزایش قاچاق سوخت در کردستان/55 باند قاچاق متلاشی شد

104 کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی دیواندره آماده شد

19 پایگاه امدادی هلال احمر کردستان به مسافران نوروزی خدمات می دهند

نیم تُن آرد و برنج غیر قابل مصرف در سروآباد کشف شد

تولید سالانه 4000 تن قارچ خوراکی در کردستان/ ضرورت اطلاع رسانی برای جلوگیری از مصرف قارچ سمی

هلال احمر کردستان با اجرای 2 طرح ملی به پیشواز نوروز می‌رود

صنایع دستی کردستان را بشناسید

هفت میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در بیجار کشف شد

امنیت پایدار کنونی کردستان ثمره خون پاک شهداست

اقدامات شبکه کردستان در پوشش برنامه های کنگره شهدا قابل تقدیر است

مردمی بودن مهمترین ویژگی پلیس در کشور ماست

امنیت پایدار در کردستان از مولفه های تحقق گام دوم انقلاب است

اجلاسیه شهدای صداوسیما در سنندج برگزار شد

چهارشنبه سوری را رسوا نکنیم - ژاله گرگانی*

فرمانده مرزبانی کردستان جزئیات درگیری مسلحانه را تشریح کرد

سوزِ سور

پیکر مرزبان شهید در بانه تشییع شد

هلال احمر کردستان در روزه سکوت

جلوه‌های شکوه شهر سنندج در کوه آبیدر

محصولات سلامت محور قاچاق، اثرات مخربی بر سلامتی افراد دارد

ده هزار و 800 اصله نهال در 6 نقطه از سطح شهر سنندج غرس می‌شود

امنیت پایدار کشور حاصل قلعه مستحکم دیدگاه امام است

اجرای طرح شناخت راه‌کارهای عملی پیشگیری از جرایم حوزه منابع آب در سنندج

ارائه خدمات بیش از 60 پایگاه اورژانس زمینی و هوایی در ایام نوروز

منابع آبی قروه آلوده نیست/ امکان انتقال ویروس به شهرهای دیگر وجود دارد

پرداخت بیش از 146 میلیارد تومان کمک معیشت به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

فرهنگ ایثار و شهادت باعث حفظ کشور از گزند توطئه های دشمنان شده است

چهارشنبه آخر سال مردم محور باشد/ کشف 20 هزار مواد محترقه در قروه

ماموران مرزبانی با اشرار مسلح در بانه درگیر شدند/ شهادت یک مرزبان

برف و کولاک دید افقی در گردنه ژالانه را به کمتر از چهار متر کاهش داد

یک نیروی مرزبانی بانه در درگیری مسلحانه به شهادت رسید

حدود 11هزار اصله نهال در 6 نقطه از سطح شهر سنندج غرس می شود

شایعه سرقت مسلحانه از طلافروشی در مریوان صحت ندارد

پنج نفر از مترددان مرزی گم شده در ارتفاعات تته هورامان پیدا شدند

قاتل خاموش جان معلم دیواندره ای را گرفت

حقوق شهدای محیط بان منابع طبیعی پرداخت می شود

اجازه سوءاستفاده ضدانقلاب در جشن های نوروزی کردستان را نمی دهیم

مردم کردستان در هر شرایطی حامی انقلاب و نظام اسلامی هستند

کالاهای اساسی مورد نیاز مردم کردستان تامین شده است

88 درصد جرایم فضای مجازی در کردستان کشف شد

مسئولیت اصلی برگزاری جشن های نوروز با مردم است

سقوط پراید به رودخانه 2 کشته برجا گذاشت

عامل تیراندازی هفته گذشته در بانه دستگیر شد

ارتباط مسمومیت‌های شهر قروه با مصرف گوشت تکذیب شد

افزایش 2 درصدی جان باختگان تصادفات در کردستان/سارقان مسلح فرش فروشی سنندج دستگیر شدند

اجرای طرح شناسایی آلاینده‌های نوظهور در تصفیه‌خانه‌های آبفا سنندج

1256 زندانی در کردستان مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

عرضه میوه شب عید در 29 نقطه شهر سنندج

عامل مسمویت‌های شهر قروه مشخص شد

برخوردهای لازم با عاملان عرضه و فروش جانوران وحشی صورت می‌گیرد

مشخص شدن مالکیت مراتع دست سودجویان را از عرصه های منابع طبیعی قطع می کند

قصور در حراست از منابع طبیعی قابل پذیرش نیست

قاطعانه با متعارضان به عرصه های طبیعی برخورد خواهیم کرد

عامل اپیدمی "اسهال" در کردستان اعلام شد

تقویت عدالت مهمترین مولفه گام دوم انقلاب/مردم بایدمطالبه گر باشند

19 پایگاه امداد و نجات در ایام نوروز آماده خدمت رسانی هستند

رعایت بهداشت زنجیره انتقال ویروس در قروه را قطع می کند

وقوع 9 سرقت مسلحانه در کردستان/افزایش 100 درصدی جرائم مالی سایبری

تحریم های اقتصادی علیه ایران برمقاومت وایستادگی مردم تاثیری ندارد

کردستان ها مشارکت 2.6 میلیارد تومانی در جشن نیکوکاری داشتند

تکذیب مسمومیت مردم قروه به دلیل آلودگی گوشت

مسمومیت درقروه ارتباطی با گوشت ندارد/جلوگیری از ایجاد بحران روانی

ویروس عامل احتمالی مسمومیت در قروه/ بیماری بی خطر و خفیف است

قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار در کردستان تعیین شد

درمان بیماری ویروسی در قروه نیازمند داروی خاصی نیست

طرح سلامت نوروزی در کردستان آغاز شد

سهمیه کالا درکردستان برمبنای جمعیت 2میلیون نفری آن تعیین شود

امیر اثنی ‌عشری فرمانده جدید لشکر 28 پیاده کردستان شد

هفت بهمن سنگین و نیمه سنگین در گردنه ژالانه سقوط کرد

اولین نتیجه نمونه گیری از بیماری ویروسی در قروه اعلام شد

ریزش کوه باعث ایجاد خسارت شدید به یک روستای هورامان شد

تردد در گردنه خان بانه فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است

بهزیستی کردستان 6میلیارد ریال برای آزمایشات ژنتیک پرداخت کرد

آسمان کردستان در عید نوروز خندان و گریان می شود

29 نقطه شهر سنندج در اختیار عرضه کنندگان میوه شب عید قرار گرفت

امیر سعید اثنی ‌عشری فرمانده جدید لشکر 28 پیاده کردستان شد

1256 نفر از زندانیان کردستان مشمول عفو رهبری شدند

طرح تشدید نظارت و بازرسی بهداشتی ویژه ایام نوروز در بیجار

واریز 12 میلیارد ریال به حساب شهرداری های مناطق در سنندج

امکان بارش های پراکنده و خفیف در روز عید

475 راهدار کردستانی نوروز 97 در خدمت مسافران هستند

هدف دشمنان از تحریم ایران ایجاد نارضایتی و شورش مردمی است

بازی معاندان با یک ویروس

شاید عامل مسمومیت در قروه عفونت تنفسی باشد

شبی باشکوه برای موسیقی هورامی/آلبوم کوسالان رونمایی شد

خانواده ها مراقب رفتار فرزندان خود در چهارشنبه آخر سال باشند

مجمع خیرین امین کردستان تشکیل می‌شود

شهرداری سنندج 12میلیارد ریال از مطالبات پیمانکاران را پرداخت کرد

جاده های کردستان لغزنده است

ماموران وظیفه شناس سنندج رشوه 196 میلیون ریالی را رد کردند

نظارت بر داروخانه های مریوان تشدید می شود

سه بهمن نیمه سنگین در گردنه ژالانه سقوط کرد

موسیقی هورامی حاوی پیام صلح، آشتی و مهربانی برای جهانیان است

شماره 37 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

لزوم توجه به اخلاق رسانه ای/حمایت نماینده ولی فقیه از مدیران بومی

مسئولان در برگزاری جشن های نوروزی اصول اعتقادی را رعایت کنند

کردستان امن ترین استان کشور/آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستیم

برنامه های نوروز در راستای سلامت و نشاط جامعه برگزار شود

خدمت به خانواده شهدا وظیفه همگانی است

برنامه‌های نوروزی در چارچوب موازین شرعی و اسلامی برگزار شود

رسانه‌ها در انتقادات خود نکات مثبت و قوت نهادها و ارگان ها را در نظر بگیرند

دانشنامه فرهنگ، هنر و تمدن بستر تاریخی کردها را به نمایش می گذارد

تکذیب آلودگی آب شرب در قروه/ علت مسمومیت در دست بررسی است

غفلت از مسائل حوزه فرهنگی جامعه را آسیب پذیر می کند

دانشنامه فرهنگ، هنر و تمدن کردستان باید بصورت نسخه برخط تولید شود

مسیر توسعه پایدار تنها با تقویت زیرساخت ها هموار می شود

ذخیره میوه شب عید در قروه/مردم از سلامت آب شرب مطمئن باشند

افزایش آمار مسمومیت ها در قروه/مردم نکات بهداشتی را رعایت کنند

مراسم چهارشنبه آخر سال باید توسط خود مردم مدیریت شود

80 درصد تصادفات ناشی از عوامل انسانی است/استقرار 210 تیم عملیاتی

پارک ها و میادین سنندج با 43هزار جعبه گل و گلدان آراسته می شود

جانباختگان تصادفات در کردستان به نصف رسیده است

دانش آموختگی 28نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان