آخرین اخبار

اجتماعي

نصب روزانه 10 کانکس در مناطق زلزله زده توسط نظام مهندسی کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان گفت: مهندسان این سازمان روزانه 10 کانکس را در مناطق زلزله زده استان کردستان نصب و تحویل آسیب دیدگان می دهند.

کانکس، نان آور اهالی شهرک ژوان کامیاران می شود

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - شهرک ژوان کامیاران یکی از پروژه های مسکن مهر این شهر است که همچون بسیاری از این پروژه های باوجود سکونت مردم در آن با کاستی هایی از جمله نانوایی روبرو است.

مریوان رکورددار بارش باران در کردستان شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با شروع فعالیت سامانه بارشی در کردستان شهرستان مریوان با بارش 88.6 میلیمتر بارندگی رکورددار بارش باران این هفته در استان شد.

کردستان، معین بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی است

کرد آنلاین - سنندج- استاندار کردستان در بازدید از مناطق آسیب دیده زلزله کرمانشاه در شهرستان ثلاث باباجانی،گفت: کردستان به عنوان استان معین در بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی تعیین شده است.

هنرمندان کردستانی کاروان مهربانی خود را روانه مناطق زلزله کردند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - هنرمندان حوزه هنری کردستان در راستای رسالت و وظیفه انسانی خود در کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه، کاروان مهربانی خود را متشکل از اقلام ضروری و مورد نیاز آسیب دیدگان این حادثه روانه این مناطق کردند.

مسئولان در نظام جمهوری اسلامی به مسئولیت به عنوان تحفه معنوی نگاه می کنند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرماندار قروه گفت:یکی از ویژگی های که مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی دارد با دید طعمه به مسئولیت نگاه نمی کنند بلکه به صورت تحفه معنوی نگاه می کنند بتوانند چند صباحی از مسئولیت بر عهده دارند تا توشه ای برای آخرت فراهم کنند.

استاد علوم سیاسی: شکست داعش با تکیه بر توان نظامی و مردمی کشورهای اسلامی رقم خورد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - استاد علوم سیاسی دانشگاه کردستان گفت: شکست داعش در سوریه و عراق موفقیتی بزرگ برای منطقه و جهان اسلام است و تجربیات نظامی ارزشمند کشورهای اسلامی و تکیه آنان بر توان خود، عامل اصلی شکست داعش بود.

نماینده مجلس: داعش در منطقه درد مشترک دولت ها و ملت های اسلامی بود

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی وجود داعش را در منطقه خاورمیانه یک غده سرطانی و درد مشترک تمام دولت ها و ملت های اسلامی دانست.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور قروه معرفی شد

کرد آنلاین - قروه- مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور قروه با تأکید بر ایجاد انگیزه میان دانشجویان و اثربخشی در جامعه برگزار شد.

81 مورد وقف جدید در کردستان به ثبت رسید

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل اوقاف و امورخیریه کردستان با اشاره به اینکه ایجاد وقف های جدید از جمله تاکیدات رهبری است، گفت: از سال گذشته تاکنون 81 مورد وقف جدید در این استان ثبت شده است.

نارسایی های جامعه با نسخه دانشگاه قابل درمان است

کرد آنلاین - قروه- فرماندار قروه با بیان اینکه نارسایی های جامعه با نسخه دانشگاه قابل درمان است بر داشتن روحیه تحقیق و پژوهش و ایجاد انگیزه در دانشجو تأکید کرد.

لزوم استفاده از وقف در حوزه اقتصاد دانش بنیان

کرد آنلاین - سنندج- رییس پارک علم وفناوری کردستان گفت: اگر از وقف در حوزه اقتصاد دانش بنیان استفاده شود بی شک بخش زیادی از مشکلات اقتصادی موجود در جامعه برطرف خواهد شد.

تغییر و تحولات مدیریتی برای کسب تجربه ضروری است

کرد آنلاین - قروه- رئیس دانشگاه پیام نور کردستان با بیان اینکه این سازمان در بهره گیری از توانمندیهای بانوان پیشتاز است، گفت: چرخش مدیریت برای کسب تجربه بهتر اثربخش و ضروری است.

خیرین براساس نیازهای جامعه اموال خود را وقف کنند

کرد آنلاین - سنندج- امام جمعه سنندج گفت: خیران ونیکوکاران ما باید توجه داشته باشند که براساس نیازهای جامعه اقدام به وقف اموال خود کنند تا شاهد تاثیرگذاری موثر آن باشیم.

آغاز طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل خودروهای دیزلی درون شهری در سنندج

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری سنندج گفت: طرح ساماندهی طرح ناوگان حمل و نقل خودروهای دیزلی درون شهری آغاز شده و تاکنون صاحبان 926 خودرو در این طرح ثبت نام کرده اند.

کردستان روزهای سردی پیش رو دارد

کرد آنلاین - بر اساس اطلاعیه هواشناسی استان، هوای کردستان طی روزهای آتی به طور محسوسی کاهش می یابد و استان روزهای سردی را پیش رو خواهد داشت. ...

کمک 38 میلیارد ریالی هلال احمر کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: هلال احمر این استان تاکنون بیش از 38میلیارد ریال کمک شامل کالاهای اساسی و ضروری مانند مواد غذایی، پتو، چادر، لباس گرم و آب معدنی زلزله زدگان کرمانشاه ارسال کرده است.

دمای هوای کردستان پنج تا 10 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا- رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان کردستان گفت: دمای هوای استان امشب پنج تا 10 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند و شرایط برای بارش برف در گردنه ها و نواحی مرتفع فراهم می شود.

وجود مه گرفتی شدید در گردنه های کردستان/ گردنه ژالانه راهداران را به استقبال زمستان برد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مه گرفتگی شدید در گردنه های کردستان باعث کاهش دید رانندگان شده و بارش برف از شامگاه سه شنبه در گردنه ژالانه مسیر سروآباد به پاوه باعث شد راهداران استان پیش موعد به استقبال طرح زمستانی بروند.

ارسال محموله 90 هزار لیتر نفت سفید از کردستان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

کرد آنلاین - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از ارسال دومین محموله فرآورده های نفتی به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: بیش از 90 هزار لیتر نفت سفید به مناطق زلزله زده ارسال و در میان زلزله زدگان توزیع شد.

شهرداری بانه 290 میلیارد ریال به بخش های مختلف بدهکار است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - شهردار بانه گفت: کل بدهی شهرداری 290 میلیارد ریال برآورد شده که بیشترین آن مربوط به پیمانکاران بخش خصوصی و همکار شهرداری در اجرای طرح های عمرانی و خدماتی است.

تهیه 200 دستگاه کانس از سوی خیرین و مهندسان نظام مهندسی کردستان برای مناطق زلزله زده

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از تهیه 200 دستگاه کانکس برای زلزله زدگان غرب استان کرمانشاه با مشارکت خیرین و اعضای این سازمان خبر داد و گفت: 50 دستگاه کانکس به این مناطق فرستاده شده است.

نیاز به مطالعات ریزپهنه بندی لرزه ای در سنندج وجود دارد

کرد آنلاین - سنندج- استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله بااشاره به اینکه یکی از خطرناک ترین زون های کشور زون سنندج-سیرجان است، گفت:نیاز به مطالعات ریزپهنه بندی لرزه ای در سنندج وجود دارد.

کشفیات لوازم آرایشی در کردستان امسال 391 درصد افزایش یافت

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار میلیون و 910 هزار و 346 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی در استان کشف و ضبط شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 391 درصد افزایش یافته است.

9 مدرسه شهرستان قروه با مشارکت بسیج مرمت و بازسازی شد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه گفت: در دومین روز از هفته بسیج، 9 باب مدرسه در روستاهای تابعه این شهرستان با کمک دولت، سپاه و مشارکت مردم مرمت و بازسازی شد.

کمک 42 میلیارد ریالی بهزیستی و موسسات خیریه کردستان به مناطق زلزله زده

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی کردستان گفت: تاکنون 42 میلیارد و 100 میلیون ریال از سوی سازمان بهزیستی، سمن ها و موسسات خیریه این استان برای مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه جمع آوری و ارسال شده است.

اعزام پنج گروه دامپزشکی کردستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان کردستان گفت: پنج گروه دامپزشکی مجهز از استان برای ارائه خدمات دامزشکی به روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب و قصرشیرین استان کرمانشاه اعزام شدند.

مه بر جاده های ارتباطی استان کردستان سایه افکنده و باعث کاهش دید شده است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - همزمان با ورود سامانه بارشی به آسمان غرب کشور، هم اکنون مه گرفتگی بیشتر جاده های ارتباطی استان کردستان را زیر سلطه خود برده و باعث کاهش دید رانندگان شده است.

2 خبر از شهرستان دیواندره

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره از اختصاص 320 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد شغل در این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه های اجرایی باید نظارت دقیق بر هزینه کرد این تسهیلات داشته باشند.

حاشیه های مراسم تکریم و معارفه شهردار سنندج

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - آیین تکریم و معارفه شهردار سنندج که شامگاه گذشته با حضور جمع زیادی از مسئولان، دانشگاهیان، فرهنگیان، ورزشکاران و سایر اقشار در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سندج برگزار شد با حاشیه های جالبی همراه بود که بیان آن خالی از لطف نیست.

باران پاییزی به هوای کردستان طراوت بخشید

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - با ورود سامانه باران زا به آسمان غرب کشور، بارش باران در بیشتر مناطق کردستان نیز آغاز شد و این بارش های پاییزی که با افزایش دما همراه بود طروات خاصی به هوای این استان بخشیده است.

یک مسئول: تولید سیگار در کشور به 93 درصد میزان مصرف داخلی می رسد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات با بیان اینکه سالیانه 45 میلیارد نخ سیگار در کشور تولید می شود، گفت: امسال با افزایش پنج میلیارد نخ دیگر، تولید این محصول تا پایان سال جاری از 83 درصد میزان فعلی مصرف به 93 درصد می رسد.

نداشتن برنامه مشکل اصلی شهرداری سنندج/شهردار یک جناح سیاسی نیستم

کرد آنلاین - سنندج- مراسم تقدیر و معارفه شهردار سنندج در حالی برگزار شد که شهردار سابق نداشتن برنامه را یکی از مشکلات اصلی در این نهاد عمومی خدمت رسانی در استان کردستان عنوان کرد.

کاهش 75 درصدی وصولی شهرداری سنندج از سهم مالیات برارزش افزوده

کرد آنلاین - سنندج- شهردارسنندج گفت: میزان وصولی شهرداری در ماه های مرداد، شهریور ومهر امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته از سهم مالیات برارزش افزوده 75 درصد کاهش داشته است.

پرداخت حقوق کارگران و پرسنل شهرداری اولویت اصلی شهرداران باشد

کرد آنلاین - سنندج- استاندار کردستان ضمن اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق کارگران برخی از شهرداری های این استان، گفت: پرداخت حقوق کارگران و پرسنل شهرداری اولویت اصلی شهرداران شهرهای استان باشد.

شهردار سنندج: وضعیت فعلی شهرداری بحرانی است

کرد آنلاین - شهردار سنندج گفت: وضعیت فعلی شهرداری بسیار نگران کننده و بحرانی است اما این مساله ارتباطی با عملکرد شهرداران گذشته ندارد و شرایط کشور اینگونه ایجاب می کند.

شورا و شهرداری فارغ از مسائل سیاسی برای توسعه شهر گام بردارند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - دادستان انقلاب و عمومی کردستان با بیان اینکه تجلی کار تمامی دستگاه ها در چهره شهر نمایان است، گفت: شورا و شهرداری باید فارغ از مسایل سیاسی و جناحی برای توسعه همه جانبه شهر گام بردارند.

مهربانی در سخت ترین شرایط - وریا کرمی*

کرد آنلاین - مردم سرپل ذهاب با وجود تجربه زلزله، متحمل شدن خسارت زیاد و آوارگی در کوچه و خیابان و زندگی در سخت ترین شرایط، مهربانی را از یاد نبرده اند.

سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به شهرستان بانه

کرد آنلاین - سنندج- نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس به شهرستان بانه برای بررسی زیرساخت ها و ظرفیت های موجود دراین شهرستان خبرداد.

مصرف زیاد نمک از عوامل موثر بر افزایش فشار خون است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مشاور تغذیه بیمارستان توحید سنندج با اشاره به اینکه ناراحتی های قلبی و عروقی و افزایش فشار خون از علل اصلی مرگ و میر است، گفت: مصرف زیاد نمک و غذاهای شور از عوامل موثر بر افزایش فشار خون و بروز بیماری های قلبی و عروقی است.

یک هزار و ٧٢ اهدا کننده خون در مراکز اهدای خون کردستان پذیرش شدند

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان کردستان گفت: در هفت روز گذشته یک هزار و ٧٢ اهدا کننده خون با هدف کمک به زلزله زدگان غرب کشور در مراکز اهدای خون این استان پذیرش شدند.

هدف دشمنان، تلاش برای ترویج الگوهای غیردینی است

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز جهان اسلام با چالش‌های فراوانی روبه رو است گفت: یکی از این چالش‌ها، تلاش دشمنان در راستای نشر الگوهای غیردینی است.

تشکر نمایندگان استان کرمانشاه از حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده

کرد آنلاین - کرمانشاه- ایرنا- نمایندگان مردم استان کرمانشاه از حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و حمایت های ایشان از مردم زلزله زده تشکر کردند.

ارسال 25 میلیارد ریال کمک به مناطق زلزله زده توسط رده های مختلف بسیج در سنندج

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: تعداد 110 محموله کمک مردمی به ارزش 25 میلیارد ریال توسط رده های مختلف بسیج شهرستان سنندج، سازماندهی و به مناطق زلزله زده ارسال شد.

شهید محمود امان اللهی

کرد آنلاین - شهید محمود امان اللهی خرداد ماه 1339 در روستای جعفر آباد شهرستان بیجار به دنیا آمد و پس از سال‌ها رشادت و ایثار در تاریخ 17 خرداد ...

80تن اقلام مورد نیاز زلزله زدگان توسط بیجاری هاجمع آوری وارسال شد

کرد آنلاین - بیجار-فرمانده سپاه بیجار با اشاره به ادامه همکاری خوب مردم، گفت: به همت مردم نوع دوست بیجار تا کنون 80 تن اقلام مورد نیاز زلزله زدگان جمع آوری و به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

سامانه بارشی امروز وارد آسمان کردستان می شود

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: سامانه بارشی از امروز (دوشنبه) وارد آسمان استان شده و بارش ها از اواخر امروز شروع می شود.

پرداخت بیش از 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به زندانیان در کردستان

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا- مدیرکل زندان های استان کردستان گفت: در 6 ماهه اول امسال، به 77 نفر از زندانیان آزاد شده استان، 11 میلیارد و 270 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

پنج گام متفاوت برای التیام درد زلزله زدگان - ژاله گرگانی*

کرد آنلاین - زلزله کرمانشاه که دل مادر را با مرگ فرزند داغ دار و کمر پدر را با ویران کردن رنج های چند ساله اش خم کرده است، دلیلی شد تا کبوتر مهربانی و نوع دوستی دل مردم ایران بسوی استان کرمانشاه به پرواز در آید.

سپاه بیجار با کمک مردم 110 تن مایحتاج برای زلزله زدگان جمع آوری کرد

کرد آنلاین - سنندج - ایرنا - فرمانده بسیج مقاومت بیجار گفت: در پنجمین روز از حماسه مردم در کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، از سوی بسیج مقاومت ناحیه بیجار، بیش از 110 تُن لوازم و مواد غذایی و بهداشتی جمع آوری و به استان کرمانشاه ارسال شد.

شهید ملا حیدر فهیم

کرد آنلاین - Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA ...

اخبار خواندنی

مصرف زیاد شیرینی مهمترین علل پوسیدگی دندان کودکان است

اشباع کمک‌های مردمی در مناطق زلزله زده کرمانشاه

بیش از 31 هزار شناسامه املاک در حوزه شهرداری توزیع شد

اینجا هنوز مهربانی حرف اول را می زند - افسانه گلباغی*

واژگون شدن خودروی سواری موجب مرگ 2 نفر در نزدیکی بانه شد

تیم هیات هندبال سنندج درلیگ برتر خواهد ماند/جذب مربی در اولویت

ادامه خدمت رسانی سپاه کردستان به زلزله زدگان/بازسازی شش روستا

قایقرانان کردستان هشت مدال رقابت های کشوری را کسب کردند

نمایش نوع دوستی مردم کردستان/ترویج وقف در اولویت باشد

مردم سروآباد به زلزله زدگان کرمانشاه 20 میلیارد ریال کمک کردند

حقوق یک ماه بخشدارودهیاران بخش حسین آبادسنندج به زلزله زدگان رسید

ارسال 30 کامیون کمک تجار و بازرگانان کردستانی به کرمانشاه

شکست تیم بدون مربی هیات هندبال سنندج در مقابل گچساران

اهدای اموال شخصی شهید «علی پویا» به زلزله زدگان کرمانشاه

کلینیک سیار داندانپزشکی در مناطق محروم سنندج و مریوان مستقر است

اعزام 25کامیون حامل کمک های تجارواصناف کردستان به مناطق زلزله زده

تصویب منطقه آزادتجاری صنعتی کردستان، توسعه را به منطقه خواهد آورد

رئیس هیأت تنیس روی میز کردستان از سمت خود برکنار شد

ارسال سومین محموله موقوفات کردستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه

مشارکت مردم کردستان برای بازسازی مناطق زلزله زده بکارگیری شود

مشارکت مردم کردستان برای بازسازی مناطق زلزله زده بکارگیری شود

جشنی که در کامیاران لباس عزا به تن کرد

کردستان کار مرمت و بازسازی 6 روستای زلزله‌زده کرمانشاه را برعهده گرفت

اموال شخصی شهید علی پویا به زلزله زدگان استان کرمانشاه اهدا شد

ارسال 70 محموله کمک مردمی کمیته امداد کردستان برای زلزله زدگان

اولین تیم حمایت های روانی آسیب دیدگان زلزله به کرمانشاه اعزام شدند

وجود 6 هزار و 470 رقبه در سنندج

بیمارستان صحرایی کردستان تا پایان سال در مناطق زلزله زده مستقر خواهد بود

آواربرداری و بازسازی 6 روستای دشت ذهاب به سپاه کردستان سپرده شد

کمک یک میلیارد تومانی خیران کردستانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

پیامبراکرم(ص) به امت خود توصیه کرده از اختلاف و تفرقه دوری کنند

دومین نیروگاه خورشیدی خانگی در سنندج به بهره برداری رسید

کمک یک میلیارد تومانی خیران به مناطق زلزله زده کرمانشاه

تربیت صحیح دانش آموزان مهم ترین فاکتور مبارزه با اعتیاد است

برگزاری سومین همایش هفته مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سنندج

اعزام تیم امداد و نجات آتش نشانی سنندج به مناطق زلزله زده کرمانشاه

بانوی کردستانی با هنر خود به گِل حیات دوباره می بخشد

اجرای دوهزارو822 برنامه درهفته بسیج/محرومیت زدایی اولویت اصلی است

مردم بانه بیش از 23 میلیارد ریال به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند

تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی سنندج به مناطق زلزله زده اعزام شد

وقف سرمایه گذاری برای آخرت است

کردستانی ها درمهربانی ازهم سبقت گرفتند/زلزله زدگان چشم انتظار کمک

سامانه بارشی قوی اوایل هفته آینده غرب کشور را فرا می گیرد

ارسال کمک های مردمی از سوی هلال احمر مدیریت می شود

استقرار 6 اکیپ جمع آوری کمک های مردمی در دانشگاه کردستان

مردم از طریق هلال احمر کمک های خود را به زلزله زدگان ارسال کنند

وقف زمینه ساز ارتقای ارزش های انسانی و دینی است

2 خبر کوتاه از کردستان

تیم های روان شناسی و مددکاری از کردستان به مناطق زلزله زده اعزام شدند

همه برای گسترش فرهنگ ایثار به برگزاری کنگره 5400 شهید کردستان کمک کنند

بیمارستان کامیاران پذیرای مصدمان زلزله کرمانشاه

کردستان معین امداد رسانی به کرمانشاه/جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد

خانواده های آسیب دیده سنندجی چشم انتظار حمایت مسئولین

لزوم استفاده از نظریات نخبگان برای ارتقای کارآمدی سیستم اداری

روند احیای موقوفات در جامعه ما مطلوب است

مدیریت منابع انسانی نبایدنگاه یکسان به نیروهای سازمانی داشته باشد

آمادگی 48 پایگاه هلال احمربرای جمع آوری کمک های مردمی درکردستان

موقوفات کردستان دارای 17 هزار رقبه است

محموله بزرگ کمک های مردمی سروآباد به مناطق زلزله زده ارسال شد

سامانه بارشی فعالی از هفته آینده وارد غرب کشور می‌شود/ ضرورت هوشیاری ستاد مدیریت بحران

کارآمدی سازمان ها مستلزم شناسایی چالش ها و ارائه راهکارها است

وجود مدیر توسعه گرا فاکتوری موثر در توسعه یافتگی جوامع است

حفظ حقوق شهروندی رندانیان نماد اصلی زندانبانی اسلامی است

150 مددجوی سنندجی صاحب شغل شدند

غم کرمانشاه، ایران را داغدار کرد - عبدالله رحمانی*

پنج هزار واحد فرسوده روستایی در کامیاران نیازمند مقاوم سازی است

محموله بزرگ کمک های مردم مریوان به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد

چهارمین همایش ملی فرهنگ سازمانی و منابع انسانی در سنندج آغاز شد

دانشگاه کردستان برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان آماده است

همکاری و تعامل میراث فرهنگی و شورا کمک به توسعه شهری است

48 پایگاه هلال احمر در کردستان آماده جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان

لزوم پیگیری و برخورد پلیس فتا با فعالیت برخی ازکانال های تلگرامی

اعزام بیش از 120کامیون ازکمک های مردمی کردستان به مناطق زلزله زده

کمک های مردم کردستان تنها از طریق جمعیت هلال احمر ارسال می شود

حِسی که زلزله زده شد/کنگره عاشورایی و تریبونی به یاد کرمانشاه

ایجاد اعتماد بین ملت و دولت وظیفه شورای شهر است

اعلام آمادگی شورای اسلامی و شهرداری سنندج برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

کمک های مردمی باید به صورت سازمان یافته به مناطق زلزله زده ارسال شود

محموله متفاوت از کامیاران روانه مناطق زلزله زده کرمانشاه شد

توزیع مواد غذایی و وسایل مورد نیاز میان آسیب دیدگان زلزله در سروآباد

استقرار 10 پایگاه کمیته امداد استان کردستان برای کمک به زلزله زدگان

کمیته جمع آوری کمک های تجارواصناف کردستان به زلزله زدگان تشکیل شد

پیکر مطهر مرزبان شهید عباس کاظمی در بانه تشییع شد

پیکر مرزبان شهید در بانه تشییع شد

کنگره سراسری شعر عاشورایی در قروه به پایان رسید

تداوم ارسال کمک های مردم کردستان به زلزله زدگان غرب کرمانشاه

کمپین مهربانی هنرمندان کردستان برای حمایت از زلزله زدگان کرمانشاه

تداوم ارسال کمک‌های مردم کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه

اعزام نیرو و تجهیزات آبفای کردستان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

دهمین کنگره کشوری شعر عاشورایی قروه پایان یافت

دست های پرسخاوت کردستانی ها روی شانه زلزله زدگان کرمانشاه

ماندگاری آثار هنری در داشتن اخلاص معنا می یابد

چند خبر کوتاه از استان کردستان

ارسال 30 هزار بطری آب معدنی به مناطق زلزله زده کرمانشاه از محل نیات واقفان کردستانی

کردستانی‌های سخاوتمند کمک‌های خود را برای زلزله زدگان کرمانشاه ارسال کردند

هنرمندان طلایه داران شعور حسینی در جامعه هستند

78 ردیف کالای اداره کل اموال تملیکی کردستان به کرمانشاه ارسال شد

تحویل روزانه 15 هزارپرس غذا به زائران اربعین توسط موکب کردستان

پایگاه های هلال احمر کردستان آماده دریافت کمک های مردمی است

نماینده ولی فقیه در کردستان درگذشت تعدادی از هموطنان در زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت

استقرار سامانه بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر کردستان در سرپل ذهاب

اعزام تعدادی از مصدومین حادثه زلزله کرمانشاه به کامیاران

هزینه مراسم هفته کتاب کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه کمک می شود

پیام نماینده ولی فقیه در کردستان به دنبال وقوع زلزله کرمانشاه

فرماندار: پایگاه سیار خونگیری روزهای آینده در بانه مستقر می شود

پخت روزانه 100 هزار قرص نان برای حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه در کردستان

140 کیلومتر از بزرگراه کرمانشاه- میاندواب در کردستان به بهره برداری رسیده است

تردد در تمامی جاده‌های استان کردستان برقرار است

برآورد اولیه میزان خسارات زلزله شب گذشته در کردستان

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان آماده ارسال فرآورده به مناطق زلزله زده است

مراجعه بیش از 400 نفر به سازمان انتقال در ساعات اولیه

برآورد اولیه میزان خسارت زلزله شب گذشته در استان کردستان اعلام شد

تیم امدادی کردستان به مناطق حادثه دیده غرب کرمانشاه اعزام شد

فرآیندصادرات درباشماق پرهزینه است/استقرار مدیریت یکپارچه در مرز

افزایش41درصدی مبادلات تجاری کردستان/خلاءنبود شرکت های صادراتی

پیام تسلیت استاندار کردستان برای جان باختگان حادثه زلزله

مقام انتظامی: 87 درصد سرقت ها در استان کردستان کشف شد

اهداکنندگانی که موفق به اهدای خون نمی شوند از ظرفیت نوبت دهی اینترنتی و حضوری اقدام كنند

میزان تلفات جاده ای استان کردستان 9 درصد کاهش دارد

کولبران را باید وارد عرصه تجارت و تولید کرد

صادرات کردستان رضایت بخش نیست/بازارچه سیف سقز مشکل زیرساختی دارد

قیام عاشورا باید در کنگره شعر عاشورایی به واکاوی برسد

فرماندار سروآباد: 117 منزل مسکونی روستایی تخریب شد

تو کز محنت دیگران بی‌غمی/ نشاید که نامت نهند آدمی

تردد در تمام محورهای استان کردستان جریان دارد

تمامی مدیران کردستان در آماده باش کامل قرار دارند

اعزام گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی کردستان به کرمانشاه

انتقال خون کردستان اهداکنندگان گروه خونی "O" منفی را فراخواند

نیروی انتظامی استان کردستان در حال آماده باش برای اعزام به کرمانشاه است

تثبیت اشتغال6500نفرکردستانی نتیجه مصوبات کارگروه رفع موانع تولید

زلزله دیشب در کردستان تلفات جانی نداشت/تیم هایی برای ارزیابی اعزام شدند

فعالیت عادی فرودگاه سنندج پس از وقوع زمین لرزه/ پروازها برقرار است

بیمارستان صحرایی 50 تختخوابی علوم پزشکی کردستان به کرمانشاه اعزام شد

آخرین اقدامات کردستان برای کمک به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه

2 باب مجتمع و منزل مسکونی در سنندج تخلیه شد

اعزام 100 نفر امدادگر هلال احمر کردستان به کرمانشاه

اعزام بیمارستان صحرایی به کرمانشاه/10 تیم پزشکی اعزام شدند

تکمیل زنجیره تولید با همکاری همه جانبه صورت می گیرد

تخلیه مجتمع مسکونی درسنندج/اسکان 80 دانشجو در مهمانسرای شهرداری

اعزام 9 آمبولانس از کردستان به کرمانشاه/ هیچ مصدومی به بیمارستان‌های استان منتقل نشده است

اعزام بالگرد و چهار دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر کردستان به مناطق زلزله کرمانشاه

در پی وقوع زلزله مدارس 7 شهر استان کردستان تعطیل شد

زلزله در کردستان مصدوم نداشته است

تخلیه مجتمع مسکونی در خیابان مردوخ سنندج/ 80 دانشجو در مهمانسرای شهرداری سنندج اسکان داده شد

اعزام 10 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس فوریت های پزشکی کردستان به کرمانشاه

امدادگران کردستانی راهی استان کرمانشاه شدند

توجه به سرمایه گذاران بومی رونق تولید را سرعت می بخشد

100 امدادگر کردستانی در قالب هشت تیم به کرمانشاه اعزام شدند

ترس از زلزله و میزبانی پارک ها و خودروها از مردم سنندج

خطر از بیخ گوش کردستان گذشت/مردم همچنان ترس و دلهره دارند