آخرين مطالب

اجتماعي

شورای فرهنگ عمومی کشور 10 هزارنفر عضو دارد

کرد آنلاین - سنندج- دبیر شورای فرهنگ عموی کشور گفت: در سطح کشور 10 هزار نفر عضو این شورا هستند و این مهم ظرفیت قابل توجهی در حوزه فرهنگ عمومی است.

ملت ایران از تهدیدات توخالی و پوچ دشمن هراسی ندارد

کرد آنلاین - سنندج- رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایرانی ها از تهدیدات توخالی دشمن هراسی ندارند، گفت: با همبستگی و یکدست بودن و تحت فرمان رهبری مقابل هر نوع تهدیدی خواهیم ایستاد.

تقویت حوزه فرهنگی کردستان نیارمند نگاه ملی است

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: برای تامین امکانات و ایجاد زیرساخت های فرهنگی این استان نیازمند نگاه و حمایت ملی هستیم.

اعضای بدن بیمار مرگ مغزی کردستانی اهدا شد

کرد آنلاین - سنندج - کارشناس مسئول اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: کلیه ها و کبد بیمار مرگ مغزی اهل شهرستان مریوان اهدا و در بیمارستان شریعتی تهران به بیماران نیارمند پیوند زده شد.

کردستان از مهمترین تولید کنندگان دینی اهل سنت است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: کردستان با ساخت صدها مدرسه دینی برای تربیت طلاب اهل سنت از مهمترین تولید کنندگان دینی اهل سنت است.

کاهش 40درصدی رواناب درایران/ تدوین برنامه مدیریت زیست بومی کشور

کرد آنلاین - سنندج- معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست ازکاهش 40 درصدی رواناب و 15 درصدی بارندگی خبرداد و گفت: علاوه بر خشکسالی استفاده نامطلوب از منابع آبی از جمله مشکلات پیش آمده در حوزه آب کشورما است.

بدبینی به کردستان مانع توسعه است/اهالی رسانه نیازمند حمایت هستند

کرد آنلاین - سنندج - فعالان فرهنگی و اجتماعی استان کردستان خواستار تلاش و توجه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس از پاک شدن ذهنیت بد در مورد استان کردستان در بعضی نقاط کشور شدند.

دشمن از طریق فضای مجازی درصدد تغییر ارزش های فرهنگی مردم است

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمن در فضای مجازی باور هاو ارزش های فرهنگی مردم را مورد هجمه قرار داده و درصدد تغییر فرهنگی و باور های دینی ایرانیان است.

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال فروپاشی نظام اسلامی ایران است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار زدایی، اعتماد زدایی و مشروعیت زدایی سه ضلع مثلث خبیث دشمن است که در فضای مجازی به دنبال فروپاشی نظام اسلامی هستند.

خدمت بی منت و صادقانه اولویت کاری مسئولان باشد

کرد آنلاین - قروه- فرماندار قروه خدمت بی منت و صادقانه در کنار بهره گیری از ظرفیت های منطقه برای توسعه همه جانبه را از جمله مهمترین سیاست های کاری و ضروری دانست.

فرماندار جدید شهرستان قروه معرفی شد

کرد آنلاین - قروه- چرخه مدیریت فرمانداری شهرستان قروه به دور بیست و ششم رسید و این بار هدایت سکانداری ارشد این شهر به «موحد امان اللهی» سپرده شد.

فرمانداران در برابر تمامی اتفاقات اداری پاسخگو هستند

کرد آنلاین - قروه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تأکید بر ثبات مدیریتی در قروه، گفت: فرمانداران در برابر تمامی اتفاقات حوزه اداری پاسخگو بوده و نیازمند هماهنگی برای خدمت بهتر هستند.

خدمت بی منت و صادقانه در اولویت کاری مسئولان باشد

کرد آنلاین - قروه- فرماندار قروه خدمت بی منت و صادقانه در کنار بهره گیری از ظرفیت های منطقه برای توسعه همه جانبه را از جمله مهمترین سیاست های کاری و ضروری دانست.

استان کردستان قطب اصلی کونگ فو کشور است

کرد آنلاین - سنندج - دبیر فدراسیون کونگ فو گفت: افق کونگ فو در کردستان بسیار روشن است و این استان قطب اصلب کونگ فو کشور است.

شهرستان قروه نیازمند نگاه و توجه ویژه برای توسعه پایدار است

کرد آنلاین - قروه- امام جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه شهرستان قروه نیازمند توجه و خدمت بهتری است، گفت: استفاده از ظرفیت های داخلی می تواند دغدغه بیکاری جوانان منطقه را رفع کند.

ظرفیت‌های کردستان برای رفع مشکلات بازنشستگان بکار گرفته شود

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه لازم است ظرفیت های استان برای رفع مشکلات بازنشستگان بکار گرفته شود، گفت: باید امکانات رفاهی و ورزشی از طریق دستگاه‌های اجرایی برای این قشر فراهم کرد.

مشکلات حاشیه شهر سنندج در طرح بازآفرینی ساماندهی می شود

کرد آنلاین - سنندج - بافت های ناکارآمد، حواشی شهرها و نواحی منفصل شهری و مسائل و مشکلات مبتلا به آن به عنوان یکی از جدی ترین چالش های نظام برنامه ریزی و مدیریت شهرهای کشور مطرح است که با اجرای طرح بازآفرینی ساماندهی می شوند.

رفع مسائل رفاهی مرزنشینان کمک به توسعه کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان با بیان اینکه در یک استان توسعه یافته مشکل اشتغال و مسائل رفاهی مرزنشینان حل شده است گفت: تمامی تلاش ما در بخش کشاورزی کمک به توسعه و پیشرفت استان است.

ارتباط دولتمردان با بدنه جامعه بسیار کم و ناچیز است

کرد آنلاین - سنندج- عضو هیئت علمی مرکزتحقیقات سیاست علمی کشوربا بیان اینکه مشکلات جامعه با مدیریت بهتر حل می شود، گفت:متاسفانه ارتباط مدیران با بدنه جامعه بسیار اندک است.

220 برنامه به مناسبت هفته جوان در کردستان برگزار می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: به مناسبت هفته جوان (8 تا 14 اردیبهشت) 48 عنوان در قالب 220 برنامه در بخش های فرهنگی، ورزشی، علمی، اجتماعی و هنری در استان برگزار می شود.

سامانه بارشی جدید از فردا وارد آسمان کردستان می شود

کرد آنلاین - سنندج - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: سامانه بارشی جدیدی از اواخر روز پنجشنبه (فردا) وارد آسمان این استان می شود و هوای منطقه را تحت تاثیر بارش های خود قرار می دهد.

راه عبور از چالش های محلی، امنیت پایدار مناطق مرزی است

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه مرزها همواره به عنوان حصاری در مقابل هرگونه تجاوز و تعدی گری عمل کرده اند، گفت: تنها راه برون رفت از چالش های محلی توجه به امنیت پایدار در مناطق مرزی است.

رشد93درصدی کشفیات موبایل قاچاق درکردستان

کرد آنلاین - سنندج - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان از رشد 98 درصدی کشفیات موبایل قاچاق در یک ماهه نخست امسال در این استان نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته خبر داد.

شناسایی 30 مورد عرضه محصولات سلامت محور قاچاق در فضای مجازی

کرد آنلاین - سنندج - رییس پلیس آگاهی کردستان از شناسایی 30 مورد عرضه محصولات سلامت محورقاچاق در فضای مجازی در این استان خبرداد و گفت: این موارد تحت رصد هستند و به محض تکمیل مدارک با آنها برخورد خواهد شد

بیش از 122 هزار قلم داروی قاچاق در کردستان کشف شد

کرد آنلاین - سنندج - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در فروردین ماه امسال 122 هزار و 568 قلم داروی قاچاق در استان کشف شد که 78 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

بازآفرینی تپه ها و احیای چشمه ها بستری برای توسعه گردشگری سنندج

کرد آنلاین - سنندج - سنندج به شهر هزار تپه و داشتن چشمه های طبیعی مشهور است و می طلبد با حفاظت و بازآفرینی تپه ها و احیای چشمه ها به حفظ هویت این شهر و بدنبال آن جذب گردشگر و توسعه این صنعت کمک کرد.

تلاش برای تغییر وضعیت کولبران به پیله‌ور/ خبرهای خوب در راه است

کرد آنلاین - کولبری طی چند سال اخیر در کردستان و برخی از مرزهای غربی کشور ماجراهایی برای خود داشته است، حالا دولت می‌خواهد نقطه پایانی بر آن گذاشته و آن‌ها را به پیله‌ور تغییر وضعیت دهد.

جشن سلامتی 126 کودک سرطانی در کردستان برگزار شد

کرد آنلاین - سنندج - جشن بهبودی و سلامت 126 کودک رهایی یافته از بیماری سرطان به مناسبت هفته سلامت در بیمارستان بعثت سنندج و با حضور بهمن مرادنیا استاندار و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

عزت ایران اسلامی مرهون فرهنگ عاشورایی است

کرد آنلاین - بیجار- فرماندار بیجار گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت و توسعه تماما مرهون برکات نهادینه شدن فرهنگ عاشورایی در جامعه است.

سه دستگاه کامیون به دهیاری روستاهای دیواندره اختصاص یافت

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار دیواندره از واگذاری و اختصاص سه دستگاه کامیون کمپرسی سبک از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به دهیاری روستاهای دربند، کسنزان و گلانه در این شهرستان خبر داد.

واژگونی مینی بوس در مرز باشماق یک کشته بر جا گذاشت

کرد آنلاین - سنندج - یک دستگاه مینی بوس در جاده مریوان - مرز باشماق نزدیکی روستای کولان با عابر پیاده برخورد و پس از انحراف به راست در حاشیه جاده واژگون شد که در این حادثه عابر جان باخت و هفت سرنیشن مینی بوس نیز مصدوم شدند.

تدوین طرح جامع پدافندغیرعامل کردستان/شناسایی تهدیدات زیستی استان

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان خبرداد و گفت: قرار شده تا 9 ماه دیگر کار تهیه و تدوین این طرح به اتمام برسد

اطلاعات کافی رمز موفقیت در پدافند غیر عامل است

کرد آنلاین - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اطلاعات کافی را رمز موفقیت طرح ها و برنامه های پدافند غیر عامل اعلام و بر همکاری دستگاه ها برای تدوین طرح جامع پدافند غیر عامل استان تاکید کرد.

3 تُن مواد غذایی فاسد در دیواندره معدوم شد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر شبکه بهداشت و درمان دیواندره از معدوم سازی 3 تُن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد غذایی در بازرسی واحدهای صنفی کشف و ضبط شده بود.

جنگل های زاگرس قادر به تامین 40 درصد آب مورد نیاز کشور هستند

کرد آنلاین - سنندج - معاون سازمان جنگل ها و مراتع کشور با اشاره به اینکه سالانه 9 میلیارد مترمکعب آب در جنگل های زاگرس تولید می شود، گفت: جنگل های زاگرس قادر به تامین 40 درصد آب مورد نیاز کشور هستند.

پرداخت حقوق پرسنل مهمترین دغدغه شهرداری سنندج است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای شهر سنندج گفت: پرداخت حقوق نباید تنها دغدغه شهرداری باشد و این نهاد باید دغدغه خدمت بهتر به مردم را داشته باشد.

پرداخت زکات از اعمال صالح انسان به شمار می رود

کرد آنلاین - قروه- نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه پرداخت زکات یکی از اعمال صالح است، دین اسلام را بر حق و نردبان سعادت دانست و بر خودشناسی انسان در جامعه امروزی تأکید کرد.

رشد 50 درصدی پرداخت زکات کردستان در سال گذشته

کرد آنلاین - قروه- مدیرکل کمیته امداد کردستان از پرداخت 17 میلیارد تومان زکات در سال 96 خبر داد و این میزان را با رشد 50 درصدی به نسبت قبل دانست و خواستار مشارکت بیشتر مردم برای رفع نیاز محرومان شد.

تفکرات مدیران مناطق شهرداری سنندج سنتی است

کرد آنلاین - سنندج - عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: متاسفانخ تفکر مدیران شهرداری سنندج سنتی است و تازمانی که تفکرات مدیران مناطق شهرداری سنندج سنتی باشد کار جلو نخواهد رفت.

تشکیل انجمن علمی پدافند غیرعامل در کردستان

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان از تشکیل انجمن علمی پدافند غیرعامل استان خبرداد و گفت: امیدواریم مجوز آغاز فعالیت این انجمن در سال جاری صادر شود.

افزایش تاب آوری جامعه در مقابله با مشکلات موثر است

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: افزایش تاب آوری جامعه در مواجهه با مسائل اجتماعی گامی موثر در راستای مقابله با مشکلات موجود است.

برنامه های ستاد امربه معروف و نهی از منکردر کشور بومی سازی می شود

کرد آنلاین - سنندج- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: در راستای افزایش تاثیرگذاری در جامعه، برنامه هایی که در ستاد تصویب می شود متناسب با هر استان در کشور بومی سازی خواهد شد.

463 حکم کمیسیون ماده 100 در سنندج منجر به تخریب شد

کرد آنلاین - سنندج - معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج با اشاره به ارجاع یک هزار و 400 پرونده تخلف ساختمانی به کمیسیون ماده 100 در سال گذشته گفت: 463 مورد از احکام صادره این پرونده ها منجر به تخریب بناهای ساخته شده غیر مجاز شد.

جولان نقطه های زرد رنگ در شهر

کرد آنلاین - چه کسی می‌داند در درازمدت هر شهری به چه نامی لقب خواهد گرفت و یا چه چیز عجیبی به‌عنوان یک جاذبه توریستی در شهر مشخص و نظر هر مسافری ...

مدیرکل جدید محیط زیست کردستان منصوب شد

کرد آنلاین - سنندج- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست طی حکمی فریبا رضایی را به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان کردستان منصوب کرد.

استفاده بهینه ازمنابع آبی وسازگاری بااقلیم باید موردتوجه قرارگیرد

کرد آنلاین - سنندج- رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در کردستان براستفاده بهینه ازمنابع آبی و سازگاری با اقلیم تاکید کرد و گفت: کشورما در شرایط خشکسالی قرار گرفته و چاره ای جز تغییر رویه مصرف نداریم.

اعیاد شعبانیه فرصتی ناب برای ترویج دین و ارزش‌های اسلامی است

کرد آنلاین - بیجار- مبلغ حوزه علیمه قم با بیان اینکه جشن‌ها و اعیاد شعبانیه، جشن فرهنگی است، گفت: این ایام فرصتی ناب برای ترویج دین و اخلاق اسلامی و ارزش‌های اسلام ناب محمدی است.

9257 جانباز کردستانی از آب و خاک خود دفاع کردند

کرد آنلاین - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با اشاره به اینکه شهدا و جانبازان آسایش و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند، گفت: ...

جاده سقز - بانه بطور موقت مسدود می شود

کرد آنلاین - سنندج - جاده سقز - بانه به منظور انجام عملیات راهسازی و انفجار ترانشه روز یکشنبه دوم اردیبهشت از ساعت 13 تا 15 در کیلومتر 28 بطور موقت مسدود می شود.

مسئولان ازفرصت فراهم شده برای خدمت رسانی بهتربه مردم استفاده کنند

کرد آنلاین - سنندج-نماینده ولی فقیه در کردستان بااشاره به اینکه مسئولانی که درانجام رسالت خود کوتاهی وخیانت کنند سیلی آن راخواهند خورد،گفت: مسئولان از فرصت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کنند.

کردستانی ها 9250 جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کردند

کرد آنلاین - سنندج - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان گفت: مردم این استان برای دفاع از آب و خاک وناموس کشورمان 9 هزار و 250 نفر جانباز تقدیم انقلاب کردند.

مسئولان به مطالبات و مشکلات جانبازان بیشتر رسیدگی کنند

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به مشکلات و موانعی که جانبازان و ایثارگران در جامعه با آن دست به گریبان هستند بر پیگیری مطالبات و خواسته های آنان توسط مسئولان تاکید کرد.

هوای سنندج در شرایط ناسالم قرار دارد

کرد آنلاین - سنندج - مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: میزان آلودگی هوای سنندج اکنون به 2 برابر حد مجاز رسیده و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

مدارس استان کردستان روز یکشنبه تعطیل است

کرد آنلاین - سنندج - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان گفت: با اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست استان مبنی بر تداوم آلودگی هوا و روند افزایشی غلظت ذرات معلق، مدارس مقاطع تحصیلی مختلف این استان روز یکشنبه (فردا) در نوبت صبح تعطیل است.

300 قلاده سگ ولگرد در بیجار جمع آوری شد

کرد آنلاین - سنندج - شهردار بیجار گفت: شهرداری از ابتدای سال تاکنون 300 قلاده سگ ولگرد را از خیابان ها و فضاهای تفریحی شهر به صورت زنده گیری جمع آوری کرده است.

308 واحد از سایت مسکن مهر بهاران سنندج تکمیل شده است

کرد آنلاین - سنندج - معاون عمرانی استاندار کردستان در خصوص سایت مسکن مهر 1120 واحدی بهاران(جهاد نصر) گفت: 308 واحد از این سایت آماده است و امیدواریم 400 واحد دیگر حداکثر تا پایان خرداد تکمیل شود.

یک زن مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان شد

کرد آنلاین - سنندج - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز شنبه در حکمی فریبا رضایی را به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان کردستان منصوب کرد.

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاترخیابانی مریوان اعلام شد

کرد آنلاین - سنندج-فراخوان سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر(خیابانی - کاربردی - محیطی) مریوان اعلام شد و علاقمندان تا اول خردادماه فرصت ارسال طرح و ایده های خود را به دبیرخانه جشنواره را دارند.

اقتدار ایران در جهان مرهون مکتب پاسداری است

کرد آنلاین - سنندج - یک فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه اقتدار و امنیت ایران اسلامی مرهون مکتب پاسداری است، گفت: اگر بزرگ پاسداران از نیت شهادت و ماندگاری سرشار نبودند امروز شاهد این اقتدار و امنیت مثال زدنی در کشور نبودیم.

سرعت تندباد در زرینه به 101 کیلومتر در ساعت رسید

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: تندبادی با سرعت 101 کیلومتر در ساعت (29 متر بر ثانیه) شهر زرینه از توابع شهرستان دیواندره در استان کردستان را در نوردید.

ساير مطالب

اطلاعیه تعطیلی مدارس استان کردستان به دلیل آلودگی هوا

64 کوهنورد سنندجی گرفتار در ارتفاعات رزاب پیدا شدند

هوای ناسالم سنندج را فراگرفت

دوندگان کردستانی در لیگ طلایی صاحب سه نشان رنگارنگ شدند

آلودگی هوای کردستان 3برابرحدمجاز/ورود سامانه بارشی از اواخر امروز

ورزشکار کردستانی عازم رقابت های قهرمانی آسیا در چین شد

هوای سنندج در شرایط ناسالم قرار گرفت

اقتدار کشور مرهون حضور نیروهای مسلح آماده و توانمند است

وعده استاندار کردستان در خصوص پیگیری مسائل مربوط به مرزهای استان

362 تُن فرآورده دامی غیرقابل مصرف در کردستان کشف شد

پوشاندن موفقیت‌های چهل‌ساله انقلاب فتنه جدید دشمنان است

تلاش برای تسهیل مشکلات مرزی توسط مسئولان به جد ادامه دارد

اردوغان با آمریکا و کشورهای اروپایی هم صدا است

عوام‌زدگی در فعالیت‌های فرهنگی باعث پسرفت اجتماعی می‌شود

همایش «زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب کشور» به کار خود پایان داد

قاتل متواری دیواندره ای کشته شد

10741 کامیارانی سفیر سلامت شدند

دروازه های صادراتی در مریوان و دیگر شهرستان های مرزی ایجاد شود

شعله های 494 حریق در سنندج مهار شد

فعالیت 54 آزمایشگاه در استان/ بهبود خدمات آزمایشگاهی در طرح تحول سلامت

سال گذشته 888 عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در سنندج انجام شد

سربلندی نظام و امنیت کشور حاصل فداکاری شهدا و جانبازان است

پیگیری مسائل ایثارگران وجانبازان وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است

گرد و خاک کردستان را فرا می گیرد

قاتل خانواده دیواندره ای در تعقیب و گریز پلیس کشته شد

پیشکسوتان جنگ باروشنگری دژمحکمی دربرابر تهدیدات دشمنان ایجاد کنند

ظرفیت های شهر سنندج برای کمک به پروژه های عمرانی استفاده شود

داماد عصبانی چهار نفر از اعضای خانواده همسرش را به قتل رساند

پرداخت 70میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کردستان

کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی درکردستان برگزار شد

جزئیات قتل خانوادگی در دیواندره/هویت قاتل مشخص شد

انجمن زنان پژوهشگر تاریخ ایران در کردستان تاسیس می شود

مسابقات کبدی جوانان کشور به میزبانی سنندج برگزار می شود

نزاع خانوادگی در دیواندره باعث مرگ چهار نفر شد

طبیعت و هستی متعلق به زن است

داماد عصبانی چهار عضو خانواده همسرش را کشت

فرصت های برابر با مردان باید برای زنان جامعه فراهم شود

مشکلات بازاریان بانه با اجرای طرح مبادلات مرزی حل می شود

طرح بازدید دانش آموزی از 146مرکز آموزش فنی و حرفه ای کردستان

ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند ولایت هستند/ایران حامی مسلمانان جهان

جنایتکاران غربی به دنبال توطئه های نوظهور هستند

تغییر در تفکر جامعه گام نخست شکستن دیدگاه مردسالاری است

خدمت رسانی به 134 بیمار هموفیلی در استان/ افتتاح بخش بیماران هموفیلی در هفته سلامت

ارسال 100 مقاله به دبیرخانه همایش «زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب کشور»

همایش «زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب کشور» در دانشگاه کردستان آغاز شد

اجرای طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان

بیماران هموفیلی چشم انتظار اهدا کنندگان خون

ارسال100مقاله به همایش ملی زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب ایران

تدوین دایره المعارف کرد وکردستان/ اجرای پروژه حمایت از دانش بومی

همایش «زن در پهنه فرهنگ و تمدن غرب کشور» در کردستان برگزار می‌شود

نیروهای مسلح امانت‎دار دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند

دمای هوا در 16 ایستگاه کردستان به زیر صفر رسید

محدودیت ترافیکی روز ارتش در سنندج اعلام شد

آسیب های اجتماعی نسبت به گذشته متنوع تر و پیچیده تر شده است

اتحاد کامیاران صعود خود را به لیگ دسته دو فوتبال کشور قطعی کرد

نقاط تعیین شده برای برپایی هفته بازارها در سنندج مشخص می شود

رشد 25 درصدی آثار ارسال شده به جشنواره نوجوان سالم درکردستان

تصادف رانندگی جاده سنندج - کامیاران چهار کشته بر جا گذاشت

تداوم سردی هوا تا پایان هفته جاری در کردستان

آموزش از طریق فیلم عاملی تأثیرگذار در یادگیری دانش‌آموزان است

بیماران هموفیلی چشم انتظار اهداکنندگان خون

حمایت استاندار از فرهنگ و هنر در کردستان، بى سابقه است

افزایش 26 درصدی آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در کردستان طی سال گذشته

اسامی راه یافتگان بخش عکس دهمین جشنواره منطقه ای ژیار اعلام شد

نیاز های جوانان متناسب با سن و جمعیت آنها رو به افزایش است

کرسی های آزاداندیشی جوانان در کردستان برگزار می شود

کلنگ خانه های جوان سقز و بانه در سال جاری به زمین زده می شود

مطالعات لازم برای ثبت جهانی هورامان انجام شده است

ثبت ملی 10 روستای کردستان/ ایجاد سایت موزه در مریوان و بیجار

حاشیه نشینی بار منفی برای کردستان ندارد/لزوم توجه ویژه به جوانان

شهردار سنندج: معضل دستفروشی می تواند به یک فرصت تبدیل شود

استاندار کردستان: شعاری برخورد کردن با مشکلات را کنار بگذاریم

بهزیستی کردستان پارسال برای 2633 نفر شغل ایجاد کرد

قدرت نیرو های مسلح بوجود آورنده رونق اقتصادی و کسب کار است

بازدارندگی لشکر 28 کردستان با گروه توپخانه افزایش یافته است

28 سازمان مردم نهاد در کردستان فعالیت دارند

تدوین نقشه راه توسعه فرهنگی و اجتماعی کردستان نیاز ضروری است

جشنواره ورزش روستایی و بازی های بومی محلی در دیواندره برگزار شد

برگزاری جشنواره ملی سینمایی درکردستان/ ایجاد خانه موسیقی

افزایش بصیرت مانع نفوذ دشمنان در کشور می شود

همایش مشاهیر کرد در استان کردستان برگزار می شود

روز ارتش نماد همراهی همه اقشار با نیروهای مسلح است

ماندگاری زبان هنر می تواند در رفع بسیاری از آسیب های جامعه تاثیر گذار باشد

شهرداری برای اجرای طرح ها و برنامه های خود نیازمند تعامل با تمام اقشار بویژه هنرمندان است

کاهش 8 درصدی بارش ها در کردستان

بیجاری ها رخت زمستانی بر تن کردند

واژگونی مینی بوس با 15 کشته و زخمی در مریوان

سقوط مینی بوس به دره در مریوان 2 کشته و 13 مصدوم بر جا گذاشت

هوای کردستان 6 درجه سردتر می شود

مدارس هوشمند فرصتی برای بهره مندی از فیلم های جشنواره رشد است

اکران 50 فیلم جشنواره رشد در 60 سالن برای دانش آموزان کردستانی

ارائه آموزش خانواده به 43 هزار مددجوی کردستانی

بکارگیری ظرفیت های فرهنگی موجب تغییرذهنیت نسبت به کردستان می شود

پیش بینی خرید بالغ بر 4 هزارتن کلزا در کردستان

واردات گندم کمر تولیدکننده را خم می کند/ لزوم حمایت بیشتر دولت

61 تُن مواد غذایی فاسد در کردستان ضبط و معدوم شد

300 کیلوگرم مواد غذایی غیراستاندارد در دیواندره جمع آوری شد

شکار در برخی مناطق محیط زیست بیجار ممنوع شد

گونه موش سفید کمیاب در مریوان شناسایی شد

بستر صادرات کالاهای داخلی در کشورمان فراهم شود

کاهش 5 تا 6 درجه‌ای دمای هوای کردستان/احتمال یخبندان و بارش تگرگ

حجم تجارت خارجی گمرکات کردستان به 3.8 میلیون تن رسید

برگزیدگان دومین دوسالانه جایزه ماف در کردستان معرفی شدند

کالای ایرانی نیازمند حمایت همگانی/دشمن به دنبال ناامیدی مردم است

مشکل کمبود فضای اداره کل انتقال خون کردستان رفع می‌شود

مین آفت بزرگی برای اقتصاد/ حمایت دربخش پیشگیری از انفجار مین باشد

کارخانه بازیافت شهرداری بانه به بخش خصوصی واگذار شد

جاری شدن روان آب ها در معابر شهری سنندج

بیمار مرگ مغزی کردستانی برای اهدای عضو اعزام شد

مدیریت بحران کردستان: مردم در بستر رودخانه ها اطراق نکنند

سنندج بارانی ترین مرکز استان کشور شد

14962 مسافر از مرز باشماق وارد کشور شدند

میزان بارندگی در بیجار 24 درصد کاهش یافته است

چهار کبک در منطقه حفاظت شده سروآباد رهاسازی شد

8120 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی کردستان تشکل شد

برقراری کشیک شبانه روزی حفاظت از پوشش گیاهی جنگلها و مراتع کردستان

پرداخت 33 میلیارد تومان کمک‌معیشت به مددجویان کردستانی

بازدید یک میلیون و 890 هزار گردشگر از جاذبه های توریستی کردستان

مشکل کمبود فضای انتقال خون رفع می‌شود

20 هزار قطعه جوجه یک روزه قاچاق در بانه کشف شد

سپاه پاسداران خار چشم دشمنان اسلام است

خدمت به مردم اصلی ترین راهبرد نظام جمهوری اسلامی است

خانه های جوان در شهرهای سنندج، سقز و بانه احداث می شود

چهار دستگاه ادوات راهسازی در سنندج توقیف شد

کاهش 4درصدی نرخ بیکاری درکردستان/ تخصیص 1600 میلیاردتومان اعتبار

45 هزار نفر در ایام تعطیلات از مرز رسمی باشماق کردستان تردد کردند

نفرات برتر نهمین جشنواره استانی شعر و داستان جوان سوره معرفی شدند

حضور شاعران کردستان در جشنواره های کشوری کم رنگ است

برگزاری جشنواره تابستانه در کردستان/ کاهش بیکاری باحمایت از تولید

65 درصد مردم بیجار در طرح سیب ثبت نام کردند

54 بدهکار مهریه در زندان های کردستان هستند

حوزه هنری بیجار پیشگام در اجرای برنامه های فرهنگی وهنری است

محموله جوجه یک روزه قاچاق در بانه توقیف شد

600 هزار دلار قاچاق در مریوان کشف و ضبط شد

پارسال 3223 کردستانی داوطلب اهدای عضو شدند

2 میلیارد تومان اعتبار برای سردرب وروردی شمالی هاجره خاتون هزنه می شود

تاتو، افیون سرمایه و سلامت جوانان

بیش از 200 عدد دریچه هدایت آب های سطحی در سنندج ربوده شد

اتحاد کامیاران در آستانه صعود به رقابت های لیگ دسته دوم قرار گرفت

سرقت دریچه کانال آب های سطحی معضل مدیریت شهری سنندج

100 بطانه سنجاب در جنگل های بانه رهاسازی شد

بازرسان استانداری از دستگاه‌های اجرایی به صورت نامحسوس بازدید می‌کنند

نمایشگاه عکس های منتخب دومین دو سالانه جایزه ماف در سنندج برپا شد

خیرین مدرسه ساز در ساخت تمدن کشور نقش دارند

لزوم توجه به توسعه علم در جامعه/فضای مجازی نیازمند مدیریت بهتراست

هواشناسی کردستان نسبت به وقوع سیلاب هشدار داد

بیش از 90 درصد امکانات دفاعی ایران اسلامی تولید ملی و داخلی است

دستفروشان معابر شهری کامیاران ساماندهی شدند

چهار میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای بانه کشف شد

افزایش تاکسی در سنندج امکان پذیر نیست