عصر کرد

آخرين مطالب

اجتماعي

حق مسکن کارگران، پول اجاره یک اتاق هم نیست

عصر کرد - یک مقام مسئول کارگری با تاکید بر ضرورت ترمیم مزد 98 گفت: کارگران به دلیل افزایش شکاف بین حداقل دستمزد و هزینه‌های زندگی، 70 درصد قدرت خریدشان را از دست داده‌اند. به اعتقاد وی، تصویب افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران، کفاف اجاره یک اتاق در حاشیه شهر را نمی‌دهد

کارگران پاره‌وقت و ساعتی عیدی می‌گیرند؟

عصر کرد - به کلیه کسانی که مشمول قانون کار قرار می‌گیرند، اعم از اینکه قرارداد آن‌ها دائمی، موقت، ساعتی، پاره‌وقت و... باشد، عیدی تعلق می‌گیرد

اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در قروه

عصر کرد - قروه- رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان قروه از اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، فروشگاه ها، رستوران ها و... خبر داد.

حمله تروریستی به امنیت کشور خللی وارد نمی کند

عصر کرد - سنندج - فرماندار دیواندره با محکوم کردن حمله تروریستی اخیر علیه یک اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه در استان سیستان و بلوچستان گفت: این قبیل اقدامات کور خللی در امنیت و آرامش کشورمان ایجاد نمی کند.

جشن نیکوکاری فرصتی برای همدلی با نیازمندان است

عصر کرد - سنندج - امام جمعه بانه با بیان اهمیت و جایگاه احسان و نیکوکاری و نقش آن در زندگی فردی، اجتماعی، مادی و معنوی انسان گفت: جشن نیکوکاری فرصتی برای همدلی با نیازمندان و تامین بخش کوچکی از نیازهای آنها است.

نرخ کرایه تاکسی درون شهری سنندج افزایش یافت

عصر کرد - سنندج - رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر خبر داد و گفت: نرخ های جدید از روز گذشته اول اسفند اعمال شده است.

109 هکتار از اراضی ملی کردستان خلع ید شد

عصر کرد - سنندج - رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: در بهمن ماه امسال 109 هکتار از اراضی ملی و طبیعی این استان با حکم قضایی رفع تصرف شده است.

چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان

عصر کرد - سنندج - کشف یک فقره زمین خواری در سروآباد، دستگیری عاملان انتشار تصاویر نا متعارف در فضای مجازی، دستگیری سارق کابل برق در قروه و امحای کالای قاچاق در دیواندره از فعالیت های فرماندهی انتظامی کردستان در 24 ساعت گذشته است.

ساماندهی امور مرزی کردستان نیازمند اقدامات اساسی است

عصر کرد - سنندج - دبیرکل کنگره 5400 شهید کردستان ساماندهی امور مرزی در این استان را نیازمند انجام اقدامات اساسی خواند و گفت: در همین ارتباط بازدید از مرزهای استان در برنامه سفر برخی مسئولان کشوری به این استان لحاظ شده است.

پنج عضو شورای شهر سریش آباد به حبس محکوم شدند

عصر کرد - سنندج - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: پنج عضو شورای اسلامی شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه در استان کردستان به اتهام تحصیل مال از طریق نا مشروع به حبس محکوم شدند.

رعایت نکات ایمنی در ایام پایانی سال از سرقت پیشگیری می کند

عصر کرد - سنندج - معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به نزدیکی روزهای آخر سال و رونق بازار گفت: رعایت برخی نکات ایمنی از سوی مردم می تواند در وقوع انواع سرقت ها پیشگیری کند.

دستگیری 8 نفر در ارتباط با حادثه زاهدان

عصر کرد - رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از دستگیری 8 نفرمتهم در ارتباط با حادثه تروریستی محور خاش –زاهدان خبر داد

تردد اتوبوس‌ها با چهره جدید در تهران

عصر کرد - مشاور فرهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از نصب برچسب در اتوبوس‌هایی خبر داد که فیلتر جاذب دوده بروی‌ انها نصب شده است

اخذ «حق‌سرویس» در رستوران‌ها غیرقانونی است

عصر کرد - معاون نظارت بازرسی و حمایت ازحقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: دریافت وجه اضافی به عنوان حق سرویس از مشتریان در رستوران ها غیر قانونی است و در طرح نظارتی ویژه نوروز 98 با این تخلف ها برخورد می شود

بیجار ظرفیت های خوبی برای کمک به توسعه فرهنگی کردستان دارد

عصر کرد - سنندج - رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: شهرستان بیجار ظرفیت‌های خوبی برای کمک به توسعه فرهنگی کردستان دارد و باید از این استعدادها به خوبی استفاده کرد.

مردم کردستان در خط مقدم دفاع از انقلاب و نظام اسلامی قرار دارند

عصر کرد - سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مردم کردستان تمام وجود خود را برای دفاع از انقلاب گذاشته اند و در این راستا شهدای بسیاری را در این خطه تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.

اختلافات داخلی دست‌مایه کشورهای خارجی برای مانور روی مشکلات است

عصر کرد - سنندج- رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در حال حاضر شرایط کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است و این اختلافات داخلی است که دست‌مایه کشورهای خارجی برای مانور بر روی مشکلات ایران شده است.

ایران و روسیه برای مقابله با حملات تروریستی همکاری می‌کنند

عصر کرد - سنندج- رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سعی داریم با همکاری کشورهای روسیه، هندوستان و قفقاز ابتکاری را به کار گیریم تا بتوانیم در آسیای مرکزی با حملات تروریستی مقابله کنیم.

1032هکتار اراضی منایع در کردستان رفع تصرف شد

عصر کرد - رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان، گفت: در سال جاری 1032 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان کردستان رفع تصرف شده است . ...

بیجار ظرفیت های خوبی برای کمک به توسعه فرهنگی کردستان را دارد

عصر کرد - سنندج - رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: شهرستان بیجار ظرفیت‌های خوبی برای کمک به توسعه فرهنگ کردستان را دارد و باید از این استعدادها به خوبی استفاده کرد.

بررسی سنجش تحمل مدیران قروه/ مدیریت بحران در ترازوی عمل

عصر کرد - قروه- سنجش تحمل مدیران در مواقع بحران و مدیریت صحیح با حداقل امکانات در کنار آمادگی ذهنی و روانی به شیوه ای جدید و متفاوت از جمله مواردی است که می تواند تأثیرات حادثه را بر جامعه کاهش دهد.

کیفیت پایین گوشت‌های وارداتی صحت ندارد

عصر کرد - محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی درباره کیفیت گوشت‌های وارداتی و وجود نظارت در محل کشتار و همچنین انتشار تصاویری از کیفیت پایین برخی از این محصولات، اظهار کرد: انواع و اقسام نظارت‌ها و بازرسی‌ها در زمینه کیفیت گوشت‌های وارداتی صورت می‌گیرد

هزینه آب، برق و گاز مدارس دولتی رایگان شد

عصر کرد - نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه واحدهای آموزشی دولتی وزارت آموزش و پرورش را با رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز در سال 1398 معاف کردند

55 درصد سرقت ها در کردستان خُرد است

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس آگاهی استان کردستان گفت: از ابتدای سال تا کنون میزان سرقت در این استان کاهش یافته و بیش از 55 درصد سرقت ها در کردستان سرقت های خُرد است.

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری

عصر کرد - به این بهانه و ترفند بود که آدرس محل سکونتم را گرفتند؛ دقیقا ساعت 8 شب بود که یک ماشین 206 سفید با یک راننده جوان به درب منزل ما در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کرد و خودش را راننده شرکت معرفی کرد؛ همه چیز عادی به نظر می رسید...

36 درصد تصادفات مربوط به خودروهایی با پلاک خارج از کردستان است

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس راه های کردستان با بیان اینکه 36 درصد تصادفات جاده ای مربوط به خودروهایی با پلاک خارج از کردستان است، گفت: عدم آشنایی رانندگان با جاده های استان از دلایل اصلی تصادفات است.

واژگونی عامل 49 درصد تصادفات جاده ای در کردستان است

عصر کرد - سنندج - فرمانده پلیس راه انتظامی کردستان گفت: عامل وقوع 49 درصد تصادفات برون شهری و جاده ای در این استان طی سال جاری واژگونی خودرو و 42 درصد نیز برخورد از روبرو بوده است.

نزولات جوی در استان کردستان 118 درصد بیشتر شد

عصر کرد - سنندج - مدیر کل هواشناسی کردستان گفت: نزولات جوی در سال زراعی جاری در این استان تا پایان بهمن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 118 درصد افزایش داشته است.

خیرین مدرسه ساز کردستانی 475 مدرسه احداث کرده اند

عصر کرد - سنندج - رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کردستان گفت: طی 16 سال فعالیت این مجمع در کردستان 475 مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در این استان احداث شده است.

وقوع قتل در کردستان 13.5 درصد افزایش یافته است

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: وقوع قتل طی 10 ماه، سالجاری 13.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

رمز موفقیت ایران اسلامی فراموش نکردن شهیدان است

عصر کرد - قروه - دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه شهدا را بهترین انسان های روی زمین دانست و رمز موفقیت ایرانیان را حضور در کنار شهیدان و فراموش نکردن آنان عنوان کرد.

شهیدان بشارت دهنده سعادت در جامعه هستند

عصر کرد - قروه- امام جمعه قروه با بیان اینکه شهیدان بشارت دهنده سعادت به جامعه هستند، گفت: نتیجه استقامت و ایستادگی شهدا رسیدن به چهل سالگی انقلاب اسلامی است.

96 یادواره شهدا در شهرستان قروه برگزار شده است

عصر کرد - قروه- فرماندار قروه از برگزاری 96 یادواره شهدا و دیگر برنامه های فرهنگی و ورزشی در شهرستان با محوریت کنگره 5 هزار و 400 شهید کردستان خبر داد.

262 فرد آلوده به اعتیاد با کمک سپاه ناحیه سنندج بهبود یافتند

عصر کرد - سنندج - فرمانده سپاه ناحیه سنندج گفت: امسال در قالب اجرای طرح کرامت 300 فرد آلوده به اعتیاد در 9 محله حاشیه ای این شهر شناسایی و با هزینه سپاه به کمپ ها معرفی شدند که در نتیجه 262 نفر آنها بهبود پیدا کردند.

منابع طبیعی کردستان و شهرداری سنندج تفاهم نامه منعقد می کنند

عصر کرد - سنندج - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: بزودی تفاهم نامه همکاری مشترک میان منابع طبیعی و آبخیزداری و شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج در زمینه های مختلف منعقد می شود.

شهدا رمز موفقیت و ایستادگی نظام اسلامی هستند

عصر کرد - سنندج - فرمانده قرارگاه محرومیت‌ زدایی سپاه گفت: شهدا، رمز موفقیت و ایستادگی کشور و بهترین های ملت بودند که برای دفاع از ارزش های نظام و انقلاب از جان خود گذشته و ثابت کردند هیچ کاری غیر ممکن نیست.

همایش بانوی انقلاب در بانه برگزار می شود

عصر کرد - سنندج - همایش بانوی انقلاب به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با همکاری تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اوقاف و امور خیریه، دانشگاه ها، شهرداری و شورای اسلامی شهر بانه هفتم اسفند برگزار می شود.

درخت آرزوهای 2 هزار کودک یتیم کردستانی جوانه می زند

عصر کرد - سنندج - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: امسال برای سومین سال متوالی و به کمک افراد خیر و نیکوکار در آستانه سال نو آرزوهای 2 هزار کودک یتیم زیر پوشش این نهاد برآورده می شود.

کانون وکلای کردستان امسال افزایش ظرفیت ندارد

عصر کرد - سنندج - رییس هیات مدیره کانون وکلای کردستان گفت: امسال 47 نفر از این استان در آزمون وکلا پذیرفته شدند و هیچگونه افزایش ظرفیتی در قبول شدگان نداریم.

رسانه ها ضعف دستگاه ها را به اطلاع مسئولان برسانند

عصر کرد - سنندج - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان رسانه ها را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دانست و گفت: رسانه باید توانمندی و خدمات دستگاه های مختلف را به اطلاع مردم و ضعف ها و کاستی ها را برای بر طرف شدن به مسئولان منتقل کند.

کشف 92 درصد قتل های اتفاق افتاده در کردستان

عصر کرد - رییس پلیس آگاهی کردستان از رشد 13.5 درصدی وقوع قتل در 10 ماهه امسال در کردستان خبر داد و افزود: اکثر قتل‌ها به دلیل اختلافات خانوادگی بوده و ...

طرح بینایی سنجی برای 57 هزار کودک کردستانی اجرا شد

عصرکرد- معاون پیشگیری بهزیستی کردستان گفت: از اول امسال تا پایان دی، طرح غربالگری بینایی سنجی (آمبلیوپی) برای 75 هزار نفر از کودکان سه تا 6 سال مناطق شهری و روستایی این استان اجرا شد.

مادر باردار دیواندره ای با کمک راهداران از دامان برف نجات یافت

عصرکرد- رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: راهداران این استان در شهرستان دیواندره یک مادر باردار را از دامان برف نجات داده و با کمک فوریت های پزشکی به مرکز درمانی منتقل کردند

شماره 36 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

عصر کرد - شماره سی‌وششم مجله ایران‌مهر با نگاهی به دستاوردهای شاخص انقلاب در استان‌ها و مرور تصاویر راهپیمایی باشکوه و دشمن‌شکن ملت در 22 بهمن‌ماه منتشر شد.

2 محموله قاچاق در کردستان کشف شد

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی کردستان گفت: 2 محموله قاچاق کالا به ارزش 2 میلیارد و 780 میلیون ریال در این استان کشف و ضبط شد.

کشته شدن 6 سرباز پاکستانی در مرز ایران

عصر کرد - در دو حمله مسلحانه به مواضع نظامی پاکستان در ایالت بلوچستان جنوب غرب این کشور در مرز ایران 6 سرباز پاکستانی کشته شدند

بسته حمایتی دولت، اعانه‌ای که پایمال می‌شود!

عصر کرد - مدتی است که بسته‌هایی با عنوان بسته حمایتی از طرف دولت توزیع می‌شود که همین اعانه نیز به برخی تعلق نگرفت و مردم را در این خلع و برزخ معلق نگه‌داشت. بعد از این پرداخت معلول، مسئولان امر شماره‌هایی را برای پیگیری اعلام کردند که آن‌ها نیز ناکارآمد بود و تا حدودی مردم را بازی داد. بعد از آن هر روز مسئولان ادعا می‌کردند که مشکل حل می‌شود ولی خبر خاصی مخابره نمی‌شد

سفر رئیس کل بانک مرکزی به کردستان تسهیلگر طرحهای تولیدی خواهد بود

عصر کرد - سنندج-معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار کردستان بابیان اینکه درخواست‌های استان بە مدیران عامل بانک های کشور ارائە شد،گفت:سفر رئیس کل بانک مرکزی بە کردستان تسهیلگر طرح ‌های تولیدی خواهد بود.

مطالعات ویژه در راستای احیای محل معادن قروه صورت گیرد

عصر کرد - قروه- فرماندار قروه با بیان اینکه بازسازی و احیای معادن نیازمند مطالعات ویژه است بر رعایت استانداردهای شهروندی توسط معادن و حضور در برنامه های مناسبی توسط معدن داران تأکید کرد.

تجمع پرچمداران فاطمی در قروه برگزار می شود

عصر کرد - قروه- رئیس تبلیغات اسلامی قروه از برگزاری تجمع پرچمداران فاطمی به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و جشن این روز در شهرستان خبر داد.

کنگره 5400شهید استان کردستان باید در تراز و شان شهیدان برگزار شود

عصر کرد - سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت:کنگره 5400 شهید استان کردستان باید در تراز و شان شهیدان برگزار شود و باید در این راه تمام امکانات و ظرفیت های خود را مورد استفاده قرار دهیم.

حفاظت از منابع طبیعی با احیای محل معادن/رعایت قوانین شهروندی

عصر کرد - سنندج - توجه به استانداردهای شهروندی در کنار بیان راهکارهایی برای بازسازی منابع طبیعی که در عملیات معدنی تخریب شده اند از جمله مواردی است که در نشست احیای محل معادن قروه عنوان شد.

891 مترمربع از اراضی ملی در سروآباد رفع تصرف شد

عصر کرد - سنندج – فرمانده انتظامی شهرستان سروآباد گفت:ماموران مبارزه با مفاسد اقتصادی در قالب مبارزه با بحث زمین خواری در این شهرستان موفق به شناسایی 891 مترمربع اراضی ملی تصرف شده و رفع تصرف آن شدند.

افسردگی، شایع ترین اختلال زمینه ای برای خودکشی است

عصرکرد- یک روانپزشک، با بیان اینکه شایع ترین اختلال زمینه ای برای کسی که اقدام به خودکشی می کند، افسردگی است گفت: 60 درصد از افرادی که اقدام به خودکشی می کنند به علت افسردگی می باشد که درمان ناموفق داشته و یا درمان نشده است.

70 درصد خدمات بهزیستی کردستان به بخش خصوصی واگذار شد

عصرکرد- مدیر کل بهزیستی کردستان گفت: در راستای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به قشر ضعیف و جامعه هدف بیش از 70 درصد خدمات این نهاد در بخش های مختلف به مراکز غیر دولتی بخش خصوصی زیر پوشش برون سپاری شده است.

30 راس دام قاچاق در بیجار کشف شد

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی بیجار گفت: گشت ویژه کلانتری 11 بیجار موفق به کشف 30 راس دام قاچاق را که در قالب یک محموله دام مجاز در حال حمل بود شدند.

12 هزار کودک سه تا پنج سال کردستانی غربالگری شنوایی شدند

عصر کرد - سنندج - معاون پیشگیری بهزیستی کردستان گفت: از اول امسال تا پایان دی برای نخستین بار 12 هزار کودک سه تا پنج سال زیر پوشش مهدهای کودک شهری و روستایی استان غربالگری شنوایی شدند.

ساير مطالب

انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور و اداره جهان بر مبنای حاکمیت دین است

بی احتیاطی باعث مرگ سرنشین تریلر شد

کلاهبرداری با خودرو‌های ارزان قیمت!

فریب پیامک جعلی «سهام عدالت» را نخورید

چینی‌های خودروساز هم از ایران می‌روند

رحمت صادقی به عنوان سرپرست دانشگاه کردستان منصوب شد

تولیدکنندگان کردستانی مقید به بازپرداخت تسهیلات دریافتی هستند

هیئت بازبین نخستین جشنواره استانی تئاتر وتار کردستان معرفی شد

1239کلاس برای اسکان مهمانان فرهنگی در نوروز 98 درنظرگرفته شد

چهار قطعه اشیای باستانی کشف و ضبط شد

15 کوره زغال گیری در مریوان تخریب شد

هدف ما اعتلای کردستان است/جبران عقب ماندگی های استان در اولویت

چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان

نجات جان مادر باردار بانه ای گرفتار در برف

نجات جان 6 سرنشین خودرو لندرور در حال غرق شدن در نزدیک سد سنندج

سرشماری نوبت دوم زمستانه پستانداران کردستان انجام شد

دومین استارتاپ ویکند سپهرنو در سنندج برگزار می‌شود

روحانیون پرچمدار فرهنگ ایثار و شهادت هستند

فرصت تثبیت انقلاب و پیشبرد اهداف بزرگ فرا رسیده است

615 عملیات امداد و نجات توسط هلال احمر کردستان انجام شد

فریب دختران با خودروی شاسی بلند و ویلا

دانش‌آموز متهم به قتل معلم در آستانه اجرای حکم

زمان پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی

افزایش عرضه در بازار مسکن شب عید

ماجرای گم شدن 927 راس دام زنده وارداتی!

قیمت هر کیلو گوشت در بازار تهران

کشف انبار دپوی البسه قاچاق/28 تن چوب قاچاق کشف شد

ارتقای شاخص های جمعیت هلال احمر از رسالت های نمایندگان مجلس است

دو زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند

راه 70 روستای در محاصره برف در کردستان بازگشایی شد

حمایت از طرح های پیشران توسعه در استان کردستان ضروری است

هیچ محدودیتی در تامین اعتبارات ریالی برای کردستان قائل نیستیم

تامین مالی واحدهای صنعتی باعث رونق اشتغال و تولید می شود

اعتراض کارگران شهرداری سروآباد وارد سومین روز خود شد

دو زندانی جرائم غیر عمد از زندان مریوان آزاد شدند

تابلوهای سطح شهر سنندج ساماندهی می شوند

مدیران شهری به قشر بازنشسته توجه بیشتری کنند

هفت بهمن سنگین در گردنه ژالانه سقوط کرد

97 دانش آموز دیواندره به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

چشمه ها و قنات های سطح شهر سنندج باید احیا شوند

زن باردار اهل روستای ابولحسن بانه از مرگ نجات یافت

«فقط غیرممکن غیرممکن است» کتابی سرشار از نکات آموزنده و الهام بخش

نفرات برگزیده سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان کردستان معرفی شدند

جنگل روستاهای مریوان زیر تیغ جنگل خواران

همکاری دستگاه های دولتی جهت توسعه محلات ضروری است

توقف ساخت جایگاه‌های غیرفنی سوخت در قروه/امنیت مردم در اولویت

دو زندانی جرائم غیرعمد از زندان مریوان آزاد شدند

کاهش دید، رانندگی در جاده های کردستان را دشوار کرده است

پسر 12 ساله خودش را حلق‌آویز کرد

توطئه های دشمن در سایه هوشیاری و بصیرت ملت خنثی می شود

سقوط هواپیمای فوق سبک در کاشمر

پیش‌بینی بارش برف و باران در 20 استان

حل معضل بازار گوشت طی روز‌های آینده

احتمال وضع عوارض برای صادرات تخم مرغ

برف و باران جاده های کردستان را لغزنده کرده است

طلاق مهمترین آسیب اجتماعی در استان کردستان است

هوای ایران برفی و بارانی می‌شود

واردات 10 هزار رأس دام زنده به کشور

طرح آزمایشی قطع اینترنت جهانی در روسیه

خداحافظی اپلیکیشن‌های ایرانی با آیفون؟

دشمنان هیچ گاه نمی توانند در مسیر انقلاب اسلامی خللی وارد کنند

چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان

نماینده ولی فقیه در کردستان حمله تروریستی زاهدان را محکوم کرد

رسانه ها در کنترل بحران ها اصلی ترین کمک امدادگران هستند

توزیع برنج، روغن و تخم‏‏‎مرغ با قیمت مصوب

«دختران مجرد» بیمه می‌شوند

پاسخ ملت ایران به تروریست ها کوبنده خواهد بود

همایش فعالان و حافظان قرآن کریم در کردستان برگزار می شود

برگزاری منظم گفتمان های دینی به عنوان یک اولویت در دستور کار باشد

خانه احزاب کردستان اقدام تروریستی در خاش - زاهدان را محکوم کرد

بارش برف پدیده غالب آسمان کردستان در آخر هفته جاری است

159 مدرسه کردستان آماده اسکان میهمانان نوروزی می‌شود

شماره 35 مجله «ایران‌مهر» منتشر شد

حمله انتحاری به اتوبوس سپاه در سیستان و بلوچستان

وزیر کشاورزی: با صف گوشت خداحافظی کنید

دفترچه راهنمای کنکور 98 منتشر شد

12 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد در بانه افتتاح شد

280 واحد مسکن مددجویی در کردستان به بهره برداری رسید

1073 دانش آموز و دانشجوی کردستانی کمک هزینه تحصیلی گرفتند

قاتل کودک 11 ساله: خودم قربانی تجاوز هستم

گوسفند‌های رومانیایی وارد ایران شدند!

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

اعتراض کاربران به خبر سرطان‌زا بودن گوشت

میرزایی: قیمت فعلی بنزین حفظ می‌شود

نمایشگاه خوشنویسی آن قلم در گالری سوره سنندج گشایش یافت

توسعه صنایع تبدیلی در اولویت برنامه‌های جهاد کشاورزی کردستان است

گالری سوره سنندج هر هفته میزبان یک نمایشگاه بخش تجسمی است

331 نفر از مجرمان فضای سایبری در کردستان دستگیر شدند

سالانه 45 هزار کردستانی تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند

10 درصد جمعیت کردستان زیر پوشش خدمات کمیته امداد هستند

آغاز ثبت نام در بزرگترین ماراتون علمی کشور

ارتقاء جمعیت هلال احمر از رسالت‌های اصلی نمایندگان مجلس است

آموزش سواد رسانه‌ای نیاز اصلی جامعه است/ ضرورت آینده پژوهی برای کشور

رسانه تراز انقلاب اسلامی باید وحدت‌آفرین باشد/ فعالیت 25 نشریه الکترونیکی در کردستان

توقیف محموله دام قاچاق در سقز

طرح بررسی الگوی مصرف مواد غذایی در استان کردستان اجرا می‌شود

سالیانه 45 هزار کردستانی تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند

قروه در مسیر شهر پیشرو/ پرداخت خسارت 7 میلیاردی شهرداری

رسانه تراز انقلاب اسلامی باید پیشرفت های نظام را منعکس کند/ ضرورت پرداختن رسانه ها به واقعیت های جامعه

توضیح پلیس کرمانشاه درباره برخورد با یک مجرم

شوهر 44 ساله‌ی عروس 11 ساله بازداشت شد

170 نفر خبرنگار در استان کردستان فعالیت می‌کنند

اجرای طرح تکاپو در اولویت سازمان فنی حرفه ای کشور قرار دارد

اجرای عمومی نمایشنامه خوانی کافه چیا در سنندج

بهمن سنگین 30 متری در گردنه ژالانه سقوط کرد

50 درصد جرائم سایبری کردستان جرائم مالی هستند/فعال شدن رمز دوم یکبار مصرف جرائم سایبری را کاهش می‌دهد

آینده پژوهی در عرصه رسانه یکی از نیازهای ضروری در کردستان است

48 هزار قلم انواع دارو در کردستان کشف شد

نزاع دسته جمعی اهالی روستایی در کامیاران یک مجروح بر جا گذاشت

جرایم مالی فضای مجازی کردستان 133 درصد رشد داشته است

جابجایی بیش از یک میلیون و 261 هزار مسافر از طریق پایانه های مسافربری سنندج

آخر هفته بارانی در انتظار کردستان است

چگونه هفت روز هفته را شاد باشیم؟

تصادف موتور سیکلت با پیکان یک کشته برجای گذاشت

مراجعه مسافران دو ساعت قبل از پرواز به مهرآباد

برف و باران آسمان استان کردستان را فرا می گیرد

موجی که از حاشیه به متن آمد / حواشی چهلمین حضور سنندجی ها

پس از پیروزی انقلاب تحولات عظیمی در کردستان شکل گرفته است

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرینی از تاریخ ایران است

برف و یخبندان یک هفته‌ای در راه ایران

پروژه های بخش کشاورزی در قروه افتتاح شد

بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش ویژه ای دارد

خنثی کردن توطئه های دشمن مهم‌ترین پیام راهپیمایی 22 بهمن است

احداث سیلو برای کارخانجات کشاورزی یک الزام است

تحریم های دشمن هیچ تاثیری در اراده ملت ایران ندارد

نظام اسلامی در مسیر عزت/استکبار جرات تعرض به ایران را ندارد

وحدت و انسجام مردم عامل پایداری انقلاب است

ملت ایران در 22 بهمن بار دیگر وحدت خود را به نمایش گذاشتند

نمایش وحدت و همدلی در 22بهمن/مهر کردستانی ها پای چهل سالگی انقلاب

ملت ایران امروز ایستادگی و استقامت خود را به دنیا نشان داد

حضور مردم در 22 بهمن پاسخ محکمی به دشمنان بود

انقلاب اسلامی هویت ملت ایران را احیا کرد

مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

زلزله 5 ریشتری هرمزگان را لرزاند

بخش کلاترزان ظرفیت‌های زیادی برای توسعه کشاورزی و گردشگری دارد

خدمت به محرومین وظیفه اصلی کمیته امداد است

افتتاح نهمین پایگاه فوریت های پزشکی سقز و چند طرح بهزیستی

زمان آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98

ترافیک سنگین در جاده هراز

فروش اینترنتی گوشت ادامه می‌یابد

دستاورد های انقلاب اسلامی برای مردم بیان شود

ایران اسلامی به الگویی تمام عیار برای جهانیان تبدیل شده است

محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در سنندج اعلام شد

مشاجره خانوادگی زوجه را روانه بیمارستان کرد

40 اصله نهال در پارک کودک سنندج غرس شد

اختصاص 50 دستگاه اتوبوس و استقرار دو اکیپ آتش نشانی در سنندج

حضور حماسی در راهپیمائی22بهمن ناکامی دشمنان انقلاب رافریاد می زند

پیروزی جبهه حق علیه باطل یک وعده الهی است

50 دستگاه اتوبوس راهپیمایان سنندجی را جابجا می کند

چهل سالگی انقلاب و نشانه‌های افول نظام سلطه