آخرين مطالب

اجتماعي

نیازمندگفتمان سازی در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هستیم

عصر کرد - سنندج- فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اینکه نیازمند گفتمان سازی در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هستیم، گفت: ایجاد گفتمان سازی با همکاری نخبگان امکان پذیر است.

شرکت آبفارکامیاران درمرز ورشکستگی/انتقال سند7هکتاراراضی سدگاوشان

عصر کرد - سنندج- فرماندارکامیاران بابیان اینکه شرکت آبفاراین شهرستان درمرز ورشکستگی است،گفت:اگر این شرکت مورد حمایت قرار نگیرد هم با بحران زیست محیطی و هم آب شرب مواجه خواهیم شد.

وجود 5000 معلول شناسایی شده در سقز

عصر کرد - رئیس بهزیستی سقز گفت: بیش از 5 هزار نفر معلول شناسایی شده در این شهرستان وجود دارد که 2500 نفر آنان در روستا زندگی می کنند ...

وقتی غم نان جای رویای کودکانه را می گیرد

عصر کرد - سنندج - امروزه در خیابان ها و مکان های پرتردد شهرهای بزرگ و کوچک، کودکانی هستند که مسایلی از جمله فقر و نداری خانواده ها آنها را مجبور کرده غم در آوردن لقمه ای نان حلال را جایگزین رویاهای کودکانه خود کنند.

14 دستگاه ال ای دی قاچاق در دیواندره کشف شد

عصر کرد - سنندج - فرمانده انتظامی دیواندره از کشف و ضبط 14 دستگاه تلویزیون ال ای دی خارجی قاچاق به ارزش 550 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

تجمع اعتراضی معلولان قروه ای در شورا/نتیجه اولیه؛ تکرار وعده ها

عصر کرد - قروه- معلولان شهرستان قروه به دلیل اجرا نشدن مصوبات مناسب سازی و رعایت نکردن استانداردها در کنار دادن وعده های بی عمل و بی توجهی به این قشر از جامعه در شورای شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

جامعه پویا نیازمند بانوان مطالبه گر است

عصر کرد - سنندج - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اشاره به اینکه توسعه هر جامعه نیازمند حضور فعال زنان در عرصه های مختلف است، گفت: حضور فعال به معنای مطالبه گر بودن زنان برای ایجاد پویایی لازم است.

حمایت ازسرمایه گذاری شفاف/انتقال23میلیون مترمکعب آب به سدسنگ سیاه

عصر کرد - سنندج- نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان درمجلس بابیان اینکه نمایندگان مردم دراستان ازسرمایه گذاری شفاف حمایت خواهند کرد،گفت: متاسفانه نظارتی بر میزان برداشت از معدن طلای قروه نمی شود.

دو بدمینتون باز دیواندره ای نشان نقره مسابقات کشوری راتصاحب کردند

عصر کرد - سنندج - زانا قادری و پارسا شهبازی دو بدمینتون باز دیواندره ای در اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون جوانان کشور نشان نقره بخش دونفره را کسب و سکوی دوم را فتح کردند.

شورای نگهبان دیده بان اسلامیت نظام است

عصر کرد - قروه- رئیس تبلیغات اسلامی قروه شورای نگهبان را دیده بان اسلامیت نظام دانست و از نقش حساس این نهاد در برگزاری انتخابات و تفسیر قانون اساسی گفت.

بازنگری در تخصیص آب کردستان تا پایان مرداد ماه صورت می گیرد

عصر کرد - سنندج - مدیرکل دفتر برنامه ریزی، سیاست گذاری و تخصیص آب وزارت نیرو گفت: در این سفر نظرات و پیشنهاد ها گرفته شده و تا پایان مرداد ماه نتایج بازنگری تخصیص آب کردستان به وزیر اطلاع داده می شود.

آب در کردستان محرکی برای توسعه پایدار است

عصر کرد - سنندج - مشاور وزیر نیرو گفت: آب همیشه برابر با توسعه نیست و در مواقعی مانع توسعه است اما در کردستان این مهم محرکی برای توسعه است.

قیمت گوشت مرغ درکردستان نباید بالاتر از میانگین کشوری باشد

عصر کرد - سنندج- معاون هماهنگی امور اقتصادی کردستان با تاکید براینکه قیمت گوشت سفید درکردستان نباید بالاتر از میانگین کشوری باشد، گفت: برای تنظیم قیمت گوشت مرغ 100 تن مرغ منجمد دراستان توزیع خواهد شد.

نظریه پلیس در خصوص تصادف رانندگی شهر سنندج قطعی نیست

عصر کرد - سنندج - رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: نظریه کارشناسی پلیس در خصوص مقصران تصادف رانندگی میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج قطعی نیست، ولی مبنایی برای پیگیری های قضایی است.

چهار ساعت دلهره در قلب سنندج/ اطلاع‌رسانی ضعیف پاشنه آشیل حادثه

عصر کرد - برخورد تانکر حمل سوخت با یک اتوبوس مسافربری چهار ساعت پر از دلهره و اضطراب را برای مردم شهر سنندج رقم زد، حادثه‌ای که نشان داد «اطلاع‌رسانی ضعیف» پاشنه آشیل این‌گونه حوادث است.

مراسم ترحیم جانباختگان تصادف رانندگی در سنندج برگزار شد

عصر کرد - سنندج - مراسم ترحیم جانباختگان تصادف رانندگی بامداد چهارشنبه گذشته میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج، با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان کردستان در مسجد جامع سنندج برگزار شد.

مقصران حادثه تصادف اتوبوس در سنندج مشخص شدند

عصر کرد - سنندج - رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی تصادف تانکر و اتوبوس مسافربری در سنندج و مرگ 11 نفر شناخته شدند.

بخشنامه ای به قیمت تهدید سلامت و کاهش بهره وری - امید بهمنی*

عصر کرد - سنندج - تغییر ساعت کاری ادارات راه حل مسئولان برای صرفه جویی انرژی است اما در نتیجه مند بودن این بخشنامه تردیدهایی وجود دارد که می تواند تهدیدی برای سلامت و کاهش بهره وری باشد.

سهم استان کردستان از صنعت نشر کشور حداقلی است

عصر کرد - سنندج – مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه علیرغم وجود ظرفیت های بالا، ولی سهم استان کردستان از صنعت نشر کشور حداقلی است.

حجاب مایه آرامش

عصر کرد - سنندج- امروزه پوشش لباس با اسراف و تفاخر همراه شده و این رقابت در مد و مدگرایی سوغات ماهواره و غرب است.

2 خبر کوتاه از شهرستان بانه

عصر کرد - سنندج - آتش سوزی در 14 هکتار از منابع طبیعی بانه و برگزاری 150 گفتمان دینی در مدارس این شهر 2 خبر کوتاه شهرستان بانه در استان کردستان است.

وجود 57 پروژه طرح تحول سلامت در کردستان

عصر کرد - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: در حال حاضر 54 پروژه در بحث سلامت و درمان استان وجود دارد که تنها 27 پروژه آن دارای ...

40 هکتار اراضی ملی در دیواندره رفع تصرف شد

عصر کرد - سنندج - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری دیواندره گفت: 40 هکتار اراضی ملی در این شهرستان با حمایت دستگاه قضایی در سال جاری از دست متصرفان خارج و رفع تصرف شد.

کاش یک گیگ اینترنت بودم نه یک کودک

عصر کرد - کاش من یک گیگ اینترنت پرسرعت بودم تا هر از گاه دستان پر مهر پدر و مادرم را لمس می‌کردم، مرا با حرص و ولع وصف ناشدنی در آغوش می‌کشیدند و ...

کارمندان کردستان یک ساعت زودتر در محل خدمت حاضر شدند

عصر کرد - سنندج - ساعت کار ادارات کردستان براساس بخشنامه استانداری یک ساعت جلو کشیده شد به همین دلیل از امروز یکشنبه 24 تیرماه کارمندان و شاغلان بخش دولتی یک ساعت زودتر در محل خدمت حاضر شدند.

دانشگاه علوم پزشکی کردستان به 1225 بیمار ام اس خدمات می دهد

عصر کرد - سنندج - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه امسال 185بیمار ام اس در این استان شناسایی شدند، گفت: در مجموع یک هزار و 225 بیمار ام اس از خدمات درمانی و دارویی این دانشگاه استفاده می کنند.

هوای کردستان چهار درجه خنک می شود

عصر کرد - سنندج - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: روند افزایشی دمای هوای در این استان متوقف شده و از روز یکشنبه 24 تیر ماه دمای هوا سه تا چهار درجه کاهش یافته و خنک می شود.

کلنگ زنی بزرگترین پروژه صنعتی کردستان در هفته جاری

عصر کرد - قروه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان از کلنگ زنی زنجیره فولاد در قروه در هفته جاری با سرمایه گذاری بیش از 3 هزار میلیارد تومان به عنوان بزرگترین پروژه صنعتی استان خبر داد.

آب زنجیره فولاد از منابع آبهای زیرزمینی تأمین نخواهد شد

عصر کرد - قروه- رئیس صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه آب موردنیاز برای زنجیره فولاد از منابع آبهای زیرزمینی تأمین نمی شود، از تولید یک میلیون و 500 هزار تن فولاد در این پروژه خبر داد.

تاملی بر دو حادثه آتش سوزی - عبدالله رحمانی*

کرد آنلاین - سنندج - 2 حادثه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی در دریای چین و برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در کمربندی حسینی شهر سنندج سفری بی بازگشت را برای تعدادی از هموطنانمان رقم زد که از جهاتی قابل تامل هستند.

مدیران استان زمینه کلنگ زنی زنجیره فولاد وپتروشیمی را فراهم کنند

کرد آنلاین - سنندج-استاندار کردستان از مدیران استان خواست ظرف مدت یک هفته با تامین زیرساخت ها، مقدمات کلنگ زنی دو پروژه زنجیره فولاد و پتروشیمی بعثت توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت را فراهم کنند.

غرق شدن جوان 23 ساله در سد وحدت سنندج

کرد آنلاین - سنندج- رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج از غرق شدن جوان 23 ساله در سد وحدت خبر دادوگفت :غواصان این سازمان باحضور در محل حادثه توانستند جسد این جوان را از آب بیرون بکشند.

اجرای طرح قرق مراتع در 1720 هکتار اراضی کردستان

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان ازاجرای طرح قرق مراتع در 1720 هکتار اراضی استان خبر داد و گفت: این طرح تا اوایل آبان ماه سال 97 اجرا می شود.

ساعات کاری ادارات استان کردستان تغییر کرد

کرد آنلاین - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی این استان از روز یکشنبه 23 تیر ماه با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی تغییر می کند.

حفظ حجاب نماد هویت و اصالت زن ایرانی است

کرد آنلاین - سنندج - فرماندار سنندج گفت: حجاب ریشه در هویت و اصالت مسلمانان دارد و حفظ آن نمادی برای هویت، اصالت و آبروی زنان ایرانی است.

مصرف روزانه برق در کردستان رکورد زد

کرد آنلاین - سنندج - مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: با توجه به تداوم گرما طی چند روز گذشته، مصرف برق مشترکان به رقم 445 مگاوات رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 10 درصد بیشتر است.

جوان 23 ساله سنندجی در سد وحدت غرق شد

کرد آنلاین - رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری گفت: عدم آشنایی با فنون شنا جوان 23 ساله را به کام مرگ کشاند. به گزارش ...

بستگان راننده تانکر سوخت به پزشکی قانونی کردستان مراجعه کنند

کرد آنلاین - سنندج - پزشکی قانونی استان کردستان با اشاره به تعیین هویت اجساد تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج، گفت: بستگان راننده تانکر برای تحویل جسد باید به این مرکز مراجعه کنند.

30 هزار لیتر سوخت قاچاق در سقز کشف شد

کرد آنلاین - سنندج - فرمانده انتظامی سقز از کشف و ضبط 30 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان سوخت از نوع نفت گاز و در یکی از نقاط حاشیه شهر دپو شده بود.

ساير مطالب

پیکر دوتن ازجانباختگان حادثه تصادف نفتکش درسنندج به خاک سپرده شد

کردستان خنک می شود

به مصیبت دیدگان اتوبوس مسافربری رسیدگی شود

سانحه سنندج عمدی نبود/ تانکر سوخت 7.5 ساعت قبل سانحه وارد کشور شد

سانحه سنندج عمدی نبود/تانکر سوختی 7.5 ساعت قبل سانحه واردکشور شد

فساد خطر قرمز شهرداری سنندج است

چهار هزار و 500 کودک کامیارانی در طرح آمبلیوپی شرکت کردند

تصادف در جاده بیجار به دیواندره 2 کشته برجای گذاشت

عملیات شستشوی درختان سطح شهر سنندج آغاز شد

تشییع جنازه پیکر جانباختگان حادثه سنندج در بهشت محمدی

جان باختگان حادثه اتوبوس کمربندی حسینی سنندج تشیع شدند

بحران اطلاع رسانی!

تایید صلاحیت شغلی و مدارک راننده تانکر در گزارش حادثه سنندج

کابوسی که در کردستان پایانی ندارد/ بار دیگر زخمهای کهنه سرباز کرد

کمک 250میلیون ریال، نیک اندیش خیر عرصه سلامت

مزاحم نوامیس مریوانی دستگیر شد

تحویل 7 جسد حادثه آتش سوزی اتوبوس سنندج به خانواده‌هایشان

خرید بالغ بر 45 هزار و 400 تن گندم از کشاورزان کردستانی

فراخوان بزرگداشت «عربعلی شروه» در قروه منتشر شد

کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه مسکن مهر 672 بانه به زمین زده شد

همایش جریان شناسی موسیقی کوردی در سنندج برگزار می شود

صعود چاپ معلم سنندج به یک هشتم لیگ فوتسال نوجوانان مناطق ایران

کردها آرتیست سینارو های تلخ هستند

عاشق که شدی از سختی راه مپرس

خاموشی در قروه متغیر خواهد بود/ ضرورت همکاری مردم

آموزش؛ خشت اول حمایت از کالای ایرانی/همایشی بدون شنونده

وزیر کشور خواستار رسیدگی فوری به آسیب دیدگان سانحه سنندج شد

کسی در اعتراضات حادثه سنندج دستگیر نشد

نماینده ولی فقیه در کردستان حادثه سنندج را تسلیت گفت

جهانگیری جانباختن تعدادی از هموطنان در سنندج را تسلیت گفت

عیادت نماینده ولی فقیه از مصدومان تصادف اتوبوس سنندج - تهران

اسامی جان باختگان حادثه آتش سوزی سنندج مشخص شد

نوسانات ارزی تاثیر در خدمات درمانی تامین اجتماعی ندارد

اعلام اسامی جان‌باختگان حادثه دلخراش تانکر نفتکش و اتوبوس در سنندج

روایت شاهدان از مسافرانی که مومیایی شدند + تصاویر

تشریح دلایل تصادف مرگبار سنندج

لطفا جمعیتی را از نگرانی درآورید!

بالغ بر 623هزار نفر در کردستان تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند

رشد115برابری جرایم تخلفات مراکزطرف قراردادتامین اجتماعی درکردستان

اسامی جان باختگان حادثه برخورد تانکر با اتوبوس در سنندج اعلام شد

یک سوم جمعیت کردستان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

کمربندی شهر سنندج و تصادفی دلخراش با 11 کشته

دستور رئیس جمهور بر پیگیری علت حادثه آتش سوزی اتوبوس در سنندج

وقتی که عدم رعایت قانون منجر به حادثه می‌شود

55 درصد جمعیت شهری کردستان عضو بیمه تامین اجتماعی هستند

روحانی به مسئولان کردستان دستور بررسی دقیق حادثه سنندج داد

لاریجانی جان‌باختن جمعی از هموطنان کردستانی را تسلیت گفت

تیمی مسئول بررسی علت حادثه آتش سوزی اتوبوس سنندج شد

توضیحات مدیرکل امنیتی کردستان در رابطه با حواشی تصادف شب گذشته

تشخیص هویت جانباختگان حادثه اتوبوس امکانپذیر نیست

سود معادن طلا کردستان به خود استان نمی رسد

اکتشاف بیش از12هزار کیلومتر مساحت مستعد مواد معدنی استان

اطلاعات واگذاری پروژه ها از طریق رسانه هادر اختیار مردم قرار گیرد

پرونده ای قضایی برای حادثه تصادف تانکر و اتوبوس تشکیل شد

لاریجانی به مردم کردستان تسلیت گفت

فرماندار سنندج حادثه تصادف شب گذشته را تسلیت گفت

سرباز هنگ مرزی بانه در تیراندازی افراد مسلح به شهادت رسید

حال عمومی مصدومین حادثه تصادف خوب است

خبر کوتاه بود و تلخ؛ همه زنده زنده سوختند...

توسعه کارخانه های فرآوری معادن یکی از راههای پیشرفت کردستان است

تحویل 11 کیسه حاوی بقایای اجساد حادثه ترمینال سنندج به پزشکی قانونی برای تشخیص هویت

سزارین در کردستان کمتر از میانگین کشوری است/ تخلف 1.5 میلیاردی مراکز درمانی به صندوق تامین اجتماعی بازگردانده شد

محدودیتی برای تردد تانکرهای داخلی حمل سوخت وجود ندارد/ مسئولان تمهیدات لازم را اتخاذ کنند

تصادف اتوبوس با تانکر نفت/آمار متناقض کشته شدگان/ 3روز عزای عمومی

نقص فنی در ترمز تانکر، علت حادثه دلخراش شب گذشته بود

توسعه کارخانه های فرآوری معادن یکی از راه پیشرفت کردستان است

لاریجانی جان باختن هموطنان کردستانی را تسلیت گفت

11 کشته در حادثه تصادف اتوبوس در سنندج/ نفتکش ایرانی بود

تصادف تانکر سوخت با اتوبوس سنندج 11 نفر کشته و 7 نفر زخمی داشت

50 آتش نشان در حادثه اتوبوس سنندج - تهران امداد رسانی کردند

آمار کشته شدگان تصادف سنندج هنوز اعلام نشده است

تردد تانکرهای سوخت در جاده‌های کردستان متوقف شود

اعلام سه روز عزای عمومی در استان کردستان به مناسبت سانحه دردناک ترمینال سنندج

مسیر کمربندی دکتر حسینی بازگشایی شد/ جمع آوری کامل بقایای تصادف مرگبار سنندج

کردستان از استان های خاص کشور در بخش معدن است

تصادف اتوبوس با تانکر نفت/13جسد تحویل اورژانس شد/ 3روز عزای عمومی

انفجار در برخورد اتوبوس با تانکر نفت/ 13 جسد تحویل اورژانس شد

جمع آوری کامل آثار حادثه تصادف دلخراش در سنندج

کشته شدن 13 نفر در حادثه دلخراش سنندج/18 هزار لیتر سوخت آتش گرفت

اعزام 15 دستگاه آمبولانس به محل حادثه/ آمار نهایی مشخص نیست

برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج چندین کشته برجای گذاشت

انفجار در برخورد اتوبوس با تانکر نفت درسنندج/مسافران درآتش سوختند

ذخایر کافی خون برای مصدومان احتمالی حادثه آتش سوزی وجود دارد

برخورد مرگبار تانکر حمل قیر با یک دستگاه اتوبوس در سنندج

تصادف تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج چندین کشته برجای گذاشت

سومین جشنواره منطقه ای تئاتر شهروند در سقز برگزار می شود

المپیاد ورزشی دانش آموزی مدارس سمپاد کردستان برگزار می شود

اتوبوس مسافربری تهران – مریوان درگردنه صلوات آباد دچارحریق شد

عملیات احداث یک واحد آموزشی 6 کلاسه در بانه شروع شد

برگزاری دوره توان افزایی بقاء در شرایط سخت در جمعیت هلال احمر کردستان

دوره توان افزایی بقا در جمعیت هلال احمر کردستان برگزار شد

زمینه‌ نارضایتی ارباب رجوع از اداره کار هر چه سریعتر برطرف شود

سیگار؛ دروازه ورود به مصرف موادمخدر و بزهکاری‌های اجتماعی

راه اندازی 34 پایگاه طرح تحول سلامت در کردستان

اتوبوس مسافربری در نزدیکی سنندج دچار حریق شد

اتوبوس مسافربری تهران – مریوان در آتش سوخت

840 جوان کردستانی در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند

54 هزار خانوار کردستانی عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

رشد 16 درصدی کشته های تصادفات جاده‌ای در کردستان

گرمای طاقت فرسا، میهمان استان کردستان

مرزبانی تمام تلاش خود را در راستای حفاظت از محیط زیست بکار گیرد

مبانی بانک ها با دستورالعمل اشتغال همراه نیست

اتمام حجت با بانکهای عامل اشتغال/مسئولان بی انگیزه کنار روند

وضعیت قروه در جذب تسهیلات اشتغال مناسب نیست

اقتصاد نظام اسلامی سرمایه داری نیست بلکه انسان محور است

پوشش مرتعی حدفاصل دیدگاه و اداره کل محیط زیست کردستان در آتش سوخت

داروی گیاهی درمانگر بیکاری و بیماری

17 هزار متر مربع فضای سبز شهری سنندج گلکاری می شود

آتش برای محیط زیست شاخ و شانه کشید

مصرف گاز در کردستان 7.8درصد افزایش داشته است

بیش از 4 تن مواد غذایی و آرایشی فاسد در قروه امحاء شد

مصرف گاز درکردستان 7.8درصد افزایش داشته است

پایان مسابقات قهرمانی موی تای نوجوانان وجوانان دختر کشور در سقز

حل مشکل آب بیجار با اعتبارات جهشی امکان پذیر است

شکاف توسعه‌ای در مناطق مختلف باید به دغدغه ملی تبدیل شود

تب دلار شهروند سنندجی را به دام کلاهبرداران سایبری انداخت

پارک‌ها و میادین سنندج آراسته می‌شود

لزوم اصلاح قوانین مربوط به مصالح ساختمانی توسط کمیسیون عمران مجلس

نرخ مصوب کرایه آژانس های تاکسی تلفنی سنندج اعلام شد

حدود 726 میلیارد ریال برای زلزله دیدگان کردستان تصویب شد

نرخ مصوب کرایه آژانس های تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سالجاری اعلام شد+ نرخ کرایه مسیرها

نایسر سنندج حداقل به 30کلاس درس دیگر نیاز دارد

وجودنظام آموزشی مقتدر منجربه استقلال سیاسی و اقتصادی می شود

مجتمع فرهنگی، آموزشی و ورزشی نایسر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کلنگ احداث دو فضای آموزشی در ناحیه دو سنندج برزمین زده شد

اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت دو مدرسه در نایسرسنندج

نرخ های جدید آژانس های درون شهری سنندج ابلاغ شد

اجرای 88 پروژه محرومیت‌زدایی در شهرستان سنندج

یک مدیر دانشگاه علوم پزشکی کردستان دستگیر شد

سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان کردستانی آغاز شد

طرح سنجش سلامت با هدف سنجش و تعیین جایگاه نوآموزان اجرا می شود

بی توجهی به نظام آموزشی تمدن یک ملت را نابود می کند

مریوان قهرمان مسابقات لیگ مناطق فوتسال جوانان کشور شد

احداث خانه‌ فرهنگ در 9 محله‌ سنندج/322 طرح اقتصاد مقاومتی اجرا شد

برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در کردستان آغازشد

طرح مقابله با آسیب های اجتماعی در 9 محله سنندج اجرا می شود

مهرورزی در این خانه موج می زند

قاتلان سه عضو خانواده بانه ای شناسایی شدند

نزاع در شهرستان بانه سه کشته بر جا گذاشت

کلینیک ویژه تخصصی سقز به بهره برداری رسید

ساخت بیمارستان 235 تختخوابی سقز امسال تمام می شود

روشنفکری به معنای شکستن حرمت‌ها نیست

وزیر بهداشت از کلنیک پزشکی پارس بانه بازدید کرد

توسعه بخش درمان کشور نیازمند مشارکت و حضور بخش خصوصی است

‍ بیمارستان 64 تخت و خوابی بانه افتتاح شد

بیمارستان 64 تختخوابی رازی بانه به بهره برداری رسید

دکتر هاشمی: سرمایه گذاران بخش بهداشت و درمان حمایت می شوند

315 میلیارد تومان برای تجهیز مراکز درمانی کردستان هزینه شد

وزیر بهداشت: بیماری های تنفسی شایع ترین در مناسک حج است

وزیر بهداشت از خانواده 6 شهید بانه ای تجلیل کرد