آخرین اخبار

اجتماعي

آیت الله حسینی شاهرودی: فعالیت احزاب نباید به دوران انتخابات خلاصه شود

کرد آنلاین - سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مشکل اصلی ما در بحث احزاب در کشور این است که فعالیت‌های آنها بیشتر در زمان‌های انتخابات است و بعد از برگزاری انتخابات، به گونه‌ای تعطیل می‌شوند.

نخستین اقامتگاه بوم گردی کردستان در روستای دولاب سنندج افتتاح شد

کرد آنلاین - سنندج- نخستین اقامتگاه بوم گردی کردستان با عنوان تیشک در روستای نمونه گردشگری دولاب از توابع شهرستان سنندج باحضور جمعی از مدیران اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افتتاح شد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان: بیش از 10 درصد شهدای ترور کشور مربوط به استان کردستان است

کرد آنلاین - سنندج - دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: از اول انقلاب تاکنون بیش از 17 هزار نفر از مردم کشور توسط 35 گروهک تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که 10 درصد این شهدا مربوط به استان کردستان است.

بیش از 10 درصد از کل شهدای ترور کشور مربوط به استان کردستان است

کرد آنلاین - سنندج- دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه نخستین اقدام تروریستی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در استان کردستان انجام شد، گفت: بالغ بر 10 درصد از آمار شهدای ترور کشور مربوط به این استان است.

مسابقات بسکتبال گروه سه لیگ جوانان کشور در کامیاران به پایان رسید

کرد آنلاین - سنندج - تیم های هیأت بسکتبال کامیاران و ستارگان نوین سنندج قهرمان و نائب قهرمان رقابت های بسکتبال گروه سه لیگ جوانان کشور شدند و به مرحله بعدی این مسابقات صعود کردند.

کردستان به تسهیلات کشوری برای بازسازی خسارت زلزله نیاز دارد/ چهار هزار واحد خسارت دیده اند

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان با بیان اینکه چهار هزار و 14 واحد مسکونی در این استان همزمان با زلزله ازگله کرمانشاه خسارت دیده است، گفت: کردستان به خدمات و تسهیلات کشوری برای بازسازی خسارت زلزله نیاز دارد.

افزایش انضباط مالی و تمرکززدایی از ویژگی های بودجه سال آینده است

کرد آنلاین - سنندج – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با اشاره به ویژگی های بودجه سال 97 کشور، گفت: افزایش انضباط مالی و همچنین تلاش برای تمرکز زدایی از جمله ویژگی های اصلی به شمار می رود.

12 عدد کانکس اهدایی اصناف و بازاریان بیجار به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس اتحادیه و اصناف بازار بیجار گفت: 290 میلیون ریال کمک اتاق اصناف، بازاریان، کسبه و تجار این شهرستان جمع آوری و با آن 9 عدد کانکس خریداری و به مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه ارسال شد.

توجه بیشتر به آموزه های دینی و اسلامی باعث سلامت جامعه می شود

کرد آنلاین - سنندج – امام جمعه سنندج ضمن تاکید بر لزوم توجه به اجرایی کردن آموزه های دینی و اسلامی در جامعه به عنوان یک اصل مهم، گفت: حرکت در این مسیر باعث سلامت و سعادت جامعه در تمامی حوزه ها می شود.

برترین های یازدهمین دوره جشنواره کشوری داستان بانه معرفی شدند

کرد آنلاین - سنندج - یازدهمین دوره جشنواره کشوری داستان بانه با معرفی برترین های بخش های مختلف اعم از فارسی و کردی با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان استانی و شهرستانی و به کار خود پایان داد.

راه یاب ملل مریوان درمسابقات والیبال دسته یک جوانان کشورحضور یافت

کرد آنلاین - سنندج - تیم راه یاب ملل مریوان جهت شرکت در مسابقات والیبال دسته یک جوانان کشور به بابلسر رفت و با تیم های بیمه رازی نور، توپگاه بابلسر و عقاب نهاجا تهران بازی می کند.

مشخص شدن دو گزینه نهایی پست شهرداری/گزینه جدیدی وجود ندارد

کرد آنلاین - بیجار-سخنگوی شورای شهر بیجار با بیان اینکه دو گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری بیجار انتخاب شده است، گفت:هیچ گزینه جدیدی برای انتخاب شهردار وجود ندارد و شایعات در این خصوص کذب محض است.

اتمام پروژه فرهنگسرای بانه تا دو سال دیگر

کرد آنلاین - سنندج- رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بانه گفت: پیش بینی می شود پروژه فرهنگسرای این شهرستان تا اواخر سال 98 به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

دولت اعتبار مورد نیاز برای انسداد مرزها را تامین کند

کرد آنلاین - سنندج – فرمانده نیروی انتظامی گفت: اجرایی کردن طرح انسداد مرزهای کشور چندین سال است که مطرح شده است و انتظار می رود که دولت در این راستا اعتبار مورد نیاز برای اجرایی کردن آن را تامین کند.

برگزاری مسابقات کشتی آزاد وفرنگی نوجوانان کشور به میزبانی بیجار

کرد آنلاین - سنندج - رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی گروه ب نوجوانان کشور با حضور 20 استان از دوشنبه 27 آذر ماه به مدت چهار روز تحت عنوان جام 5400 شهید کردستان در بام ایران شهر بیجار آغاز می شود.

ارسال 20 اثر خارجی به زبان کردی به دبیرخانه جشنواره سراسری بانه

کرد آنلاین - سنندج - دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره سراسری داستان بانه گفت: علی رغم اینکه هنوز این جشنواره به سطح بین المللی ارتقا پیدا نکرده ولی 20 اثر از چهار کشور خارجی به دبیرخانه این دوره ارسال شد.

تقدیرفرمانده سپاه ازحوزه هنری کردستان/برخی ها باشهدا بیگانه اند

کرد آنلاین - سنندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تاکید برلزوم توجه به برگزاری برنامه های متناسب با شان و جایگاه شهدا در این استان، از اقدامات و فعالیت های حوزه هنری کردستان در این راستاتقدیر کرد.

بیش از 50میلیارد تومان به واحد های صنعتی و کشاورزی پرداخت شده است

کرد آنلاین - سنندج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: از ابتدا سال 96 تا کنون 50 میلیارد و 900 میلیون تومان به واحد های تولیدی بخش صنعت و کشاورزی در استان پرداخت شده است.

شهردار سنندج: کاهش ساخت و ساز غیرمجاز در گرو رفع مشکل زمین های قولنامه ای است

کرد آنلاین - سنندج - شهردار سنندج با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز و مشکلات ناشی از آن، مقابله با این پدیده و ممانعت از این ساخت و سازها را در گرو رفع مشکل زمین های قولنامه ای در این شهر دانست.

تلاش تاکسی اینترنتی برای جذب مسافربرهای شخصی

کرد آنلاین - سنندج - فعالیت شاخه ای از تاکسی های اینترنتی امروز در سنندجی به بار نشست که مملو از راننده شخصی مسافربر و تاکسی است و در همان ابتدا نشان داده که به دنبال جذب مسافربران شخصی است.

خدمات بهزیستی در دولت یازدهم و دوازدهم سە برابر شدە است

کرد آنلاین - سنندج - استاندار کردستان از سە برابر شدن یارانە و خدمات بهزیستی بە مددجویان در دولت های یازدهم و دوازدهم خبر داد و گفت: دولت با وجود کاهش درآمدها توانستە است گام‌های اساسی در راستای بهبود شرایط مددجویان بهزیستی بردارد.

نیمه جنوبی کردستان از فردا تحت تاثیر موج بارشی ضعیف قرار می گیرد

کرد آنلاین - سنندج - پیش بین مسئول اداره کل هواشناسی کردستان گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه بدلیل گذر امواج ضعیف و ناپایدار از آسمان استان، احتمال بارش های ضعیف و پراکنده باران در نیمه جنوبی استان (ارتفاعات برف) پیش بینی می شود.

‎فرمانده ناجا: طرح انسداد در بخش اعظم مرزهای کشور اجرا نشده است

کرد آنلاین - ‎سنندج - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح انسداد در بخش اعظم مرزهای کشور اجرا نشده است و بخش هایی هم که این طرح اجرا شده نیاز به ترمیم و بازسازی دارد.

واحدهای مسکونی روستایی خسارت دیده در زلزله سروآباد تسهیلات می گیرند

کرد آنلاین - سنندج - معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: واحدهای مسکونی روستایی در شهرستان سروآباد که در 2 زلزله (21 و 28 آبان) خسارت دیده اند، شناسایی شده و برای بازسازی و تعمیرات تسهیلات به آنها پرداخت می شود.

سردار اشتری: تامین امنیت و حفاظت از مرزها مهمترین مسئولیت ناجا است

کرد آنلاین - سنندج - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ورود کالای قاچاق از طریق مرزهای غیر رسمی، ضربات سنگینی به اشتغال و شکوفایی اقتصادی کشور وارد می کند، بر لزوم مدیریت مرز، نظارت دقیق بر ورود کالا به صورت قانونی برای امنیت بهتر مرزها و مقابله با قاچاق تاکید کرد.

ایران جزو کشور های تنبل دنیا است/دخل و خرج دولت با هم نمی خواند

کرد آنلاین - سنندج - عضو شورای بین الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته مردم ما جزو تنبل ترین مردم جهان هستند و به همین دلیل همه چیز را تنها از دولت می خواهند.

واکنش مدیرعامل مؤسسه بازیافت کردستان به وضعیت زباله های قروه

کرد آنلاین - قروه- مدیرعامل مؤسسه بازیافت و مدیریت پسماند کردستان در واکنش به گزارش پیگیرانه خبرگزاری مهر در خصوص وضعیت زباله های قروه از اتفاق نظر نسبی برای مکان یابی با دقت نظر علمی و فرهنگی خبر داد.

مبارزه با قاچاق و مواد مخدر ؛ از اولویت های ناجا

کرد آنلاین - فرمانده ناجا گفت: مبارزه با قاچاق، مواد مخدر از اولویت های نیروی انتظامی است و برای تحقق این مهم، مرزهای کشور توسط مرزبانان به صورت شبانه روزی کنترل و رصد می شود.

شنیدن جواب منفی دستاویزی برای هتک حرمت دختر جوان در فضای مجازی

کرد آنلاین - سنندج - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کردستان از دستگیری فردی در سنندج خبر داد که با شنیدن جواب منفی از دختر مورد علاقه اش اقدام به هتک حیثیت وی با ساختن اکانتی در فضای مجازی کرده بود.

یک هزار و 100 نفر در کشور مبتلا به بیماری جذام هستند

کرد آنلاین - سنندج - مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران جذامی کشور گفت: یک هزار و 100 بیمار جذامی در کشور شناسایی شده اند که بیشترین آنها در استان های خراسان و آذربایجان شرقی هستند.

حماسه نهم دی در پی انقلاب درونی مردم خلق شد

کرد آنلاین - نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان دشمن در فتنه سال 88 با شعار تغییر رأی مردم سعی در نابود کردن نظام مقدس انقلاب اسلامی داشت که ...

تکمیل ساختمان مرکز نگهداری معلولان ذهنی وینسار بیش از 2 میلیارد ریال نیاز دارد

کرد آنلاین - سنندج - رئیس هیات مدیره مرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی وینسار با اشاره به نیاز 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی این مرکز برای تکمیل ساختمان جدید گفت: برای این منظور به کمک و حمایت مالی خیرین و و نیکوکاران نیاز داریم.

حماسه 9دی عزت رهبری و حرف شنوی مردم از معظم له را بیشتر کرد

کرد آنلاین - سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: واقعه 9دی انقلابی را در مردم بوجود آورد که باعث شد مردم به نظام خود پایبند باشند و آن اتفاق عزت رهبری را بالاتر و حرف شنوی مردم از ایشان رابیشتر کرد.

زلزله در کردستان خسارت جانی نداشت

کرد آنلاین - جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کردستان جزییات زلزله امروز را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ...

زمین لرزه عصر دوشنبه در استان کردستان تلفات جانی نداشت

کرد آنلاین - سنندج - جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کردستان گفت: زمین لرزه های ساعت 17 و 39 دقیقه با قدرت 6 ریشتر و ساعت 18 و 12 دقیقه با قدرت 4.9 ریشتر عصر دوشنبه، در استان کردستان تلفات جانی نداشت.

مراکز درمانی استان کردستان در آمادگی کامل قرار دارند

کرد آنلاین - سنندج - معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: مراکز درمانی، بهداشتی و پایگاه های فوریت پزشکی این استان پس از وقوع زلزله ساعتی پیش، در آمادگی کامل قرار دارند.

زلزله سنندج را لرزاند

کرد آنلاین - دقایقی پیش زلزله ای استان کردستان و به ویژه شهر سنندج را لرزاند و مردم پس از احساس زلزله به خیابان ها آمدمردم سنندج پس از احساس زلزله ...

برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان باسراسرکشور درکردستان

کرد آنلاین - سنندج- مدیرکل اوقاف وامور خیریه کردستان از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان باسراسرکشور دراین استان خبرداد وگفت: ثبت نام دراین آزمون از 18آذر آغاز شده و تا 20 دی ماه ادامه دارد.

700 دقیقه به ازای هر مشترک برق خاموشی داریم

کرد آنلاین - سنندج-معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور گفت: 700 دقیقه به ازای هر مشترک ایرانی در طول سال خاموشی داریم که این مسئله باید کاهش پیدا کند.

طرح زمستانه پلیس راه کردستان از امروز آغاز شد

کرد آنلاین - سنندج – ایرنا – طرح زمستانه پلیس راه کردستان با همکاری دستگاه های دیگر از امروز همزمان با سراسر کشور با برگزاری رزمایشی در استان آغاز شد.

نابودی رژیم صهیونیستی بعد از انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت

کرد آنلاین - سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به توطئه های جدید رد منطقه، گفت: انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع و تسهیل خواهد بخشید.

رویدادهای خبری دوشنبه 20 آذر در استان کردستان

کرد آنلاین - سنندج - امروز دوشنبه 20مهر چند رویداد در استان کردستان خبری می شود که نشست تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت برق، آیین هماهنگی نکوداشت مادران نمونه استان و نمایشگاه سفال شب یلدا از جمله این برنامه ها است.

مصرف محدود نوشیدنی های پر انرژی برای پیشگیری از چاقی ضروری است

کرد آنلاین - سنندج - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: برای پیشگیری از اضافه وزن و چاقی باید مصرف نوشیدنی های پر انرژی، شیرین و انواع نوشابه گازدار در تمام گروه های سنی محدود شود.

کانون های مساجد ظرفیتی برای ترویج و توسعه فعالیت های قرآنی است

کرد آنلاین - سنندج- مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان بر تدوین برنامه های ویژه و تاثیرگذار برای کانون های مساجد تاکید کرد و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیتی برای ترویج فعالیت های قرآنی است.

پایداری هوای کردستان در هفته جاری

کرد آنلاین - کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان از پایداری هوای استان تا پایان هفته جاری خبر داد. نشمیل احمدیانی در ...

شهید جعفر مرادی

کرد آنلاین - شهید جعفر مرادی 5 تیر ماه 1327 در روستای چشمیدر از توابع بخش مرکزی سروآباد متولد شد و در 18 مرداد ماه 1362 در روستای محل تولدش ...

انجام بالغ بر 1800 مورد بازرسی از واحدهای صنفی وغیرصنفی کردستان

کرد آنلاین - سنندج- رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: یک هزار و 877 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان از تاریخ 11 الی 17 آذر امسال انجام شده است.

اخبار خواندنی

کاهش 40 درصدی بارندگی ها در استان کردستان

امداد رسانی هلال احمر کردستان به 150 حادثه دیده در برف و کولاک

جذب2میلیارد تومان اعتبار برای تسهیل در مقابله باآسیب‌ های اجتماعی

24 هزار معلول کردستانی تحت پوشش بهزیستی هستند/772 نفر شاغل شدند

خانه امن و خانه سلامت برای نگهداری زنان و دختران فراری تاسیس شد

رفع تصرف 23 هکتار اراضی دولتی در کردستان/ صدور سند مالکیت برای 810 هکتار اراضی شهری

دو اثر قطب الدین صادقی به روی صحنه می رود

تصادف محور سقز - دیواندره 5 کشته و 10 زخمی داشت

پلیس مرجع اعلام آمار تلفات و علت وقوع تصادف رانندگی است

تلاش نجاتگران هلال احمر کردستان برای افراد گیر افتاده در برف و کولاک

کسب رتبه اول ورزش دانش آموزی استان در منطقه یک کشور

ثبت نام بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران کردستانی

هلال احمر کردستان در 2 روز گذشته به 150 حادثه دیده در جاده ها امدادرسانی کرد

تصادف زنجیره ای در جاده دیواندره - سقز چهار کشته و دو زخمی بر جای گذاشت

سنندجی ها از تخفیف 15 درصدی پرداخت عوارض شهری بهره مند می شوند

تصادف زنجیره ای در جاده دیواندره - سقز چهار کشته بر جای گذاشت

جشنواره تئاتر کردی سقز توسط صاحب نظران و پژوهشگران آسیب شناسی شود

پوشش تحصیلی وسوادآموزی جزو اهداف اصلی آموزش وپرورش کردستان است

انتقال آب سدهای آزاد و ژاوه استان کردستان به همدان منطقی نیست

مسابقات میانداری زورخانه ای کشور به میزبانی قروه برگزار می شود

تیم تیروژ کردستان به یک چهارم نهایی لیگ یک بسکتبال راه یافت

ششمین همایش بزرگ موسیقی فولکلور و هه لپرکی در مریوان برگزار شد

پوستر یازدهمین جشنواره کشوری داستان نویسی بانه رونمایی شد

هیات هندبال کردستان نیم فصل لیگ برتر را باپیروزی به پایان رساند

کلاس نمایش خلاق ویژه کودکان در قروه برگزار شد

راه یاب ملل سنندج با پنج گل نماینده پایتخت را در هم کوبیدند

حق مرزی باید به آموزش و پرورش کردستان اختصاص یابد

13اثر طی4روز در جشنواره سراسری تئاتر کردی سقز به روی صحنه می رود

دستگیری ‌اعضای ‌باند سارقان‌ داخل‌ خودرو در سنندج

تمام راه های ارتباطی شهرستان بانه باز است و تردد در آنها جریان دارد

مردم از خرید محصولات غذایی غیر مجاز و غیر بهداشتی خودداری کنند

سامانه سرویس‌های الکترونیکی شهرداری سنندج راه اندازی شد

شهید محمد حاجی مرادی

تردد وسایل نقلیه در گردنه خان و صلوات آباد با زنجیر چرخ امکان پذیر است

آماده باش نیروهای خدمات شهری سنندج برای مقابله با آبگرفتگی معابر

بسیج امکانات استانی برای بازسازی روستای زلزله زده پایگلان سروآباد

بارش برف در سنندج/ بارش‌ها تا روز جمعه ادامه دارد

بارش برف و کولاک دید افقی در برخی جاده های استان کردستان را به 100 متر کاهش داد

نمایشگاه عکس خبری منفی صفر در سنندج برپا می شود

سرعت وزرش باد در هزارکانیان به 61 کیلومتر در ساعت رسید

پرداخت1.5میلیارد بدهی‌ شهرداری/تبدیل سینماقدیم بیجار به مرکزتفریح

معاون استاندار کردستان: امکانات آواربرداری در مناطق زلزله زده سروآباد بکارگیری می شود

بیش از 30 درصد املاک شهر سنندج موقوفه است

دانشجویان یکی از ارکان حفظ وحدت در جامعه هستند

فعال سازی تشکل های بخش کشاورزی در کردستان ضروری است

سنت تکریم از بازنشستگان در جامعه اسلامی باید حفظ شود

معلولیت در نگاه سوم - ژاله گرگانی*

تصادف رانندگی در جاده های کردستان 250 نفر را به کام مرگ کشید

واژگونی تانکر در جاده سنندج - مریوان و سرازیر شدن محموله سوخت در طبیعت

ورود دانشجو به مسائل جناح های سیاسی مشکلات جامعه را حل نمی کند

گشایش سومین مرکز حرفه آموزی معلولان ذهنی پسران بالای 14سال در سنندج

افتتاح 2600 کلاس درس به همت خیرین مدرسه ساز کردستان

حاشیه هایی از مراسم روز جهانی معلولان در سنندج / بیان دغدغه ها تا حمایت رسانه ها

بارش باران و برف در راه است/ هوای استان کردستان سردتر می شود

نماینده مجلس: زلزله به 500 واحد مسکونی روستایی در سروآباد خسارت زد

معاون توسعه مدیریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد

استفاده از فرصت های برابر حق افراد معلول در جامعه است

مطالباتی که هرسال تکرارمی شوند/اشتغال ومناسب سازی خواسته معلولان

برای حل مشکلات جهان اسلام نیازمند وحدت مسلمانان هستیم

مراسم روز معلول از غیبت مسئولان تا همدردی با کرمانشاه

سپاه ستون امنیت ایران است/سیاست‌های سه قوه در خدمت اشتغال نیست

باورهای استوار

اشتغال، دغدغه اصلی جامعه توانجویان شهرستان بانه است

ایران اسلامی با 17 هزار شهید بزرگترین قربانی حوادث تروریستی است

موفقیت مسئولان در هر برنامه ای مستلزم مشارکت مردم است

24320 نفر در کردستان از معلولیت رنج می برند/مناسب سازی فضای شهری مطالبه اصلی معلولین

کردستان در مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولان وضعیت مطلوبی دارد

آموزش، پاک‌سازی و امدادرسانی با پرچم فعالیت‌های زیست محیطی

روایتی تلخ از موانع حضور معلولان/ مناسب سازی اندیشه هایم آرزوست

مناسب سازی معابر نیازمند فرهنگ سازی/وضعیت کردستان رضایت بخش است

استقرار 85 دستگاه ماشین آلات برف روب در مناطق شهری سنندج

85 دستگاه برف روب و نمک پاش در 10 ستاد برف روبی سنندج مستقر می شوند

هزار و 700 معلول در قروه تحت پوشش بهزیستی هستند

وزارت نیرو مهمترین نقش را در توسعه کردستان ایفا می کند

مسئولان باید پاسخ گوی خواسته های معلولان باشند

ورود جدی زمستان در آخر هفته با بارش برف و یخبندان

28 معلول ضایعه نخاعی تحت پوشش خدمات بهزیستی قروه هستند

مسمومیت 11 دانش آموز دبیرستانی در کردستان

تصمیمات یک قاضی نباید منجر به تعطیلی واحد تولیدی شود

سهم پذیرش جذب نیروهای متخصص امور تربیتی در اولویت قرار گیرد

سامانه بارشی اواخر هفته جاری وارد آسمان کردستان می شود

مسمومیت 11 دانش آموز دبیرستان شبانه روزی پسرانه روستای حسین آباد

سهمیه یارانه داروهای صعب العلاج کردستان بیش از میانگین کشوری است

بازنشسته شدن 25 درصدنیروهای تربیتی/کمبود 100 هزار نیرو دراین بخش

تثبیت نیروی انسانی از نیازهای حوزه تربیتی آموزش و پرورش است

شناسایی مادر مبتلا به HIV برای جلوگیری از انتقال بیماری به نوزاد در کردستان

مراسم های مولودی خوانی باید باشکوه هر چه تمامتر برگزار شود

حضور هزاران نفر ازعاشقان رسول الله در بزرگترین مولودی خوانی ایران

بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور در سنندج آغاز شد

سکوت درمقابل دشمنان موجب غلبه آنها برفرهنگ وعقیده مسلمانان می شود

شناخت سرمایه های اجتماعی جهان اسلام عامل موثری درتضعیف دشمنان است

جابجایی رایگان شهروندان سنندجی برای مراسم یادواره شمش قریشی

ارائه مشاوره روانشناسی به 2500 زندانی در کردستان

39 کتابخانه عمومی کردستان دارای بخش مستقل کودک است

جابجایی رایگان مردم برای حضور در بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور

شهید حبیب الله اقبالیان

کشتارگاه دام بیجار تحت نظارت کارشناسان دامپزشکی فعالیت می کند

بالغ بر 2500 مورد مشاوره فردی به زندانیان کردستان ارائه شد

فعالیت های عمرانی شهرداری کامیاران و مشکلی بنام معارض

طوفان «راه یاب ملل» درسنندج/کردستان پارس جنوبی را در هم کوبید

لزوم توجه به وحدت بیشتر در جامعه/پیامبر اسلام الگویی برای همه است

چرخ گوشت منجر به قطع شدن مچ دست کودک سنندجی شد

لزوم برخورد جدی با کالای قاچاق مضر در حوزه سلامت و اقتصاد

قطع شدن مچ دست کودک چهار ساله سنندجی

350 سطل زباله 240 لیتری در معابر سطح شهر سنندج توزیع و نصب شد

قطع شدن مچ دست کودک چهار ساله سنندجی

2 خبر زیست محیطی کردستان

ذخیره سازی 40نمونه خون بندناف کشورامارات وکردستان عراق درایران

استاندار کردستان: تجمیع بازارچه های مرزی نیازمند آماده سازی زیرساخت ها است

85 هزار نمونه خون بند ناف در کشور ذخیره سازی شده است

مشارکت بانوان دراهدای خون پس از زلزله کرمانشاه 20درصد افزایش یافت

ذخیره سازی 800 نمونه خون بند ناف در کردستان

مرگ 800 بانو در سال به علت کمبود خون/زنان محور سلامت در جامعه باشند

دستیابی به علم تجربی راهی برای کسب ثروت و قدرت در کشورها است

وحدت شکل گرفته در جامعه نیازمند تقویت اساسی است

اجرای 168 پروژه محرومیت زدایی در بیجار

اجرای طرح محرومیت زدایی در 40 روستای شهرستان بیجار

تخصیص اعتبارت ویژه برای ساماندهی مرز در بانه ضروری است

ورزشکاران مدال آور کردستانی در رقابت های آسیایی پاداش می گیرند

وحدت یکی از مهمترین ضروریات جامعه امروز است

پروژه های راهسازی شهرستان بانه نیازمند اعتبار ویژه هستند

کامیاران و تهران و بر حریفان خود غلبه کردند

کمیسیون برنامه و بودجه موافق تصویب منطقه آزاد در کردستان است

کم تجربگی بازیکنان و اشتباهات داوری دلیل باخت در بازی اول بود

توجه به پژوهش های کاربردی اولویت دانشگاه آزاد اسلامی سقز است

98 درصد خون بندناف پس از زایمان دور ریخته می شود

نجمه الدین شوکتیاریان خادمی واقعی برای فرهنگ کردستان بود

شهرستان دیواندره ظرفیت سرمایه گذاری در تولید گوشت قرمز را دارد

مردم مرزدار بانه همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده اند

شرایط پایداری هوا کردستان باعث غبار صبحگاهی و وارونگی هوا شده است

نمایندگان در قانونگذاری بهره مندی تمام مردم از قانون را مدنظر بگیرند

انتقاد نماینده سقز و بانه از دانشگاه علوم پزشکی کردستان

نوزدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس کردستان برگزار شد

فرماندار: کشتارگاه سنتی بیجار موجب افزایش بیماری ها شده است

بازگشت500 اردک بلوطی به تالاب زریبار مریوان

کار سخت و درآمد پایین تاکسی های سنندج

کردستان در پاییز امسال 71 میلی متر بارندگی داشته است

ذخیره سازی 100 هزار نمونه در بانک خون بند ناف کشور

عیارپایین طلای کثیف در کردستان/ بی‌توجهی مسئولان آفت جان مردم

ایجادصندوق توسعه کردستان/لزوم کمک به تصویب منطقه آزادبانه-مریوان

16 شهر کردستان فاقد ردیف اعتباری فاضلاب هستند

3.2 دهم درصد از اعتبارات اشتغالزایی صندوق توسعه ملی به استان کردستان اختصاص یافت

طرح شهید شوشتری در بیجار با 49 میلیارد ریال هزینه اجرا شده است

مخالف انتقال آب سد آزاد هستم/موانع اجرای اصل44قانون بررسی شود

24 درصد کلاس های مدارس کردستان در مقابل زلزله مقاوم سازی شدند

تصمیمات جدی برای جبران شکاف های توسعه ای در کشور اتخاذ شود

بخش خصوصی در صورت حمایت دولت و مجلس کردستان را توسعه می دهد

دولت تا سال 97 باید برنامه برای تعادل اقتصادی در کشور تدوین کند

تعطیلی60درصد واحدهای صنعتی کردستان/جاده های کردستان قتلگاه هستند

رقابت های بسکتبال لیگ جوانان کشور در سنندج برگزار می شود