عصر کرد

آخرين مطالب

سياسي

اماکن مسکونی باغی پایاب سد قشلاق تخلیه می‌شود

عصرکرد- استاندار کردستان، گفت: با توجه به اینکه سد قشلاق سنندج در آستانه سرریز قرار دارد، اماکن مسکونی باغی پایاب این سد باید هرچه زودتر تخلیه شود.

فعال سیاسی: ارتباط معتمدانه اهرم رونق تولید است

عصر کرد - سنندج - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه رونق تولید در زمان حاضر نیازمند حرکتی جمعی در رسیدن به اهداف مشترک است گفت: شکل گیری ارتباط معتمدانه بین مردم با دولت و حاکمیت اهرمی برای تحقق شعار سال 98 است.

مشکلات اقتصادی کشور با همکاری مردم حل شدنی است

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مشکلات اقتصادی و تولیدی کشور با همکاری مردم و دولت حل شدنی است.

مسئولان برای تحقق شعار امسال همت کنند

عصر کرد - سنندج - امام جمعه موقت سنندج با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: مسئولان تمام همت خود را در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم و تحقق شعار سال به کار گیرند.

کشتار مسلمانان نشانه ای از اسلام هراسی است

عصر کرد - سنندج - امام جمعه سروآباد گفت: کشتار مسلمانان در کشورهای غربی و شرقی در راستای اسلام هراسی و مبارزه با گسترش دین مبین اسلام در جهان است.

رفع مشکلات معیشتی مردم در گرو رونق تولید کشور است

عصر کرد - سنندج - امام جمعه بیجار گفت: نام گذاری سال 98 به رونق تولید توسط رهبری معظم انقلاب تاکید بر رفع مشکلات معیشتی مردم با حمایت از تولید ملی و افزایش سطح کیفیت تولیدات در تمام جنبه های صنعتی و کشاورزی است.

سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد

عصر کرد - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: سیستم اقتصادی باید حامی تولید باشد و تحقق این امر نیز نیازمند معطوف شدن تمام فعالیت ها به این حوزه برای رونق تولید است.

رونق تولید استقلال همه جانبه را در پی دارد

عصر کرد - سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: رونق تولید دوای همه دردهای کشور است که با اهتمام به آن می توان شاهد استقلال همه جانبه کشور بود.

راه حل مشکل معیشت مردم رونق تولید است

عصر کرد - سنندج - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 1398 به عنوان سال «رونق تولید» تاکید کردند که راه حل مشکل معیشت مردم رونق تولید است.

کردستان ایران پایگاه و خانه همه کردهای دنیا است

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان بر برگزاری کنگرە مشاهیر کرد در ششم اردیبهشت ماە سال آیندە تاکید کرد و گفت: کردستان ایران پایگاە و خانە همە کردهای دنیا است.

اقلیم کردستان عراق امتداد کردستان ایران شده است

عصر کرد - سنندج - رئیس ستاد پشتیبانی مردم یمن گفت: امروز اقلیم کردستان عراق، از نظر امنیت، اقتصاد و فرهنگ پیوسته به ماست و در امتداد کردستان ایران قرار گرفته است.

درگیری مسلحانه متجاوزان مرزی با مرزبانان بانه

عصر کرد - فرمانده مرزبانی استان کردستان از وقوع درگیری مسلحانه متجاوزان مرزی با مرزبانان بانه که چندین ساعت به طول انجامید و طی آن یک گروهبان به شهادت ...

تغییر فرماندار بیجار در این شرایط به هیچ عنوان به صلاح مردم نیست

عصرکرد- نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط موجود تغییر فرماندار به صلاح مردم شهرستان بیجار نخواهد بود و باید اول مردم را در نظر گرفت و بعد تصمیم بر چنین اقداماتی گرفته شود

املاک مازاد دولت برای اتمام پروژه های نیمه تمام واگذار شود

عصر کرد - سنندج - استاندار کردستان گفت: دستگاه های دولتی باید در راستای اتمام پروژه های نیمه تمام خود، املاک و اموال مازاد خود را که سالهاست بلاتکلیف و بدون استفاده نگه داشتنه اند، واگذار کنند.

هزار کانیان مرکز بخش سارال به شهر ارتقا یافت

عصر کرد - سنندج - فرماندار دیواندره گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده روستای هزارکانیان مرکز بخش سارال از توابع این شهرستان به شهر ارتقا یافت.

وقتی حلبچه قربانی «بمب اتمی» فقرا شد

عصر کرد - جلّاد و مسئول اجرای نسل‌کشی کُردها در سال پایانی جنگ تحمیلی کسی نبود جز «علی حسن‌المجید» که به «علی انفال» و «علی شیمیایی» لقب گرفت. او در ...

مشارکت فعال مردم کردستان درتامین امنیت/سرمایه گذاری نیاز اصلی است

عصرکرد- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به تامین امنیت پایدار در این استان، گفت: مشارکت و همراهی مردم یکی از دلایل اصلی نهادینه شدن این امنیت پایدار در کردستان است.

سفر رئیس جمهور به عراق، خنثی کننده توطئه های آمریکا است

عصرکرد- عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان کردستان، سفر رئیس جمهوری کشورمان به عراق را در شرایط کنونی بسیار سودمند اعلام کرد و گفت: این سفر تلاش ها و توطئه های آمریکا برای تخریب روابط ایران و عراق در بخش های مختلف را خنثی می کند.

استقبال از مسافران نوروزی به بهترین شیوه صورت گیرد

عصر کرد - سنندج - امام جمعه سنندج بر اکرام مسافران در آستانه سال نو تاکید کرد و گفت: لازم است شرایط خوبی را برای استقبال ازآنان فراهم کنیم تا با رضایتمندی و طیب خاطر این استان را ترک کنند.

رسانه ها باید منعکس کننده مشکلات مردم باشند

عصر کرد - سرپرست فرمانداری بانه گفت: توسعه و آبادانی شهر نقطه تحت تمرکز ما است و مورد توجه قرار خواهد گرفت . به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کردستان، ...

پر رنگ شدن نقش احزاب از مزایای استانی شدن انتخابات مجلس است

عصر کرد - سنندج - عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان کردستان پررنگ شدن نقش احزاب را در انتخابات مجلس از جمله محاسن این طرح دانست و گفت: خارج شدن انتخابات از حالت فردی و بردن آن به سمت مسایل حزبی و دسته بندی های سیاسی، پدیده ارزشمندی است.

اولویت مسئولان خدمت بی منت به مردم باشد

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مردم ولی نعمتان نظام و مسئولان هستند و اولویت اول مدیران اجرایی باید خدمت بی منت به ایشان باشد.

نماینده بیجار از مامور ناجا عذرخواهی کرد

عصر کرد - سنندج - سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: این هیات اقدام حمدالله کریمی نماینده بیجار در برخورد با مامور ناجا را تایید نکرد و این نماینده ضمن عذرخواهی از این مامور تاکید کرد که اگر دوباره به آن شرایط بازگردد اقدام قبلی را انجام نمی دهد.

نظارت بر بازار با جدیت و بدون تعارف صورت گیرد

عصر کرد - سنندج - فرماندار سنندج با تاکید بر ممانعت از اجحاف در حق مردم گفت: دستگاه های نظارتی در ایام پایانی سال با جدیت بر بازار و اصناف نظارت داشته و در برخورد با متخلفان عرضه کالا تعارف نداشته باشند.

املاک مازاد ادارات در شهرستان ها واگذار شود

عصر کرد - سنندج–استاندار کردستان برضرورت مشخص شدن املاک دولتی مازاد و واگذاری آنها در سطح استان تاکید کرد و گفت:در شهرستان ‌ها املاک دولتی مازاد زیادی وجود دارد که متاسفانه نمی توانند از آن دل بکنند.

احزاب ضمن نقد سازنده مدیران را در توسعه کردستان یاری کنند

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه احزاب، مدیران و دستگاه های مختلف را نقد کنند، گفت: این تشکل ها در کنار انتقاد سازنده و منصفانه از دستگاه ها، باید مدیران را در راستای توسعه استان یاری کنند.

نماینده مجلس: استانی شدن انتخابات دیدگاه نمایندگان را وسیع تر می کند

عصرکرد - نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: استانی شدن انتخابات دیدگاه و نگاه نمایندگان را وسیع تر کرده و از بخشی نگری، محدودیت ها و تنگناها خارج می کند.

اسلام دین مروت، مهربانی و اخوت است

عصر کرد - سنندج- امام جمعه موقت سروآباد و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دین مبین اسلام دین مروت، اخوت و مهربانی است و خشونت، کشت و کشتار و تجاوز به حریم و ناموس دیگران در این دین الهی جایی ندارد.

برنامه محوری از مزایای طرح استانی شدن انتخابات است

عصر کرد - سنندج - استاد علوم سیاسی دانشگاه کردستان با بیان اینکه مزایای استانی شدن انتخابات مجلس بر معایب آن می چربد، گفت: از جمله مزایای این طرح، جایگزینی و تقویت برنامه محوری به جای شخص محوری است.

استانی شدن انتخابات به نفع مردم و کشور است

عصرکرد- دبیر حزب اسلامی ایران زمین کردستان با اعلام اینکه موافق استانی شدن انتخابات است، گفت: معتقدم استانی شدن انتخابات هم به نفع مردم و هم کشور است.

استانی شدن انتخابات نقش احزاب را پررنگ می کند

عصرکرد- مسئول حزب مردم سالاری در کردستان گفت: استانی شدن انتخابات برند و راهی برای پررنگ شدن نقش احزاب است چون که احزاب در قالب برنامه می توانند نقش خود را بیشتر و بهتر نشان دهند.

مرز سیرانبند بانە به زودی بازگشایی می‌شود

عصر کرد - استاندار کردستان اعلام کرد مرز سیرانبند بانە بە زودی برای تردد مسافران بە اقلیم کردستان عراق گشودە می‌شود . بە گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ...

سروش: آقای خمینی باسوادترین رهبر ایران بود

عصر کرد - عبدالکریم سروش: شاه که هیچ، پدرجد شاه هم خواب اینجور پشتیبانی مردمی را نمی‌دیدند. مردم بهرحال یک چیزی دیده بودند، نشان یک عشقی بود، نشان یک عاطفه‌ای بود که معطوف به یک رهبری می‌شد که دوستش داشتند؛ در او چیزی دیده بودند. 

ناصری: مردم سال ٩٨ به راحتی رأی نمی‌دهند

عصر کرد - روزنامه «آرمان» با عبد‌ا... ناصری فعال سیاسی اصلاح‌طلب و عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات درباره انتخابات 98 به گفت‌وگو پرداخته است که می‌خوانید

بیانیه گام دوم نقشه راهی برای تداوم مسیر انقلاب است

عصرکرد- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بیانیه گام دوم که به مناسبت ورود انقلاب به دهه پنجم حیات خود توسط رهبر معظم انقلاب صادر شد نقشه راهی برای تداوم مسیر40 ساله انقلاب است.

چین نفت و گاز آمریکا را تحریم کرد

عصر کرد - بازار‌ها از اظهارات ترامپ مبنی بر این که توافق تجاری با چین بسیار بسیار نزدیک است دلگرم شده‌اند، اما آمار مربوط به واردات نفت، گاز طبیعی مایع و زغال سنگ آمریکا از سوی چین نشان می‌دهد زمانی که یک جریان تجاری مختل می‌شود برگرداندن آن به وضعیت سابق به این راحتی نخواهد بود

تحریم های اقتصادی عزم و اراده فولادی ملت ایران را تضعیف نمی کند

عصر کرد - سنندج - امام جمعه سروآباد گفت: دشمنان با تحریم و فشار و محاصره اقتصادی قصد داردند نظام اسلامی را به زانو درآورند ولی آنها نمی توانند از این طریق عزم و ارده فولادی ملت ایران را در دفاع از انقلاب تضعیف و سست کنند.

مسئولان به فکر رفع مشکلات جوانان باشند

عصر کرد - سنندج - امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه جوانان، آینده سازان و سرمایه های کشور هستند، گفت: مسئولان باید کمک حال جوانان بوده و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان از جمله در حوزه اشتغال بکار گیرند.

بعیدی نژاد: بی بی سی فارسی برای ایجاد تغییرات سیاسی در ایران ایجاد شد

عصر کرد - سفیر ایران در لندن گفت: با وجود هزینه‌ها و بودجه سنگینی که شبکه خبری بی‌بی‌سی دارد، بر اساس آخرین آمار رسانه‌ای در انگلیس، از هر شش نفر تنها یک نفر در انگلیس به اخبار و تحلیل‌های بی‌بی‌سی اعتماد دارد

پیام خداحافظی معنادار «محمد جواد ظریف»

عصر کرد - استعفای «محمد جواد ظریف» با هر انگیزه‌ای که انجام شده باشد، یک واقعیت را در خود دارد؛ اینکه روند فرسوده سازی دولت «حسن روحانی» با سرعت به پیش می‌رود

هفت گزینه احتمالی تولیت آستان قدس

عصر کرد - در حالی‌که طبق شنیده‌ها، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی قرار است بعد از تعطیلات نوروزی تولیت آستان قدس را تحویل دهد و بر صندلی ریاست قوه قضائیه بنشیند، هر روز گمانه جدیدی درباره جانشین او مطرح می‌شود

وکیل سابق ترامپ: او شیاد و فریبکار است

عصر کرد - رسانه‌های آمریکا گزارش دادند که مایکل کوهن وکیل پیشین دونالد ترامپ که سال‌ها در حلقه نزدیکان وی بوده براساس متن شهادتش که امروز (چهارشنبه) در برابر یک کمیته مجلس نمایندگان ایراد می‌کند، ترامپ را با الفاظ "فریبکار، شیاد و نژادپرست" توصیف کرده و افشاگری‌های علیه وی مطرح می‌کند

منافع کشور در نپذیرفتن استعفای ظریف است

عصر کرد - سنندج - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: با توجه به شرایط فعلی نپذیرفتن استعفای وزیر امور خارجه کشورمان از سوی ریاست جمهوری به نفع نظام است.

بیانیه گام دوم انقلاب چشم اندازی برای آینده است

عصر کرد - سنندج - نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: محور اصلی بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب بیشتر متوجه جوانان و آینده سازان مملکت بوده و در واقع چشم اندازی برای آینده است.

اولین واکنش وزارت خارجه به خداحافظی ظریف

عصر کرد - سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد:هر گونه اخبار منتشره به نقل از منابع آگاه یا مطلع در وزارت امور خارجه فاقد هر گونه اعتبار و صحت است

بی توجهی به حق الناس و بیت المال موجب سلب اعتماد به نظام می شود

عصر کرد - سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر را محدود نکنیم چرا که منکرهای بزرگتری همچون ضایع شدن حق الناس و حفاظت نکردن از بیت المال وجود دارد که می تواند موجب سلب اعتماد مردم نسبت به نظام اسلامی شود.

رهبر انقلاب: دشمن به دنبال از بین بردن حیا است

عصر کرد - حضرت آیت الله خامنه ای، در دیدار جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع)، ازدواج‌های دیرهنگام و سخت، فرزندآوری کم و ترویج پدیده‌های زشتی همچون ازدواج‌های سفید را که سیاه‌ترین ازدواج است

آیا روحانی هم استعفا می‌دهد؟

عصر کرد - هاشمی‌طبا گفت: امروز دلواپسان از استعفای ظریف خوشحالند. البته اینها بر اساس منافع جمهوری اسلامی کار نمی‌کنند. تمام موضع‌گیریی‌هایشان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است

ظریف: نیازی به دلجویی ندارم

عصر کرد - دکتر ظریف گفت: به عنوان وزیر خارجه وظیفه داشتم بخاطر منافع ملی و اقتدار کشور در برابر رعایت نشدن جایگاه وزارت خارجه واکنش نشان دهم. من ناراحتی و دلخوری شخصی ندارم و نیازی به دلجویی ندارم

رهبر معظم انقلاب به خوبی اهمیت معنویت در استقامت را دیدند

عصر کرد - سنندج - رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج گفت: رهبری به خوبی این نقطه قوت که معنویت و اخلاق مهمترین وسیله استقامت و ایستادگی کشور در مقابل دشمنان است را دیده و بر تقویت آن در بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب بر آن تاکید کرده اند.

تشخیص اخبار صحیح در فضای مجازی امری مهم است

عصر کرد - معاون سیاسی انتظامی استاندار کردستان گفت: به علت وجود افراد ناشناس در فضای مجازی امکان شایعه پراکنی توجه به تشخیص اخبار صحیح و دقیق بسیار ...

انتقاد به انتخاب مدیران ناکارآمد/لزوم استفاده از ظرفیت احزاب

عصر کرد - قروه- استفاده از ظرفیت احزاب در تصمیم گیری، انتقاد به دخالتهای مختلف در تغییر مدیران و ضعف عملکرد تعدادی از مسئولان از جمله مواردی بودند که توسط حزب کارگزاران سازندگی قروه مطرح شد.

احمدی‌نژاد: وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده

عصر کرد - محمود احمدی نژاد، رئیس دولت نهم و دهم گفت: در مقایسه شاخص آزادی با دوران طاغوت، شدت عمل حکومت علیه مخالفان تخفیف یافته اما گستره برخورد حکومت با آزادی مردم بدتر شده است. یعنی در مقایسه با قبل، وضع آزادی بدتر شده است

عقب‌نشینی ترامپ درباره خلع سلاح کره‌شمالی

عصر کرد - رئیس‌جمهور آمریکا که پیشتر بر لزوم خلع سلاح اتمی کره شمالی تأکید کرده بود، در آستانه دیدار با «کیم جونگ اون» گفت واشنگتن به توقف آزمایش‌های اتمی کره شمالی راضی است

پسر ترامپ، نامزد انتخابات آمریکا می‌شود

عصر کرد - «دونالد ترامپ جونیور» پسر بزرگ رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار مطلبی در فضای مجازی، احتمال کاندیداتوری‌اش برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 این کشور را مطرح کرده است

احتمال حکم انفصال از خدمات دولتی برای جهرمی

عصر کرد - معاون دادستان کل کشور گفت: حدود 2هزار نفر از مردم اهواز و مدعی العموم از وزیر ارتباطات طرح شکایت کرده‌اند که احتمال می‌ورد بعد از بررسی پرونده، حکم انفصال از خدمات دولتی برای وزیر صادر شود

رئیسی: روحانیون کمترین حقوق را دارند

عصر کرد - تولیت آستان قدس رضوی در اجتماع عظیم حوزیان با عنوان حوزه و گام دوم انقلاب اسلامی که در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: کمترین دریافت حقوق در کشور، متعلق به طلاب و روحانیت است و این شاگردان امام صادق (ع) با تمام تخریب‌های که علیه آن‌ها انجام داده اند، ایستادگی کرده اند

طرح استیضاح روحانی جدی شد

عصر کرد - تعداد امضاکنندگان طرح استیضاح حسن روحانی رئیس جمهور به 21 نفر افزایش یافت

ظریف: مردم تا کی مقاومت کنند، پس ما چکاره‌ایم؟

عصر کرد - محمد جواد ظریف در همایش «چندجانبه گرایی در سیاست خارجی ایران، ظرفیت‌ها و راهبردها» گفت: اینکه ما می‌گوئیم ما به مقاومت مردم افتخار می‌کنیم به این معنا نیست که بگوییم این وظیفه مردم است

استیضاح وزیر صنعت کلید خورد

عصر کرد - سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از طرح نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر صنعت به دلیل افزایش قیمت خودرو و ضعف مدیریت در واردات و صادرات مواد غذایی خبر داد

ساير مطالب

خط و نشان مشاور روحانی برای کشورهای منطقه

سازمان بازرسی نقش مهمی در ارتقای سلامت اداری دارد

خبرسازی تازه رضا پهلوی با پروژه «ققنوس»!

سامانه سامد در کردستان راه اندازی شد

صف‌آرایی رقبا برای انتخابات سال 98

نرخ دقیق قاچاق ایرانی به اروپا و کانادا

پمپئو: تلاش می‌کنیم تحریم‌ها به ایرانیان آسیب نزند

آستان قدس مکلف به پرداخت مالیات شد

مکانیزم کاهش هزینه ها در لایحه انتخابات طراحی شود

صالحی: آماده مذاکره با عربستان هستیم

شناسایی و دستگیری 2 تیم تروریستی در کردستان

پمپئو: امیدوارم تهران را به عقب برانیم

جنگ و جدل نماینده مشهد و دولتی‌ها ادامه دارد

فرصت دوباره و چهار ماهه FATF به ایران

خاطره شنیدنی احمدی‌نژاد درباره تعطیلات عید فطر

اسرائیل: از لهستان عذرخواهی نمی‌کنیم

عبور از مشکلات اقتصادی مستلزم همت مسئولان و کمک نخبگان است

امام جمعه سروآباد: اروپا تجارت با ایران را حفظ می کند

روحیه انقلابی مردم در دهه پنجم باید حفظ و تقویت شود

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

احمدی‌نژاد: طرفدار برگزاری انتخابات آزاد هستم

تحریم ایران هواپیمای نروژی را هم گرفتار کرد

همه چیز درباره سندرز، رقیب ترامپ در 2020

رویابافی‌های بن سلمان؛ عربستان اتمی می‌شود

احتمال میانجیگری چین بین ایران و عربستان

ترامپ: عروس داعش را نمی‌پذیریم

صف خرید مرغ در بوشهر

آشنا: برخی دولت‌داران در خواب غفلت هستند

استیضاح روحانی چگونه ممکن می‌شود؟

برای مقابله با تروریسم به صورت منطقه ای تلاش می کنیم

عبور از تحریم ها نیازمند توجه بیشتر به مرزها است

شهیدان زمینه را برای توسعه کردستان فراهم کردند

کردستان 121 شهید کارمند تقدیم انقلاب کرده است

ایران در عرصه بین‌المللی زمامدار صلح است

قول همکاری دانمارک و بریتانیا درباره ایران

احتمال استیضاح وزیر صنعت در پی گرانی خودرو

مکارم: سفر‌های خارجی نوروزی را کاهش دهید

نمایندگان مجلس: «پوری‌حسینی» را عزل کنید

ظریف: ریاکاری واشنگتن برملا شد

روحانی: هرگز رفتار غیرمسئولانه اروپا را نمی‌پذیریم

پوتین، ترامپ را تهدید به حمله موشکی کرد

شکیبایی مادران شهدا از نشانه های اقتدار انقلاب است

ساماندهی مرز باشماق مریوان وعده ای که تاکنون محقق نشده است

جلالی: هیچ رفتار انتخاباتی از لاریجانی ندیدم

پیشنهاد احمدی‌نژاد برای برگزاری رفراندوم اقتصادی

دهقان: استیضاح روحانی، وقت تلف کردن است

پایداری می‌خواهد قالیباف را جایگزین روحانی کند

‎روحانی: باید شرایط کشور را درک کرد

رهبر انقلاب: در 22 بهمن امسال، جمعیت بیشتری آمده بودند

احتمال جنگ میان ایران و اسرائیل؟ جدی نگیرید!

ساماندهی وضعیت مرز بین المللی باشماق مریوان از اولویت های اقتصادی کردستان است

روحانیون و علمای کردستان نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند

وجود دین در کنار علم تنها راه پیشرفت انسانی است

سفیر پاکستان به وزارت خارجه ایران احضار شد

توضیحات قالیباف درباره حواشی عروسی دخترش

دلیل سفر امام جمعه اهواز به انگلیس از زبان بعیدی‌نژاد

طرح استیضاح روحانی کلید خورد

ظریف: تا دمشق بخواهد در سوریه می‌مانیم

روحانی: انتقام شهدای مرزبان را می‌گیریم

تاکید استاندار کردستان بر برگزاری شکوهمند کنگرە 5400 شهید

تولیدکنندگان کردستانی مقید به بازپرداخت تسهیلات دریافت هستند

ترامپ، امروز دنیا را غافلگیر می‌کند

هشدار «جمهوری اسلامی» درباره حملات تروریستی

هشدار فرماندهان نظامی ایران به پاکستان

بسیج رسانه کردستان حادثه تروریستی خاش - زاهدان را محکوم کرد

رئیس کل بانک مرکزی ایران وارد کردستان شد

بانک ها واحدهای صنعتی بزرگ کشور را تامین مالی کنند

فرمانده کل سپاه: نفوذی‌ها در سیستم اداری کشور، برای مردم مشکل ایجاد می‌کنند

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امید آفرین و بیم آفرین بود

جنایت تروریستی در سیستان و بلوچستان نشانه شکست دشمنان است

جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان نشان شکست دشمنان از مقاومت مردم ایران است

ملاقات کروبی با چند تن از روحانیون اصلاح‌طلب

آمریکا خواهان آزادی میر، رهنورد و کروبی شد!

عامل حمله تروریستی اتوبوس سپاه را بشناسید

نامه روحانی به رهبری درباره بیانیه 40 سالگی انقلاب

تحصن سراسری علیه تصویب FATF

نقشه آمریکا برای اخلال در برنامه موشکی ایران

امام جمعه اهواز: در انگلیس بستری نشده‌ام

زدوبند 280 میلیون یورویی در شرکت «هفت‌تپه»

نوبخت: حقوق اسفند از نیمه دوم ماه واریز می‌شود

سخنان منتسب به حدادعادل تکذیب شد

گمانه‌زنی؛ رئیسی در قوه‌ قضائیه،مروی در آستان‌ قدس

افزایش فشارها به مجمع برای رد FATF

تشکیل شورای رهبری برای تعیین جایگزین مقام معظم رهبری تکذیب شد

«ج.ا»: صدا و سیما مردم را به شورش تشویق کرد

معادن طلا و آهن از امیدهای توسعه کردستان هستند

مادورو: دولت ترامپ، باند تبهکاران افراطی است

روحانی عازم سوچی می‌شود

مردم با حضور در راهپیمایی لبیک به رهبری را به زیبایی معنا کردند

رئیس جدید قوه قضائیه تا پایان سال معرفی می‌شود

بلندگوی مرکزی راهپیمایی قم علیه رئیس جمهور

توئیت فارسی ترامپ علیه ایران؛ ظریف جواب داد

درخواست طلاب برای تجمع علیه گرانی و FATF

دشمن در مقابل اقتدار دفاعی کشور احساس درماندگی می کند

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل

جشن چهلمین سالگرد انقلاب با حضور مردم با شکوه برگزار شد

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد

22 بهمن تجلی و محور وحدت مردم ایران است

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از بصیرت آنان دارد

مردم، ذلت ناپذیری خود در برابر دشمنان را به نمایش گذاشتند

بیش از هر زمان دیگری به وحدت در مقابل دشمن نیاز داریم

نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان از حضور مردم در راهپیمایی تشکر کردند

پیشرفت‌های کنونی ایران با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست

توضیح علم‌الهدی درباره عکس جنجالی همافران

بروجردی: چرا بعد از 50 سال باید پراید بسازیم؟

مرضیه هاشمی در راه آزادی

حضور نمادین «جلیقه‌زردها» در جشن انقلاب

حضور آملی لاریجانی و روحانی در خیابان آزادی

روحانی: در زمان قاجار و پهلوی دو سوم ایران جدا شد، آنها خیانت کردند

آینده کشور با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تضمین می شود

حضور در راهپیمایی 22 بهمن دشمن شناسی مردم را نشان می دهد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کردستان آغاز شد

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر مردمی بودن انقلاب اسلامی است

مردم با حضور شگفت انگیز خود نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند

اتحاد شیعه و سنی بارزترین ویژگی مبارزات انقلابی در کردستان بود

انقلاب بزرگترین حرکت اسلامی در جهان است

مردم با حضور خود جواب تهدیدهای آمریکا را دادند

چهلمین امضای وفاداری مردم پای سند انقلاب با اقتدار ثبت شد

نمایش 40 سال اقتدار در سرزمین فرهنگ و مجاهدت های خاموش

تبعیت از رهبری، ایران را در برابر توطئه های دشمن مصون می کند

مردم با حضور در رهپیمایی نشان داد همچنان مقابل استکبار ایستاده اند

تکیه بر توان داخلی راه حل برون رفت از مشکلات است

همه پیشرفت‌های ایران مربوط به بعد از انقلاب است

حضور مردم هجمه‌های دشمنان را بی اثر خواهد کرد

حضور مردم موجب عقب نشینی دشمنان خواهد شد

راهپیمایی 22 بهمن در کردستان آغاز شد

دشمنان از پیشرفت‌های ایران هراس دارند/ اثبات دروغگو بودن آمریکا با خروج از برجام

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان مقاومت ملت ایران است

دانش آموزان سنندجی تانک ارتش را محاصره کردند

پیام فرصت‌طلبانه فرح به مناسبت سالگرد انقلاب

پمپئو: موضوع آقازاده‌های ایرانی را پیگیری می‌کنم

خاتمی: مردم در عذاب هستند

آمریکا صلاحیت انتقاد از حقوق‌بشر در ایران را ندارد

22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و حقانیت ایران اسلامی است

مردم امسال با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده 22 بهمن را جشن می گیرند

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت و همدلی ملت ایران است

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در کردستان اعلام شد

حضورآگاهانه درراهپیمایی22بهمن ریشه درولایتمداری مردم کردستان دارد

40 سال ایستادگی بزرگترین سرمایه انقلاب است

مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در استان کردستان اعلام شد

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

صدور بیانیه شورای عالی افتاء برای حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن

دعوت استاندار و نماینده ولی فقیه در کردستان از مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن

فقیرترین کشور‌های جهان معرفی شدند

طائب: در 10 دقیقه می‌توانیم اسرائیل را بگیریم

اعلام آمادگی ترامپ برای سفر به تهران؟!

واکنش زائری به عکس جنجالی همافران مقابل علم‌الهدی

چه کسی در اعتماد ملی پشت کروبی را خالی کرد؟!

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانه حمایت شان از انقلاب است

حضور در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه همگانی است