عصر کرد

آخرين مطالب

یادداشت//

نهم دیماه 88 نماد اقتدار امت انقلابی ایران مقالات

نهم دیماه 88 نماد اقتدار امت انقلابی ایران

  بزرگنمايي:

عصر کرد - امت ولایی و انقلابی ایران اسلامی با درس گرفتن از نهم دی ماه 88 اجازه فتنه جدید اجتماعی و سیاسی به معاندان نخواهند داد چراکه این روز نماد اقتدار امت انقلابی ایران اسلامی است.
با اندکی جستجو در تاریخ اسلام در می‌یابیم از آغاز اسلام عزیز تاریخ پر است از انواع فتنه‌ها و دسیسه‌ها، مسئله فتنه چیز جدیدی نیست بلکه هر کجا حق هست فتنه هم هست .
هرگاه جبهه حق شکل گرفت در مقابل آن جبهه باطل هم آراسته خواهد شد و دنیاطلبان با کشیدن نقاب حق بر چهره همواره سعی در انحراف مسیر حق داشته‌اند .
ممکن است سوال شود که فتنه با غبار آلود شدن فضای حق و باطل به وجود می‌آید، بله اما گاهی هستند انسان‌هایی که علیرغم وضوح حق بازهم خود را به تغافل زده و گام در مسیر باطل می‌گذارند .
امیرالمؤمنین علی عیله‌السلام هم همه افراد گرفتار در غبار فتنه را به یک چشم نگاه نمی‌کند و معتقد است برخی در این راه فریب می‌خورند .
افراد دنیاپرست چه خون دلی به پیامبر مهربانی و علی عیله‌السلام دادند مگر آنها در حق بودن این انسان‌های والا شکی داشتند؟ پس آنچه انسان را از پیروی ارزش‌ها وخوبی‌ها باز می‌دارد دنیاطلبی است و فقط گرفتار افراد آلوده به نفاق می‌شود .
از ابتدای شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز علیرغم روشنی راه و الهی بودن هدف انقلاب انواع و اقسام تهدیدها و فتته را برای ما به وجود آوردند و البته همیشه پیروز از میدان بیرون آمدیم .
توان، حرکت و قدرتی که می‌توانست در راستای شکوفایی این ملت به کار گرفته شود؛ توطئه فتنه‌گران باعث شد صرف مقابله با نفاق شود .
در طول عمر با برکت انقلاب گروههای نفاق و خودخواه همواره برخی از ارزش‌ها را دستاویز خود کردند و با شبهه‌افکنی سعی به انحراف کشاندن جامعه اسلامی داشتند تا از این راه به مقاصد پلید دنیوی خویش برسند .
روز نهم دی‌ماه را روز بصیرت و میثاق با ولایت نام نهاده‌اند همه یاران امام و انقلاب موظفند از حاکمیت اصیل دینی و آرمان‌های ارزشمند انقلاب که حاصل خون هزاران شهید و فداکاری انسان‌های بزرگ است دفاع کنند و مختصات حق و باطل را بشناسند و در مقابل جبهه کفر بایستند و راه روشن و امیدبخش انقلاب را برای مردم بالاخص جوانان متدین ایران اسلامی تبیین کنند .
امروز که به لطف خدای متعال و در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم بیش از هر زمان دیگری به برکت و وجود نعمت رهبری حکیم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای عزیز در اوج اقتدار قرار داریم .
نخبگان و فرهیختگان جامعه وظیفه‌مندند با تکیه بر خط ولایت شبهه‌ها و فتنه را برای آحاد مردم تحلیل کنند و بصیرت و آگاهی و یقین جبهه حق را تقویت کنند .
بار دیگر امت ولایی و انقلابی ایران اسلامی اجازه فتنه جدید اجتماعی و سیاسی به معاندین را نخواهد داد و با درس گرفتن از فتنه سال 88 و روز نهم دیماه آن سال که مردم مانند سیل خروشیدند و تمام توطئه‌ها را به کناری راندند فرصت فتنه‌گری را از هر فاسدی خواهند گرفت، همانطور که مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود فرمودند همگی باید هوشیار باشند که ما را به خودمان مشغول نکنند و فتنه را در سال 98 به مرحله اجرا نگذارند .
یادآور می‌شود؛ یاران رهبری و ولایت و جبهه انقلاب بدانند که راه ما راه انیبای الهی و ائمه طاهرین است و در این مساله کوچکترین تردیدی را به خود راه نمی‌دهیم به شرط آنکه هوشمندانه عمل کنیم و در مسیر رهبری فرزانه انقلاب قدم برداریم .
حجت الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

بهت نظاره به سیر اجاره

فقط «خون» جایگزین «خون»»

پالان از اسب افتاد

زندگی پلاستیکی؛ مرگ محیط زیست

راه های کاهش سرقت و حفاظت از اموال

شب نشینی شته ای سنندجی ها

کابوسی تمام نشدنی در جاده های کردستان/نفت کش ها بی ترمز می رانند

سرگردانی مدارس طبیعت

زیرساخت مخابراتی مشوق توسعه گردشگری روستایی

شاخه‌های بلوط آشیانه لک لک‌ها

درد دل با «به‌به»

نویسنده کتاب هستم، لطفا حمایتم کنید

شهید "هوشنگ رمضانزاده" با قرآن کریم همواره مانوس بود

روزی که مسیح کردستان به شهادت رسید

اهدای عضو؛ تولدی دوباره

شهیدی که در مقابل تیرهای بی امان دشمن سر خم نمی کرد

زنانی با دل های کبود

دردِ با نمک

مدیرانی که موجب رونق رسانه های غیر رسمی می شوند - امید بهمنی*

ویراژ آفرود در مهمترین تفرجگاه سنندجی ها

فتوای تاریخی آزادی بازی تخته نرد

قلم عشق بر صفحه نور

کهنسال‌ترین درختان کردستان را بشناسیم

اجرای «مستخدم ماشینی» در قروه/تصویری از ترس و تهدید

شیلات کردستان در یک قدمی توسعه

مهمانی خدا...

آفات کشاورزی در کردستان توسط 170 ایستگاه پیش آگاهی رصد می‌شود

قُل قُل طلا در قلقله ی سقز

آن ماه رمضان

شوراها از مردم برای مردم

"ما جوانان می توانیم"

بهار گیاه خواری با عطر طبیعت

اردیبهشت منفی صفر درجه

کتابخوانی و پاسداشت فرهنگ کردستان

موجی که بر سیل سوار شد

131 درصد مصوبات سفر سال 94 رئیس جمهور به کردستان محقق شد

روی دیگر باران

هنر، نوشدارویی بر نظام سلامت

پوشش همگانی سلامت برای همه در هر مکان

زاگرس در کابوس سال 99

شما که غریبه نیستید

چتر مرگ

بانه سرزمین جاذبه های طبیعی و تاریخی

عروس بانه در انتظار رخت سیاه

ویترین تاریخ و فرهنگ کُردها

گذری بر حمام تاریخی سقز که به موزه تبدیل شد

زندگی از کف ماهی قرمز سُر خورد

روستاهای بکر کردستان، مقصد خوبی برای گردشگران نوروزی

صدای آشنای مشاور

دلهره نان